تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 23 از 23

نام تاپيک: راهنمايي در مورد خريد پيكان

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

دوستان یه چند تا مورد هستش باید بگم
    اوللا دعوا نکنید همتون درست میگید و این شوخی نیست تمام موارد صحیح هستش .
    و اما توضیحات:
    1جلیلی جان شما که میگی بدنه جمع میشه توی تصادف نباید اینطوری باهش عزیز .
    در واقعا باید قسمتی از بدنه جمع بشنه و نیرو رو جذب کنه ولی توی پراید اینطوری نیست .اگه دماغه بخوره بغیر از دماغه من دیدم سقف هم جمع میشه و تاب بر میداره .پراید ورق بدنه بیش از اندازه ضعیفی داره که به جای جمع شدن و قوس برداشتن خورد میشه .این چیزی که الان مصطلح شده که بدنه باید جمع بشه تا ضربه کمتر بشه کاملا اشتابه هستش .در واقع باید قسمتی از بدنه نیرو رو جذب کنه و طوری با تغییر شکل دادن خودش جلوی انتقالش رو به بقیه قسمتها بگیره .
    دوما منزه جان این اختلاف وزن از خیلی چیزا هستش پیکان ورق بدنه کلفتتری داره اگه شکل داخلی بدنه رو بینی بر خلاف پراید چون بدنه خودش شاسی هستش و نه مثل پراید چهار چوب نداره و هم دیفرانسیل عقب بودن و همون مورد موترو بزرگتر همشون اون 250 کیلو وزن اضافی رو میارن البته پیکان با اینکه فضای داخلی کمی داره ولی بدنه بزرگتری از پراید داره .
    پراید و پیکان موتروهای ضعیفی دارن ولی خب پیکان به خاط دیفرانسیل عقی بودنش کمی توی جاده های سر بالایی بهتر عمل میکنه خب پراید هم نسبت وزن به نیرویی بهتری دارهزیاد هم ضعیف عمل نمیکنه 850 کیلو وزن و چیزی در حدود 50 اسب بخار نیرو به نظر من کافیه .

2. 3 کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 2299's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    همین نزدیکی

پيش فرض

1جلیلی جان شما که میگی بدنه جمع میشه توی تصادف نباید اینطوری باهش عزیز .
    در واقعا باید قسمتی از بدنه جمع بشنه و نیرو رو جذب کنه ولی توی پراید اینطوری نیست .اگه دماغه بخوره بغیر از دماغه من دیدم سقف هم جمع میشه و تاب بر میداره .پراید ورق بدنه بیش از اندازه ضعیفی داره که به جای جمع شدن و قوس برداشتن خورد میشه .این چیزی که الان مصطلح شده که بدنه باید جمع بشه تا ضربه کمتر بشه کاملا اشتابه هستش .در واقع باید قسمتی از بدنه نیرو رو جذب کنه و طوری با تغییر شکل دادن خودش جلوی انتقالش رو به بقیه قسمتها بگیره
    رامین منم گفتم حدی داره
    ولی این جمع شدن هم خودش حدی داره
    رامین فکر کنم از فایر وال یا همچین چزی به بعد نباید جمع بشه نه ؟
    بزار بهتر بگم ببین درسته یا نه
    از قسمتی محفظه موتور تموم میشه بعدش میخوره به بدنه ماشین شروع میشه ( از جلوی پای راننده !! البته از توی کاپوت ) تا پشت صندلی های عقب درسته یا نه ؟یعنی اون جمع شدن کاپوت و صندق عقب باشه ؟

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

جلیلی این تغییر شک حتی توی بدنه باید به شکلی باشه که کمترین تغییر شکل توی فضای داخلی و اتاق باشه یعنی بدنه نیرو رو طوری در تمام خودش پخش کنه و تجزیه کنه که تغییر شکل چند نقته و در کمترین حد باشه.

5. این کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •