تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 14 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 136

نام تاپيک: ▓ تاپیک اختصاصی Microsoft Security Essentials مباحث در اینجا ▓

آخر فروم باز parsa205's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض ▓ تاپیک اختصاصی Microsoft Security Essentials مباحث در اینجا ▓

میکروسافت اعلام کرد، برنامه جدید آنتی ویروس آن شرکت، از روز امروز سه شنبه، بصورت رایگان برای دانلود علاقمندان ارائه می شود.

نسخه بتای این برنامه که با عنوان Microsoft Security Essentials نامگذاری شده، پیش از این و از ماه جون گذشته بطور آزمایشی در دسترس بوده است.

نرم افزار جدید، بمنظور مقابله با حملات ویروس های مختلف ، دزدی اطلاعات و پسووردها، بطور روزانه بهنگام می شود و باعث کندی رایانه نیز نمی شود.

میکروسافت در عین حال تأکید کرده که قصد ندارد با این اقدام، مانعی برای فروش شرکت هایی نظیر McAfee یا Symantec شود.بلکه امیدوار است فوائد این نرم افزار رایگان، کاربران را بفکر مجهز کردن رایانه خود به آنتی ویروس های پیشرفته کند.

برای دانلود وکسب اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه کنید:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by parsa205; 30-09-2009 at 23:27.

2. 18 کاربر از parsa205 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دوستان باید آزمایشش بکنند و نکات ریزش رو در بیارن تا خدای نکرده با دیگر ویروس یاب ها تداخل پیدا کنه.

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دوستان باید آزمایشش بکنند و نکات ریزش رو در بیارن تا خدای نکرده با دیگر ویروس یاب ها تداخل پیدا کنه.
    من که فیلم آموزشی...ش رو میدیم این طور متوجه شدم که باید سایر آنتی ویروسها رو باید از ویندوز حذف کرد....

5. 2 کاربر از parsa205 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

من که فیلم آموزشی...ش رو میدیم این طور متوجه شدم که باید سایر آنتی ویروسها رو باید از ویندوز حذف کرد....

با این وجود فکر نمی کنم کسی ویروس یاب های توانمند دیگه رو کنار بزاره و از این ویروس یاب تازه بهره بگیره.

7. 2 کاربر از pashangparsi3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

با این وجود فکر نمی کنم کسی ویروس یاب های توانمند دیگه رو کنار بزاره و از این ویروس یاب تازه بهره بگیره.
    آره بابا تازه اول کارشه...

9. این کاربر از parsa205 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

خداییش چند نفر این آنتی ویروس رو دانلود کرد؟؟؟

11. 2 کاربر از parsa205 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

خداییش چند نفر این آنتی ویروس رو دانلود کرد؟؟؟

من دریافت کردم و نصب کردم و از اون بهره بردم.

به هر روی زیاد بد نیست. ولی بهتر هست یکی از دوستان گرداننده (مدیر) یا همکار انجمن این نرم افزار رو آزمایش کنه و سستی ها و توانایی هاش رو به دیگران بشناسونه.

آخر فروم باز max_3d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

درود
    من نصب كردم
    آبديت هم شدئ البته به سختي حالا ما چطوري ميتونيم آبديت اين آنتي ويروس رو برداريم تا براي دفعه بعد كه ويندوز نصب كردم نخوام ار اول آبديت كنم؟ دوستان كمك كنن

آخر فروم باز max_3d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

درود
    اين آنتي ويروس مايكروسافت رو نصب كردم آبديت هم شد حالا ميخوام ويندوز نصب كنم ايا قابليت آبديت آفلاين هم داره؟
    من در اين آدرس
    C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Microsoft\Microsoft Antimalware
    رفتم حالا نميدونم كدوم فولدر رو بردارم؟
    يه فولدر به نام Definition Updates وجود داره و دوباره در داخل اين فولدر 3 فولدر وجود داره به نام هاي
    {E249B430-2284-440D-9BDA-67A52AAB7EE2}كه تقريبا 46 مگ هست
    Backupكه اينم تقريبا 45 مگ هست با يه پوشه خالي به نام Updates

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

مطابق آزمایش های جدید انجام شده توسط AV-Test.org ، این طور به نظر می رسد که Microsoft Security Essentials از پس کارش خوب برمی آید . بد نیست نگاهی به نتایج این آزمایش بیاندازیم :
    شناسایی بد افزار (malware) :
    MSE (Microsoft Security Essentials) 98.44 درصد از ویروس ها ، کرم ها ، backdoors ، bots و تروجان ها را از مجموعه ای که AV-Tests انتخاب کرده بود ، پیدا کرد . البته در پیدا کردن adware و spyware ، چندان موفق نبود و 90.95 درصد از 1422 نمونه ها را توانست بیابد .
    شناسایی Dynamic/behavioral :
    AV-Test به این نتیجه رسید که MSE ، behavioral detection کارا و موثری ندارد . بنابراین بهتر است در کنار این برنامه مجانی از ابزار های دیگری برای افزودن قابلیت behavioral detection استفاده کنید.
    پاک سازی :
    MSE توانست تمامی مولفه های فعال از 25 تست آلودگی را پاک سازی کند ، یعنی بد افزار به طور کامل خنثی شده بود . البته مانند همیشه ، برنامه رد پاهایی از آلودگی را در Registry به جا می گذاشت .
    حذف Rootkit :
    عملکرد خوبی داشت . از 25 rootkits(تکنولوژی سرقت اطلاعات با مخفی سازی بد افزار) که در این آزمایش مورد استفاده قرار گرفتند ، همه را شناخت و پاک کرد .
    سرعت پویش (scan) :
    آخرین آزمایشی که در تابستان برای سرعت پویش MSE انجام شد ، در مقایسه با سایر آنتی ویروس های مجانی رتبه آخر را کسب کرد . اما در آزمایش اخیر سرعت پویش خوب بود . نه خیلی کند و نه خیلی تند .
    در کل ، نتایج نشان می دهد که Security Essentials خود را به عنوان یک آنتی ویروس رایگان ، مستقل می داند . مانند بسیاری از نرم افزار های مشابه ، این برنامه firewall ، behavioral detection ، یا سایر افزونه های امنیتی را ندارد .اما از آنجایی که Vista و Windows 7 خود دارای firewall هستند ، و از طرفی می توانید behavioral protection را از طریق سایر برنامه های رایگان اضافه کنید ، MSE می تواند انتخاب خوبی باشد

16. 5 کاربر از Mr.Vahid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 14 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •