تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 14 اولاول ... 7891011121314 آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 136

نام تاپيک: ▓ تاپیک اختصاصی Microsoft Security Essentials مباحث در اینجا ▓

داره خودمونی میشه hero26's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوست عزیز سلام

البته با توجه به فالس و شناسایی هم که باشه بازم امسی سافت با توجه به این تست انتخاب معقول تری نسبت به مایکروسافت هست

شما برید رده بندی کلی را ملاحضه کنید متوجه میشید

اگر میدونستم اینقدر امضام باعث اذیت دیگران میشه یه تصمیم جدی در موردش میگرفتم

البته کلا این سپر امسی سافت را خیلی ها بهش حسادت میکنند چون یه مقدار خوشکل هست

اول بنده فروش خودم را دارم و نیازی نیست اینجا تبلیغ کننده باشم تا حالا هم یه دونه لایسنس هم توی پی سی ورلد نفروختم چون به این دو زار و سه شای ها نیاز ندارم عزیز دل

ضمنا اکثر مشتریان بنده اصلا پی سی ورلد را ( انجمن ) ندیده اند تا حالا

بعد ببخشید این آنتی برای کی هست که بخوام خرابش کنم ؟؟؟؟

بعد مگه اصلا آنتی ویروس هست که بخوام خرابش کنم ؟؟ خودش ، خودش را خراب کرده نیاز به خراب کردن نیست
    دوست عزیز من 2 پست گذاشتم هر دو پست هم به این مزمون که قصد بنده رده بندی آنتی ویروس ها نیست نمیدونم شما چه اصراری دارید که حرف من رو به این موضوع ربط بدید عزیز در صورتی که میخواهید این گونه جلوه بدید باید بگ بر اساس رده بندی سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در بهترین حالت امسی در حد نسخه رایگان آواست قرار دارد
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    حالا اگر از این بگذریم من میگم بسیاری از کابران عادی نیازی به تهیه نسخه های تجاری و پولی آنتی ویروس ها ندارند زیرا در بهترین حالت ممکن است هر از گاهی یه ویروس خطرناک رو شناسی کنه و مابقی کارش پاک کردن کرک نرم افزار ها (البته بماند این امسی سافت و نظایر آنها فایل های سالم سیستم از همه جا بیخبر رو هم پاک میکنن) و غیره است که 90 درصد بالای موارد توسط آنتی ویروس های رایگان شبیه همین آنتی ویروس مایکروسافت و یه فایروال یا به اصطلاح دیوار آتش رایگان شناسایی میشوند.
    حالا یه سئوال باقی میماند 50 تا 60 هزار تومان بسته به نوع آنتی ویروس هزینه کنیم کلی سرعت سیستم رو کاهش بدیم تا کلی از فایلهای سالممون رو آنتی ویروس پاک کنه؟!!

2. این کاربر از hero26 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

~~~

پروفشنال ~~~'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    همه از خدائیم و بسویش بازمیگردیم

پيش فرض

دوست عزیز متاسفانه باز اومدی میگی نتایج نشون میده آقاجون من میگم تو خیلی از موارد نسبت به نیاز کاربر به آنتی ویروس های پولی اقرار میشه میای میگی نتایج نشون میده امسی بهتره؟!آقا این هم نتایج آنتی ویروس رایگان آواست از امسی بهتر عمل میکنه خودت میتونی ببینی!!! [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته من نمیخواستم نسبت به عملکرد آنتی ویروس ها نتیجه گیری کنم ولی شما هر جا تو انجمن میرسی میگی نتایج نشون میده امسی بهتره بعله باید کاربر 50 تا 60 تومن بده تا بلکم به امنیت خیالی برسه و اونم حساب کنه که انتی ویروس رایگان بهتر از اونم هست!
    سلام
    این دوستمون نظرشونو گفتن
    هر کس یه نظری داره نمیشه آدم بگه نظر من بهتره
    هم شما و هم این دوستمون نظرشون محترمه
    از نظر هر کسی یک چیزی بهتره
    ولی تو ایران رایگانها رو بیشتر کاربرا میرن دنبالش
    شاید اگه امسی سافت هم سریال یا کرکش زیاد بود آمار استفادش بیشتر میشد
    حالا یه کرک و یه سایت سریال امسی سافت پیدا کردم دادم به یکی از دوستان انجمن گفت تست میکنه

این سایت av-test هم معتبره

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال vxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

انتی ویروس جالبیه بر خلاف بقیه وقتی کرک اجرا می کنی گیر می ده ولی فایر وال قوی نداره.
    Last edited by vxp; 01-08-2013 at 14:48.

پروفشنال ali.reihani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

انتی ویروس جالبیه بر خلاف بقیه وقتی کرک اجرا می کنی گیر می ده ولی فایر وال قوی نداره.
    آنتی ویروس microsoft که فایروال نداره!
    فایروالش همون فایروال ویندوز هستش!
    من تو ویندوز 8 تست کردم realtime قدرتمندی نداره نسبت به نود!
    و وقتی ویروسی پیدا میکنه خیلی طول میده تا پاکش کنه{البته شاید ویروس هایی که من گذاشتم گردن کلفت بودند}
    پس برای من که مهم نیستم لزومی نداشت که این آنتی ویروس رو داشته باشم و رفتم نود رو نصب کردم!
    ببخشید که اصلا نظر دادم!

6. این کاربر از ali.reihani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

8. این کاربر از pedram_01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

~~~

پروفشنال ~~~'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    همه از خدائیم و بسویش بازمیگردیم

پيش فرض

دیگه اینم کلکش کنده شد
    بنظرم مایکروسافت اینقدر خرج میکنه بره یه شرکت آنتی ویروس خوب بخره رایگانش کنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mr.New's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

به نظر من بره با یه شرکت بزرگ مثل اوست یا اویرا و..... یه نسخه رایگان بدن روی ویندوز به صورت پیشفرض نصب باشه ولی پشتیبانی نداشته باشه ولی پولیش پشتیبانی داشته باشه اینجوری راحت تره تازه درامدم دارن

پروفشنال vxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

بچه ها مشکلاتش رو می نویسید مثل اینکه فایر وال نداره و غیره.

اگه نباشه جاش خالی می مونه poyul's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام دوستان یه چند وقته تا میخوام آنتی ویروس ویندوز 8 ام را آپدیت کنم با این اروور مواجه میشم,علتش چیه؟

13. این کاربر از poyul بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال steps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

اینجا چرا انقدر خلوته/
    امروز ذوباره کوچ کردم به ویندز8 و تصمیم گرفتم از انتی ویروس خودش استفاده کنم . اما میخواستم بدونم اون گوشه مثل سایر انتی ویروس ها لوگوش نمیاد ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •