تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 14 اولاول ... 67891011121314 آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 136

نام تاپيک: ▓ تاپیک اختصاصی Microsoft Security Essentials مباحث در اینجا ▓

داره خودمونی میشه hero26's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام
    خیلی از این شرکت های یه تبلیغات الکی راه میندازن تا محصولاتشون رو بفروشن که در خیلی از موارد این محصولات به درد کاربر عادی و خونگی نمیخوره خیلی از موارد هم ناکارآمد و بقولی خودشون کاهنده سرعت و قدرت سیستم هستند تا جایی که آدم رو مجبور میکنند دوباره پاکشون کنی
    حالا اون داداشی که برند امسی سافت رو تو امضاش گذاشته میاد میگه این اصلا آنتی ویروس نیست، باید بگم شاید اینطور باشه ولی تو خیلی از این موارد این آنتی ویروس ها خودشون از ویروس بدتر و اعصاب خورد کن تر میشن برا نمونه به این نگاه کنید که چه میزان فایل رو همین امسی سافت اشتباهی مخرب تشخیص داده!

2. 3 کاربر از hero26 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

سلام
    خیلی از این شرکت های یه تبلیغات الکی راه میندازن تا محصولاتشون رو بفروشن که در خیلی از موارد این محصولات به درد کاربر عادی و خونگی نمیخوره خیلی از موارد هم ناکارآمد و بقولی خودشون کاهنده سرعت و قدرت سیستم هستند تا جایی که آدم رو مجبور میکنند دوباره پاکشون کنی
    حالا اون داداشی که برند امسی سافت رو تو امضاش گذاشته میاد میگه این اصلا آنتی ویروس نیست، باید بگم شاید اینطور باشه ولی تو خیلی از این موارد این آنتی ویروس ها خودشون از ویروس بدتر و اعصاب خورد کن تر میشن برا نمونه به این نگاه کنید که چه میزان فایل رو همین امسی سافت اشتباهی مخرب تشخیص داده!
    سلام :
    دوست عزیز حتما میدونید درصد فالس پازیتیو فقط یکی از معیارهای انتی ویروس خوبه....مثلا شناسایی که بالا نباشه فالس پایین چه فایده ای داره؟؟؟
    توی همین سایتی که عکس گذاشتین نتایج دیگه شم و تستهای دیگه رو هم میخوندین...

این اصلا متر و معیار درستی نیست که شما بهش استناد میکنید...
    Last edited by aylar6888; 03-05-2013 at 00:49.

4. 3 کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

من بر اساس این معیار بر برتری آنتی ویروسی استناد نکردم بلکه خطاهایی که یه آنتی ویروس مرتکب میشه و باعث اختلال تو کار سیستم میشه رو گفتم.
    حالا بماند یک سری از تست کننده ها آزمایشاتی مبنی بر تاثیر روی سیستم رو هم انجام نمیدن!
    لطفا به خوبی مطالعه کنید قبل از اینکه نتیجه گیری کنید دوست عزیز!
    Last edited by hero26; 03-05-2013 at 09:06.

6. این کاربر از hero26 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

~~~

داره خودمونی میشه Nico-SMY's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

آپدیتای این رو چطوری میشه نگه داشت تا دیگه دفعه بعد نخواد حجم زیادی رو دان کنم؟

8. این کاربر از Nico-SMY بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال babialex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

من خیلی وقته از این آنتی ویروس استفاده میکنم اما الان اکثر جاها از ضعف و بی کارامدی این آنتی ویروس میگن درسته ؟ تاحالا مشکلی باهاش نداشتم اما میگن در مقابل آنتی های دیگه حرفی برای گفتن نداره

10. این کاربر از babialex بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

~~~

پروفشنال ~~~'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    همه از خدائیم و بسویش بازمیگردیم

پيش فرض

من خیلی وقته از این آنتی ویروس استفاده میکنم اما الان اکثر جاها از ضعف و بی کارامدی این آنتی ویروس میگن درسته ؟ تاحالا مشکلی باهاش نداشتم اما میگن در مقابل آنتی های دیگه حرفی برای گفتن نداره
    حرف که زیاد میزنن در مورد هر آنتی بیشتر بنظرم تجربه بهتره تا حرف دیگران
    یه عده هم منافعی دارن تو یه آنتی بقیه خراب میکنن
    مثل فروشندگان امسی سافت و ....

12. این کاربر از ~~~ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

آپدیتای این رو چطوری میشه نگه داشت تا دیگه دفعه بعد نخواد حجم زیادی رو دان کنم؟
    یعنی هیشکی جواب این سوال رو نمیدونه!؟

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (کارشناس Emsisoft)
    xman681's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    اصفهان يگانه شهر زيباي خدا

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز سلام

البته با توجه به فالس و شناسایی هم که باشه بازم امسی سافت با توجه به این تست انتخاب معقول تری نسبت به مایکروسافت هست

شما برید رده بندی کلی را ملاحضه کنید متوجه میشید

اگر میدونستم اینقدر امضام باعث اذیت دیگران میشه یه تصمیم جدی در موردش میگرفتم

البته کلا این سپر امسی سافت را خیلی ها بهش حسادت میکنند چون یه مقدار خوشکل هست

حرف که زیاد میزنن در مورد هر آنتی بیشتر بنظرم تجربه بهتره تا حرف دیگران
    یه عده هم منافعی دارن تو یه آنتی بقیه خراب میکنن
    مثل فروشندگان امسی سافت و ....
    اول بنده فروش خودم را دارم و نیازی نیست اینجا تبلیغ کننده باشم تا حالا هم یه دونه لایسنس هم توی پی سی ورلد نفروختم چون به این دو زار و سه شای ها نیاز ندارم عزیز دل

ضمنا اکثر مشتریان بنده اصلا پی سی ورلد را ( انجمن ) ندیده اند تا حالا

بعد ببخشید این آنتی برای کی هست که بخوام خرابش کنم ؟؟؟؟

بعد مگه اصلا آنتی ویروس هست که بخوام خرابش کنم ؟؟ خودش ، خودش را خراب کرده نیاز به خراب کردن نیست
    Last edited by xman681; 10-05-2013 at 22:11.

15. 2 کاربر از xman681 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

یعنی هیشکی جواب این سوال رو نمیدونه!؟
    سلام بر شما .... و سلام بر جستجو!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

17. 3 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوست عزیز سلامالبته با توجه به فالس و شناسایی هم که باشه بازم امسی سافت با توجه به این تست انتخاب معقول تری نسبت به مایکروسافت هست شما برید رده بندی کلی را ملاحضه کنید متوجه میشید اگر میدونستم اینقدر امضام باعث اذیت دیگران میشه یه تصمیم جدی در موردش میگرفتم البته کلا این سپر امسی سافت را خیلی ها بهش حسادت میکنند چون یه مقدار خوشکل هست اول بنده فروش خودم را دارم و نیازی نیست اینجا تبلیغ کننده باشم تا حالا هم یه دونه لایسنس هم توی پی سی ورلد نفروختم چون به این دو زار و سه شای ها نیاز ندارم عزیز دل ضمنا اکثر مشتریان بنده اصلا پی سی ورلد را ( انجمن ) ندیده اند تا حالا بعد ببخشید این آنتی برای کی هست که بخوام خرابش کنم ؟؟؟؟بعد مگه اصلا آنتی ویروس هست که بخوام خرابش کنم ؟؟ خودش ، خودش را خراب کرده نیاز به خراب کردن نیست
    دوست عزیز متاسفانه باز اومدی میگی نتایج نشون میده آقاجون من میگم تو خیلی از موارد نسبت به نیاز کاربر به آنتی ویروس های پولی اقرار میشه میای میگی نتایج نشون میده امسی بهتره؟!آقا این هم نتایج آنتی ویروس رایگان آواست از امسی بهتر عمل میکنه خودت میتونی ببینی!!! [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته من نمیخواستم نسبت به عملکرد آنتی ویروس ها نتیجه گیری کنم ولی شما هر جا تو انجمن میرسی میگی نتایج نشون میده امسی بهتره بعله باید کاربر 50 تا 60 تومن بده تا بلکم به امنیت خیالی برسه و اونم حساب کنه که انتی ویروس رایگان بهتر از اونم هست!
    Last edited by hero26; 16-05-2013 at 08:43.

19. این کاربر از hero26 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

~~~

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •