تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 253 اولاول ... 4567891011121858108 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 2527

نام تاپيک: اقتصادی ترین پاکت پی سی Samsung B7300 Omnia LITE

اگه نباشه جاش خالی می مونه farzin_silver's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

راستی فرزین جان از سه رنگ آبی قرمز و مشکی کدوم رو گرفتی؟
    مشکیش که اصلا قشنگ نیست ولی آبیش خیلی قشنگه

تا حالا از نظدیک آبیشو دیدین؟ قشنگه؟
    دل ما رو نشكون خوب.من مشكيش رو خوشم اومد گرفتتم.
    بله ابيش رو هم ديدم.

در مورد سوال اون دوستمون بابت قلم من كه نياز پيدا نكردم.ولي خوب كاره يه وقت ديدي نياز شد.

2. این کاربر از farzin_silver بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز S@nti@go_s&k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Jan 2008

پيش فرض

ولی حقیقتا جرات انجامش رو ندارم اونم فارسی ساز این گوشیه
    عجب ..............

اینطوری بود که فاتحه همه پاکت پیسی ها خونده بود

فارسی سازم مثه برنامه های دیگه نصب کن بره دیگه این حرفا چیه

4. 2 کاربر از S@nti@go_s&k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ssasan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Universe

پيش فرض

بازم سلام
    امروز GPS گوشی را کامل از لحاظ سرعت تست کردم سرعت Cold Start دستگاه یعنی زمان اتصال اولیه آن به ماهواره در حین پیاده روی در حدود 10 ثانیه و در حین رانندگی بین 38 تا 60 ثانیه است که بنظر فوق العاده می آید این اعداد البته با Garmin بدست آمده اند و در مورد Google Maps بسیار موضوع فرق می کند.
    یک نکته دیگر هم در مورد این گوشی هست که دوست داشتم اشاره کنم این مورد که کمتر جائی در مورد آن صحبت شده خاصیت DLNA اتصال Wi-Fi آن است که تقریبا فقط در مدل های گرانقیمت دیده می شود.
    در مورد آن دو دوستی که زحمت کشیدند در مورد فارسی ساز نظر دادند دوست دارم اگر برایشان موردی ندارد یک فارسی ساز مناسب که فقط بتوان با آن SMS فارسی را دریافت کرد را معرفی کنند.
    با تشکر

6. این کاربر از ssasan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

بازم سلام
    امروز GPS گوشی را کامل از لحاظ سرعت تست کردم سرعت Cold Start دستگاه یعنی زمان اتصال اولیه آن به ماهواره در حین پیاده روی در حدود 10 ثانیه و در حین رانندگی بین 38 تا 60 ثانیه است که بنظر فوق العاده می آید این اعداد البته با Garmin بدست آمده اند و در مورد Google Maps بسیار موضوع فرق می کند.
    یک نکته دیگر هم در مورد این گوشی هست که دوست داشتم اشاره کنم این مورد که کمتر جائی در مورد آن صحبت شده خاصیت DLNA اتصال Wi-Fi آن است که تقریبا فقط در مدل های گرانقیمت دیده می شود.
    در مورد آن دو دوستی که زحمت کشیدند در مورد فارسی ساز نظر دادند دوست دارم اگر برایشان موردی ندارد یک فارسی ساز مناسب که فقط بتوان با آن SMS فارسی را دریافت کرد را معرفی کنند.
    با تشکر
    سلام.

شما زمانی که فارسی ساز نصب کنید تمام مشکلات فارسیتون حل میشه.فقط نمیتونید بنویسید که اونم با نصب کیبورد درست میشه.تو همین تاپیک فکر میکنم معرفی شده اگر پیدا نکردید بفرمایید براتون آپلود کنم لینک بزارم.

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Universe

پيش فرض

فارسی سازهای زیادی دیدم و همه هم طرفدارها و منتقدای خودشون را دارند اما دوست دارم یک نمونه که در حد متوسط مناسب باشه و موجب به هم ریختگی دیگر کیبوردهای گوشی نشه رو معرفی کنید. اگر لینک دانلود را هم قرار دهید که بسیار ممنون می شوم.
    با تشکر

کاربر فعال MP3 Player osmaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

دل ما رو نشكون خوب.من مشكيش رو خوشم اومد گرفتتم.
    بله ابيش رو هم ديدم.

در مورد سوال اون دوستمون بابت قلم من كه نياز پيدا نكردم.ولي خوب كاره يه وقت ديدي نياز شد.
    ئه!
    خوب البته این یه نظر شخصی بود بیشتر به خاطر این گفتم که گوشیم مشکی هست و خسته شدم
    به نظرت رنگ آبیش به خوشگلی عکس هایی که تو اینترنت هست قشنگه؟ آخه تو شهر ما من فقط رنگ مشکیش رو دیدم
    راستی میشه اسم اون برنامه ای که باهاش بنچمارک گرفتی رو کامل به صورت انگلیسی بنویسی؟

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

ئه!
    خوب البته این یه نظر شخصی بود بیشتر به خاطر این گفتم که گوشیم مشکی هست و خسته شدم
    به نظرت رنگ آبیش به خوشگلی عکس هایی که تو اینترنت هست قشنگه؟ آخه تو شهر ما من فقط رنگ مشکیش رو دیدم
    راستی میشه اسم اون برنامه ای که باهاش بنچمارک گرفتی رو کامل به صورت انگلیسی بنویسی؟

والا رنگ ابيش هم قشنگ بود.من مشكيش رو خوشم اومد.چون كلا همه چيم مشكيه.

اسم نرم افزار هم sk tools هست.سرچ كني جديدترين ورژنش رو پيدا مي كني.

يه مسئله ي ديگه.اقا RAM اين گوشي ١٢٨ نيست.تو خود اين اس كا تولز ميزنه ١٣٧ اينطورا.

ولي من باز نمي فهمم تو خود گوشي Program memory كه به معنيه همون رم هست رو ميزنه ٢٥٦ كه گوشه ي سمت چپ مقدار مصرف شدش رو ميزنه و گوشه ي سمت رات مقدار باقيمانده.كه دقيقا جمع انها همون ٢٥٦ مگ ميشه.

اون حافظه ي Main Storage هم مقدار Rom رو نشون ميده .

و برنامه كه ميريزيم از اون مقدار كم ميشه.پس قضيه ي اين ٢٥٦ مگ Program Ram چيه؟

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

بچه ها فارسی سازی که من استفاده می کنم با دیکشنری لیگووسافت مشکل داره. یکی از دوستان میتونه یه فارسی ساز خوب واسه این گوشی و wm 6.5 که با لینگوو مشکل نداشته باشه بذاره؟

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Universe

پيش فرض

دیروز بلاخره یک فارسی ساز خوب به نام MOBiDIV 4.54 روی گوشی نصب کردم که توی دو نسخه برای ورژن 6.5 ویندوز ارائه شده نسخه اول فقط امکان دریافت فارسی را به گوشی اضافه میکنه (و من هم همین را نصب کردم) و نسخه دوم هم فارسی را اضافه می کنه و هم کیبورد عربی رو اما این دومی بعضا مشکلاتی رو ایجاد کرده و برای فیکس شدنش توصیه شده هارد ریست کنید اما من ریسک نکردم و از طرفی چون نیازی هم به نوشتن فارسی نداشتم اولی رو نصب کردم در کل بسیار عالی و روان کار می کنه و فارسی رو هم بسیار خوب و عالی نشون می ده تنها توی مرورگر اپرا فارسی ها از هم جا هستند اما توی اینترنت اکسپلورر و دیگر حاهائی که از متن استفاده می شه مثل منوی پیام ها همه چیز عالی و فوق العاده س. لینک دانلود و توضیحات کامل تر این برنامه رو از آدرس زیر می تونید پیدا کنید:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    با تشکر

---------- Post added at 06:09 PM ---------- Previous post was at 06:08 PM ----------

توی اون جای خالی آدرس بنویسید ir-tci نقطه org
    Last edited by ssasan; 03-04-2010 at 18:47.

13. این کاربر از ssasan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Universe

پيش فرض

نمی دونم این شیوه حذف URL در آدرس برای چه منظوری در سایت اعمال می شود اما امیدوارم حداقل لینک رپید شر رو حذف نکند. نسخه فارسی ساز خودم را در رپید شر آپلود کردم تا دیگر دوستان هم استفاده کنند در آدرس زیر اگر بازهم پس از http نقطه چین ظاهر شد عبارت رپید شر دات کام را قرار دهید.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    باتشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •