تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 253 اولاول ... 345678910111757107 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 2527

نام تاپيک: اقتصادی ترین پاکت پی سی Samsung B7300 Omnia LITE

آخر فروم باز pulp_152's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

هندزفری 2 تکه فعلا تو بازار پیدا نمیشه ! ... فقط میتونی بری بگی هندزفری فابریک 2 تیکه s8300 رو میخوام ... که کیفیت خیلی خوبی داره و تبدیل 3.5 هم داره ... قیمت هم دوربر 15 هستش

2. این کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Royce's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    چطور مگه؟

پيش فرض

دوستان قاب این گوشی توی بازار اومده یا نه؟فک کنم اگه یه قاب یه دست سفید روش بندازیم چیز ردیفی بشه.
    البته من هنوز این گوشی و نخریدم ولی تو فکرش هستم.به نظر من نسبت به قیمتش یه شاهکاره

داره خودمونی میشه ssasan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Universe

پيش فرض

الان تونستم گارمین رو روش نصب کنم. سرعت فوق العاده ای در کانکت شدن به ماهواره داشت. واقعا تعجب کردم. برنامه های خوبی تا حالا روش نصب کردم اما یک نکته ای هست که واقعا احتیاج بهش احساس می شه ولی حقیقتا جرات انجامش رو ندارم اونم فارسی ساز این گوشیه نه به این خاطر که باش SMS فارسی بزنم بلکه بیشتر به این علت که SMS فارسی دریافت کنم و دیکشنری های فارسی به انگلیسی و زبان های دیگر را استفاده کنم. علت عدم انجام این کار این است که بسیار پست های متعددی دیدم که PDA های مختلف پس از نصب فارسی ساز های گوناگون (حتی نمونه های فابریکی مثل زبان عربی برای i900) به کما رفته اند و دیگر بوت نشده اند و چاره ای جز هارد ریست برای صاحبانشان باقی نگذاشته اند. واقعا راه حل ایمنی وجود دارد و اصولا علت این اتفاق چیست؟
    در ضمن فرزین جان حافظه Program RAM من نیز 256 مگابایت است که 71 مگابایت آن خالی ست این حافظه در حقیقت حافظه داخلی گوشی ست و جدا از RAM یا ROM است و هرچه فایل در حافظه داخلی بریزید این حافظه پر تر می گردد. در مورد حافظه Reserved فکر می کنم میزان حافظه ای ست که برنامه های از پیش نصب شده گوشی (مثل Widget ها، برنامه های آفیس و...) به خود اختصاص داده اند.
    با تشکر

5. 2 کاربر از ssasan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Royce's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    چطور مگه؟

پيش فرض

ایول این کانکت شدن سریع جی پی اس و هم که گفتی دلگرم تر شدم برا خریدش چون واسه من قدرت gps خیلی ملاکه

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

الان تونستم گارمین رو روش نصب کنم. سرعت فوق العاده ای در کانکت شدن به ماهواره داشت. واقعا تعجب کردم. برنامه های خوبی تا حالا روش نصب کردم اما یک نکته ای هست که واقعا احتیاج بهش احساس می شه ولی حقیقتا جرات انجامش رو ندارم اونم فارسی ساز این گوشیه نه به این خاطر که باش SMS فارسی بزنم بلکه بیشتر به این علت که SMS فارسی دریافت کنم و دیکشنری های فارسی به انگلیسی و زبان های دیگر را استفاده کنم. علت عدم انجام این کار این است که بسیار پست های متعددی دیدم که PDA های مختلف پس از نصب فارسی ساز های گوناگون (حتی نمونه های فابریکی مثل زبان عربی برای i900) به کما رفته اند و دیگر بوت نشده اند و چاره ای جز هارد ریست برای صاحبانشان باقی نگذاشته اند. واقعا راه حل ایمنی وجود دارد و اصولا علت این اتفاق چیست؟
    در ضمن فرزین جان حافظه Program RAM من نیز 256 مگابایت است که 71 مگابایت آن خالی ست این حافظه در حقیقت حافظه داخلی گوشی ست و جدا از RAM یا ROM است و هرچه فایل در حافظه داخلی بریزید این حافظه پر تر می گردد. در مورد حافظه Reserved فکر می کنم میزان حافظه ای ست که برنامه های از پیش نصب شده گوشی (مثل Widget ها، برنامه های آفیس و...) به خود اختصاص داده اند.
    با تشکر
    سلام.

قربان شما کجا دیدی که دیوایسی بعد از نصب فارسی ساز به کما رفته باشه؟!!!
    البته درسته که اگر فارسی سازی خوب کار نکنه و بخوای پاکش کنی معمولا" باید هارد ریست کنی اما اینکه بوت نشه اصلا" درست نیست و واسه همین موضوع هم هست که میگن شما قبل از نصب هر برنامه ای فارسی ساز رو نصب کنید که اگر خواستید هارد ریست کنید زحماتتون بابت نصب برنامه های دیگه به هدر نره.

8. این کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال MP3 Player osmaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

دوستانی که خریدن لطف کنن به این سوالات پاسخ بدن
    1 با گارانتی اصلی چند خریدید؟
    2 داخل پکش چه چیز هایی هست؟
    3 ایا واقعا cpu این گوشی 800 مگاهرتز هست؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه farzin_silver's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

دوستانی که خریدن لطف کنن به این سوالات پاسخ بدن
    1 با گارانتی اصلی چند خریدید؟
    2 داخل پکش چه چیز هایی هست؟
    3 ایا واقعا cpu این گوشی 800 مگاهرتز هست؟
    با گارانتي اصل دور و بر 305 اينا هست.من از علائداين گرفتم 295 تومان با گارانتي پارس مايكروتل.
    خود مغازه هم تو فيش خريد تا 3 ماه باطري و رم و شارژر و هندسفري رو ضمانت كرد.

محتويات درون پك هم قبلا گفتم كامل.تو جي اس ام ارنا داخل ريويوش هست.دقيقي همونا و هموت شكليه.

سي پي يو ي اين گوشي 800 مگاهرتز هست نه 667 كه بعضي جاها نوشته.امروز با اس كا تولز يه بنچمارك از سي پي يو گرفتم كف كردم..اول اچ دي 2 بود.بعد امنيا 2 و بعد اين گوشي.اختلاف امتيازش با امنيا 2 بسيار كم بود.

راستي فارسي ساز هم عينهو بنز روش كار مي كنه.

من واقعا راضيم

11. 4 کاربر از farzin_silver بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Highbury's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    G O R G A N-I R A N M E H R s.t

پيش فرض

موقع کار کردن و حتی پیام دادن شده که به داشتن قلم احساس نیز پیدا کنی؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

راستی فرزین جان از سه رنگ آبی قرمز و مشکی کدوم رو گرفتی؟
    مشکیش که اصلا قشنگ نیست ولی آبیش خیلی قشنگه

تا حالا از نظدیک آبیشو دیدین؟ قشنگه؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

راستی فرزین جان از سه رنگ آبی قرمز و مشکی کدوم رو گرفتی؟
    مشکیش که اصلا قشنگ نیست ولی آبیش خیلی قشنگه

تا حالا از نظدیک آبیشو دیدین؟ قشنگه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •