تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 253 اولاول ... 41011121314151617182464114 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 2527

نام تاپيک: اقتصادی ترین پاکت پی سی Samsung B7300 Omnia LITE

داره خودمونی میشه ssasan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Universe

پيش فرض

کیفیت عکس و فیلمش چطوره؟
    گرچه کیفیت فیلم و عکس از پائین ترین درجه اهمیت برای پاکت پی سی برخوردار است اما من از کیفیت B7300 چه در عکس و چه تا حدودی در فیلم راضی ام

2. این کاربر از ssasan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال MP3 Player osmaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

ساسان جان تو با این موبیدیو 454 اصلا مشکل نداری؟ مثلا وقتی می خوای یه اس ام اس رو کامل بخونی باید روش یه بار کلیک کنی تا کامل نشون بده تو تو این حالت اصلا مشکل نداری؟ واسه من همه کلمات به هم میریزه مثلا بعضی ها روی هم میوفته یا بعضی کلمات تو این حالت اصلا دیده نمیشه در حالی که تو حالت کوچیک بودنش (قبل از کلیک روی اس ام اس برای بزرگ شدن) اصلا مشکلی نیست ولی تو این حالت نمیشه اس ا اس رو کامل خوند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Universe

پيش فرض

ساسان جان تو با این موبیدیو 454 اصلا مشکل نداری؟ مثلا وقتی می خوای یه اس ام اس رو کامل بخونی باید روش یه بار کلیک کنی تا کامل نشون بده تو تو این حالت اصلا مشکل نداری؟ واسه من همه کلمات به هم میریزه مثلا بعضی ها روی هم میوفته یا بعضی کلمات تو این حالت اصلا دیده نمیشه در حالی که تو حالت کوچیک بودنش (قبل از کلیک روی اس ام اس برای بزرگ شدن) اصلا مشکلی نیست ولی تو این حالت نمیشه اس ا اس رو کامل خوند
    با سلام
    من مشکلی ندارم چه قبل از باز کردن و چه بعد از باز کردن پیام. حالا شات چیزی که من در باکس دارم را می گذارم تا مشخص تر شود:
    قبل از باز کردن

و بعد از باز کردن

البته یک نکته ای هست آنهم به SMS هائی که از قبل در حافظه سیمکارت بود بر می گردد که البته آنها را خوب نشان نمی دهد این مشکل نه تنها در فارسی ها بلکه در SMS ها لاتین هم موجود است اما پیام هائی که خود گوشی دریافت کرده مشکلی ندارند.

5. 2 کاربر از ssasan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

با سلام
    من مشکلی ندارم چه قبل از باز کردن و چه بعد از باز کردن پیام. حالا شات چیزی که من در باکس دارم را می گذارم تا مشخص تر شود:
    قبل از باز کردن

و بعد از باز کردن

البته یک نکته ای هست آنهم به SMS هائی که از قبل در حافظه سیمکارت بود بر می گردد که البته آنها را خوب نشان نمی دهد این مشکل نه تنها در فارسی ها بلکه در SMS ها لاتین هم موجود است اما پیام هائی که خود گوشی دریافت کرده مشکلی ندارند.
    مرسی ساسان جان ولی منظور من زمانی هست که وقتی باز می کنی اون کادر سبز رنگ تمام کلمات تو اون اس ام اس رو نشون نمیده که در این حالت مجبور میشی روش تپ کنی که کامل نشون بده تو این حالت به مشکل بر میخوره

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Universe

پيش فرض

مرسی ساسان جان ولی منظور من زمانی هست که وقتی باز می کنی اون کادر سبز رنگ تمام کلمات تو اون اس ام اس رو نشون نمیده که در این حالت مجبور میشی روش تپ کنی که کامل نشون بده تو این حالت به مشکل بر میخوره
    حق با شماست تا حالا این موضوع را چک نکرده بودم ولی تا بحال برای من همه آن چیزی که در SMS بوده در همان کادر سبز رنگ قابل دیدن بوده که البته فکر کنم به طول پیام بستگی داشته باشه.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

حق با شماست تا حالا این موضوع را چک نکرده بودم ولی تا بحال برای من همه آن چیزی که در SMS بوده در همان کادر سبز رنگ قابل دیدن بوده که البته فکر کنم به طول پیام بستگی داشته باشه.
    پس شما هم مشکل داری؟!
    اتفاقا باسه من خیلی اتفاق افتاد که مجبور بودم روی کادر سبز تپ کنم که واقعا منو اذیت میکنه
    فارسی ساز دیگه ای نمیشناسی؟ راستی تنها فارسی سازی که تو اونجا مشکل نداشت mobidiv 416 یا 411 بود (دقیق یادم نیست) که البته اونم باز یه مشکل داشت که فارسی رو از چپ به راست نشون میداد ولی کلمات همه سر جاشون بودن

اگه نباشه جاش خالی می مونه farzin_silver's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

این مشکل اس ام اس فارسی رو من هم دارم.411 هم همینطوری میشه.راهی پیدا کردید ما رو هم در جریان بذارید .مرسی

داره خودمونی میشه mosa1365's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

آقا یکی می تونه به ما بگه قیمت به روز این گوشی تو بازار چنده؟!

آخر فروم باز ali_disslove's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

با سلام

میشه هندفریشو یه بررسی کامل از لحاظ کوبیدن_باس-بلندی و وضوح یه مقایسه ای بکنید با دیگر گوشی ها مخصوصا نوکیا ها مثل n82 و اینکه آیا کسی کرتیو >ep630 واسش خریده ببینه چی میشه صداش ؟؟؟

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Universe

پيش فرض

پس شما هم مشکل داری؟!
    اتفاقا باسه من خیلی اتفاق افتاد که مجبور بودم روی کادر سبز تپ کنم که واقعا منو اذیت میکنه
    فارسی ساز دیگه ای نمیشناسی؟ راستی تنها فارسی سازی که تو اونجا مشکل نداشت mobidiv 416 یا 411 بود (دقیق یادم نیست) که البته اونم باز یه مشکل داشت که فارسی رو از چپ به راست نشون میداد ولی کلمات همه سر جاشون بودن
    متاسفانه بله من هم مشکل دارم اما در کل با توجه به اینکه SMS فارسی چندانی دریافت نمی کنم و از طرف دیگر فارسی ساز فوق در مورد استفاده اصلی من از زبان فارسی یعنی اینترنت اکسپلور (و البته متاسفانه نه اپرا و نه اپرا مینی) به خوبی هر چه تمام تر جواب می دهد چندان نیازی به تعویض فارسی ساز نمی بینم. البته همانطور که خودتان می دانید نرم افزار فوق در اصل یک عربایزر است و ارتباطی با فارسی ندارد و بازهم همانطور که مطلعید نصب یک فارسی ساز کامل و جامع همراه با کیبورد و مخلفات چندان خالی از دردسر و اشکال هم نیست. اما با این همه جستجوئی انجام می دهم و اگر به نتیجه مثبت رسیدم حتما شما را در جریان می گذارم.

---------- Post added at 04:05 PM ---------- Previous post was at 04:04 PM ----------

آقا یکی می تونه به ما بگه قیمت به روز این گوشی تو بازار چنده؟!
    والا از اون جائی که من خریدم هنوز 289 تومن با خدمات 18 ماهه پارسه است.

13. 2 کاربر از ssasan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •