تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 105 از 253 اولاول ... 55595101102103104105106107108109115155205 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,041 به 1,050 از 2527

نام تاپيک: اقتصادی ترین پاکت پی سی Samsung B7300 Omnia LITE

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ماکو

پيش فرض

دوستانی که در مورد امنیا لایت میگن که راضی کننده نیست توجه داشته باشند که
    هیچ کس نگفته امنیا لایت بهترین است!
    همه میگن امنیا لایت با توجه به قیمت در حد یک گوشی برتر است چرا که تا حدودای صد تومن بیشتر از این مبلغ هم نمیشه پاکت پی سی خوبی مثل امنیا لایت پیدا کرد

2. این کاربر از ramin005 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه pirsoner's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

چه جوری می تونم برنامه های که تمام برنامه های که روی گوشی نصب کردم پاک کنم بدون اینکه برنامه های که روی خود گوش از اول بود پاک نشود ؟

پروفشنال mamsana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    from here,THE CATALAN

پيش فرض

من دیروز از علادین 220 هزار تومن خریدم با گارنتی ماکروتل با یک رم 8 گیگی توشیبا که 30 هزار تومن شد رویهم رفته 250 هزار تومن شد.
    مبارک باشه!
    من میخوام این گوشی رو بخرم،میخواستم بپرسم که مشکلی نداشتی تا الان باهاش،خصوصا حساسیت تاچ گوشی!؟
    کیفیت صدا چطوره؟

ممنون

پروفشنال mamsana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    from here,THE CATALAN

پيش فرض

اولا" تاکید من بیشتر روی اندورید بود که قیمت گوشیهاش در مقایسه با آیفون خیلی خیلی مناسبه !
    در مورد این سایت ها هم گیزمودو ، انگجت و ... سایتهای معتبری هستند ، حالا شاید به صورت سطحی طرفداری هم بکنند از یک برند خاصی ،ولی کلا" بحث من روی سایتهای مشخصی نبود!
    مطمئنا" اگه ویندوز موبایل هم نرم افزار و بازی قابل توجهی داشت ، حتما" اینا معرفی میکردند ! همه سایتها که دشمن خونی ویندوز نیستند که !
    ببینید برای مثال یک ماه قبل جام جهان یبود ده ها نرم افزار زیبا و کاربردی مختص جام جهانی برای اندروید و آیفون منتشر شد ولی برای ویندوز موبایل فقط فکر کنم 2 یا 3 تا منتشر شد که اصلا" زیبا هم نبودند و اطلاعات زیادی هم نمی دادند !

در رابطه با همین دیکشنری که شما گفتی ! به نظرم من دیکشنری هم برای این ویندوز موبایل خیلی ضعفیه !
    قویترین دیکشنری که من برای ویندوز دیدم که مثل اینکه چندین سال هم برنده بهترین دیکشنری ویندوز شده ، lexisgoo بوده که 180 هزار تا لغت داره با این گرافیک و تلفظش هم از این برنامه های talk it هست !

اما برای اندروید که من هنوز به نرم افزارهاش آشنا نیستم ، نرم افزار Dictionary.com با بیش از 330 هزار تا لغت و تلفظ درست و اصلی لغات و با این گرافیک!

تو زمینه ی اینترفیس هم که دیگه آندروید یک چیز دیگست مخصوصا" با این لانچر های واقعا" زیبای خودش! و live wallpaper هاش !
    نمونه از live wallpaers :

نرم افزار وردپرس برای ویندوز موبایل :

نرم افزار وردپرس برای اندروید :

در رابطه با پلیر ها هم همین core و tcomp خوبن ولی فقط همین دو تا هستن در حالی که برای اندروید همین الان من بالا ی100 برنامه دیدم ! در ضمن من وقتی یک فیلمی رو کپی میکنم به گوشی نمی دونم که آیا پخش خواهد کرد یا نه و تکه تکه نشون خواهد داد !

فیسبوک برای اندروید :

فیسبوک برای ویندوز موبایل :

حالا اینا فقط چند تا مثال خیلی کوچیک بود که توی ویندوز موبایل هم نرم افزار داشت ! خیلی از نرم افزارهای اندروید اصلا" مشابه ای در ویندوز موبایل ندارند !
    من این عقیده رو که ویندوز موبایل در مقابل اندروید (ویا آیفون) مثل دریاچه اورمیه (یاشاید دریای خزر)است در مقابل اقیانوس آرام رو خودم بهش رسیدم و واقعا" هم بدون هیچ تعصبی می گم .

سلام دوست عزیز!
    خواستم یه دیکشنرری وین مو بگم اگه ندیدی بری نگاش کنی:
    Solovoed

تقریبا مثله بابیلونه ،من تا حالا نشده کلمه ای رو توش پیدا نکنم،اگه گلاسوری هایی مثله بریتانیکا یا آکسفورد رو توش بریزید که دیگه واویلاست!

اون دیکشنری وین مو هم که شما گفته بودید،عکسش ماله وین مو5 هستش،فکر کنم 5 سال پیش بهترین دیکشنری بوده!

در رابطه با اینترفیس هم ،علاوه بر این که هر گوشی مختص به خودش رو داره،یه اینترفیس هم ماله وین مو هست،می تونید اینترفیس هایی هم مثله SPBرو دانلود کنید

6. 4 کاربر از mamsana بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه pirsoner's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

مبارک باشه!
    من میخوام این گوشی رو بخرم،میخواستم بپرسم که مشکلی نداشتی تا الان باهاش،خصوصا حساسیت تاچ گوشی!؟
    کیفیت صدا چطوره؟

ممنون
    تا الان که مشکل خاصی نداشتم ، تاچ گوشی هم خیلی خوب کار می کنه ، خوبی این که گوشی این که قابلیت پخش دایوکس داره که خیلی خوب پخش می کنه ولی باید بگم صداش معمولی خیلی بالا نمی ره ولی راضی کننده است ، سی پی یو 800 مگا هر تزی که داره خیلی بهتر از گوشی دیگه تو رنج قیمت 200تا 300 تومن مخصوصا بهتر از 5800 که سی پی یو 430 مگاهرتزی داره و من خودم شخصا با ویندوز موبایل حال می کنم که روی مدل ورژن 6.5 است.
    فقط حواست باشه که خواستی بخری بگو نرم افزار های گوشی نریزن چون 35 هزار تومن پول می گیرن ، در صورتی که همه نرم افزارهای از فارسی ساز تا آنتی ویروس توی اینترنت پر است .

8. این کاربر از pirsoner بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
    اول واقعیت صفحات زیاد بود من دیدم اگه بخوام همه رو بخونم عمرمون تموم شده ماشا... بخاطر همین تصمیم گرفتم بپرسم و بخاطر همین پیش پیش معذرت میخوام تگه سوالا تکراریه
    منم میخواستم اگه قسمت بشه این گوشی رو بگیرم
    فقط چند تا سوال داشتم
    یک اینکه دوربین این گوشی چجوریه اینجور که سایت جی اس ام(اون فارسه) میگفت من جوری خیال کردم که دوربین گوشی در حد افتضاحه ایا این حقیقت داره و همینجوریه لطفا در این مورد کمی توضیح بدبد و اگر عکسی و فیلمی گرفته شده توسط گوشی بزارید ممنون میشم خواهشا منو حواله ندید جای دیگه اگه خودتون یه عکس و فیلم گرفته شده توسط گوشیتون بذارید واقعا ممنون میشم من انتظار زیادی از دوربین ندارم ولی حداقل جوری بشه باهاش تو جمع بشه ابرو داری کرد
    دوم دوستان این گوشی رو پیشنهاد میکنند یا تی فون 2 رو
    نظر کلی شما در مورد گوشی چیه
    ایا از خرید گوشی پشیمون نمشویم به نظر شما(ایا شما پشیمونید یا نه)

دوستان میبخشید سوالا زیاد شد ولی خواهش دارم همه رو کامل جواب بدید
    بازم ممنون و میبخشید

پروفشنال srh124's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    ايران زیبا

پيش فرض

سلام
    بحث این دو تا رفیق در پست های قبلی بین ویندوز موبایل و اندروید بحث خیلی خوبیه. نمیدونم جاش اینجا هست یا نه ولی درهر صورت باید یه همچین بحثی توی فروم وجود داشته باشه.

درهرصورت باید روشن بشه نقاط ضعف و قوت این دو تا سیستم عامل از جهت برنامه هاشون چیه.

بازم ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

اگه فارسی ساز قبلی را حذف کنمو اینو بریزم نیازه که هارد ریست کنم؟؟!!!
    شما باید بگی از کدوم فارسی ساز استفاده میکنی؟
    اگه از نسخه بتای همین فارسی ساز استفاده میکردی ، چون گزینه uninstall نداره مجبوری هارد ریست کنی .
    البته توی نسخه فینال این فارسی ساز این مشکل حل شده .

اگه از همون فارسی ساز MOBiDIV_Arabware_454_EN_TSD_2010_Jan_28 استفاه میکنی نیازی به هارد ریست نیست ، اول غیر فعالش کن ، بعد uninstall وبعد سافت ریست کن ، بعدش میتونی اینو نصب کنی.

یا علی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

چه جوری می تونم برنامه های که تمام برنامه های که روی گوشی نصب کردم پاک کنم بدون اینکه برنامه های که روی خود گوش از اول بود پاک نشود ؟
    دوست عزیز با هارد ریست کردن تمام برنامه های شما پاک میشه و فقط برنامه هایی که روی خود گوشی از اول بود باقی میمونه.
    برای هارد ریست کردن برو تو قسمت setting بعد Memory settings بعد clear memory بعد با زدن دکمه clear memory گوشیت هارد ریست میشه .

13. این کاربر از morty0111 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

دوستان کسی میدونه ای کون های داخل استارت رو چه جوری میشه کم و زیاد کرد؟ کسی این فارسی ساز مرصاد رو تست کرده مشکلی نداره با گوشی ما؟ دیکشنری انگلیسی به فارسی خوب ممکنه معرفی کنید؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •