تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 14 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 139

نام تاپيک: آيا از روي آي پي مي تونند ما رو رديابي كنند ؟

آخر فروم باز Cyberlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    MACS0647-JD

پيش فرض

ساده میگم ...
    هر کاری کنین مثل ماست میفهمن :|

هر برنامه ای هر چیزی استفاده کنین فرقی نداره براشون.
    آسمون ، پس ما اینهمه داریم بحث میکنیم برای چیه ، شما دوباره میپری سر پله اول ، یا شما چیزی از کامپیوتر و

اینترنت سر در نمیاری یا اینکه ما درسامون رو خوب نخوندیم ، ببین دوست عزیز امنیت توی اینترنت همچین ماستکی

که فکر کنی نیست . هر چه قدر هم که توی اینترنت مهارت داشته باشن به این راحتی که شما فکر میکنی نمیتونن

طرف رو شناسایی کنن .

2. 7 کاربر از Cyberlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال jigar-tala's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

من تو ون سایت که ip رو نشون میده رفتم IP درست بود ولی رو نقشه مرکز خدمات رو نشود داد خداییش من کاری نکردم پخخخ

4. این کاربر از jigar-tala بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز C0OPeR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

شما اگه از --- استفاده کنید نمیتونن پیدا کنن مگه اینکه خودتون سوتی بدین
    اکثرا هم از طریق ایمیل یا آیدی مسنجر ها و راه های ارتباطی دیگه خود طرف به جا میذاره پیدا میکنن وگرنه اگه سوتی ندی عمرا پیدات کنن .

6. 3 کاربر از C0OPeR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Dreadƒul's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

ربط داره منظور شما کی باشه .. سازمان های اصلی که اینترنت تحت نظرشونه خیلی راحت می تونن شما رو پیدا کنن

پروفشنال P‌C's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

خیلی سطح پایین گرفتی داداش !!!
    با U و FG هم نمیشه کاری کرد ، ردگیری 100% هست برا هر حالتی
    شمام خیلی سطح بالا گرفتی داداش!
    شما که کوچکترین اطلاعی در مورد امنیت کامپیوتر و شبکه و رمزنگاری اطلاعات نداری نباید اینطور جبهه گیری کنی!
    خیلیها تازه دارن از اینترنت استفاده میکنن و با این جملات اشتباه جنابعالی ترس ورشون میداره و نمیتونن با آرامش از اینترنت استفاده کنن.
    میخوای من یک فایل متنی 10 حرفی رو جوری برات رمزنگاری کنم تا چند میلیون سال دیگه هیچ ابوالبشری نتونه بفهمه این 10 حرف چیه؟ خیلی هم راحته هیچیم نمیخواد! برنامه هایی مثل U و FG هم همچین حالتی دارن و نه تنها آی پی رو تغییر میدن بلکه اطلاعات رو هم رمزنگاری میکنن(تغییر آی پی فقط برای عبور از فـیـلترینگ و همینطور مخفی بودن به کار میاد اما امنیت اطلاعات ردوبدل شده رو تضمین نمیکنه.) پروتکل SSL هم رمزنگاری رو تا سطح خیلی بالایی تضمین میکنه(صفحاتی که با https شروع میشن)
    البته منظورم اینه که از ایران هیچ شخص نمیتونه بفهمه چه کسی از U استفاده میکنی اما مثلا اگر دولت آمریکا (که سرورهای این نرم افزار در اون قرار داره) بخواد خیلی راحت میتونه بفهمه که چه آی پی ای و از کجا داره با U به چه سایتی وصل میشه و حتی اطلاعاتش رو رمزگشایی کنه اما خب ما چیکار داریم به آمریکا. خودشون موافق اینکارا هستند.
    پس خواهشا دیگه کسی نیاد اینجا پست بزنه که خیلی راحت میشه فهمید که کی چیکار میکنه و اینجور حرفا ....
    اینا انقدر هم پخی نیستند که تازه کارها رو بی خودی دارید میترسونید.

در کل برای امنیت بالا در شبکه های اینترنتی این کارها رو انجام بدید:
    1. از آنتی ویروس و فایروال مناسب(من kaspersky internet security رو پیشنهاد میکنم) استفاده کنید.
    2.یک آنتی اسپای ور خوب هم نصب کنید.
    3. در هنگام ارسال و یا دریافت اطلاعات محرمانه از V.P!..N های مطمئن خارجی که هیچ ارتباطی به داخل ندارند و یا از نرم افزارهای معروفی مثل U.lt.ras.u.rf و یا Fr..ee.g.ate و یا G.p.a.ss استفاده کنید.
    4. از استفاده مشترک یک ایمیل بین یک شرکت داخلی (مخصوصا دولتی یا انتظامی یا قضایی) با یک سایت مخالف خودداری کنید. مثلا اگر در یک شرکت دولتی یک ایمیل از شما خواست به هیچ عنوان ایمیلی رو که با اون در یک سایت مخ.ال.ف دولت ثبت نام کردید رو به اونها ندید.

9. 9 کاربر از P‌C بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز behii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

برای اینکه بتونن رد شما رو بگیرن باید حکم داشته باشن ، کسی بیکار نیست که بیاد رد یک کاربر ساده رو بگیره
    منظورت اینه که مشکل فقط همون حکم هست ؟
    پس اگه اینجوریه همه کسایی که سایت های سیاسی رو می خونند باید راحت ردیابی شن دیگه و ... چون تو کارای سیاسی که اینا حکم و ایناها حالیشون نیست

آقای PC یک سوال هم از شما داشتم :
    شرکت های U و Fr فکر نمی کنم آمریکایی باشن , ماله شرق آسیا هستند مشکل اینه که نمیشه به اونها اطمینان کرد که یک دفعه با گرفتن پول همه اطلاعات رو در اختیارشون قرار بدهند.
    Last edited by behii; 30-09-2009 at 14:16.

پروفشنال P‌C's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

پيگيري اصلا هم کاره سختي نيست حتي اگر از قيلتر شکن استفاده کني! برو به سايت زير تا تو گوگول مپ جاي شما رو نشون بده!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اگه هم با قيلتر بري اينو منويسه! قابل توجه کساني که مگن اگه از قيلتر استفاده کنم ديگه ردم رو نمي تونن بگيرن!

هنوز اين يه سايت ساده هست! ببين ديگه تو دست دولت و پليس چه امکاناتي هست!
    اینم عکس از همین سایت البته با U نه با یه فــیلترشکن بدرد نخور و بدون توجه به نکات امنیتی:
    داره آی پی من رو نشون میده. شاید من آمریکامو خودمم خبر ندارم!

12. 3 کاربر از P‌C بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مرسي از راهنمايي هاي همه دوستان !

من سعي مي كنم سوتي ندم. البته من همونجوري كه گفتم كار خلاف خ.فني نميخوام بكنم و به طور مستقيم و بدون V..p*n , قيلطر شكن با پنل كاربري وبلاگ كار مي كنم.

عوضش سوتي نميدم و رد پا نمي ذارم .

آخر فروم باز Cyberlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    MACS0647-JD

پيش فرض

منظورت اینه که مشکل فقط همون حکم هست ؟
    پس اگه اینجوریه همه کسایی که سایت های سیاسی رو می خونند باید راحت ردیابی شن دیگه و ... چون تو کارای سیاسی که اینا حکم و ایناها حالیشون نیست

شرکت های U و Fr فکر نمی کنم آمریکایی باشن , ماله شرق آسیا هستند مشکل اینه که نمیشه به اونها اطمینان کرد که یک دفعه با گرفتن پول همه اطلاعات رو در اختیارشون قرار بدهند.
    ببین عزیز من کشور ما اینجوری هم که فکر میکنی در پیت نیست ، درسته بعضی از قانونها ضعیفه اما بالاخره یک

مرز و حدی هم در قانون هست ، خوبه شما تو خود ایران زندگی میکنی ، مثلا اگه بیان در خونه شما و بگن میخوام

خونه شما رو بازرسی کنیم ، تا طرف حکم معتبر نداشته باشه که نمیذاری بیاد تو ، در مورد سایتهای اینترنتی هم

همینطوره ، یعنی اگه شما مطالبی بنویسید در سایت یا وبلاگتون که توهین به شخصیت سیاسی کشور باشه یا

کارهای غیر اخلاقی مثل انتشار فیلم و تصاویر مستهجن رو انجام بدین ، با حکم قضایی میتونن مکان طرف رو پیدا

کنند اونم در مدت چند هفته با ترفندهای مختلف ، البته در مورد سایتها چون با مشخصات واقعی ثبت شده هستند 1

دقیقه هم طول نمیکشه طرف رو پیدا میکنن ، ولی در مورد وبلاگها که با مشخصات غیر واقعی ثبت میشن ،

بوسیله چت کردن و زیر نظر گرفتن ID یاهو طرف رو پیدا میکنن ، در مورد نظراتی که کاربران سایتها در ادامه مطالب

مفید مینویسن که اصلا ربطی هم به مطلب نوشته شده نداره ، مدیر سایت معتبر موظفه برای جلوگیری از هیتلر

شدن سایتش این نظرات رو پاک کنه ، وبلاگ در پیتی بماند ، اما در مورد کسانی که از سایت دیدن میکنند یا حتی

نظرات خطرناک میدن در صورتی که شما آدرس ایمیلتون رو نوشته باشید که بدا به حالتون ، یعنی شما یک مدرک

درست و حسابی از خودتون به جا گذاشتین ، مگر اینکه از اون آی دی استفاده نکنید ، مگر نه با IP که نمیشه طرف

رو پیدا کرد ، ما همینجوری هم بهمون آدرس یه خونه توی یک شهر دیگه رو بدن نمیتونیم پیدا کنیم چه برسه به IP

های کامپیوترها که در روز به سه چهار هزار IP میرسه و بیشتر IP ها هم دینامیکه ، یعنی الان IP شما یک چیزه ،

دوباره که قطع و وصل میشی IP قبلی شما میره واسه یک نفر دیگه و IP یک نفر دیگه میاد واشه شما ، فکر کردید

اگه یک تیم مجرب هم بخواد دونه دونه این IP ها رو پیدا کنه ، چند هزار سال وقت میبره ، امیدوارم متوجه شده

باشید .

15. 8 کاربر از Cyberlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال P‌C's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

fr که فکر کنم دقیقا آمریکاییه و خیلی معتبره(راد.یو ف.ر.دا و v0.a تا چند وقت پیش باهاش قرارداد داشتند)
    U هم همینطور. حتی اگر آمریکایی هم نباشند چون سرورهاشون توی آمریکاست باید تابع قوانین ایالات متحده باشند و هیچ حقی برای واگذاری اطلاعات ندارند مگر به دولت آمریکا.

17. 3 کاربر از P‌C بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •