تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 14 اولاول ... 391011121314 آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 139

نام تاپيک: آيا از روي آي پي مي تونند ما رو رديابي كنند ؟

پروفشنال جاسم کدخدایی بنت's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    بلوچستان

پيش فرض

سلام من با چیز رفتم location یا مکان منو آمریکا نشون داد !

اگه نباشه جاش خالی می مونه karimz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    فعال انجمن حقوق بشر

پيش فرض

بنده یک مودم همراه سیمکارتخور دارم میخوام بفروشمش ازش استفاده هم کرده ام آیا اطلاعات این مودم رو میشه بازخوانی یا هک کرد؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه stabesh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

بنده یک مودم همراه سیمکارتخور دارم میخوام بفروشمش ازش استفاده هم کرده ام آیا اطلاعات این مودم رو میشه بازخوانی یا هک کرد؟
    سلام
    منظورتون چیه؟
    اگه ریستش کنین اطلاعاتش پاک میشه

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

4. 2 کاربر از stabesh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه karimz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    فعال انجمن حقوق بشر

پيش فرض

سلام
    منظورتون چیه؟
    اگه ریستش کنین اطلاعاتش پاک میشه

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
    سلام
    منظورم اینه که مثلا طرف ازم خریدش میتونه به رمزها و یوزرهام نفوذ کنه و بدستشون بیاره چون ممکنه یه عده ای چیزایی مثل مودم و لپ تاپ و گوشی ... دست دوم بخرن تا ازین کارا کنن!
    چطوری میتونم اطلاعاتشو پاک کنم که بازیابی نشه فقط یه برنامه داره به اسم موبایل پارتنر یه همچین اسمی هست که حاوی زمان اتصال به نت و تماسها و پیامک و... هست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

سلام ببخشید ی سؤال خیلی مهم دارم لطفا مطلبو پاک نکنید عضو سایتی بودم خب نظراتی که دادم باعث شد حسابم مسدود بشه ولی با وی پی ان رفتم دوباره عضو شدم و مطلب رد و بدل کردم ایا مدیرش متوجه میشه که من همون کاربر مسدود شده ام؟ من با سیم کارت آنلاین میشم و با گوشی اندرویدی میرم لطفا جواب منو بدید نگرانم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

سلام ببخشید ی سؤال خیلی مهم دارم لطفا مطلبو پاک نکنید عضو سایتی بودم خب نظراتی که دادم باعث شد حسابم مسدود بشه ولی با وی پی ان رفتم دوباره عضو شدم و مطلب رد و بدل کردم ایا مدیرش متوجه میشه که من همون کاربر مسدود شده ام؟ من با سیم کارت آنلاین میشم و با گوشی اندرویدی میرم لطفا جواب منو بدید نگرانم
    سلام.نه اگه با وی پی ان یا برنامه دیگه بری متوجه نمیشه چون ای پیت تغییر میکنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnamcp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

سلام
    دوستانی که ادعا می کنند اگه از قندشکن استفاده کنی نمی تونند ردیابی کنند لطفا به این تجربه من دقت کنند
    من قبلا وارد یه سایت پرسش و پاسخ پزشکی شدم و بعد یک سئوال پرسیدم و سئوال ثبت شد و پیامی مبنی بر اینکه بعد از تایید مدیر سایت نمایش داده می شود بعدش از سایت بیرون رفتم ودوباره وارد همون صفحه اون سایت شدم دیدم سئوالم به این صورت درآمده سوئال شما برای نمایش نیاز به تایید مدیر وبسایت دارد خب من با خودم گفتم حتما از روی آیپی فهمیده که من همونم که این پرسش رو پرسیدم .دوباره از اون صفحه سایت بیرون رفتم و با قند شکن (اگه اشتباه نکنم سایفون)وارد شدم دیدم همون جمله قبلی نوشته یعنی نوشته سئوال شما در انتظار تایید است!وقتی یه سایت به این راحتی افراد شناسایی می کنند این حرف که اگه از قندشکن استفده کنی نمی تونند ردیابی کنند به نظر چندان منطقی نمی اید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

سلام
    دوستانی که ادعا می کنند اگه از قندشکن استفاده کنی نمی تونند ردیابی کنند لطفا به این تجربه من دقت کنند
    من قبلا وارد یه سایت پرسش و پاسخ پزشکی شدم و بعد یک سئوال پرسیدم و سئوال ثبت شد و پیامی مبنی بر اینکه بعد از تایید مدیر سایت نمایش داده می شود بعدش از سایت بیرون رفتم ودوباره وارد همون صفحه اون سایت شدم دیدم سئوالم به این صورت درآمده سوئال شما برای نمایش نیاز به تایید مدیر وبسایت دارد خب من با خودم گفتم حتما از روی آیپی فهمیده که من همونم که این پرسش رو پرسیدم .دوباره از اون صفحه سایت بیرون رفتم و با قند شکن (اگه اشتباه نکنم سایفون)وارد شدم دیدم همون جمله قبلی نوشته یعنی نوشته سئوال شما در انتظار تایید است!وقتی یه سایت به این راحتی افراد شناسایی می کنند این حرف که اگه از قندشکن استفده کنی نمی تونند ردیابی کنند به نظر چندان منطقی نمی اید
    درسته که استفده از قند شکن به هیچ وجه دلیل بر عدم ردیابی نمیشه ولی در این مورد لازم نیست که حتما از ای پی استفاده کنند. به احتمالا زیاد از کش مرورگر یا مک ادرس شما متوجه شده باشند. با مرورگر دیگه و نهایتا با موبایل امتحان کنید و مطمئنا این اتفاق دوباره تکرار نمیشه.

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

نظر چندان منطقی نمی اید
    اولا سایفون واسه موضوع سانسورینگ درست شده و VPN نیست خودشون هموقتی بری توسایتشون تذکر دادن این رو. ف شکنه این دو تاخیلی با هم فرق داره دوما امنیت سایفون خیلی کمه من پیشنهاد میکنم ازش اصلا استفاده نکنی واسه کارای خااص!سوما ip leak داره یعنی شما ممکنه به یکی از کشورای تو لیست وصل بشی ایپیتم عوض بشه ولی وقتی میری تست میکنی میبینی ای پی لیک داری! من شخصا ازش استفاده نمیکنم اگه بکنم خیلی کم تو موراد خیلی ضرروی وقتی همه چی کارنکنه و بخوام ی چی دانلود کنم یا کار واجبی داشته باشم.چهارما سایفون یکی از اسپانسر هاش ی کدوم از این سایتای خبری ایرانی بود یادم نمیاداسمش رو ولی وقتی بازش میکنی قشنگ مینویسه اسم اون سایت رو میگم ولی درست تو ذهنم نیست اسمش ب همین خاطر اصلا استفاده نکنید. شما واسه اینکه این اتفاق نیفته ی وی پی ان درس حسابی بگیر بعد کلا هیستوری و کش مروگرت پاک کن این اتفاق دیگه نمیفته واست.مروگر تور تقریبا غیر قابل شناسایی هست اگه ی چیزی میخوای ک غیر قابل شناسایی باشه فقط مروگر تور.
    Last edited by sunshineboy; 16-11-2017 at 23:24.

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

بله حتی اگر تغییر ای پی داده باشی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •