تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: حجم بسته های اینترنت در شرکت ها (TD-LTE)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

14 حجم بسته های اینترنت در شرکت ها (TD-LTE)

سلام
    وقت بخیر
    4 تا سوال دارم:

1- چرا حجم شرکت های اصلی ارائه دهنده TD-LTE انقدر کمه؟ و چطوریه که شرکت های دیگه میتونن با همون تجهیزات شرکت اصلی حجمای بیشتری ارائه بدن؟

2- من هم آنتن همراه اول خوبی دارم هم ایرانسل. ولی خب حجم این شرکت ها خیلی کمه و اصلا جوابگوی نیاز من نیست. مجبورم از شرکت های فرعی بخرم. شما کدوم شرکت رو پیشنهاد میکنید؟

خودم رو آسیاتک یکم شک دارم چون کاربران ADSL اش زیاد راضی نیستن نمیدونم TD-LTE هم اینطوری باشه یا نه. با توجه به اینکه آسیاتک از دکل های ایرانسل استفاده میکنه؟

3- اگه من تو خونه با نت موبایل سرعت خوبی میگیرم لزوما میتونم با TD-LTE هم همون سرعت رو بگیرم؟ نرم افزاری هست که بشه باهاش اینو چک کرد؟

4- پشتیبان ایرانسل بهم گفت که آپلود TD-LTE زیاد خوب نیست و اگه آپلود واست مهمه 4G بخر. کسی تجربه استفاده داره؟

پیشاپیش ممنونم از همه دوستان.
    Last edited by mrkheiri; 30-03-2022 at 14:43.

2. 4 کاربر از mrkheiri بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام
    وقت بخیر
    4 تا سوال دارم:

1- چرا حجم شرکت های اصلی ارائه دهنده TD-LTE انقدر کمه؟ و چطوریه که شرکت های دیگه میتونن با همون تجهیزات شرکت اصلی حجمای بیشتری ارائه بدن؟

2- من هم آنتن همراه اول خوبی دارم هم ایرانسل. ولی خب حجم این شرکت ها خیلی کمه و اصلا جوابگوی نیاز من نیست. مجبورم از شرکت های فرعی بخرم. شما کدوم شرکت رو پیشنهاد میکنید؟

خودم رو آسیاتک یکم شک دارم چون کاربران ADSL اش زیاد راضی نیستن نمیدونم TD-LTE هم اینطوری باشه یا نه. با توجه به اینکه آسیاتک از دکل های ایرانسل استفاده میکنه؟

3- اگه من تو خونه با نت موبایل سرعت خوبی میگیرم لزوما میتونم با TD-LTE هم همون سرعت رو بگیرم؟ نرم افزاری هست که بشه باهاش اینو چک کرد؟

4- پشتیبان ایرانسل بهم گفت که آپلود TD-LTE زیاد خوب نیست و اگه آپلود واست مهمه 4G بخر. کسی تجربه استفاده داره؟

پیشاپیش ممنونم از همه دوستان.
    1- بسته هاشون از لحاظ قیمتی تفاوت چندانی ندارن مثلا ایرانسل بسته شش ماهه با 260 گیگ ترافیم میده 340 تومن اسیاتک هم همین بسته را 340 تومن میده فقط تفاوتش اینه اسیاتک سرعت چهل مگ هست ایرانسل 80 مگ هست یه تعداد شرکتها هم مثل مبناتلکام کلاهبردار و دزد هستن سرویس td با ترافیک بالا یا نامحدود میفروشن اما بعدش سرعت سرویس را تا دو مگ پایین میارن و میگن طبق قانون تنظیم مقرارت سرعت دو مگ برای اینترنت td مشکلی نداره اینجوری شکایت مشتری هم به نتیجه نمیرسه

2- از خود ایرانسل بگیری بهتره چون سرعت بالاتری میدن حجم خوری هم ندارن خود ایرانسل یه یسته شبانه هم برای اونهای مصرف بالای دارن هم گذاشته

3- نرم افزاری نیست اما نقشه پوشش td تو سایت ایرانسل هست اگه با نت موبایل سرعت خوبی دارید برای td هم مشکلی نباید وجود داشته باشه

4- آره سرعت اپلود td معمولا زیر 5 مگ هست برعکس 4G که سرعت اپلود بالای سی مگ هست

موفق باشی

4. 5 کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

1- بسته هاشون از لحاظ قیمتی تفاوت چندانی ندارن مثلا ایرانسل بسته شش ماهه با 260 گیگ ترافیم میده 340 تومن اسیاتک هم همین بسته را 340 تومن میده فقط تفاوتش اینه اسیاتک سرعت چهل مگ هست ایرانسل 80 مگ هست یه تعداد شرکتها هم مثل مبناتلکام کلاهبردار و دزد هستن سرویس td با ترافیک بالا یا نامحدود میفروشن اما بعدش سرعت سرویس را تا دو مگ پایین میارن و میگن طبق قانون تنظیم مقرارت سرعت دو مگ برای اینترنت td مشکلی نداره اینجوری شکایت مشتری هم به نتیجه نمیرسه

2- از خود ایرانسل بگیری بهتره چون سرعت بالاتری میدن حجم خوری هم ندارن خود ایرانسل یه یسته شبانه هم برای اونهای مصرف بالای دارن هم گذاشته

3- نرم افزاری نیست اما نقشه پوشش td تو سایت ایرانسل هست اگه با نت موبایل سرعت خوبی دارید برای td هم مشکلی نباید وجود داشته باشه

4- آره سرعت اپلود td معمولا زیر 5 مگ هست برعکس 4G که سرعت اپلود بالای سی مگ هست

موفق باشی
    خیلی ممنونم ازتون.
    قرارشده از مبین نت بیان برای تست سرعت. آیا مبین نت سیمکارت های متفاوتی داره؟ چون یه جا خوندم که بعضی از سیمکارت هاش fd هستن و سرعت بیشتری دارن. درسته این موضوع؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

خیلی ممنونم ازتون.
    قرارشده از مبین نت بیان برای تست سرعت. آیا مبین نت سیمکارت های متفاوتی داره؟ چون یه جا خوندم که بعضی از سیمکارت هاش fd هستن و سرعت بیشتری دارن. درسته این موضوع؟
    آره یه طرح به اسم 360 داره میگن به ]نتن fdd وصل میشه و سرعت بالای داره نمیدونم هنوز ارائه میده یا نه اگه برای تست اومدن ازشون بپرس
    Last edited by naasr; 31-03-2022 at 15:04.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •