تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 78 از 135 اولاول ... 286874757677787980818288128 ... آخرآخر
نمايش نتايج 771 به 780 از 1345

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان هرمزگان

در آغاز فعالیت hosseinwanted's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    BND City

پيش فرض

بیجا کردن! عمرا امکان نداره، این پانله همه چیزش خرابه! یه سی آر ام یوزر فرندلی دله درست که نمیتونن راه بندازن !
    از پنل قبلیکه خیلی یوزر فرندلی تره که

یعنی همش سراب بود؟!!!!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

از پنل قبلیکه خیلی یوزر فرندلی تره که

یعنی همش سراب بود؟!!!!!!
    داداش گیر دادیا! از اینترنت مجانی خبری نیست تا خودشون اطلاع بدن. والسلام.

داره خودمونی میشه takethatter's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Hormozgan, Iran

7

تجربه‌ی من با نت مخابرات: من در تاریخ 14 تیر حضوری رفتم شرکت و 2 مگ یک ماهه با 40 گیگ حجم خریدم به مبلغ 99400. تاریخ اتمام نت رو تو سایت زده بود 15 مرداد. 14 مرداد برادرم رفت شرکت و بهش گفتن 25 گیگ هنوز تو حسابمون مونده و 2 مگ یک ماهه 3 گیگ خرید. 3-4 روز نت من وصل بود و از 17-18 مرداد قطع شد. چراغ مودم مرتب چشمک می‌زد. فک کردم خود نت قطع شده و درست می‌شه.

به خاطر ترم تابستونی خیلی پای کام نمی‌رفتم تا این‌که یه شب رفتم تو تنظیمات مودم و دیدم یوزر و پسم اشتباهه. زنگ زدم پشتیبانی. بهم گفتن نت شما تموم شده! :| گفتم منظورتون چیه؟ من 40 گیگ شارژ کردم و 100 تومن پولشو دادم. ولی فرمودن اون 25 گیگ منتقل نمی‌شه و سوخته. در صورتی که زمان نت من تموم نشده بوده که بسوزه. یه روز قبل تمدیدش کردیم و باید حجممون منتقل می‌شد.

تا به حال فک نمی‌کردم این شرکت دزد باشه، ولی بعد این اتفاق به دزدی کثیفشون ایمان اوردم. پنل سایتشون رو تغییر می‌دن و سیستمشون رو عوض می‌کنن، تاوانشو کاربرا باید پس بدن. من تا دو روز دیگه به شرکت مراجعه می‌کنم و اگر 25 گیگ منو برنگردوندن، ازشون شکایت می‌کنم چون مدرک دارم. فک می‌کنن کاربرا ساده لوحن و بابت این دزدیا چیزی نمی‌گن. :|
    Last edited by takethatter; 14-08-2014 at 20:28.

4. 4 کاربر از takethatter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    بهشت

پيش فرض

این شرکت سفیر چیکارداره میکنه؟ مخابراتم هیچی نمیگه
    دوستان طرح مودم رایگان نبستش هنور؟

ناظر انجمن شبکه اینترنت dj77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستانی که برای هر موردی در رابطه با سرویس این شرکت مشکل دارند می تونند در سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شکایت خودشونو ثبت کنند و به شکایت شما و مشکل شما رسیدگی میشه

نتیجه هم می تونید از یه سری از دوستان پارس آنلاینی که با سرعت مشکل شدید داشتند و بعد از شکایت سرعتشون زمین تا آسمون تفاوت کرده بود بپرسید

7. 2 کاربر از dj77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز starpars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    C:\Program Files

پيش فرض

دوستانی که برای هر موردی در رابطه با سرویس این شرکت مشکل دارند می تونند در سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شکایت خودشونو ثبت کنند و به شکایت شما و مشکل شما رسیدگی میشه

نتیجه هم می تونید از یه سری از دوستان پارس آنلاینی که با سرعت مشکل شدید داشتند و بعد از شکایت سرعتشون زمین تا آسمون تفاوت کرده بود بپرسید
    اتفاقا من همینجا شکایت کردم نوشتم سرعتم مشکل داره و 70 گیگ ترافیک منو سوزوندن در حالی که پولشو ازم گرفتن
    یک ماه بعد عصر یه خانومه با شماره 195 بهم زنگ زد با صدای خسته و خواب آلود گفت شما شکایت کردین الان سرعتتون خوبه؟ گفتم مشکل سرعت الان ندارم ولی 70 گیگ من چی میشه؟؟ گفت نه سرعتتون اگه درست شده که هیچی اگه شکایتی ندارین خدافظ گفتم نمیفهمی من چی دارم میگم نه؟ گفت من نمیدونم اگه شما هنوز شکایت دارین من شکایتتونو باز نگه میدارم اگرم درست شده خدافظ

گفتم نه من هنوز مشکلم حل نشده گفت باشه و خدافظ

هیچی الان 1 ماهه از اون تلفنه میگذره هیچ اتفاقی هم نیفتاده

9. 3 کاربر از starpars بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

واقعا قضیه حجم سوزوندن مسخرست. نمیشه یه چیزی رو بخری بعد ازت بگیرنش که.

11. 3 کاربر از pinkdreammss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه MJYousefi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

تجربه‌ی من با نت مخابرات: من در تاریخ 14 تیر حضوری رفتم شرکت و 2 مگ یک ماهه با 40 گیگ حجم خریدم به مبلغ 99400. تاریخ اتمام نت رو تو سایت زده بود 15 مرداد. 14 مرداد برادرم رفت شرکت و بهش گفتن 25 گیگ هنوز تو حسابمون مونده و 2 مگ یک ماهه 3 گیگ خرید. 3-4 روز نت من وصل بود و از 17-18 مرداد قطع شد. چراغ مودم مرتب چشمک می‌زد. فک کردم خود نت قطع شده و درست می‌شه.

به خاطر ترم تابستونی خیلی پای کام نمی‌رفتم تا این‌که یه شب رفتم تو تنظیمات مودم و دیدم یوزر و پسم اشتباهه. زنگ زدم پشتیبانی. بهم گفتن نت شما تموم شده! :| گفتم منظورتون چیه؟ من 40 گیگ شارژ کردم و 100 تومن پولشو دادم. ولی فرمودن اون 25 گیگ منتقل نمی‌شه و سوخته. در صورتی که زمان نت من تموم نشده بوده که بسوزه. یه روز قبل تمدیدش کردیم و باید حجممون منتقل می‌شد.

تا به حال فک نمی‌کردم این شرکت دزد باشه، ولی بعد این اتفاق به دزدی کثیفشون ایمان اوردم. پنل سایتشون رو تغییر می‌دن و سیستمشون رو عوض می‌کنن، تاوانشو کاربرا باید پس بدن. من تا دو روز دیگه به شرکت مراجعه می‌کنم و اگر 25 گیگ منو برنگردوندن، ازشون شکایت می‌کنم چون مدرک دارم. فک می‌کنن کاربرا ساده لوحن و بابت این دزدیا چیزی نمی‌گن. :|
    سیستم گند و گُهی که اینا دارن و به هیچ دردی نمیخوره به راحتی قابل -- شدن هست، ینی یوزر و پسورد شما در معرض سرقت هست، هیچ غلطی هم برای اصلاحش انجام نمیشه، اینقد هم داری برا کیفیت عَ.ن‌ش پول می‌دی؛ شکایت هم قربون شکل ماهت برم من دو ماه و نیم بدو بدو پیگیر بودم، اسنادش هم موجوده، آخرش نه تنظیم مقررات برا ما کاری کرد نه مخابرات؛ بی خیال شو و مثل من بکش بیرون، برو از یه سرویس دهنده سرویس بگیر که برا مشترکینش پشیزی ارزش قائل باشه نه اینا !!!

13. 2 کاربر از MJYousefi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سیستم گند و گُهی که اینا دارن و به هیچ دردی نمیخوره به راحتی قابل -- شدن هست، ینی یوزر و پسورد شما در معرض سرقت هست، هیچ غلطی هم برای اصلاحش انجام نمیشه، اینقد هم داری برا کیفیت عَ.ن‌ش پول می‌دی؛ شکایت هم قربون شکل ماهت برم من دو ماه و نیم بدو بدو پیگیر بودم، اسنادش هم موجوده، آخرش نه تنظیم مقررات برا ما کاری کرد نه مخابرات؛ بی خیال شو و مثل من بکش بیرون، برو از یه سرویس دهنده سرویس بگیر که برا مشترکینش پشیزی ارزش قائل باشه نه اینا !!!
    حالا شما بالاخره از کجا گرفتی ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

برای تخلیه خط باید چکار کنم؟ به 2020 زنگ بزنم و بگم تخلیه کنن؟ تقریبا چقدر طول میکشه؟

بعد کسی از از فن آوا سرویس گرفته؟سرعت نامحدودش خوبه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •