تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 135 اولاول ... 24248495051525354555662102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 1345

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان هرمزگان

در آغاز فعالیت mhjavad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام دوستان من میدونم چرا سیستم قطع شده علتش اختلالی بود که تو سیستم پرداخت بود و وقتی شما گزینه پرداخت روی قبضو میزدید در واقع سرویستون شارژ میشد ولی هیج هزینه ای روی قبض نمیرفت خودم 10 گیگ همینطوری گرفتم شد 40 هزار تومن و خوردی زدم پرداخت روی قبض الان که رفتم تو این سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که برای اعلام قبوض تلفن ثابته دیدم 20 تومن بیشتر رو قبض نیست تازه فهمیدم چرا چند روزه قطعش کردن ولی حیف شد اگه میدونستم 500 گیگ میگرفتم با 12 ماه تمدید و 12 ماه آی پی ولید و سرعت 2 مگ ! شانس آوردن
    یا علی

2. 3 کاربر از mhjavad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mehrdad9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

مخابرات دیگه اینترنت نامحدود نمیده؟؟!!

4. این کاربر از mehrdad9 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

کسی نمیدونه کی سامانشون درست میشه؟

خابرات دیگه اینترنت نامحدود نمیده؟؟!!
    فعلا نامحدود نمیدن

6. 2 کاربر از Panther_X بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز starpars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    C:\Program Files

پيش فرض

سامانش درست شده
    واسه ما که 1m هستیم سه تا تعرفه گذاشتن
    60 گیگ 12 ماه 226 تومن
    96 گیگ 12 ماه 356 ت
    300 گیگ 12 ماه 725 ت

8. این کاربر از starpars بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه MJYousefi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام دوستان عزیز

همونطور که اطلاع دارید مخابرات در یک عملیات گازنبری ! تمام کسایی که تا آخر سال 92 سرویس می‌گرفتن رو غافلگیر کرد و بدون اطلاع قبلی به بهانۀ تغییر تعرفه، گزینۀ پرداخت آنلاین رو غیرفعال کرد ؛ در صورتی که حاضرم قسم بخورم این اولین تخلف اونها هست ، اینو من نمی‌گم ، مصوبۀ سازمان تنظیم مقررات می‌گه

تخلف بعدی از دسترس خارج کردن پانل گزارش‌دهی و تمدید آنلاین برای مدت حدود سه هفته بود که این هم طبق مصوبات و ضوابط قانونی که سازمان تنظیم مقررات برای خدمات دهنده های اینترنت تعیین می‌کنه کاملا تخلف هست ؛ به چه بهانه ای ؟ به بهانۀ اینکه تعرفه ها عوض شده و پانل باید بروز رسانی بشه که همونطوری که می بینید نه تنها بروز رسانی نشده بلکه به نسخۀ دو سال قبل ش برگشته !

مورد بعدی رو نمی‌شه جزو تخلفات حساب کرد ولی اجحاف و کم فروشی و سوء استفاده از مصوبات سازمان تنظیم مقررات بوده ، مخابرات می‌گه ما طبق مصوبۀ تنظیم مقررات و نرخ‌های اعلام شده اینترنت رو ارزون کردیم ولی من و شما هرچی حساب کتاب می‌کنیم اینترنتی که استفاده می‌کنیم به شدت گرون و غیر اقتصادی هست ! چرا ؟ به این جدول دقت کنید ، این فرمول محاسبۀ گیگ خریداری شده توسط مشتری هست که مخابرات برای هر اعتراضی از جانبِ من و شما می‌کوبه تو دهن‌مون

همونطور که می‌دونید تمامِ سرویس دهنده های اینترنت در طرح های حجمی خودشون بعنوان یک پوعن مثبت برای جلب و رضایت مشتری اینترنت شبانه شون رو بصورت رایگان به مشترک ارائه میدن ؛ ولی در کمال ناباوری مخابرات حتی اینکارو نکرده و وقتی اعتراض کردم میگم ما کار خلاف قانون انجام ندادیم !!!

یه موضوع دیگه که خیلی رو اعصاب هست اینه که شما اگر افزایش سرعت داشته باشید ملزم به پرداخت مبلغ هستید ، مثلا من سرویس یک مگ خودم رو به دو مگ ارتقاء دادم ؛ بابت همین ارتقاء سرعت 10240 تومن پول زور از من گرفته شد

تخلفات زیادی پیدا کردم ، مثلا مبلغی که بابت راه اندازی از ما میگیرن از اونی که توی مصوبۀ تنظیم مقررات اومده بیشتره و حتی ذکر شده اگر مشترک خودش مایل به راه اندازی سرویس هست تنها مبلغی که ملزم به دریافت از مشترک هستند هزینۀ رانژه خط در مرکز مخابراتی هست که اونم حدود پنج هزار تومنه ، ولی ما پونزده هزار تومن هر دفعه بابت این موضوع پرداخت کردیم ، درسته ؟!

از همۀ اینها مهمتر ما داریم این پول رو بابت سرویس طبق استاندارد تعیین شده توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی پرداخت می‌کنیم اما چی گیرمون میاد ؟ پینگ بالا ، پکت لاس بالا ، تایم اوت زیاد ، نوسان و ...

من کلی اطلاعات ارزشمند و یک نقشۀ حساب شده دارم که می‌خوام از شما دوستان بخوام بهم در انجامش کمک کنید ؛ اگر موافق هستید من توضیحات بیشتر رو بدم و تعریف کنم چه خبره

10. 4 کاربر از MJYousefi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ehsanjt98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام عزیزم
    یه شیر مرد پیدا شد مرسی ، آقا منم هستم

12. این کاربر از ehsanjt98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه abbasnajafzade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

منم هستم

14. این کاربر از abbasnajafzade بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه MJYousefi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

اول از همه بذارید به این نکته اشاره کنم که چرا مخابرات هرمزگان زیر بار طرح آشنای اول نرفته ؟

جدول تعرفه‌های استاندارد آشنای اول رو براتون گذاشتم ؛ اطلاعات بیشتر در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وجود داره

• در طرح استاندارد آشنای اول شما با صرف هزینۀ 74 تومن صاحب اینترنت 2 مگ با ترافیک نامحدود می‌شدید
    • در صورت انتخاب تعرفه های حجمی این طرح اینترنت شبانۀ شما رایگان بود و از گیگ خریداری شده کسر نمی‌شد

البته این رو هم اضافه کنم که آشنای اول در نوروز 93 طرح جدیدی رو ارائه کرد و در این طرح جدید اینترنت با ترافیک آنلیمیت رو برداشتن که جای اعتراض و ناخرسندی داره اما من ترجیح میدم بگم اینجا ایرانه ! و کاری نمی‌شه کرد ولی سعی می‌کنم دنبال راه های در رو و مجاری قانونی برای بیرون کشیدن حقم از حلقوم اینا باشم

اینم جدول طرح نوروز 93 که بصورت موقت و خیلی محدود در هرمزگان اجرا شد ولی مخابرات هرمزگان این طرح رو هم ظاهرا لغو کرد
    در این طرح قرعه کشی خودرو و غیره برای تشویق مشتریان وجود داشت و مودم رایگان به مشترک داده می‌شد و شبانۀ رایگان داشت
    ضمن اینکه اگر دقت کنید این طرح نوروزی با تعرفه های جدیدی که از طرف سازمان تنظیم مقررات ابلاغ شده فروخته می‌شه که در پُست قبلی جدول ش رو براتون گذاشتم ؛ اطلاعات بیشتر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دلایل زیر بار نرفتن مخابرات هرمزگان برای استفاده از این طرح بنظرِ شما چی می‌تونه باشه ؟ بنظرِ من این طرح‌ها - حتی در این حالت بد که بصورت حجمی ارائه می‌شه- خیلی به صرفه تر از اون چیزی هست که مخابرات بالاجبار و تنها با استناد به یک مصوبۀ تنظیم مقررات داره تو پاچۀ مشترک خودش می‌کنه و من خیلی مایلم بگم مخابرات با این تعرفه های جدید داره همۀ مارو تَلَکه می‌کنه و به ریشمون می‌خنده
    کمترین فایدۀ این طرح این هست که شما فایل‌های حجیم رو شب ها از اینترنت دانلود می‌کردید و بابت‌ش مجبور نبودید هزینه ای پرداخت کنید
    ضمن اینکه به گفتۀ خودشون هیچ الزام قانونی ای برای این موضوع وجود نداره که مخابرات اینترنت شبانۀ رایگان به مشترکین خودش بده یا اینکه پلن های آنلیمیت رو در جدول فروشش قرار بده و این کاملا دست خود شرکت نامحترم مخابرات هست

قسمت مضحک ماجرا این هست که حتی ISP های خصوصی که پشتوانۀ دولتی ندارن و می‌تونم بگم مجبورن برای جلب و رضایت و نگهداشتن و افزایش مشتری، طرح تشویقی و شبانۀ نامحدود و پلن های اینترنت ترافیک نامحدود و امثالهم می‌ذارن ولی شرکتی مثل مخابرات با پشتوانۀ دولتی و درآمد میلیاردی همچین رفتاری با مشترکین داره و اینقد بی انصاف و مزخرف هست و به اصطلاح خودمونی گدا بازی در میاره

با این پیش‌درآمد در پُست بعد ماجرای خودم و پیشنهادم رو بهتون می‌گم و امیدوارم شما مثل باقی مشترکین مخابرات هرمزگان سرتون رو زیر برف نکنید

16. 3 کاربر از MJYousefi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

منم هستم مجتبی

18. 2 کاربر از moridsl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه abbasnajafzade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام طبق مصوبه 152 سازمان تنظیم مقررات ارتباطی مخابرات باید مثل قبل به مشترکین قدیمی اینترنت نامحدود واگذار کنه اما درحالی که بیشتر مراکز مخابرات در استانهای دیگر دارن این مصوبه رو اجرا میکنند مخابرات استان هرمزگان باز هم زیر بار مصوبه نرفته که تخلف اشکار از قوانین محسوب میشه

20. این کاربر از abbasnajafzade بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •