تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 129 از 135 اولاول ... 2979119125126127128129130131132133 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,281 به 1,290 از 1345

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان هرمزگان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

و باز هم کلاه برداری توسط مخابرات ...
    تا چند وقت پیش میتونستیم ترافیک زمان دار بخریم که ارزونتر در میومد نسبت به ترافیک معمولی ، مثلا من 30 گیگ 15 روزه میخریدم 21000 تومان! ولی امروز که خواستم مجددا حجم زمان خریداری کنم متوجه شدم ترافیک های زمان دار 5 - 15 و 30 گیگ که جلوشون نوشته کمپین تابستان قابل خریداری نیستن ( مگر اینکه بسته کمپین تابستانی رو خریداری کرده باشید!) برای مثال من اگه بخوام یک ماهه سرعت 2مگ تابستانه خریداری کنم میشه ماهیانه 70 هزار تومان. در صورتی که 2 مگ معمولی 20 هزار تومان در ماه هست. یعنی 50 هزار تومان گران فروشی! فقط زمانی میتونیم از ترافیک زمان دار استفاده کنیم که بسته بسیار گران قیمت تابستانه رو خریداری کرده باشیم. بسته 2 مگ تابستانه یک ماه +30 گیگ ترافیک زمان دار 15 روزه = 100 هزار تومان ! حالا اگه بخواید که زمان دار 30 روزه بگیرید که میشه 120 تومان. واقعا منی که غیر از مخابرات و شاتل نمیتونم از جای دیگه ای سرویس بگیرم چه گناهی کردم؟
    Last edited by pinkdreammss; 13-11-2016 at 18:50.

داره خودمونی میشه takethatter's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Hormozgan, Iran

پيش فرض

سلام منظورم همین مخابرات طرخ کمپین بود کاشکی 2تا8 میگرفتی یه 8هزار تومان بیشتر میدادی سرعت 2برابر میگرفتی ارزش داشت
    اتفاقاً سه روز پیش رفتم و طرحم رو به 2 تا 8 تغییر دادم. اولش گفتن چون خطم فیبر نوری هست، بیش‌تر از 2 مگ روش جواب نمی‌ده. ولی بعد تصحیح کردن که می‌تونم بگیرم. فعلاً منتظرم مخابرات پورتم رو از 2 به 8 مگ تغییر بده، چون سرعتم بیش‌تر از 200 کیلوبایت نمی‌شه.

3. این کاربر از takethatter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه takethatter's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Hormozgan, Iran

پيش فرض

و باز هم کلاه برداری توسط مخابرات ...
    تا چند وقت پیش میتونستیم ترافیک زمان دار بخریم که ارزونتر در میومد نسبت به ترافیک معمولی ، مثلا من 30 گیگ 15 روزه میخریدم 21000 تومان! ولی امروز که خواستم مجددا حجم زمان خریداری کنم متوجه شدم ترافیک های زمان دار 5 - 15 و 30 گیگ که جلوشون نوشته کمپین تابستان قابل خریداری نیستن ( مگر اینکه بسته کمپین تابستانی رو خریداری کرده باشید!) برای مثال من اگه بخوام یک ماهه سرعت 2مگ تابستانه خریداری کنم میشه ماهیانه 70 هزار تومان. در صورتی که 2 مگ معمولی 20 هزار تومان در ماه هست. یعنی 50 هزار تومان گران فروشی! فقط زمانی میتونیم از ترافیک زمان دار استفاده کنیم که بسته بسیار گران قیمت تابستانه رو خریداری کرده باشیم. بسته 2 مگ تابستانه یک ماه +30 گیگ ترافیک زمان دار 15 روزه = 100 هزار تومان ! حالا اگه بخواید که زمان دار 30 روزه بگیرید که میشه 120 تومان. واقعا منی که غیر از مخابرات و شاتل نمیتونم از جای دیگه ای سرویس بگیرم چه گناهی کردم؟
    سلام. تا اون‌جا که من خبر دارم، تمام طرحای کمپین تابستانه یک ساله هستن و طرح یک ماهه نداره. توی طرحای جدید جایگزین نامحدود هم 2 مگ یک ماهه با حجم 25 گیگ، 44 هزار تومنه. شما چرا طرح 2 تا 8 مگ یک ساله رو که 89 هزار تومنه و شبانه‌ی رایگان داره، نمی‌خرید؟ شبانه‌ی رایگان خیلی بهتر از ترافیک‌های خریدنی هست.

5. این کاربر از takethatter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام. تا اون‌جا که من خبر دارم، تمام طرحای کمپین تابستانه یک ساله هستن و طرح یک ماهه نداره. توی طرحای جدید جایگزین نامحدود هم 2 مگ یک ماهه با حجم 25 گیگ، 44 هزار تومنه. شما چرا طرح 2 تا 8 مگ یک ساله رو که 89 هزار تومنه و شبانه‌ی رایگان داره، نمی‌خرید؟ شبانه‌ی رایگان خیلی بهتر از ترافیک‌های خریدنی هست.
    پس این قیمت ها برای یکساله ؟! فکر میکردم یک ماهه هستن. مطمئن هستید که شبانه رایگان هستن؟ چون توی پنل چیزی درج نشده ...بین چه ساعاتی دانلود رایگان هست؟
    Last edited by pinkdreammss; 17-11-2016 at 12:59.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ms1ove's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

پس این قیمت ها برای یکساله ؟! فکر میکردم یک ماهه هستن. مطمئن هستید که شبانه رایگان هستن؟ چون توی پنل چیزی درج نشده ...بین چه ساعاتی دانلود رایگان هست؟
    ۲تا۶ رایگانه

فرستاده شده از GT-S7582ِ من با Tapatalk

8. این کاربر از ms1ove بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

سلام
    چند روز سرعت شبانه م کم شده طرخ تابسانه 2up8 دارم سرعت دانلودم از 920 شده 200 همه همین مشکل دارن یا فقط من ممنون میشم حواب بدی

10. این کاربر از amo_omid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت mili1000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام
    چند روز سرعت شبانه م کم شده طرخ تابسانه 2up8 دارم سرعت دانلودم از 920 شده 200 همه همین مشکل دارن یا فقط من ممنون میشم حواب بدی
    سلام.برای من از ساعت 2 تا 6 صبح سرعت دانلود 260..ولی تو ساعتهای دیگه سرعت تا 930 میشه.

12. این کاربر از mili1000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mehrdad_ati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام چند تا سوال داشتم.

اول اینکه تو مراکزی مثل مرکز امام حسین که هم خط فیبر نوری داره هم مسی اگه خط جدید مسی بخوایم واگذار می کنه یا نه ؟
    دوم اینکه سایتی چیزی نیست که طرح های مخابرات بندر توش باشه بشه آنلاین دید ؟
    آخر هم میخواستم بدونم پینگش چقدره و اینکه طرح 2 مگ مثلا بگیری همون 2 مگ هست یا مثل خصوصی ها سرعتش رو باز می زارن ؟

ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

سلام.برای من از ساعت 2 تا 6 صبح سرعت دانلود 260..ولی تو ساعتهای دیگه سرعت تا 930 میشه.
    ممنون از جوابت تازه سرعت شبانت کم شده یا از اول همینجور بود ؟

15. این کاربر از amo_omid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت mili1000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

ممنون از جوابت تازه سرعت شبانت کم شده یا از اول همینجور بود ؟
    خواهش میکنم..2 هفته هست این کمپین 2تا8 مگ و گرفتم چند روز اول سرعت دانلودم بیشتر از 200 نمیشد که مخابرات پورت اینترنتم و از 2 به 8 تغییر داد الان یه هفته ای میشه که سرعت دانلودم همینی که قبلا گفتم هست..

17. این کاربر از mili1000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •