تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 35

نام تاپيک: راهنمایی و مشاوره برای خرید Dell Studio XPS 1340

در آغاز فعالیت sesariii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من سر خريد اين مدل گير كردم همه ميگن ايراد داره چه كنيم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام به همه بچه ها
    من دیروز پایتخت بودم شاید چند تا مغازه این مدل و داشتن و تنها اونا بودن که میگفتن مدل خوبی هست که البته اینجوری میگفتن مدل 1330 مشکل داشته و1340 اصلاح شده ولی مابقی میگفتن کارت گرافیکش میسوزه
    و قیمتش هم پایین اومده .....راستش منم دارم منصرف میشم ....چون بالاخره تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها
    خودم رفتم تو فکر 1320 فول(به قول فروشنده ها) بازم دوستان راهنمایی کنن راجب این مدل هم بگن و 13اینچی تو این مایه ها پیشنهاد بدهند

آخر فروم باز prowler88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

1320؟
    1320 که اصلا قابل مقایسه نیست با این مدل. پروسسورش خوبه ولی چیزای دیگه ش ضعیفتره. به نظر من نباید زیادی به این شایعات بها بدین. بعضیا میگن چون 1340 یه ذره داغ میکنه پس ما نمی خریم. ولی این که شما فکر کنین گرافیکش میسوزه واقعا عجیبه. تا الان میدونین شرکت دل چند تا 1340 فروخته؟ اگه مشکلی بود خب ما هم خبردار میشدیم. دیگه نمونه ی بارزش لپ تاپ خودمه که 7 ماهه صبح تا شب و شب تا صبح روشنه و هیچ مشکلی هم نداره.
    اگه این حرف ها باعث شده که شما از برند دل بترسین که فکر 1320 رو هم نباید بکنین. 1330 سری xps بود و 1340 سری studio xps هست. هیچ ارتباطی به هم ندارن.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

1320؟
    1320 که اصلا قابل مقایسه نیست با این مدل. پروسسورش خوبه ولی چیزای دیگه ش ضعیفتره. به نظر من نباید زیادی به این شایعات بها بدین. بعضیا میگن چون 1340 یه ذره داغ میکنه پس ما نمی خریم. ولی این که شما فکر کنین گرافیکش میسوزه واقعا عجیبه. تا الان میدونین شرکت دل چند تا 1340 فروخته؟ اگه مشکلی بود خب ما هم خبردار میشدیم. دیگه نمونه ی بارزش لپ تاپ خودمه که 7 ماهه صبح تا شب و شب تا صبح روشنه و هیچ مشکلی هم نداره.
    اگه این حرف ها باعث شده که شما از برند دل بترسین که فکر 1320 رو هم نباید بکنین. 1330 سری xps بود و 1340 سری studio xps هست. هیچ ارتباطی به هم ندارن.
    نمیدونم شاید شانس شما خوب بوده شایدم چون از مالزی خریدین کیفیت بهتری داره چون اینجا همه لهستان یا چین هست....اما به نظر شما چه دلیلی داره که مغازه دار این مدل و نیاره ؟؟ آیا از سود کردن بدش میاد ؟؟

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

نمیدونم شاید شانس شما خوب بوده شایدم چون از مالزی خریدین کیفیت بهتری داره چون اینجا همه لهستان یا چین هست....اما به نظر شما چه دلیلی داره که مغازه دار این مدل و نیاره ؟؟ آیا از سود کردن بدش میاد ؟؟
    کدوم مغازه دار نیاورده؟ البته باز هم این که ساخت کجا باشه فکر نمیکنم تاثیرش این قدر باشه که بسوزه حرف من هم چیز دیگه ای بود. من میگم آدم بر اساس شایعه نباید تصمیم بگیره. این که میگن میسوزه مهم نیست. مهم اینه که آیا واقعا میسوزه یا نه؟ به حرف مغازه دار جماعت هم هیچ وقت اعتماد نکن. چون فروشنده س. متخصص لپ تاپ نیست. من خودم فروشنده های زیادی رو دیدم که هیچ اطلاعی در مورد جنسی که میفروشن یا نمیفروشن ندارن.
    ولی خب آره منم شنیدم که ساخت مالزی از همشون بهتره.
    در هر صورت اگه 13 اینچی خوب میخواین به نظر من بعد از 1340 همون SR سونی بهترین گزینه س. 1320 هم نه که بد باشه ولی برای کسی خوبه که فقط توش نمودار نگاه میکنه. آدم حال نمیکنه باهاش. به عبارت دیگه برای استفاده ی مولتی مدیا چندان جالب نیست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام يه سوال فني

اين لپ تاپ هايي كه كارت گرافيكي شون رو زدن sli قضيه اش چيه؟ يعني دوتا كارت گرافيكي گذاشتن روش؟ بعد قويترين كارت گرافيكي اي كه روي لپ تاپ مي گذارند چيه دوستان؟ من فكر كنم لپ تاپ studio رو خوندم كه كارت گرافيكيشون اينجوريه؟ قيمت اين كارت گرافيكي ها چقدر مي شه؟

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

سلام يه سوال فني

اين لپ تاپ هايي كه كارت گرافيكي شون رو زدن sli قضيه اش چيه؟ يعني دوتا كارت گرافيكي گذاشتن روش؟ بعد قويترين كارت گرافيكي اي كه روي لپ تاپ مي گذارند چيه دوستان؟ من فكر كنم لپ تاپ studio رو خوندم كه كارت گرافيكيشون اينجوريه؟ قيمت اين كارت گرافيكي ها چقدر مي شه؟
    سلام. بله. دو تا کارت گرافیک دارن که با هم کار میکنن. البته معمولا لپ تاپ هایی که گرافیک SLI دارن این قابلیت رو هم دارن که از توی ویندوز شما بتونین برای مواقعی که میخواین باتری زیاد مصرف نشه فقط از یکیش استفاده کنین.
    قوی ترین کارت گرافیک ها رو به ترتیب تو این لیست نوشته:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Studio XPS هست که SLI داره. قیمت بستگی به مدل گرافیک و مدل لپ تاپ داره. و این نکته هم در نظر داشته باشید که همیشه SLI بودن دلیل بر قدرت خیلی زیاد نیست. بستگی داره از کدوم کارت ها استفاده شده برای SLI. مثلا همین گرافیک studio xps که اسمش Geforce 9500M-GE هست از دو کارت 9200 و 9400 تشکیل شده و ترکیبشون قدرت خیلی معمولی داره. ولی گرافیک 4870x2 هم داریم که دو تا ATI 4870 هست و اون در کنار یه مدل GeForce قوی ترین گرافیک لپ تاپ ها هست.

داره خودمونی میشه gba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

سلام. بله. دو تا کارت گرافیک دارن که با هم کار میکنن. البته معمولا لپ تاپ هایی که گرافیک SLI دارن این قابلیت رو هم دارن که از توی ویندوز شما بتونین برای مواقعی که میخواین باتری زیاد مصرف نشه فقط از یکیش استفاده کنین.
    قوی ترین کارت گرافیک ها رو به ترتیب تو این لیست نوشته:
    کد:
    Studio XPS هست که SLI داره. قیمت بستگی به مدل گرافیک و مدل لپ تاپ داره. و این نکته هم در نظر داشته باشید که همیشه SLI بودن دلیل بر قدرت خیلی زیاد نیست. بستگی داره از کدوم کارت ها استفاده شده برای SLI. مثلا همین گرافیک studio xps که اسمش Geforce 9500M-GE هست از دو کارت 9200 و 9400 تشکیل شده و ترکیبشون قدرت خیلی معمولی داره. ولی گرافیک 4870x2 هم داریم که دو تا ATI 4870 هست و اون در کنار یه مدل GeForce قوی ترین گرافیک لپ تاپ ها هست.
    البته اون hybrid sli هست و sli معمولی نیست، فقط برای وقتیه که بیشترین باتری رو بخواهین به گرافیک ضعیف تر سوئیچ می کنه:
    کد:

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

mann ham ghasde kharide in model ro dashtam, amma too bazar hame ja in mosshkel ro goftan ke dare va kheili bar gashti dasht! albatte momkene badan eslah shodash ham biad too bazar. be nazare man ham nakharid. man tasmime ghat'im in model bood amma oonghadr shenidam ke monsaref shodam va studio 1550 kharidam . cpu 2.8 va 6M batri 9 cell
    salam.shoma az studio 1550 razi hastid?mishe lotfan iradatesho begid?mamnoon misham.

در آغاز فعالیت sesariii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

بچه ها من 3 ماه تحقيق كردم سر اين مدل آخرش نخريدم
    ببينيد من معتقدم جمع هيچ وقت اشتباه نميكنه!!!!
    من خيلي مغازه ها رفتم حتي نمايندگي خود دل
    هيچ كسي به عنوان يه پيشنهاد خوب اين مدل رو به من معرفي نكرد
    مشكل اين مدل هم اين هست كه چيپست گرافيك به چيپست اصلي مين برد نزديكن و اگر داغ كنه مين نابود ميشه
    يكي از مغازه دار ها كه با من دوست بود بهم گفت اينا به كسي نگو!!! اما من ميگم شرمنده اون بشم بهتره اينه شرمنده خيلي ها بشم!
    گفت از 160 تا فروش ما حدود 50 تا مورد دار بوده
    اين كم نيست
    من اصلا توصيه نميكنم
    من ي اپل خريدم فوق العاده هست!
    يك كلام

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •