تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 57

نام تاپيک: بنزین سوپر

حـــــرفـه ای heinrich_himmler's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

نمیدونم. من معمولا به فروشگاه می گم سفارش میدن 5 تا 5 تا میارن. کمیابه. برو سایت لیکومولی پیدا می کنی. اینکه از کجا بگیری احتمالا این جاهایی که فراورده های نفتی روغنی دارن باید رفت. پیدا کردی به ما هم بگو.

2. این کاربر از heinrich_himmler بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

آیا این موادی که تو باک می ریزن و میگن اکتان رو می بره بالا و باعث تمیزی موتور می شه قابل اطمینانه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

آیا این موادی که تو باک می ریزن و میگن اکتان رو می بره بالا و باعث تمیزی موتور می شه قابل اطمینانه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

مزیت بنزین سوپر به بنزین معمولی، درجه احتراق بالا، ترکیب پذیری بیشتر با اکسژن، ایجاد انرزی بیشتر حاصل از سوختن هستش.
    مصرفش نسبت به بنزین معمولی در حد قابل توجه نیست( با توجه به قیمت) و توجیه اقتصادی نداره
    اما قدرت موتور رو افزایش میده
    توصیه میشه هر از چند گاهی یک باک بنزین سوپر استفاده بشه، چون بدلیل سیال بودن بیشتر و درجه اکتان بیشتر و بیشتر بودن حلقه های بنزنی تو ساختارش بخوبی مشتعل میشه و به نوعی قطعات داخل موتور رو شستشو میده .

حـــــرفـه ای ehsan_wwe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران (پایین شهرش) In The End

پيش فرض

من يه تستي كردم

4 روز پيش حركت كردم به سمت شيراز

50 ليتر بنزين سوپر زدم تا اصفهان رفت و كاملا تموم شد ( اختلاف ارتفاع از سطح دريا تهران با اصفحان حودود 200 متره پس رفت سرازيريش بيشتر از برگشت نيست) يه تست زدم كيلومتر رو صفر كردم تو يه قسمت جاده كه كاملا همسطح دريا بود
    دور موتور رو تا ردلاين پر كردم و دنده عوض كردم . بعد از گذشت 65 ثانيه 2 كيلومتر گذشت
    رفتم پمپ بنزيني دباره تست كردم دقيقا 65 ثانيه كه گذشت 2 كيلومتر گذشت
    دباره تست كردم (‌ ادامه مسير رو ) ايندفه 66 ثانيه تول كشيد
    خلاصه رفتمو رسيدم به شراز
    موقع برگشت يه تيكه با بنزين معمولي اومدم دقيقا با همون 50 ليتر تا خونه منو آورد

اين سوال پيش مياد بنزين هاي سوپر واقعيي اند ؟؟؟ از كجا ميشه فهميد

( راستي باكمو خالي ميكردم شجاع بودم برا اين بود كه ماشينم گاز سوزه )

7. این کاربر از ehsan_wwe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز isbn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

واردات بنزین سوپر به پالایشگاه آبادان متوقف می‌شود

نفت نیوز: مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی از راه‌اندازی واحد کت‌کراکر پالایشگاه آبادان با ظرفیت تولید 4.5 میلیون لیتر در روز در سوم خرداد خبر داد و گفت: با راه‌اندازی کت‌کراکر وابستگی این پالایشگاه به بنزین سوپر وارداتی یا رفورمیت برای بالا بردن درجه اکتان قطع می‌شود. علیرضا ضیغمی در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: بخش عمده‌ای از طرح‌های بنزین سازی‌ تا پایان امسال در مدار بهره‌برداری قرار می‌گیرد که پالایشگاه‌های امام خمینی و آبادان که کت کراکر آن با ظرفیت تولید 4.5 میلیون لیتر در روز در سوم خرداد افتتاح می‌شود از آن جمله‌اند.
    وی تصریح کرد: با راه‌اندازی کت‌کراکر وابستگی این پالایشگاه به بنزین سوپر وارداتی یا رفورمیت برای بالا بردن درجه اکتان قطع می‌شود.
    مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی توضیح داد: از 20 میلیون لیتر بنزین سوپری که پیش از این وارد می‌شد، تنها 2 میلیون لیتر آن به مصرف داخلی می‌رسید و مابقی آن برای اکتان افزایی به تولیدات پالایشگاه‌ها اضافه می‌شد.
    وی افزود: با راه‌اندازی این پروژه‌ها مانند واحدهای جدید پالایشگاه تندگویان تهران، تبریز، اصفهان، لاوان، ابادان و امام خمینی کل این مشکل برطرف شده و نیازی به بنزین سوپر برای مخلوط کردن آن با بنزین تولیدی پالایشگاه‌ها نخواهیم داشت.
    ضیغمی گفت: مصرف پالایشگاه‌های شیراز و کرمانشاه بسیار کم است اما ادامه دارد؛ ما طرح‌های بنزین‌سازی و بهینه سازی را به پروژه‌های جدیدی که باید در کرمانشاه و شیراز اجرا شود متصل کرده‌ایم.
    وی اضافه کرد: بخشی از توسعه پالایشگاه تبریز را نیز در گروه توسعه پالایشگاه شهریار که از جمله 7 پالایشگاه خصوصی کشور است قرار داده‌ایم.
    انتهای پیام

یکشنبه، 1 خرداد 1390

منبع :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه farhadgreat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من که با بنزین سوپر مصرفم خیلی بالاتره
    بنزینای سوپر مثل اینکه دو رنگن یکی سبزه یکی زرد پمپ بنزینیه به هم گفت سبزش اصله. راست میگفت؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه vb-sosol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

بنزینای سوپر مثل اینکه دو رنگن یکی سبزه یکی زرد پمپ بنزینیه به هم گفت سبزش اصله. راست میگفت؟
    من از روز اول که ماشینم رو خریدم (سمند lx) فقط یکبار اونهم به اجبار بنزین معمولی زدم !
    با بنزین سوپر هم مصرف میاد پایین هم کوبندگی موتور موقع استارت زدن رو نداره
    بستگی به ماشین شما و پمپی که از اون بنزین میزنید داره

پروفشنال Amir..H's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    "گااااااا"

پيش فرض

دقیقا منم مصرفم بیشتر میشه هروقت میزنم در ضمن من همیشه از جایگاه شرکت نفت زدم از جایگاهای خصوصی نزدم..!

اگه نباشه جاش خالی می مونه karimz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    فعال انجمن حقوق بشر

پيش فرض

برای ماشینای انژکتوری بخصوص پژو206 بنزین سوپر خیلی بهتره تا معمولی و بنزین یورو هم از معمولی بهتره این که میگن تمیز کننده سوپاپ هاست یه جوکه با این چیزا تمیز نمیشه فقط رسوباتش کمتر از معمولیه از نظر پولی هم فرق آنچنانی نداره چه بسا مصرف بنزین سوپر ارزونتر هم بشه درسته که گرونتره ولی دیرتر از معمولی میسوزه و ... شاید یک علت گرونتر بودنش همین دیر تموم شدنش باشه! ما رفیقی داریم که از سال 87 تا الان به پژواش فقط سوپر میزده این ماشین 100هزارتا کار کرده ولی موتورش یک ذره صدا و لرزش نداره انگار تازه از کارخونه اومده بیرون دست هیچ تعمیرکاری هم توش نرفته شاید بخاطر همون بنزین سوپر باشه پس متناسب با نوع موتور باید بنزین رو انتخاب کرد برای پرایدها همون معمولی و یورو مناسبه

13. 2 کاربر از karimz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •