تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 57

نام تاپيک: بنزین سوپر

کـاربـر بـاسـابـقـه sourena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    اسرائیل - اورشلیــم

پيش فرض

همه میدونن ماشین من چقدر پر مصرفه!
    جالبه بدونین آخرین بنزینی که زدم سوپر بود
    از نیاوران اومدم تا آزادی و برگشتم....تموم شد
    شانس آوردم ساعت 11:30 بود!
    ساعت که شد 12:01 دقیقه رفتم دوباره 60 لیتر زدم
    الان یک هفته هست این بنزین معمولی تو باکه!جالبه برادر کوچیکم چندین بار باهاش رفته تا یافت آباد و برگشته!
    فاصله ونک تا یافت آباد (میدون معلم) رو از رو نقشه ببینید

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    کارتن خواب

پيش فرض

نه دقیقا درسته . اولا اینکه خوب امتحان شده ثانیا بنزین هرچی خالص تر باشه زودتر میسوزه . این یه چیز منطقی هست . مثلا شما یه مقداری بنزین خالص رو بزارید توی یه ظرف خیلی زود تر تبخیر میشه تا یه مقدار بنزین با کمی روغن
    بنزین با آب زودتر تبخیر میشه

داره خودمونی میشه mb2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

نه دقیقا درسته . اولا اینکه خوب امتحان شده ثانیا بنزین هرچی خالص تر باشه زودتر میسوزه . این یه چیز منطقی هست . مثلا شما یه مقداری بنزین خالص رو بزارید توی یه ظرف خیلی زود تر تبخیر میشه تا یه مقدار بنزین با کمی روغن
    دوست عزیز
    اولاً :بنزین هرچه قدر خالص تر باشه زودتر تبخیر میشه .
    دوماً : وقتی از بنرین سوپر استفاده میکنی بدلیل ناخالصی کمتر موتور ماشین بهتر و راحت تر کارمیکنه یعنی نیاز موتور به بنزین در اون لحظه ای که ماشین رو گاز میدی کمتره ولی وقتی بنزین معمولی باشه بدلیل ناخالصی بیشتر نیاز به بنزین بیشتری داره تا سوخت مورد نیاز تامین بشه .(بنظرم این مسئله خیلی روشنه)
    ثانیاً : در ارتباط با این موضوع من نه از کسی شنیدم و نه از جائی خوندم بلکه تجربه چند ساله خودم در رانندگی می باشه .

4. این کاربر از mb2006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

دوست عزیز
    اولاً :بنزین هرچه قدر خالص تر باشه زودتر تبخیر میشه .
    دوماً : وقتی از بنرین سوپر استفاده میکنی بدلیل ناخالصی کمتر موتور ماشین بهتر و راحت تر کارمیکنه یعنی نیاز موتور به بنزین در اون لحظه ای که ماشین رو گاز میدی کمتره ولی وقتی بنزین معمولی باشه بدلیل ناخالصی بیشتر نیاز به بنزین بیشتری داره تا سوخت مورد نیاز تامین بشه .(بنظرم این مسئله خیلی روشنه)
    ثانیاً : در ارتباط با این موضوع من نه از کسی شنیدم و نه از جائی خوندم بلکه تجربه چند ساله خودم در رانندگی می باشه .
    خوب اولا رو که منم همینو گفتم هرچی خالص تر باشه زودتر تبخیر میشه و بهتر میسوزه !
    شما یه بنزین خالص و ناخالص رو بریز توی 2 تا ظرف و آتیشش بزن ، ببین کدوم زودتر میسوزه

درسته که بنزین خالص تر انرژی بیشتری آزاد میکنه اما این انرژی زیاد تر صرف شتاب و سرعت بیشتر و بهتر کار کردن موتور میشه .
    البته من نمیدونم شاید حرف شما درست باشه و شاید هم مقدار بنزینی که داخل پیستون میشه برای احتراق ربطی به نوع بنزین نداره مقدارش یکیه . که اگه اینطوری باشه بنزین سوپر باید بیشتر مصرف بشه

. حالا دوستان متخصص بهتر میتونن جواب بدن

منم از روی تجربه میگم جایی نخوندم

حـــــرفـه ای farshad bugatti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

جدا از این بحث ها این روزا بنزین سوپر کیفیتش افتضاحه من از خیلی ها شنیدم که ماشینشون زود زود داغ میکنه قبلا سابقه نداشت بعد از بررسی متوجه شدیم که از کیفیت پایینه بنزینه.

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

دوستان من 2 روز پیش بنزین زدم
    و اتفاقا سوپر هم زدم
    ماشین طبق معمول همیشه که سوپر میزنم
    نرم تر کار میکرد(کم صدا تر)
    راحت تر گاز میخورد
    خبری هم از داغ کردن موتور نبود(نمیدونم چرا گفتن که موتور داغ میکنه!)
    اتفاقا با این گازی که من میدم خیلی هم دووم آورده تا الان)

ویرایش(خبر) :

نماینده هیوندایی مصرف بنزین سوپر را بدون ایراد اعلام کرد

به دنبال بحث‌های اخیر مطرح شده در خصوص کیفیت بنزین سوپر، نماینده رسمی واردکننده خودروهای هیوندایی مصرف بنزین سوپر برای دارندگان خودروهای هیوندایی را بدون ایراد اعلام کرد.

این در حالی است که این واردکننده محصولات هیوندایی چندی پیش و در پی اعتراض‌های ایجاد شده در مورد کیفیت بنزین سوپر به مشتریان خود توصیه کرده بود که از بنزین معمولی به جای بنزین سوپر استفاده کنند.

در این زمینه عامری ـ مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی - به ایسنا گفته که هیوندایی یکی از شرکت‌هایی بود که این موضوع را به دارندگان خودروهای خود اس‌.ام‌.اس کرده بود که در متن آن آمده بود "توصیه می‌شود از بنزین معمولی استفاده شود".

وی افزوده که در این زمینه جلساتی را با مسوولان این شرکت داشتیم، ولی متاسفانه کارشناس سوخت در آن شرکت وجود نداشت و درباره این مساله نیز تنها به یک تماس تلفنی درخارج از کشور اکتفا شده بود و اعلام کردند که پیامک اصلاحی نیز به مشتریان ارسال خواهد شد.

بر همین اساس با ارسال پیامک به دارندگان خودروهای هیوندایی اعلام شد که مصرف بنزین سوپر بدون ایراد است.

در اطلاعیه این واردکننده به کلیه عاملان مجاز خدمات پس از فروش آمده است:

"احتراما پیرو انتشار برخی از اخبار درمورد مصرف بنزین سوپر در خودروهای وارداتی مدل بالا، بدینوسیله شرکت آسان موتور - نماینده واردات، فروش و خدمات بعد از فروش خودروهای هیوندای در ایران - به اطلاع عموم می‌رساند که مصرف بنزین سوپر عرضه شده در ایران توسط خودروهای هیوندای اساسا بدون مشکل و قابل توصیه بوده و همان گونه که قبلا نیز به عاملیت‌های مجاز و مالکان محترم خودروهای هیوندای اطلاع رسانی شده است، بنزین معمولی قابل عرضه در سراسر کشور نیز دارای عدد اکتاب مناسب جهت مصرف در این خودروهاست."

ایسنا

۱۳۸۸/۰۷/۱۷
    Last edited by D r i v e r; 13-10-2009 at 23:28.

8. 3 کاربر از D r i v e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز tirdad_60's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    روی کلید سل

پيش فرض

این عکس العمل که معلومه ناشی از چیه

یه صحبت دوستانه کوچیک با مسئولان نمایندگی و کار تمومه

بعدش بگن نفت هم بریزین تو باک باید بهشون حق بدی

نیکی پناهتان

آخر فروم باز Persian_Gun's's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دوستان من 2 روز پیش بنزین زدم
    و اتفاقا سوپر هم زدم
    ماشین طبق معمول همیشه که سوپر میزنم
    نرم تر کار میکرد(کم صدا تر)
    راحت تر گاز میخورد
    خبری هم از داغ کردن موتور نبود(نمیدونم چرا گفتن که موتور داغ میکنه!)
    اتفاقا با این گازی که من میدم خیلی هم دووم آورده تا الان)
    در تایید حرف شما باید بگم که من هم دیشب بنزین سوپر زدم و هیچ کدوم از این مشکلاتی که بعضی از دوستان در پست های قبلی بهش اشاره کردن برام پیش نیومد!

11. این کاربر از Persian_Gun's بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز 2299's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    همین نزدیکی

پيش فرض

منم عصر سوپر زدم خبری از داغ کردن و اینا نبود

اگه نباشه جاش خالی می مونه keykavoos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    سر کلاس

پيش فرض

بنرين بي كيفيت يعني چي؟ يكي يه توضيحي به من ميده؟ البته ببخشيد تاپيك قديمي رو دوباره كشيدم بالا.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •