تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 57

نام تاپيک: بنزین سوپر

حـــــرفـه ای مجید فینا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

فعلا تا اطلاع ثانوی از زدن بنزین سوپر خودداری کنید که ضرر میکیند

من با مزدا 323 هر باک که حدود 40 لیتر میشه 550 کیلومتر میرم ولی اخیرا با زدن بنزین سوپر ماشینم تو 300 کیلومتر چراغ بنزینش روشن شد و دوزاریم افتاد که کیفیت این نوع بنزینا که اخیرا از ونزوئلا خریدن چقدر اشغاله و بنزین تو باک خیلی زود تبخیر میشه

2. 4 کاربر از مجید فینا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Danial_4139's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

چند روز پیشم BBC فارسی اعلام کرد که همچین مشکلی تو بنزین سوپر های وارداتی وجود داره ، من از BBC شنیدم که گفت کیفیت این
    نوع بنزین خیلی پایین هست و موجب شده اتومبیل هایی که طی این چند روز از این بنزین استفاده کردن به تعمیرگاه مراجعه کنن ، گفت
    نمایندگی چندین وارد کننده خودرو های خارجی تاکید کردن از بنزین سوپر به هیچ عنوان استفاده نکنید .

4. 2 کاربر از Danial_4139 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال kiwi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    نارمك CITY

پيش فرض

فعلا تا اطلاع ثانوی از زدن بنزین سوپر خودداری کنید که ضرر میکیند

من با مزدا 323 هر باک که حدود 40 لیتر میشه 550 کیلومتر میرم ولی اخیرا با زدن بنزین سوپر ماشینم تو 300 کیلومتر چراغ بنزینش روشن شد و دوزاریم افتاد که کیفیت این نوع بنزینا که اخیرا از ونزوئلا خریدن چقدر اشغاله و بنزین تو باک خیلی زود تبخیر میشه
    ما هم 323 داریم!!!!!!!!!!!!!!!!
    ولی
    باکش 55 لیتره
    و
    2 هفته پیش بابام ماشینو تا خرخره سوپر زد اتفاقا ماشین خیلی شاخ شده بود آمپر بنزینم تکون نمیخورد ولی زمان استارت اگه چند ثانیه سویچ رو باز نیگه دارم کل پارکینگ رو بو گند بنزین بر میداره

6. این کاربر از kiwi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه keykavoos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    سر کلاس

پيش فرض

چند روز پیشم BBC فارسی اعلام کرد که همچین مشکلی تو بنزین سوپر های وارداتی وجود داره ، من از BBC شنیدم که گفت کیفیت این
    نوع بنزین خیلی پایین هست و موجب شده اتومبیل هایی که طی این چند روز از این بنزین استفاده کردن به تعمیرگاه مراجعه کنن ، گفت
    نمایندگی چندین وارد کننده خودرو های خارجی تاکید کردن از بنزین سوپر به هیچ عنوان استفاده نکنید .
    من به چيزي كه اين اينگيليسياي *** حروم بگن خيلي شك دارم . فك نمي كنم اينطوري باشه. بايد همين روزا يه باك بنزين سوپر بزنم تست بشه.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    کارتن خواب

پيش فرض

ما که کلا بنزین سوپر میزنیم
    ولی تا حالا هیچ مشکلی نداشتیم
    شانس بعضی ها هستش

آخر فروم باز asklt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    لارستان

پيش فرض

بابا هم بنزین سوپر هم معمولی خراب شده بنزین معمولی رو یکم بریز رو زمین صبر کن تا بنزین ها بخار بشن بعدش یک ماده سفیدی رو زمین میمونه که نمیدونم چی هست بنزین سوپر هم که خودتون بهتر میدونید.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    کارتن خواب

پيش فرض

بابا هم بنزین سوپر هم معمولی خراب شده بنزین معمولی رو یکم بریز رو زمین صبر کن تا بنزین ها بخار بشن بعدش یک ماده سفیدی رو زمین میمونه که نمیدونم چی هست بنزین سوپر هم که خودتون بهتر میدونید.
    جدی؟
    میرم امتحان میکنم

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

توی اینکه بنزین سوپر بیشتر مصرف میشه که شکی نیست . اگه با یه باک معمولی مثلا 500 کیلومتر میشه رفت با همون باک اما سوپر 450 اینا میره ماشین . اما خوب باید فهمید واقعا بنزین سوپر های جدید بیخود هست یا نه
    Last edited by MAJ€€D; 11-10-2009 at 17:59.

داره خودمونی میشه mb2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

توی اینکه بنزین سوپر بیشتر مصرف میشه که شکی نیست . اگه با یه باک معمولی مثلا 500 کیلومتر میشه رفت با همون باک اما سوپر 450 اینا میره ماشین . اما خوب باید فهمید واقعا بنزین سوپر های جدید بیخود هست یا نه
    دوست عزیز ولی من فکر میکنم اینجوری که شما میگید درست نباشه . من معتقدم که با بنزین سوپر (بعلت خالص تر بودن اون نسبت به معمولی) مصرف سوخت کمتر بشه یعنی با بنزین سوپر مسافتی بیشتری نسبت به بنزین معمولی رفت .

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

دوست عزیز ولی من فکر میکنم اینجوری که شما میگید درست نباشه . من معتقدم که با بنزین سوپر (بعلت خالص تر بودن اون نسبت به معمولی) مصرف سوخت کمتر بشه یعنی با بنزین سوپر مسافتی بیشتری نسبت به بنزین معمولی رفت .
    نه دقیقا درسته . اولا اینکه خوب امتحان شده ثانیا بنزین هرچی خالص تر باشه زودتر میسوزه . این یه چیز منطقی هست . مثلا شما یه مقداری بنزین خالص رو بزارید توی یه ظرف خیلی زود تر تبخیر میشه تا یه مقدار بنزین با کمی روغن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •