تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 28

نام تاپيک: قیمت چاپ کاتالوگ گلاسه؟؟؟

داره خودمونی میشه THE AGE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پرشیا

پيش فرض

من یک سری قیمت دارم که با اصفهان کار میکنیم ... البته میدیم نمایندگی اش. قیمت مشتری اش اینه :

گلاسه 135 گرمی - تیراژ 2500 عدد

یک رو :

سایز A6
    85000

سایز A5
    130000

سایز A4
    190000

سایز A3
    345000

دورو

سایز A6
    110000

سایز A5
    160000

سایز A4
    260000

سایز A3
    475000

قیمت ها به تومان هست و بدون هزینه طراحی : فقط تعرفه چاپ

برای کاغذ تحریر 80 گرمی - تعداد 5000 عدد

A6
    90000

A5
    135000

A4
    200000

A3
    360000

2. 2 کاربر از THE AGE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه saviss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

12

منظورتون از هربرگ چیه؟؟ چه سایزی؟؟ آخه من قیمت هرصفحه a4 رو میخوام ... کاتالوگ 4صفحه ای که ما می خوایم چاپ کنیم میشه 1برگ گاغذ a3 به صورت پشت و رو
    من عذرمیخوام که توضیح ندادم...
    مینای قیمت هائی که گفتم مربوط به سایز50x70بودن وچون کارشما کوچیکترازاین سایزهست ترجیحابهتره توی دستگاهGTOوباسایز35x50بسته بشه تادرتیراژبالای1000عددمقرون بصرفه باشه
    من یک سری قیمت دارم که با اصفهان کار میکنیم ... البته میدیم نمایندگی اش. قیمت مشتری اش اینه :

گلاسه 135 گرمی - تیراژ 2500 عدد

یک رو :

سایز A6
    85000

سایز A5
    130000

سایز A4
    190000

سایز A3
    345000

دورو

سایز A6
    110000

سایز A5
    160000

سایز A4
    260000

سایز A3
    475000

قیمت ها به تومان هست و بدون هزینه طراحی : فقط تعرفه چاپ

برای کاغذ تحریر 80 گرمی - تعداد 5000 عدد

A6
    90000

A5
    135000

A4
    200000

A3
    360000

ممنونم ولی..
    اگرکه افکت خاصی لازم نداشته باشه ...مثلا "ورنی"ویا"سلوفان کشی"بنظرم این قیمت یک کمی گرونه

همین کارA3درتیراژ2000برگ نباید بیشتراز 250تومن دربیاد(دارم خونه ی خودموبدست خودم خراب میکنم)

4. این کاربر از saviss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه THE AGE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پرشیا

پيش فرض

ممنونم ولی..
    اگرکه افکت خاصی لازم نداشته باشه ...مثلا "ورنی"ویا"سلوفان کشی"بنظرم این قیمت یک کمی گرونه

همین کارA3درتیراژ2000برگ نباید بیشتراز 250تومن دربیاد(دارم خونه ی خودموبدست خودم خراب میکنم)
    چاپ اصفهان یک مقدار گرونه ولی خدایی ما که باهاش کار میکنیم کیفیت به این بالایی ندیدیم ... دقیقا سر حاشیه های مورد نظر برش میده ... کارش عالیه ولی خوب قیمتش بالاست

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

ممنون از راهنمائی ها
    یعنی اون 100تا 140 هزار تومان که گفتین برای سایز 70*50 و تیراژ 5000برگ بود؟؟
    حالا ما میخوایم حدود 300 برگ a3 دورو چاپ کنیم کل هزینه ش چقدر درمیاد؟؟

7. این کاربر از tiyam 01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

هزینه طراحی میشه 100هزار تومان!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

9. این کاربر از tiyam 01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

12 why not?

ممنون از راهنمائی ها
    یعنی اون 100تا 140 هزار تومان که گفتین برای سایز 70*50 و تیراژ 5000برگ بود؟؟
    حالا ما میخوایم حدود 300 برگ a3 دورو چاپ کنیم کل هزینه ش چقدر درمیاد؟؟
    بله اون مبلغ (فقط هزینه ی چاپ)بود برای تیراژ5000برگ(البته کارخوب )
    درمورد300برگ هم که همون اول گفتم خدمتتون:
    درموردهزینه ی چاپ هم برای300تاکه شمانوشتین خیلی بهتره که با دیجیتال چاپ کنیدچون بصرفه تره...
    هزینه طراحی میشه 100هزار تومان!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    چراکه نه؟
    یکی از دوستای من میخواست برای قوطی های صادراتی کارخونه ی تون ماهی اش لیبل چاپ کنه...بمن سفارش داد...
    خودم که هیچ....ولی به یکی ازدوستام معرفیش کردم که 25سالش بودولی گرافیست....صاحب ذوق ومسلط...
    میدونیدبرای دوتا طرح لیبل چقدرگرفت؟
    500000تومن ....البته سه تانکته مهم رواین وسط فراموش نکنید:
    1-دوست اولیم "دکتر"بودوآدمی بسیارفهیم....قدرهنرروخوب میدونست
    2-دوست دومم کارش درجه ی یک بود
    3-مایکماه وقت گزاشتیم برای اینکارونزدیک شاید20تااتودزدیم...تاطرح نهائی قبول شد
    ===
    همین جایک مختصرتوضیحی بدم:
    متاسفانه توی کشورمابه"کارنرم افزاری"ارزش چندانی داده نمیشه...درهمه ی ابعادش...
    حالااینجا حوزه ی چاپ وطراحی هستش...که فکرمیکنیم مثلاطراح یاگرافیست کارچندانی نکرده...گذشته از چندنفر انگشت شمار ..بقیه ی طراح ها چقدردرآمددارن مگه؟
    متاسفانه باب شده که یکنفرتامیره "کلاس فتوشاپ یابقیه چیزا..." فوری میادویک کامپیوترمیخره واسم خودشومیذاره باصطلاح "طراح"......ومیاد10تومن 10تومن طرح میزنه وبازارروخراب میکنه...
    طرف نه مبانی رنگ رومیدونه چیه...نه کمپوزیسیون ومبانی فرم رو......ازفن چاپ هم که اصلاتعطیله بکلی...حتی نمیدونه که چاپ 4رنگ تنهانیست وماشین چاپ داریم توی ایران که تا8رنگ روچاپ میکنه...گیرم4تاش بودcmykاون آقای طراح میدونه که بقیه رنگ هاچی هستن؟....حتی یک ماشین چاپ رواگه بزارن جلوش فرقشوبافرقون نمیدونه چیه....
    ====
    شمایک نگاه به سرفصل های کارشناسی گرافیک توی دانشگاه بیاندازید...تازه این مربوط به ایران هست.....
    خارج که دیگه جای خودشوداره...یک طرح وگرافیست خبره ودارای تحصیلات (حالاآکادمیک یاغیرازاون)چقدرتوی سرکله ی خودش زده تابه این مرحله برسه که بگه من شاگرد ممیزیابیژن جناب ویا بقیه ی استادان هستم...
    حالااین شخص رومیتونیم برای طراحی یک بروشوربهش 20تومن بدیم؟
    من22ساله که کارم چاپه....کلاسهای وزارت ارشادرورفتم...کلاس طراحی ونقاشی رفتم....سرکلاسهای گرافیک بصورت مستمع آزادنشستم....کورل وفتوشاپ کارمیکنم...
    هنوزنمیتونم بگم که طراح هستم...اصلا شجاعت گفتن این حرف روندارم...بلدهم نیستم طراحی کنم....تابهم میگن :طرح بزن.. میگم :نمیتونم ...من فقط اجرا (چاپ) ش میکنم....این کلاسهاروهم برای ارتباطشون با شغل خودم رفتم نه اینکه بشینم وبگم بخودم"آقای طراح"
    =====
    بعضی ازمردم میرن دکتر(قصدم اصلاتوهین نیست سوتفاهم نشه)وبرای سلامت جسمشون هرجلسه ویزیت خداتومنی میدن راحت...ولی برای سلامت روح شون حاضرنیستن یک ریال هم که شده خرج کنن...مقوله های هنری هم ازاین دسته هستن..

===
    البته خطابم به شما دوست خوبم نبود
    منظورم روبطورکلی وبه بهانه ی این تاپیک میخواستم بیان کنم

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض

ببخشید
    اصل موضوع یادم رفت....Looool

قیمت چاپ دیجیتال رو هم ندارم متاسفانه...ولی مطمئن باشیدبرای این تیراژارزونتره..ازدفترفنی هامیتونیدبپرسید
    ضمنامشخصات کارروهم اگرمینوشتید که برای چه کالا ئی هست ویامخاطباتون چه کسانی هستن ...شایدبتونم راهنمائی کنم که چاپش کنیدیا دیجیتال

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

بله اون مبلغ (فقط هزینه ی چاپ)بود برای تیراژ5000برگ(البته کارخوب )
    درمورد300برگ هم که همون اول گفتم خدمتتون:

چراکه نه؟
    یکی از دوستای من میخواست برای قوطی های صادراتی کارخونه ی تون ماهی اش لیبل چاپ کنه...بمن سفارش داد...
    خودم که هیچ....ولی به یکی ازدوستام معرفیش کردم که 25سالش بودولی گرافیست....صاحب ذوق ومسلط...
    میدونیدبرای دوتا طرح لیبل چقدرگرفت؟
    500000تومن ....البته سه تانکته مهم رواین وسط فراموش نکنید:
    1-دوست اولیم "دکتر"بودوآدمی بسیارفهیم....قدرهنرروخوب میدونست
    2-دوست دومم کارش درجه ی یک بود
    3-مایکماه وقت گزاشتیم برای اینکارونزدیک شاید20تااتودزدیم...تاطرح نهائی قبول شد
    ===
    همین جایک مختصرتوضیحی بدم:
    متاسفانه توی کشورمابه"کارنرم افزاری"ارزش چندانی داده نمیشه...درهمه ی ابعادش...
    حالااینجا حوزه ی چاپ وطراحی هستش...که فکرمیکنیم مثلاطراح یاگرافیست کارچندانی نکرده...گذشته از چندنفر انگشت شمار ..بقیه ی طراح ها چقدردرآمددارن مگه؟
    متاسفانه باب شده که یکنفرتامیره "کلاس فتوشاپ یابقیه چیزا..." فوری میادویک کامپیوترمیخره واسم خودشومیذاره باصطلاح "طراح"......ومیاد10تومن 10تومن طرح میزنه وبازارروخراب میکنه...
    طرف نه مبانی رنگ رومیدونه چیه...نه کمپوزیسیون ومبانی فرم رو......ازفن چاپ هم که اصلاتعطیله بکلی...حتی نمیدونه که چاپ 4رنگ تنهانیست وماشین چاپ داریم توی ایران که تا8رنگ روچاپ میکنه...گیرم4تاش بودcmykاون آقای طراح میدونه که بقیه رنگ هاچی هستن؟....حتی یک ماشین چاپ رواگه بزارن جلوش فرقشوبافرقون نمیدونه چیه....
    ====
    شمایک نگاه به سرفصل های کارشناسی گرافیک توی دانشگاه بیاندازید...تازه این مربوط به ایران هست.....
    خارج که دیگه جای خودشوداره...یک طرح وگرافیست خبره ودارای تحصیلات (حالاآکادمیک یاغیرازاون)چقدرتوی سرکله ی خودش زده تابه این مرحله برسه که بگه من شاگرد ممیزیابیژن جناب ویا بقیه ی استادان هستم...
    حالااین شخص رومیتونیم برای طراحی یک بروشوربهش 20تومن بدیم؟
    من22ساله که کارم چاپه....کلاسهای وزارت ارشادرورفتم...کلاس طراحی ونقاشی رفتم....سرکلاسهای گرافیک بصورت مستمع آزادنشستم....کورل وفتوشاپ کارمیکنم...
    هنوزنمیتونم بگم که طراح هستم...اصلا شجاعت گفتن این حرف روندارم...بلدهم نیستم طراحی کنم....تابهم میگن :طرح بزن.. میگم :نمیتونم ...من فقط اجرا (چاپ) ش میکنم....این کلاسهاروهم برای ارتباطشون با شغل خودم رفتم نه اینکه بشینم وبگم بخودم"آقای طراح"
    =====
    بعضی ازمردم میرن دکتر(قصدم اصلاتوهین نیست سوتفاهم نشه)وبرای سلامت جسمشون هرجلسه ویزیت خداتومنی میدن راحت...ولی برای سلامت روح شون حاضرنیستن یک ریال هم که شده خرج کنن...مقوله های هنری هم ازاین دسته هستن..

===
    البته خطابم به شما دوست خوبم نبود
    منظورم روبطورکلی وبه بهانه ی این تاپیک میخواستم بیان کنم
    تایید میشه ... اینجا ایرانه دیگه و نمیشه ازش انتظاری داشت .. هرکی به هرکیه

یکی از اونا هم که گفتین خود من ... اما من خودم رو طراح نمیدونم.. فقط هم دوبار کار صفحه آرایی انجام دادم (یه نشریه داخلی 4صفحه ای بود) به نظر خودم که بد بودن اما مدیر مسئول یه نشریه محلی بهم گفت طراحیت حرفه ای بوده D:
    اینی هم که میخوایم چاپش کنیم میشه سومین کارم (تو 2سال)

13. این کاربر از tiyam 01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

ببخشید
    اصل موضوع یادم رفت....Looool

قیمت چاپ دیجیتال رو هم ندارم متاسفانه...ولی مطمئن باشیدبرای این تیراژارزونتره..ازدفترفنی هامیتونیدبپرسید
    ضمنامشخصات کارروهم اگرمینوشتید که برای چه کالا ئی هست ویامخاطباتون چه کسانی هستن ...شایدبتونم راهنمائی کنم که چاپش کنیدیا دیجیتال
    کارم رو که قبلاً گفتم 4صفحه س ... دوصفحه ش مثل کاتالوگه (صفخات بیرونی) و دو صفحه ش (صفحات وسطش) هم مثل مجله مطلبه

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض

منظورم نوع مخاطبتون وکالایاخدمات مربوطه بودش...مشخصات فیزیکیش روکه گفته بودین..
    مثلا کارلوکس میخواین...افکت داشته باشه؟ وضوح وکیفیت عکسا بایدخوب باشه؟باصطلاح ژیگولی باشه وتروتمیز ویانه؟کارساده میخواین؟...
    خب کارساده روهمون دیجیتال ارزون انجام میده دیگه...خصوصا که تیراژتون هم کم هستش..
    منظورم ازمشخصات یک همچین چیزائی بود..

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •