تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 28 از 38 اولاول ... 18242526272829303132 ... آخرآخر
نمايش نتايج 271 به 280 از 380

نام تاپيک: { آرشیو } ◄◄ | E | مشاوره خرید لپ تاپ - بالای 2 میلیون تومان

داره خودمونی میشه raminpc20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    دریا

پيش فرض

سلام دوستان
    بنده قصد خرید لپتاپی با گرافیک بالا و کیفیت تصویر عالی جهت انجام بازی و تماشای فیلم دارم
    ممنون میشم پیشنهاد بدین

هیجکدوم از دوستان از سریهای g73 ایسوز استفاده کرده؟
    کدومو پیشنهاد میدین؟

و یه سوال دیگه اینکه خرید از کشوری مثل آلمان چقدر می تونه کم هزینه تر از اینجا باشه؟
    با تشکر

داره خودمونی میشه mjos69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

میشه منم راهنمایی کنید تا سقف 2500

---------- Post added at 08:38 PM ---------- Previous post was at 08:36 PM ----------

همه به من اپل رو پیشنهاد کردن اگه میشه دوستان اینجا کمی راهنمایی کنن

داره خودمونی میشه suny apple's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    ايران وطن من

پيش فرض

سلام، یکی از دوستام میخواد یه لپ تاپ تا 3 میلیون بخره. گیر هم داده که اپل باشه!

خواستم ببینم تا این رینج قیمت شرکت اپل چه لپ تاپ هایی به چه امکاناتی داره؟
    سلام.مدل ها و قيمتها:
    mc724=2250000
    mc721=2560000
    mc723=2950000
    البته اينا قيمتهاي نقش هستند.خيلي خيلي گرونه.با سه سال گارانتبي هم هست.كه روم به ديوار گارانتيشون...
    خلاصه اگه بتوني از دبي بگيري كه عاليه.البته هنوز سنتر دبي افتتاح نشده.ولي يكم صبر كن فكر كنم قيمتا بياد پايين.

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    ايران وطن من

پيش فرض

میشه منم راهنمایی کنید تا سقف 2500

---------- Post added at 08:38 PM ---------- Previous post was at 08:36 PM ----------

همه به من اپل رو پیشنهاد کردن اگه میشه دوستان اینجا کمی راهنمایی کنن
    سلام.شما اول بگيد كه چه انتظاراتي از لپ تاپ داريد تا كمكتون كنم.
    چون لپ تاپاي اپل به خاطر سيستم عاملشون هست كه خيليا دوستش دارن.اگه كار نرم افزاري خاصي ندارين و جهت استفاده اجمالي ميخواين لپ تاپ بگيرين يا نظرتون استفاده زياد از اينترنت و تماشاي فيلم و (كمي هم با كلاس بودن)هست بگيد تا چند مدل اپل رو بهتون پيشنهاد كنم.البته روي اپل ميشه ويندوز نصب كرد ولي اپل صفاش به همون مكينتاش هست.لايد عاشق اپل باشيد تا در ايران بتونيد ازش استفاده كنيد چون يكم دردسر داره.ولي به نظر شخصيه خودم مي ارزه
    Last edited by suny apple; 05-04-2011 at 21:34. دليل: خواص نه خاص

داره خودمونی میشه mjos69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام.شما اول بگيد كه چه انتظاراتي از لپ تاپ داريد تا كمكتون كنم.
    چون لپ تاپاي اپل به خاطر سيستم عاملشون هست كه خيليا دوستش دارن.اگه كار نرم افزاري خاصي ندارين و جهت استفاده اجمالي ميخواين لپ تاپ بگيرين يا نظرتون استفاده زياد از اينترنت و تماشاي فيلم و (كمي هم با كلاس بودن)هست بگيد تا چند مدل اپل رو بهتون پيشنهاد كنم.البته روي اپل ميشه ويندوز نصب كرد ولي اپل صفاش به همون مكينتاش هست.لايد عاشق اپل باشيد تا در ايران بتونيد ازش استفاده كنيد چون يكم دردسر داره.ولي به نظر شخصيه خودم مي ارزه
    ممنون از راهنماییت دوست عزیز من تصمیم گرفتم مک بوک پرو mc723 بخرم لطفا راهنماییم کنید که باید به چه مواردی در موقع خرید و بعد از خرید توجه کنم که سرم کلاه نره. با تشکر

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    ايران وطن من

پيش فرض

ممنون از راهنماییت دوست عزیز من تصمیم گرفتم مک بوک پرو mc723 بخرم لطفا راهنماییم کنید که باید به چه مواردی در موقع خرید و بعد از خرید توجه کنم که سرم کلاه نره. با تشکر
    انتخاب بسيار عالي هست(پولداريا).قيمت اين محصول در شركت نقش با گارانتي سه ساله 2950000تومنه.البته هر چي كانفيگ بالاتري بگيريد سودش هم براي فروشنده بيشتره پس توصيه ميشه كه حتما يكم صبر كنيد تاسنتر دبي راه بيوفته.اونوقت قيمتاي ايران هم مياد پايين(نظر شخصي منه.در كل هيچي معلوم نيست.)به نظر من اگه از ايران بگيريد خيلي بهتره چون يكي طرف حسابتون هست.اما اگه از خارج بياريد و خداي نكرده طي چند روز اول استفادتون يه مشكلي پيداكنه(البته اين لپ تاپ ها خيلي باكيفيت هستند و كم پيش مياد كه خرابي داشته باشن ولي به هر حال كار آدمي زاده و اگه خراب ازآب در بياد اين شماييد گه ضرر كرديد اونم بالاي دو ميليون و نيم.)ديگه نميشه كاريش كرد يا اگرم بشه خيلي سخته.ولي با خودتون يه حساب كتاب كنيد اگر اينجا از سنتر دبي خيلي گرونتر بود خوب ميتونيد از اونجا بگيريد.
    مورد ديگه اينه كه هنگام خريد توصيه ميشه كه خودتون بالاي سر دستگاه باشيد تا پلمپ دستگاه رو جلوي خودتون باز كنن.اين جوري خيلي مطمئن تره.من توصيه ميكنم كه اگه بهتون گفتن كه ميتونن رم دستگاه رو همونجا براتون عوض كنن و بالاتر بزارن قبول نكنين.چون قطعات اپل با هم همخواني دارن و اين دليل بالا بودن سرعتشون هست و اينكه فقط نمايندگي هاي اپل هستن كه ميتونن يه قطعه بزارن كه با ساير قطعات دستگاه همخواني داشته باشه.توصيه ميكنم كه به قطعاتش دست نزنيد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

1

سلام دوستان
    بنده قصد خرید لپتاپی با گرافیک بالا و کیفیت تصویر عالی جهت انجام بازی و تماشای فیلم دارم
    ممنون میشم پیشنهاد بدین

هیجکدوم از دوستان از سریهای g73 ایسوز استفاده کرده؟
    کدومو پیشنهاد میدین؟

و یه سوال دیگه اینکه خرید از کشوری مثل آلمان چقدر می تونه کم هزینه تر از اینجا باشه؟
    با تشکر
    سلام دوست عزیز پشنهاد می کنم g73 jh رو بگیری به خاطر گرافیکش من دارم می خوام یفروشمش sager بگیرم اگه کسی خواست من 2 می دم با گارانتی مدل b1 یعنی best ,بهترینش

داره خودمونی میشه alireza_asol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام
    من میخوام یه لپتاپ بخرم با cpu 2720 یا 2820
    چی پیشنهاد میکنید؟
    بیشتر همین cpu برام مهمه
    فقط تو بازار باشه
    مرسی

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    ايران وطن من

پيش فرض

سلام.مك بوك ها داراي سي پي يو سندي بريدج هستن.ميتوني راجع بهش تو فروم اپل صحبت كني

آخر فروم باز avator20002000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

یک لپ تاپ برای گیم تا 2.5
    چندتا مدل معرفی کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •