تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 370 اولاول ... 345678910111757107 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 3696

نام تاپيک: { آرشیو } ◄◄ | D | مشاوره خرید لپ تاپ - بین 1.5 میلیون تومان و 2 میلیون تومان

آخر فروم باز prowler88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

ممنون دوست عزیر، امامن اون تاپیکو هم خوندم اما به نظر اونم یه مشکلاتی داره از جمله DDR2 بودنش!!!
    اما واقعا فک می کنین این لپ تاپ کاملیه؟؟؟نظر دیگه ای ندارین؟
    به نظر من حرف نداره. اینم بهت بگم که DDR2 بودن اونقدرام که میگی بد نیست. چون DDR3 سرعتش زیاد فرق نمیکنه و البته قیمتش هم بسی بیشتره.

2. این کاربر از prowler88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ab2reza1360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

به نظر من حرف نداره. اینم بهت بگم که DDR2 بودن اونقدرام که میگی بد نیست. چون DDR3 سرعتش زیاد فرق نمیکنه و البته قیمتش هم بسی بیشتره.
    اینو ایران HP با گارانتی خاص(کیف اصل، موس وایرلس و...) میده 1750000 و با گارانتی 1سال معمولی 1650000 . رایانه همراه اینو میده 1550000. چه کنم؟؟؟
    کل این تاپیکم خوندم ولی آخر نفهمیدم چه باید کرد!!!تورو خدا کمک کنید تکلیفمو روشن کنم که صاف شدم بسکه دنبال لپ تاپ گشتم!!در ضمن این مدل هارد 5400 نمی سوزه؟یعنی Special نباشه خیالی نیست؟؟میدونم Special بهتره ها.

آخر فروم باز Mahdi_Co_1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    بندرانزلی

پيش فرض

سلام
    من در زمینه ی لپ تاب خبره نیستم...از اونجایی که شما اساتید در این زمینه تخصص دارید ، می خواستم چند مدل از سونی و غیره رو به من معرفی کنید که 2 میلیون تومن باشه...
    بیشتر برای بازی و کار های سنگین گرافیکی (3D مکس) میخواستم.
    اگه فروشگاه خاصی رو در تهران و شیراز و اصفهان سراغ دارین که مدل های پیشنهادی شما را با قیمتی مناسب می فروشه ، به من پیغام خصوصی کنید.
    یه دنیا ممنون...

آخر فروم باز h_starboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام
    من در زمینه ی لپ تاب خبره نیستم...از اونجایی که شما اساتید در این زمینه تخصص دارید ، می خواستم چند مدل از سونی و غیره رو به من معرفی کنید که 2 میلیون تومن باشه...
    اگه فروشگاه خاصی رو در تهران و شیراز و اصفهان سراغ دارین که مدل های پیشنهادی شما را با قیمتی مناسب می فروشه ، به من پیغام خصوصی کنید.
    یه دنیا ممنون...
    الان یکی از بهترین گرافیکهایی که رو لپتابها هست ati 4650 هستش که واسه کارهای گرافیکی کاملا مناسبه .
    سری fw سونی و dv6 Hp از سری هایی هست که از این گرافیک استفاده کرده اند .
    از سری fw مدل fw490dfb الان تو ایران از بهتریناس که حدود 1700 تا 1750 هستش .

حدود 2 میلیون سری z سونی هست که از رم ddr3 استفاده کرده ولی متاسفانه گرافیکش ضعیفه . geforce 9300

اگه گرافیک بهتر میخوای میتونی بری سراغ Asus و برای مثال مدل W90VN که گرافیک Geforce 9800GS داره . cpu هم 2.66 6 مگ کش . هارد 6400 7200rpm و البته 18.4 اینچ و قیمت حدود 2850000 .

مدلهای دیگه ای هم هست مثل G50V یا G70VT .
    البته ایسوزها بعضی مدلها تو ایران بیشتر ریفر هستند .

6. 2 کاربر از h_starboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام.
    با اجازه .
    من پیشنهادم FW 490DFB هست.
    هم سرعتش بالاست هم گرافیکش و قیمتشم به نظرم مناسب باشه .
    خودم یکیشو خریدم.
    مشکلی تا الان نداشته بی صدا.شارژ نگه دار.پر قدرت بازی های سنگین مثل فیر و رزیدنت اویل و کرایسیس هم با گرافیک بالا بسیار عالی اجرا میکنه.
    ال سی دیش هم حرف نداره.
    از همه مهم تر اینکه وایو هست.

8. این کاربر از rashidi.jalal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز prowler88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

سلام
    یه دنیا ممنون...
    اگه میبینید حتما به لپ تاپ نیاز ندارین بهتره دسکتاپ بخرین. ولی در غیر این صورت همین مدل های سونی و HP خیلی خوبن. قیمتشون هم کمتر از 2 تومنه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    من بالاخره t500 رو خریدم گفتم اطلاعتم رو بدم اگه کسی خواست استفاده کنه
    سرعتش خیلی خوبه بهتر از اون باطریشه و کم صدایی و خنک بودنش مخصوصا تو حالته کارای عادی تقریبا فن کار نمیکنه و گرمم نمیشه!
    یه چیزه جالبی که هست اینه که تو کانفیگی که تو سایته فارسی سازگار زده نزده که اینم 2 تا گرافیک داره و intel turbo memory داره(اما t400 , w500 رو زده بود که داره)
    کرافیکشم من راضی بودم ،call of duty 5 رو تو کیفیته پایین )1024*? روون اجرا میکنه
    اما دنگ و فنگش زیاده مخصوصا اگه ندونی
    من که نمیدونستم 2 تا گرافیک داره اولش مونده بودم چرا تو بازی اینقدر ضعیفه،بعد فهمیدم گرافیک اینتل فعاله ،بعد رفتم شماره لپتاپ رو زدم تو سایته خوده lenovo فهمیده که 2 تاست،بعد کلی گشتم نا بفهمم چطوری switch میشه کرد،بعدشم فقط برنامه که با خودش داره زیاد داره شاید clean install کنم بد نباشه کلی سبکتر بشه،اما الان هم سرعتش خوبه مخصوصا تو کارای محاسباتی معلوم میکنه
    قیافشم حسابی محکم و زمخته،اما جای انگشت کم روش میمونه و کیفیت lcd خوبه )1600*1050)
    بقوله یکی تو یه فرومه خارجی اگه دنبال لپتاپ واسه تور زدنه دختر نباشی این لپتاپیه که باید انتخاب کنی!
    اما این که گرافیکش 2 تاست واقعا رو باطری خیلی تاثیر داره ،علاوه بر اون dvd رامش هم به کل در میاد تا جاش باطری اضافه بزاری
    جالبیش اینجاست که dvd رو هم مثل فلش میشه safety کردو درش آورد! البته dvd رو هم اگه زیاد استفاده نکنی خودش کلا خاموش میکنه و این هم کلی باطری رو نگه میداره
    فکر نمیکنم برای کسایی که به قیافه اهمیت نمیدن و خرکاری براشون مهمه انتخابه بدی باشه

با تشکر از همه دوستانی که منو و البته باقی دوستان رو راهنمایی کردن و میکنند

11. 3 کاربر از endesh2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    فعلا ايران :دي

پيش فرض

سلام عزيز
    واقعا خدا من رو خيلي دوست داره كه قسمتم كرد و اين مطالب تو رو اين جا ديدم . من هم مثل تو با يه بودجه مشابه اول خواستم FW بخرم بعد هم رو E6500 نظر پيدا كردم اما در نهايت با توجه به نياز هام(فوق برق و در نتيجه كار با برنامه هاي سنگين- اهميت كم براي بازي - بي سليقه بودن و نياز به يه لپ تاپ جون دار_ و ... ) به اين نتيجه رسيدم كه T500 بگيرم. خواستم بدونم تو كدوم مدل T500 رو گرفتي؟ تو سايت سازگار T500 7RG رو زده 1590 و نگفته كه دو تا كارت گرافيكي داره و همون جا T500 9JG رو زده 1800 و باز هم چيزي نگفته. حالا شما كدوم رو خريدين كه ميگين دو تاست؟ من بودجم به 1800 نميرسه و ميخوام 1590 رو بخرم. به نظرت چطوره؟ يدونه t400 WPR هم هست 1750 به نظرت 150 اظافه دادن برا اين ارزشش رو داره؟ راستي قيمت نهايي خريد خودت (با تخفيف) و از كجا خريدنت رو هم ميشه برام بفرستي. خلاصه دستم به دامنت هر جور حال ميكني به help برسون كه شديدن عجله دارم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    فعلا ايران :دي

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    من بالاخره t500 رو خریدم گفتم اطلاعتم رو بدم اگه کسی خواست استفاده کنه
    سرعتش خیلی خوبه بهتر از اون باطریشه و کم صدایی و خنک بودنش مخصوصا تو حالته کارای عادی تقریبا فن کار نمیکنه و گرمم نمیشه!
    یه چیزه جالبی که هست اینه که تو کانفیگی که تو سایته فارسی سازگار زده نزده که اینم 2 تا گرافیک داره و intel turbo memory داره(اما t400 , w500 رو زده بود که داره)
    کرافیکشم من راضی بودم ،call of duty 5 رو تو کیفیته پایین )1024*? روون اجرا میکنه
    اما دنگ و فنگش زیاده مخصوصا اگه ندونی
    من که نمیدونستم 2 تا گرافیک داره اولش مونده بودم چرا تو بازی اینقدر ضعیفه،بعد فهمیدم گرافیک اینتل فعاله ،بعد رفتم شماره لپتاپ رو زدم تو سایته خوده lenovo فهمیده که 2 تاست،بعد کلی گشتم نا بفهمم چطوری switch میشه کرد،بعدشم فقط برنامه که با خودش داره زیاد داره شاید clean install کنم بد نباشه کلی سبکتر بشه،اما الان هم سرعتش خوبه مخصوصا تو کارای محاسباتی معلوم میکنه
    قیافشم حسابی محکم و زمخته،اما جای انگشت کم روش میمونه و کیفیت lcd خوبه )1600*1050)
    بقوله یکی تو یه فرومه خارجی اگه دنبال لپتاپ واسه تور زدنه دختر نباشی این لپتاپیه که باید انتخاب کنی!
    اما این که گرافیکش 2 تاست واقعا رو باطری خیلی تاثیر داره ،علاوه بر اون dvd رامش هم به کل در میاد تا جاش باطری اضافه بزاری
    جالبیش اینجاست که dvd رو هم مثل فلش میشه safety کردو درش آورد! البته dvd رو هم اگه زیاد استفاده نکنی خودش کلا خاموش میکنه و این هم کلی باطری رو نگه میداره
    فکر نمیکنم برای کسایی که به قیافه اهمیت نمیدن و خرکاری براشون مهمه انتخابه بدی باشه

با تشکر از همه دوستانی که منو و البته باقی دوستان رو راهنمایی کردن و میکنند
    سلام عزيز
    واقعا خدا من رو خيلي دوست داره كه قسمتم كرد و اين مطالب تو رو اين جا ديدم . من هم مثل تو با يه بودجه مشابه اول خواستم FW بخرم بعد هم رو E6500 نظر پيدا كردم اما در نهايت با توجه به نياز هام(فوق برق و در نتيجه كار با برنامه هاي سنگين- اهميت كم براي بازي - بي سليقه بودن و نياز به يه لپ تاپ جون دار_ و ... ) به اين نتيجه رسيدم كه T500 بگيرم. خواستم بدونم تو كدوم مدل T500 رو گرفتي؟ تو سايت سازگار T500 7RG رو زده 1590 و نگفته كه دو تا كارت گرافيكي داره و همون جا T500 9JG رو زده 1800 و باز هم چيزي نگفته. حالا شما كدوم رو خريدين كه ميگين دو تاست؟ من بودجم به 1800 نميرسه و ميخوام 1590 رو بخرم. به نظرت چطوره؟ يدونه t400 WPR هم هست 1750 به نظرت 150 اظافه دادن برا اين ارزشش رو داره؟ راستي قيمت نهايي خريد خودت (با تخفيف) و از كجا خريدنت رو هم ميشه برام بفرستي. خلاصه دستم به دامنت هر جور حال ميكني به help برسون كه شديدن عجله دارم.

داره خودمونی میشه shabnavard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

سلام من ميخوام 1770 بدم اپل مدل mackbookpro lla991 بگيرم نظرتون چيه آيا ارزش داره اينقدر پول واسه اپل بدم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •