تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 105 از 370 اولاول ... 55595101102103104105106107108109115155205 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,041 به 1,050 از 3696

نام تاپيک: { آرشیو } ◄◄ | D | مشاوره خرید لپ تاپ - بین 1.5 میلیون تومان و 2 میلیون تومان

داره خودمونی میشه sajjad kharrazi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Fifa Manager 2010

پيش فرض

سلام
    من می خوام یه لپ تاپ HP فقطم HP بخرم تا سقف 1800 2000 ملیون
    می خوام هم شارژش دیر خالی شه و هم مقاومتش بالا باشه(این دو تا واسم خیلی مهم اند)
    بعدشم که امکانات سخت افزاریش در حد اعلا باشه دیگه
    لطفا راهنمیایی کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammadi4net's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

من به یکی از این شرکت ها زنگ زدم ، گفت تا اواسط هفته دیگه میاره ... البته اگه بیاره .. حتما به شما دوستان اطلاع میدم

این دوستمون takman_236 هم که نگفت از کجا میشه تهیه کرد...!!!
    من اولش فکر کردم دیگه تو بازار توزیع نمی شه ولی اینجوری که متوجه شدم تازه قرار دوباره تو بازار توزیع بشه ، خدا کنه از 1.600.000 بالاتر نره چون قرار بود 1.500.000 خرج کنم. 100 اضافه کنار گذاشتم.

داره خودمونی میشه enriquecrazylove's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    ساری

13

من اولش فکر کردم دیگه تو بازار توزیع نمی شه ولی اینجوری که متوجه شدم تازه قرار دوباره تو بازار توزیع بشه ، خدا کنه از 1.600.000 بالاتر نره چون قرار بود 1.500.000 خرج کنم. 100 اضافه کنار گذاشتم.
    دقیقا منم همینطور... اگه بره بالا تر از 1550 من میرم همون مدل
    F11CGX/B

رو میگیرم... چون هم سرعت هاردش خوبه .. هم گرافیکش واسه کاره من مناسبه تقریبا

داره خودمونی میشه takman_236's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دوستای گلم
    من با پشتیبانی نمایندگی سونی تماس گرفتم گفت تو چند روز آینده F11EGX رو وارد می کنیم و حتما قیمتش از 1.550 گرونتره

در آغاز فعالیت m_e_r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام به همه
    من میخوام یکی ار لپ تاپ های وایو سری f رو بخرم البته f11 که آمریکاییه بین مدل های f11-ggx و f11-fgx شک دارم جفتشون قوین ولی ggx سی پی یو قوی تری داره و fgx کارت گرافیک قویتری داره
    کاربرد منم با لپ تاپ بیشتر کارای فتوشاپ و کرل و آفیسه و میخوام کلا جایگزین pc بکنم برای همین میخوام که برای بازیهای قوی هم جواب بده
    ممنون میشم که یه راهنماییه تپل بکنید

داره خودمونی میشه J.Maheri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض SONY VAIO F11 JFX/B

با عرض سلام و درود بر دوستان گرامی

از دوستان عزیز کسی می داند که مدل SONY VAIO F11 JFX/B تو بازار ایران وارد شده یا نه؟ اگر وارد شده لطفا قیمت و مکانش رو لطف کنید.

می دونید من 2 ماه هست منتظرم که این مدل رو بخرم ولی طاقتم دیگه داره به سر می رسه

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammadi4net's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوستای گلم
    من با پشتیبانی نمایندگی سونی تماس گرفتم گفت تو چند روز آینده F11EGX رو وارد می کنیم و حتما قیمتش از 1.550 گرونتره
    قیمت F11CGX/B در آمریکا حدود 1150$ که در ایران حدود 1.400.000 به فروش می رسه
    با احتساب این تناسب، قیمت F11FGX/B و F11EGX/B که در آمریکا 1300$ قیمت دارن باید بشه 1.550.000 با در نظر گرفتن کم بودن و پر طرفدار بودن محصول نهایتا باید بشه 1.600.000 ، اگه قیمت فراتر از این بره یعنی یجای کار می لنگه.

من فردا می خوام برام بازار به قصد خرید، یه مشکل وجود داره که اگه فردا برم تو بازار گیر آواردم بار هرگارانتی و هر قیمتی بخرم یا نه؟
    چون ممکنه این محصول دوباره تا یکی دو ماه گیر نیاد و یا برعکسشم ممکنه زیاد و ارزون بشه.
    آها یه چیزی که یادم افتاد اینه که این مدل ها سفارش آمریکا هست و گارانتی اصلی سونی نمی تونه اینار تو بازار بفروشه حالا تا فردا ببینیم چی میشه .
    نتایج بازار گردی رو حتما برتون می نویسم
    شایدهم فردا با VPCF11FGX/B برگشتم

توضیحاتی در مورد سری F سونی :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

8. این کاربر از mohammadi4net بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام به همه
    من میخوام یکی ار لپ تاپ های وایو سری f رو بخرم البته f11 که آمریکاییه بین مدل های f11-ggx و f11-fgx شک دارم جفتشون قوین ولی ggx سی پی یو قوی تری داره و fgx کارت گرافیک قویتری داره
    کاربرد منم با لپ تاپ بیشتر کارای فتوشاپ و کرل و آفیسه و میخوام کلا جایگزین pc بکنم برای همین میخوام که برای بازیهای قوی هم جواب بده
    ممنون میشم که یه راهنماییه تپل بکنید

سلام دوست عزیز
    می بینم که اولین پستت هست و مثل خودمی
    انشاا... بیشتر ببینیمت تو فروم
    با این وضعیت که شما میگید اگر واقعا فقط همینه من f11GGX رو پیشنهاد می کنم.چون واسه کارایی از قبیل Photoshop و Corel و Office( و حتی 3dmax البته نه به صورت حرفه ای) گرافیک 512 زیاد هم هست. و این لپ تاپ می تونه تا چندین سال جوابتو بده (البته از لحاظ سرعت).
    ولی نه اگر می خوای بازی کنی و ... که گرافیک بهتری داشته باشه برو سراغ F11EGX یا F11FGX

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

قیمت F11CGX/B در آمریکا حدود 1150$ که در ایران حدود 1.400.000 به فروش می رسه
    با احتساب این تناسب، قیمت F11FGX/B و F11EGX/B که در آمریکا 1300$ قیمت دارن باید بشه 1.550.000 با در نظر گرفتن کم بودن و پر طرفدار بودن محصول نهایتا باید بشه 1.600.000 ، اگه قیمت فراتر از این بره یعنی یجای کار می لنگه.

من فردا می خوام برام بازار به قصد خرید، یه مشکل وجود داره که اگه فردا برم تو بازار گیر آواردم بار هرگارانتی و هر قیمتی بخرم یا نه؟
    چون ممکنه این محصول دوباره تا یکی دو ماه گیر نیاد و یا برعکسشم ممکنه زیاد و ارزون بشه.
    آها یه چیزی که یادم افتاد اینه که این مدل ها سفارش آمریکا هست و گارانتی اصلی سونی نمی تونه اینار تو بازار بفروشه حالا تا فردا ببینیم چی میشه .
    نتایج بازار گردی رو حتما برتون می نویسم
    شایدهم فردا با VPCF11FGX/B برگشتم

توضیحاتی در مورد سری F سونی :
    کد:
    دوست عزیز
    من به نظرم اومد این پست می تونه مفید باشه

قیمت F11DGX در خارج از ایران 1.249$ حدودا
    کد:
    و قیمت این کالا در نمایندگی ایران رهجو حدود یک میلیون و چهارصد و چهل هزار تومنه 1.440
    یعنی حدود 1.264 هزار تومن قیمت خارج هست که اختلافش حدود 176 تومنه

قیمت F11GGX در خارج از کشور حدود 1.599$ هست
    کد:
    و قیمت این کالا در نمایندگی ایران رهجو حدود یک میلیون و هفتصد تومنه 1.700 یعنی اختلاف با قیمت خارجیش حدود 70 تومنه (قیمت خارجش 1.620 تومن)

و F11EGX در خارج 1.399$ هست حدودا
    کد:
    خیلی نمی شه حدس زد قیمتشو(یابد حدود 1.550 تا 1600 باشه)
    باید بیاد ببینیم چی میشه
    من انشاا... اگر اتفاق خاصی نیفته امروز بعد از ظهر می رم میدون ولی عصر(ع) انشاا... شب خبر می دم تو سایت. یکی از رفقام می گفت EGX وارد شده با قیمت حدود 1.600 ولی باید برم ببینم.منم امروز می رم دیدن و فردا می رم خرید انشاا...
    تو این شبها ما رو هم دعا کنید.
    Last edited by takman_236; 28-04-2010 at 08:32.

11. این کاربر از takman_236 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •