تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 502 از 892 اولاول ... 2402452492498499500501502503504505506512552602 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,011 به 5,020 از 8913

نام تاپيک: { آرشیو } ◄◄ | C | مشاوره خرید لپ تاپ - بین 1 میلیون تومان و 1.5 میلیون تومان

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام دوستان . یکی از آشناها می خواد یه لپ تاپ بگیره به من گفته راهنماییش کنم ممنون می شم که شما هم منو راهنمایی کنید که انتخاب بهتری داشته باشه .
    حداکثر هزینه 1200
    به شیک بودن خیلی اهمیت می ده کارای سنگین باش نمی کنه دانشجو هستش اونم برق
    گارانتی براش مهمه چند سالی کار کنه ... اصلا صدا نداشته باشه ... بازی خیلی کم ...

آیا با این قیمت می تونه لپ تاپی با cpu core i5 گیر بیاره ؟؟
    هنچنان نیازمند یاری سبزتان هستیم !!!!!!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

با سلام و تشکر جناب amir
    ما برای استفاده از تکنولوژی استفاده از کارت گرافیک خارحی بطور مجزا ( switchable graphic) در کنار گرافیک داخلی پردازنده های سری i اینتل دو روش داریم:
    1- ATI gpu boost( البته فکر می کنم این اسم رو msi استفاده کرده) - برای کارتهای ati استفاده شده است . این قابلیت در خود درایور catalyst که از جانب شرکت ati منتشر شده گنجانده شده است. البته سازنده لپ تاپ باید آنرا در محصول خود بگنجاند و فعال کند.
    برای استفاده از آن شما ابتدا برنامه های گرافیکی و بازیها را می بندید بعد با زدن یک دکمه یا یک کلیک این قابلیت فعال می شود که در حین این کار صفحه چند ثانیه سیاه می شود.
    این قابلیت در vista و win 7 کار می کند.
    عیب آن یکی اینست که خودکار نیست و بستگی به تصمیم شما دارد- باید برنامه های گرافیکی را ببندید
    حسن آن اینست که بستگی به سلیقه شما دارد- از نظر نرم افزاری پایدار است.
    از جمله مدلهایی که من تاکنون پیدا کرده ام : بیشتر لپ تاپ های قدرتمند msi- چند مدل از lenovo - در مورد hp مطمئن نیستم ولی اگر هم داشته باشد به صورت نرم افزاری است در صورتیکه در msi و lenovo اینکار با یک دکمه انجام می شود .
    در مورد msi خودم امتحان کردم و بدون اشکال کار می کند.

2-NVIDIA optimus
    این قابلیت مربوط به گرافیکهای قدرتمند geforce است.این قابلیت به صورت ناقص قبلا" در کامپیوترهای رومیزی و برای یک سری از کارتهای سری 9000 و 8000 به اسم HYBRID SLI بکار رفته بود.
    این قابلیت در vista و win 7 کار می کند.
    من خودم مدتی روی HYBRID SLI تحقیق می کردم. متاسفانه MICROSOFT و NVIDIA در درایورها و چیپهای جدیدشان پشتیبانی از آنرا متوقف کردند و استدلالشان هم این بود که برای کامپیوتر رومیزی نیاز به صرفه جویی در مصرف برق نیست . در صورتیکه به نظرمن بزرگترین حسن آن خاموش شدن فن کارت گرافیک در مواقع غیر لازم بود.
    در هر حال در مورد OPTIMUS فرق آن اینست که کاملا" خودکار عمل می کند یعنی هنگامیکه نیاز به قدرت بیشتری داشته باشد گرافیک قدرتمند را فعال می کند.البته همانطور که معلوم است اینکار نیاز به هوش مصنوعی قدرتمندی دارد که بفهمد چه زمان نیازی به گرافیک قدرتمند است.
    به عنوان مثال یک فیلم HD را با گرافیک داخلی هم می توان دید اما شاید OPTIMUS تشخیص دهد که برای بهتر دیدن باید از گرافیک خارجی استفاده کرد.
    به همین دلیل تا جایی که من تحقیق کردم در بعضی فرومهای خارجی شکایتهایی شده از جمله اجرا نشدن بعضی بازیها روی این جور لپ تاپها( OPTIMUS تشخیص نمی دهد که این بازی احتیاج به گرافیک بالای دارد)
    مسئله بعدی هنگان نصب XP است که با همان گرافیک داخلی کار می کند.
    معایب= برخی مشکلات نرم افزاری-در بعضی موارد استفاده بی مورد از گرافیک خارجی
    مزایا= کار کرد خودکار
    لپ تاپهایی که از این قابلیت استفاده می کنند بیشتر در بین محصولات ASUS به خصوص سریN هستند.معروفترین آنها شاید N61JV باشد.
    در هر حال دوستان اگر تجربه ای دارند یا مدلی می شناسند به خصوص مدلهای HP و SONY که این قابلیتها را دارد برای استفاده اینجا قرار دهند.
    خیلی جالب است که شما دارای یک لپتاپ خنک و بدون صدا و با مصرف کم در هنگام کارهای ساده باشید و در عین حال در زمان نیاز به یک دستگاه قدرتمند تبدیل شود.

3. 4 کاربر از AR_SAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام بچه ها من می خوام یه لپ تاپ بخرم کلی تحقیق کردم و الان نظرم dv6 2170 dv6 2106 و f12cfx و f113fxb و اگه پول کم داشته باشم studio1558
    خواهش می کنم لطف کنید اگه هر کسی از این مدل ها داره در مورد کارایی و مزایا ش بگه
    اگر کسی اطلاعات خوبی داره در مورد کلیتش و قطعاتش داره منو راهنمایی کنه در مورد گارانتی و این جور چیز هاشم همینطور.
    خواهش می کنم هر کی هر چی می دونه کمک کنه من خیلی وقت هم ندارم
    خودم بین دو مدل sony به خاطر کارت گرافیکاشون شک دارم به ترتیب 512mb g310 1.5 1g g3301,5
    وزن سونی هم بالاست این مدل هاش
    hp هم 1g g230
    dell هم که 1g ati 5470 2g

خیلی لطف میکنید.
    7a3198d8-b2bb-491a-b6dd-1f793d996101

1.03.01
    7a3198d8-b2bb-491a-b6dd-1f793d996101
    1.03.01

کاربر فعال انجمن pcsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    بهشت ایران

12

مدل JA رو بگیر. کارت گرافیک تا 3 سال دیگه راحت جواب میده.

وزن دستگاه هم به خودت بستگی داره. اگه زیاد جابه جا میکنی باید بیخیال این وزن بشی.
    آقای Biostar ممنون بابت راهنمایی هاتون.. من یه چند روزی هست مزاحمتون هستم واسه خرید لپ تاپ(امیدوارم من رو بخشیده باشید، چیکار کنم می ترسم یچیزی بگیرم که ضد حال بزنه..)
    وزن دستگاه برام مهمه.. از یه نفر که همچین وزنی(2.7 کیلوگرم) خریده بود درباره وزن پرسیدم مثل شما می گفت باید از فکر جابجایی لپ تاپ با این وضع بیام بیرون..(لپ تاپ با این وزنش با کیفش و.. چه شود!)
    دو تا مدل SONY دیدم ببینید کدوم هاش بدردم می خوره... وزن هاشون تقریبا نزدیک 2 کیلوگرم هستش(2 کیلو واسه جابجایی خوبه؟)
    مدل های سونی موردنظرم..:
    SONY VAIO S Series VPC S111 FM/S
    CPU:Intel i5 430M / 2.26 GHz
    VGA: Intel HD Up to 2GB
    2.0 kg
    LCD: 13.3" LED
    1260,000

SONY VAIO E Series VPC EA25FX/BI
    CPU:Intel i3-350M 2.26 Ghz
    VGA: ATI Mobility Radeon HD 5145
    2.4 Kg
    LCD: 14" LED
    1180,000

حالا برای اینکه من هر روز نیام مزاحم شما بشم و چند مورد لپ تاپ بگم که شما بگید کدوم برام خوبه ...
    من مشخصات سخت افزاری که در یک لپ تاپ نیاز دارم رو به همراه حداکثر توان هزینه اون رو به شما میگم بعدش هر جور صلاح می دونید لطف کنید مدل معرفی کنید
    1- CPU: Intel i5 2.93
    RAM: 4 GB DDR3
    VGA: Geforce or ATI 1 GB Up to 2 GB
    Cache:3 MB
    FSB:1033
    Hard Disk:500
    2.0 kg
    LCD:14
    حداکثر هزینه: 1250.000
    Last edited by pcsoft; 10-09-2010 at 22:05.

در آغاز فعالیت era_923's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

دوستان کسی از سری hp envy و dell studio xps 16 تو ایران قیمتی داره؟
    و دیگه اینکه آیا مدل های جدید لپ تاپ های gateway وارد ایران میشن؟ مثلا سری id49 یا ns51.
    ممنون نیشم اگه جواب بدین.خیلی ضروریه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

و ا ا ا ا ا ا ا ا ای خدا دیوونه شدم
    دیوونه شدم از بس حرفای متناقض شنیدم

وایو پول مارکشو می خوره --------------- نه پول کیفیتشه

میگه گارانتی ما از همه یهتره ---------- حالا چی هست گارانتیتون ؟ ---------- خودمون گارانتی میکنیم از تهرانی ها که نمیمونیم ( مخلص همه ی ایرانی ها)
    ایران رهجو بهترین گارانتی ----------- نه پول مفت می گیره

hp های تو بازار همه مرجوعی اند ----------------- نه hp مرجوعی لیبلشم که بکنن از تو سایت معلوم میشه

سلام
    من یه دانشجوی رشته ی م شیمی نفت هستم که بیشتر خوابگاهم و از lan wireless زیاد استفاده می کنم
    یه خورده دست و پا چلفتی ام واسه همین یه لب تاب محکم می خوام که اگه از دستم افتاد داغون نشه ، بازی هم می کنم پس کارت گرافیک خوبم می خوام
    لب تابی بدبخت را خواهانم تا پدرش را در بیاورم
    با مهریه ای به اندازه ی 4 سکه تمام (1.200)
    از مارک های hp و vaio بیشتر خوشم اومده ، اندازه ی صفحه نمایش 15.5 ،
    eb2ufx ، eb16 ، EB1LFX اینا خوبن؟
    من اگه یه لب تاب REFEREE رو سفارش بدم بیاد بعد توسایت ببینم که ریفره ، خب فروشنده پس نمی گیره

اینم آخرین سوال : چرا بعضی از لب تاب ها تو سایتای خارجی خیلی کم رنگن یا اگرم که هست زبونشون انگلیسی نیست .

داره خودمونی میشه ever after's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام دوستان.این اولین پست منه اینجا.باورتون میشه اگه بگم از صفحه ی اول این تاپیک همه ی 5014 پست رو خوندم؟!!!فکر کنم چشام دیگه چپ شده باشه.نخواستم الکی مزاحمتون بشم اما متاسفانه جوابمو نگرفتم.من دانشجوی مهندسی معماری هستم و به یه لپتاپ نیاز دارم که بتونه .corel.autocad.3dmax.photoshop و...رو خوب اجرا کنه و اصلا هنگ نکنه که اعصاب ندارم.راحت بالا بیاد و تا3.4 سال واسم کار کنه.فیلم و موزیک رو هم خوب پخش کنه.دوست داشتم صفحه ش بزرگ باشه اما فکر نکنم حملش واسه خانوما آسون باشه چون من 3 روز تو هفته باید ببرمش دانشگاه و هر روز 4 ساعت تو متروام پس صفحه ش همون 14 اینچ باشه.خودم بعد از بررسی زیاد CW1NFX رو به شدت پسندیده بودم اما اصلا تو بازار نیست.میخوام قیمتش بین 1.300.000 تا 1.500.000 باشه و فقط و فقط SONY VAIO.ببخشید خیلی طولانی شد.شرمنده م!میشه خواهش کنم کمکم کنید؟لطفا لطفا لطفا .نمیتونید تصور کنید چقدر به کمکتون نیاز دارم.اگه خدا بخواد و دوستان پیشنهاداشونو بگن 1شنبه میرم واسه خرید

داره خودمونی میشه ever after's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

آقای Pami شما اولا بیشتر تو انتخاب به دوستان کمک میکردید.اگه نظرتونو به منم بگید واقعا ممنون میشم

داره خودمونی میشه ihnd4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام.
    دنبال یک لپ تاپ با قدرت بالا برای کارهای مهندسی عمران میگردم.
    کم وزن بودن هم برام خیلی مهمه.
    خیلی گشتم ولی نتونستم چیزی پیدا کنم.
    کسی میتونه کمکم کنه؟
    بین دل و سونی هم میخوام باشه.
    ممنون.

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

سلام دوستان.این اولین پست منه اینجا.باورتون میشه اگه بگم از صفحه ی اول این تاپیک همه ی 5014 پست رو خوندم؟!!!فکر کنم چشام دیگه چپ شده باشه.نخواستم الکی مزاحمتون بشم اما متاسفانه جوابمو نگرفتم.من دانشجوی مهندسی معماری هستم و به یه لپتاپ نیاز دارم که بتونه .corel.autocad.3dmax.photoshop و...رو خوب اجرا کنه و اصلا هنگ نکنه که اعصاب ندارم.راحت بالا بیاد و تا3.4 سال واسم کار کنه.فیلم و موزیک رو هم خوب پخش کنه.دوست داشتم صفحه ش بزرگ باشه اما فکر نکنم حملش واسه خانوما آسون باشه چون من 3 روز تو هفته باید ببرمش دانشگاه و هر روز 4 ساعت تو متروام پس صفحه ش همون 14 اینچ باشه.خودم بعد از بررسی زیاد CW1NFX رو به شدت پسندیده بودم اما اصلا تو بازار نیست.میخوام قیمتش بین 1.300.000 تا 1.500.000 باشه و فقط و فقط SONY VAIO.ببخشید خیلی طولانی شد.شرمنده م!میشه خواهش کنم کمکم کنید؟لطفا لطفا لطفا .نمیتونید تصور کنید چقدر به کمکتون نیاز دارم.اگه خدا بخواد و دوستان پیشنهاداشونو بگن 1شنبه میرم واسه خرید
    سلام.

خوب اگر سونی می خواهید حتما باشه یعنی باید از سری CW یا سری EA باشه.

در ضمن در این محدوده قیمت هیچ نوت بوکی رو پیدا نمی کنید که هنگ کنه !درضمن سیستم عامل هنگ میکنه نه نوت بوک

CW 2AGG/B
    CORE I5-2.53-540M
    4GB DDR3
    500 HDD
    NV 330M 512
    14"LED 1600*900
    DVD-RW
    WIN 7
    2.2 Kg

3سال رهجو 1,470,000

EA16FG /B/W
    CORE I5-2.4-520M
    4 GB DDR3
    500 HDD
    ATI 5650 1G
    14"
    DVD-RW
    WIN 7
    2.2Kg
    3سال رهجو 1,380,000

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •