تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 628 اولاول 123456781454104504 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 6278

نام تاپيک: { آرشیو } ◄◄ | B | مشاوره خرید لپ تاپ - بین 600 هزار تومان و 1 میلیون تومان

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

سلام

يه لپ تاپ خوشگل حدود 700 الي 800 هزارتومن چي بهم پيشنهاد مي كنيد؟
    براي كسي مي خوام كه كارش سنگين نيست حول و حوش آفيس و اينترنت و كاراي معمولي
    ظاهرش خيلي مهمه براش كه زيبا باشه

ممنون

HP ProBook 4510s
    intel T6570 2.10 GHz , 2 MB L2 cache, 800 MHz FSB
    Mobile Intel GM45 Express Chipset
    15.6 inches LED 1366 x 768 resolution
    HDD 320 GB 5400RPM
    RAM 4GB /max:8GB
    DVDRW with lightScribe
    4 USB 2.0 ports
    HDMI

price:770

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام! من در تاپیک دیگری درخواستی برای راهنمایی در مورد خرید لپ تاپ داده بودم اینجا دوباره مطرحش میکنم چون سقف قیمت های اون تاپیک با اینچا متفاوته و من میخوام امار هر دو رو داشته باشم، لپ تاپی که میخوام واقن برام کار کنه که البته من کارای خیلی خاصی هم باهاش ندارم: یعنی تازه اول کار انجام کارای خاص و سنگین گرافیکیم !
    نقل قول:
    چون وقت ندارم به پستای قبلی سری بزنم پس همین اول بگم اطلاعاتم در مورد لپ تاپ ها در حدیست بسیلار فجیعانه زیر صفر! احتیاج خیلی فوری به خرید لپ تاپ دارم میخوام ویندوز سون، کل افیس، برنامه هایی مثل فتوشاپ کورل و ... روش بریزم، نمیخوام با کند اجرا شدن برنامه ها و گرافیک پائین و این قبیل مشکلات مواجه بشم چشم هام حساس هست و نمیخوام بعد از روزانه حدود سه یا چهار ساعت کار با لپ تاپ دچار مشکل بشم ، ممنون میشم کمکی بکنید و کلا اگر توصیه ای دارید من باب پردازنده و کارت گرافیک و الخ ! ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

این چه وضعشه؟ باو مام شاید دلمون خواست پست هامون رو ویرایش کنیم؟
    ویرایش:
    لپ تاپی که من دنبالشم، وسیله ای باشه که کارایی بالا یا نسبتا بالا با قیمت مناسب و متنساب داشته باشه، چون خب درسته که در حال حاضر کار خیلی حرفه ای با لپ تاپ انجام نمیدم اما علاقه هم ندارم چیز به درد نخوری داشته باشم!
    مچکرم!

داره خودمونی میشه jahfer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    بروجن

پيش فرض

سلام! من در تاپیک دیگری درخواستی برای راهنمایی در مورد خرید لپ تاپ داده بودم اینجا دوباره مطرحش میکنم چون سقف قیمت های اون تاپیک با اینچا متفاوته و من میخوام امار هر دو رو داشته باشم، لپ تاپی که میخوام واقن برام کار کنه که البته من کارای خیلی خاصی هم باهاش ندارم: یعنی تازه اول کار انجام کارای خاص و سنگین گرافیکیم !
    نقل قول:
    چون وقت ندارم به پستای قبلی سری بزنم پس همین اول بگم اطلاعاتم در مورد لپ تاپ ها در حدیست بسیلار فجیعانه زیر صفر! احتیاج خیلی فوری به خرید لپ تاپ دارم میخوام ویندوز سون، کل افیس، برنامه هایی مثل فتوشاپ کورل و ... روش بریزم، نمیخوام با کند اجرا شدن برنامه ها و گرافیک پائین و این قبیل مشکلات مواجه بشم چشم هام حساس هست و نمیخوام بعد از روزانه حدود سه یا چهار ساعت کار با لپ تاپ دچار مشکل بشم ، ممنون میشم کمکی بکنید و کلا اگر توصیه ای دارید من باب پردازنده و کارت گرافیک و الخ ! ؟
    تو اين محدوده قيمت قوي ترين كارت گرافيكي كه تا حالا استفاده شده ati 4570 است. بعدش ati 4530 بعدش Geforce G105 . بقيه مثل Geforce 9300 و ati 3450,3470 تقربا در يك رده و كمي پايينتر از اينها هستند.

قابليتهايي كه شما گفتيد با اين لپ تاپ برآورده ميشه:
    Acer Aspire 5738ZG-433G32Mn
    CPU: Intel Pentium Dual Core Processor T4300, 2.1GHz, 1MB Cache, FSB 800MHz
    RAM: DDR2 3GB 667MHz (Dual Channel)2
    Hard: 320GB SATA
    Graphic: ATi Mobility Radeon HD4570 512MB
    Display: 15.6 HD WXGA (1366 x 768) CristalBrite LED backlight
    Wireless , Gigabit Ethernet,MODEM, Webcam, Bluetooth, HDMI

همونطور كه ميبينيد از نظر تعدد پرتها هم خوبه. قيمتش با ضمانت سازگار 700 تومان. به نظر من سرش به تنش ميرزه يعني ارزش پولي كه ميديد را داره.

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    بروجن

پيش فرض

این چه وضعشه؟ باو مام شاید دلمون خواست پست هامون رو ویرایش کنیم؟
    ویرایش:
    لپ تاپی که من دنبالشم، وسیله ای باشه که کارایی بالا یا نسبتا بالا با قیمت مناسب و متنساب داشته باشه، چون خب درسته که در حال حاضر کار خیلی حرفه ای با لپ تاپ انجام نمیدم اما علاقه هم ندارم چیز به درد نخوری داشته باشم!
    مچکرم!
    هموني كه در پست قبلي معرفي كردم خوبه. اگر به گرافيك ضعيفتر رضايت ميدي ASUS K50In و DELL Vostro 1520 . فقط اگه وسترو ميخريد نهايتا اون كانفيگي باشه كه پردازنده P8700 داره. گرونترهاش ارزش پولشون را ندارند.

داره خودمونی میشه forum-p30world's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

داداش یکی ما رو راهنمایی کنه لپ تاپ داداشه xps m1330 هستش دست دوم ولی تمیز دیگه(بیشتر از اون خودم استفاده کردم) چند بگیرم ازش خوبه؟

یه سوال دیگه انگار گرافیکش gf8400 380mb هستش میشه تغیرش داد؟ می ارزه اخه gf8900 1gb روی m1530 هست منم دلم می خواد

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

داداش یکی ما رو راهنمایی کنه لپ تاپ داداشه xps m1330 هستش دست دوم ولی تمیز دیگه(بیشتر از اون خودم استفاده کردم) چند بگیرم ازش خوبه؟

یه سوال دیگه انگار گرافیکش gf8400 380mb هستش میشه تغیرش داد؟ می ارزه اخه gf8900 1gb روی m1530 هست منم دلم می خواد
    مدل های 1330 با کانفیگ های مختلفی در بازار بودن (خدا بیامرزتشون)، پس خواهشا مشخصاتشو هم بزارید.
    مدل 1530 کارت گرافیک 8600 یا 8400 داره نه 8900 !!!!!!!
    در ضمن کارت گرافیک سری M1330 غیر قابل تغیر می باشند.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

تو اين محدوده قيمت قوي ترين كارت گرافيكي كه تا حالا استفاده شده ati 4570 است. بعدش ati 4530 بعدش Geforce G105 . بقيه مثل Geforce 9300 و ati 3450,3470 تقربا در يك رده و كمي پايينتر از اينها هستند.

قابليتهايي كه شما گفتيد با اين لپ تاپ برآورده ميشه:
    Acer Aspire 5738ZG-433G32Mn
    CPU: Intel Pentium Dual Core Processor T4300, 2.1GHz, 1MB Cache, FSB 800MHz
    RAM: DDR2 3GB 667MHz (Dual Channel)2
    Hard: 320GB SATA
    Graphic: ATi Mobility Radeon HD4570 512MB
    Display: 15.6 HD WXGA (1366 x 768) CristalBrite LED backlight
    Wireless , Gigabit Ethernet,MODEM, Webcam, Bluetooth, HDMI

همونطور كه ميبينيد از نظر تعدد پرتها هم خوبه. قيمتش با ضمانت سازگار 700 تومان. به نظر من سرش به تنش ميرزه يعني ارزش پولي كه ميديد را داره.

ممنون دوست عزيز‏ بسيار مچكرم! (اميدوارم ايشون خوشگل هم باشند) براي خريد و تصميم نهاييم هم دوباره باهاتون مشورت ميكنم‎ فقط اين قضيه تقلب و .. سازگار چيه؟ تو يكي از تاپيك ها بهش برخوردم
    سوال ديگه اي هم داشتم‏ سيستم عامل اين لپ تاپ چيه؟ و اصلا سيستم عامل هاي لپ تاپ ها كلا تو بازارند الان چيه و خب احتمالا ميشه تغييرشون داد مگه نه؟ - مثلا ويندوز سون بخوام ؟ يا تصويه ميكنيد قيد سونو بزنم؟ و اگر همچين تصوري ميكنيد چرا؟-

پ.ن. ممكنه در رنج قيمتي زير 600 تومن هم پيشنهاداتي به بنده بديد در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سپاس بي كران

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام

چند پست قبل به لپ تاپ sony مدل NW130 اشاره شده. من هم با بررسی هایی که انجام دادم به نظر می رسه در رنج قیمت 1 میلیون تومان بهترین انتخاب باشه. تنها چیزی که کمی تو ذوق میزنه نداشتن بلوتوث و مودم هست که البته فکر نمی کنم مشکل خاصی باشه. اما اگر کسی این مدل را داره یا اطلاعاتی در موردش داره لطفا راهنمایی کنه تا به یک نتیجه ی قطعی برای خرید برسم.
    مرسی

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    بروجن

پيش فرض

ممنون دوست عزيز‏ بسيار مچكرم! (اميدوارم ايشون خوشگل هم باشند) براي خريد و تصميم نهاييم هم دوباره باهاتون مشورت ميكنم‎ فقط اين قضيه تقلب و .. سازگار چيه؟ تو يكي از تاپيك ها بهش برخوردم
    سوال ديگه اي هم داشتم‏ سيستم عامل اين لپ تاپ چيه؟ و اصلا سيستم عامل هاي لپ تاپ ها كلا تو بازارند الان چيه و خب احتمالا ميشه تغييرشون داد مگه نه؟ - مثلا ويندوز سون بخوام ؟ يا تصويه ميكنيد قيد سونو بزنم؟ و اگر همچين تصوري ميكنيد چرا؟-

پ.ن. ممكنه در رنج قيمتي زير 600 تومن هم پيشنهاداتي به بنده بديد در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سپاس بي كران
    خواهش مي كنم.
    از نظر ظاهر لپ تاپ بدي نيست و رنگش براقه و كيبردش قسمت عددي هم داره. قضيه تقلب نيست فقط لپ تاپهاي جديد 5738 نسبت به سري قبليشون رم دستگاه از DDR3 به DDR2 تغيير كرده كه اون دوستمون خيلي عاشق رم DDR3 بود و ناراحت بود كه چرا بهش نگفتند كه رمشون DDR2 شده.
    البته ايسر در قبال اين تغيير يا قيمت را كمي كاهش داده و يا بقيه سخت افزار را بالا برده. مثلا در 5738zg كه بهتون معرفي كردم قيمتش نسبت به سري قبل تغيير نكرده اما پردازنده و كارت گرافيك قويتر شده اند و از سري قبليش خيلي بهتره.
    در مورد رم هم ميترسم تو اين تاپيك مرتد اعلامم كنند وگرنه ميگفتم: رم DDR2 كاراييش از رم DDR3 بالاتره!

ميشه گفت سيستم عاملي روش نيست. يك چيزي شبيه داس با اسم لينپوس لينوكس روشه كه با اولين پارتيشن بندي نابودش ميكنيد و سيستم عامل مورد نظرتون را روش نصب خواهيد كرد. هر سيستم عاملي ميتونيد روش نصب كنيد اما من XP را پيشنهاد ميكنم چون از بقيه روانتر است. اين دستگاه از هفت هم پشتيباني ميكنه. روي لپ تاپها اكثرا ويستا،XP يا داس هست. براي سوال در مورد سيستم عامل به اينجا بريد:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •