تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 138 اولاول ... 4567891011121858108 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 1375

نام تاپيک: { آرشیو } ◄◄ | A | مشاوره خرید لپ تاپ - زیر 600 هزار تومان

داره خودمونی میشه jahfer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    بروجن

پيش فرض

با سلام،

من می خوام یه نت بوک برای یه نفر بگیرم برای کارهای خیلی ساده مثل Office و Internet و خواندن PDF. یعنی اصلا لازم نیست کانفیگش بالا باشه. (وایرلس هم داشته باشه) ایشون سایز خیلی براش مهمه، چون می خواد دائما همراهش باشه. (اول اصلا می خواست موبایل بخره و فایل های PDF رو روش بخونه، من گفتم نتبوک بگیر که یه کامپیوتر کامله در سایز کوچک) آیا نتبوک های زیر 9 اینچ هم توی بازار ایران هستند؟ (مثلا 7 اینچ) اگر بله لطفا اسم مدل ها رو بفرمایید. اگر 7 اینچ نبود، مدل های موجود 9 اینچی رو بفرمایید. بودجه هم زیر 400 تومان هست.

راستی از یه نفر شنیدم که پاکت پی سی هم می تونه بخره... شاید جاش اینجا نباشه ولی اگر اطلاعات دارید ممنون می شم به این سوال پاسخ بدید که پاکت پی سی مثل موبایل از سیستم عامل موبایلی استفاده می کنه (مثل Windows Mobile) یا مثل کامپیوتر از سیستم عامل ویندوز؟

تنک یو این اَدوَنس!
    سلام.
    اگر برای کوچیک بودن لپ تاپ میخوای 7 اینچ بخری، این را بدون که نت بوکهای کمتر از 10 اینچ تقریبا یک اندازه هستند. یعنی 7 اینچ دور صفحش کلی فضای خالی داره و عملا اندازه 10 میشه. دلیلش اینه که در کمتر از 10 اینچ کیبورد است که سایز نت بوک را تعیین میکنه نه اندازه صفحه نمایش. بنابراین خرید 7 اینچی ها اصلا معقول نیست. (بخاطر همین هم نسلشون منقرض شد)
    9 اینچی ها اختلاف کمی با 10 اینچی ها دارند و با توجه به قیمت کمترشون برای شما مناسبند.

همونطور که h-starboy عزیز گفت سیستم عامل پاکت پیسی ها ویندوز موبایل یا اندروید یا ... است نه ویندوز XP
    برای کار شما نت بوکها خوبند و با قیمت ارزونشون خیلی بهتر از پاکت پیسی هستند. برای یک پاکت پیسی بدرد بخور باید 600 تومان هزینه کنی اما برای یک نت بوک خوب کمتر از 400 تومان کافی است.

2. 2 کاربر از jahfer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام ارزونتر سریتر کوچکتر مقاومتر با این توصیفها چی بگیریم ! یه مدل بگید من که گیج شدم البته از سمت راست که نوشتم ارجهیت داره

داره خودمونی میشه jahfer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    بروجن

پيش فرض

سلام ارزونتر سریتر کوچکتر مقاومتر با این توصیفها چی بگیریم ! یه مدل بگید من که گیج شدم البته از سمت راست که نوشتم ارجهیت داره
    با توجه به اینکه قیمت براتون مهمه aspire one D250
    ASUS Eee PC 1000HE هم مشخصات تقریبا مشابهی داره ولی مقاومتر است و عمر باطریش خیلی بیشتره. اما 40 تومان گرونتره. صفحه نمایش هر دو 10 اینچی و LED Backlight است.

5. این کاربر از jahfer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بهترین چیزی که با 600 تومن می شه گرفت چیه ؟
    البته cpu ش Celeron نباشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام، چون وقت ندارم به پستای قبلی سری بزنم پس همین اول بگم اطلاعاتم در مورد لپ تاپ ها در حدیست بسیلار فجیعانه زیر صفر! احتیاج خیلی فوری به خرید لپ تاپ دارم (در همین حدود قیمت زیر 600 تومن این تاپیک) میخوام ویندوز سون، کل افیس، برنامه هایی مثل فتوشاپ کورل و ... روش بریزم، نمیخوام با کند اجرا شدن برنامه ها و گرافیک پائین و این قبیل مشکلات مواجه بشم چشم هام حساس هست و نمیخوام بعد از روزانه حدود سه یا چهار ساعت کار با لپ تاپ دچار مشکل بشم ، ممنون میشم کمکی بکنید و کلا اگر توصیه ای دارید؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

با توجه به اینکه قیمت براتون مهمه aspire one D250
    ASUS Eee PC 1000HE هم مشخصات تقریبا مشابهی داره ولی مقاومتر است و عمر باطریش خیلی بیشتره. اما 40 تومان گرونتره. صفحه نمایش هر دو 10 اینچی و LED Backlight است.
    ممنون از راهنماییتون اما اگه بخوام دی وی دی هم داشته با شه پیشنهادتون چیه ؟

حـــــرفـه ای H@mid-Vista's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بهترین چیزی که با 600 تومن می شه گرفت چیه ؟
    البته cpu ش Celeron نباشه
    ايسر 5738 زد

تاپيك داره
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حـــــرفـه ای H@mid-Vista's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون از راهنماییتون اما اگه بخوام دی وی دی هم داشته با شه پیشنهادتون چیه ؟
    ايسر 2930
    12 اينچه و سبك و دي وي دي هم داره
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام

من لب تاب میخوام با cpu 2هسته ای قوی و کش 2 -گرافیک خوب -رم 3 گیگ -هارد180 به بالا -مودم-وایرلس-دی وی دی رایتر-صحفه 15 اینچ-اسپیکر قوی وسخت افزاری عالی -قیمت هم بین 600-800 باشه چند مدل بهم معرفی کنید با تشکر

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

سلام

من لب تاب میخوام با cpu 2هسته ای قوی و کش 2 -گرافیک خوب -رم 3 گیگ -هارد180 به بالا -مودم-وایرلس-دی وی دی رایتر-صحفه 15 اینچ-اسپیکر قوی وسخت افزاری عالی -قیمت هم بین 600-800 باشه چند مدل بهم معرفی کنید با تشکر
    مدل زیر رو پیشنهاد میکنم.
    تنها مشکلش با خواست شما رم 2 گیگ هست که با کمترین هزینه قابل تعویض هست.و مودم های dialup که منسوخ شدن اما اکثر شرکت ها یک اکسترنالش رو هم همراه با نوت بوک به شما میدن که بسیار کوچک هست.
    dell inspiron 1545
    cpu T6400 2.0Ghz 2mb chache
    RAM 2GB ddr2
    HDD 250GB
    15.6 "WXGA
    DVD RW
    ATI 4330
    WIFI-LAN-bluethooth-webcam
    price:~790toman

13. این کاربر از biostar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •