تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 138 اولاول ... 41011121314151617182464114 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 1375

نام تاپيک: { آرشیو } ◄◄ | A | مشاوره خرید لپ تاپ - زیر 600 هزار تومان

در آغاز فعالیت saeedddd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

14

سلام ببخشید یه لپ تاپ میخواستم که رم وگرافیک خوبی داشته باشه و هارد دیسکش هم متوسط باشه(مهم نیست) قیمتش هم از 600 بالاتر نباشه با مارک دل یا سونی هم باشه ممنونم میخوام قصدی بخرم و چون که میخوام تا 7لی8 ماه دیگه بفروشم یه چیزی باشه که قیمتش خیلی افت نکنه:43: ممنونم.
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــ
    [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ADMINI%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-20.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ADMINI%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-21.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ADMINI%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-22.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ADMINI%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-18.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ADMINI%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-19.jpg[/IMG]

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

سلام ببخشید یه لپ تاپ میخواستم که رم وگرافیک خوبی داشته باشه و هارد دیسکش هم متوسط باشه(مهم نیست) قیمتش هم از 600 بالاتر نباشه با مارک دل یا سونی هم باشه ممنونم میخوام قصدی بخرم و چون که میخوام تا 7لی8 ماه دیگه بفروشم یه چیزی باشه که قیمتش خیلی افت نکنه:43: ممنونم.
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــ
    [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ADMINI%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-20.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ADMINI%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-21.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ADMINI%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-22.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ADMINI%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-18.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ADMINI%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-19.jpg[/IMG]
    سلام دوست عزیز
    سری جدید نوت بوک های vostro 1015 برای شما مناسب هستن.
    vostro 1015
    Intel 2.0Ghz 2mb chache
    ram 2GB
    HDD 250 GB
    15.6 inch WXGA
    Intel GM45
    price: 600

اطلاعات کامل تر:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by biostar; 13-11-2009 at 21:01.

3. 2 کاربر از biostar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ashkan24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    T e H

پيش فرض

بلی تمامی نوت بوک ها دارای ویندوز اورجینال هستن.
    فکر کنم بر روی این مدل ویندوز XP HOME نصب باشد.
    مدل های مشابه از سونی و ایسوس و ال جی هم هست.
    سونی و ایسوس ها گران قیمت هستن.
    اما این مدل از ال جی بسیار مناسب هست
    با تشکر می خواستم بدونم قیمت این دستگاه ال جی چقدره؟

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

با تشکر می خواستم بدونم قیمت این دستگاه ال جی چقدره؟
    در تاپیک قیمت در خواست شود

6. این کاربر از biostar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

اقا چرا واسه من دکمه تشکر نداره حالا که نمیتونم اون جوری تشکر کنم به این صورت از اقای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز تشکر کنم ویه سوال دیگه داشتم این برام خیلی مهمه که قیمتش افت نکنه تا 7 الی 8 ماه اینده و مثل این که اونی را که معرفی کرده بودید گفته بودند قیمتش افت میکنه ممنون میشم اگه یه لپ تاپ خوب معرفی کنید که قیمتش بالای 600 الی 700 نباشه و قیمتش هم افت نکنه تا 7 الی 8 ماه اینده ممنونم

داره خودمونی میشه Fr@nki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

اقا چرا واسه من دکمه تشکر نداره حالا که نمیتونم اون جوری تشکر کنم به این صورت از اقای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز تشکر کنم ویه سوال دیگه داشتم این برام خیلی مهمه که قیمتش افت نکنه تا 7 الی 8 ماه اینده و مثل این که اونی را که معرفی کرده بودید گفته بودند قیمتش افت میکنه ممنون میشم اگه یه لپ تاپ خوب معرفی کنید که قیمتش بالای 600 الی 700 نباشه و قیمتش هم افت نکنه تا 7 الی 8 ماه اینده ممنونم
    احتمالا جاوا اسکریپت مرورگر شما غیر فعاله

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

مگه میشه نوت بوک قیمتش افت نکنه؟
    در ضمن خریدار دست دوم برند های دل و سونی و hp خیلی بیشتر از دیگر برند ها است.
    اگر میخواهی قیمت زیاد افت نکنه باید خودت هم یک دسته دوم بخری.تا در فروش زیاد ضرر نکنی.
    طبق معمول تمامی نوت بوک های دست دوم بسیار ارزان تر از نوت بوک های نو هستن و مشتری بسیار کمی هم دارن.
    معمولا کسی که نوت بوک می خره دیگه نمیفروشه.
    باید ضرر 200 تا 300 تومانی برای شما قابل تصور باشه

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

اقای biostar لطفا اگه میشه شما خودتون یه لپ تاپ را پیشنهاد بدید ممنونم
    میدونی واسه چی میخوام این کار را انجام بدم واسه این که من تا 7 ماه دیگه به 1/5 ملیون پول لازم دارم که بابام هم داره اما به خاطر اون کاری که لازم دارم بهم نمیده وا سه همین میخوام یه لپ تاپ بگیرم که تا 7 ماه دیگه بفروشم و پولش را بردارم واسه اون کار

داره خودمونی میشه ashkan24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    T e H

پيش فرض

سلام
    من یه مطلب مشترکی راجب lenovo s12 توی چندتا سایت دیدم که عینا نقل قول میکنم و میخواستم ببینم این مطلب درسته(چون اگه باشه عالیه)؟؟؟

همانگونه که قبلا هم در شایعات گفته می شد، لنوا S12 بعنوان اولین نت بوک دنیا است که بر پایه چیپست Ion انویدیا تولید شده. این نت بوک با قیمتی کمتر از 500 دلار، فیلم های HD را با کیفیت خوبی پخش می کند و در بازی ها هم کیفیت مطلوب پلتفرم یون را دارا است.
    پلتفرم یون انویدیا در حقیقت مادربردی با پردازنده اتم اینتل است که توسط یک واحد گرافیکی 9400m شرکت انویدیا همراهی می شود. این سیستم پردازش فایل های ویدئویی با کیفیت 1080p را به راحتی انجام می دهد؛ دارای قابلیت پخش Blu-ray است و امکانات گرافیکی مناسبی را هم برای محیط بازی های رایانه ای فراهم می کند. می توان گفت که این محصول در مقایسه با نت بوک های اتم موجود در بازار، آشکارا یک سرو گردن بالاتر ایستاده.

صفحه نمایش 12 اینچی این نت بوک با رزولوشن 1280x800 و کیفیت 720p به پخش تصاویر می پردازد، اما اگر بخواهید از کیفیت 1080p آن استفاده کنید، باید آن را از طریق پورت HDMI به یک صفحه نمایش مناسب متصل کنید.
    از دیگر مشخصات این نت بوک می توان به رم 1 گیگابایتی و هارد 160 گیگابایتی در کنار باتری 3 سلولی اش اشاره کرد. S12 همچنین از یک کارت خوان 4 به 1 و یک ورودی کارت ویژه، برای استفاده از قابلیت های 3G بهره می برد. این نت بوک در ماه جولای و با قیمت 449 دلار برای فروش ارائه خواهد شد.

ضمنا توی سایت ویندوز دیدم که این لپ تاپ با ویندوز 7 نیز ارایه شده می خواستم ببینم تو ایراهن هم با ویندوز 7 هست یا نه؟

حـــــرفـه ای مرتضی nvcd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

سلام دوستان

یه چند تا سوال برای یه نا اشنا به لپ تاپ :

می شه یه جورایی به دسته دوم اعتماد کرد ؟... اگه می تونه بد نباشه چجوری باید از خوب بودنش مطمئن شم ؟

لپ تاپ نو در حد 500 چی داریم ؟

یه مدل acer گیر اومده که دسته دومه با یک مگ رم و 256 کارت گرافیک و 256 هم هارد و سی پی یو 2 ... نظرتون راجع به قیمتش چیه ؟... 350 خوبه ؟

ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •