تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 14 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 136

نام تاپيک: معرفي و نقد کتاب های الکترونیکی این بخـش ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

بازگشت به خوشبختی نوشته فهیمه رحیمی

سعیده با شیوه زندگی زن ایرانی مخالف است و آن را بر باد دادن عمر میشماردبرای همین با نادیده گرفتن علاقه بهرام دانشجوی شهرستانی رشته پزشکی که در خانه انها مستاجر است،با اولین خواستگاری که به او وعده زندگی خارج از کشور را میدهد ازدواج میکند واز ایران میرود ولی بعد از مدتی می فهمد که زندگی شوهرش سراسر فساد وگناه است با گرفتن طلاق و بازگشت به ایران بار دیگر بهرام را سر راه خود میبیند ولی این بار بهرام یک پزشک متخصص معروف وموفق شده که ......

2. 2 کاربر از silviyna بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

راز و نیاز نوشته زهرا اسدی

پدر نیاز افسر نیروی دریایی است ودر پایگاه بندر عباس زندگی میکند،
    نیاز با وجودی که عقاید و اخلاقیات متفاوتی با نامزدش سهیل که پسر یکی از ثروتمندان بندر عباس است دارد قرار است به عقد او دربیاید ولی در روز عقد با گفتگویی که مادرداماد با او دارد دچار حمله ای عصبی میشود و عقد را به هم میزند وبه تهران نزد خاله اش میرود و انجا با شهاب که پسربرادر شوهر خاله اش است اشنا شده ولی اجازه ابراز علاقه به او نمیدهد چرا که میترسد شهاب هم با شنیدن راز زندگی او پا پس بکشد...

4. 2 کاربر از silviyna بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

نفس

ترانه دختر زیبایی است که عاشق یکی از هم کلاسی هایش به نام حمید می شود حمید پسر جذاب و مغرور است که همیشه با نفرت به ترانه نگاه می کرده و ترانه دلیل این نگاه های پر نفرت او را نمی داند تا این که یکی از دوستان مشترک ان ها از طرف حمید از او خواستگاری می کند ترانه می فهمد که حمید قبلا یک بار دختری با چشمان سیاه به نام نفس ازدواج کرده ولی با تمام عشقی که حمید نسبت به او داشته نفس به او خیانت می کند و حالا چشمان سیاه ترانه دقیقا مانند نفس بوده ولی باز هم حمید عاشق این چشمان سیاه می شود نفس با دانستن گذشته حمید اگاهانه به او جواب مثبت می دهد ولی ...

6. 3 کاربر از silviyna بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دختر آفتاب

مژگان تنها فرزند خانواده منتظر بازگشت عمویش و خانواده او از یک سفر طولانی است .بالاخره این انتظار به پایان می رسد و عمو یش همراه تنها فرزندش مایکل بالاخره پا به خاک ایران می گذاند.مژگان که انتظار یک پسر هم سن و سال خود را دارد از دیدن مایکل متعجب می شود.مایکل و مژگان به دلیل اختلاف فرهنگی که دارند با هم اختلاف پیدا می کنند .ولی بعد از مدتی مایکل به او اعتراف می کند از زمانی که عکس او را دیده عاشقش بوده و به علت طلاق مادرش وابسته مژگان شده و همیشه با عکس او درد و دل کرده است.مژگان نیز به مایکل علاقه دارد .ولی به دلایلی یاز با هم اختلاف پیدا می کنند و مایکل از ایران می رود.بعد از مدتی مژگان به عقد آریان پسر همسایه در می آیدو کم کم یاد و خاطره مایکل را فراموش میکند اما مدتی بعد دست سرنوشت بازی دیگری را برای او رو می کندو آرامش او را به هم می زند.....

8. 3 کاربر از silviyna بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه b3st.programmer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    جاده بی کسی

پيش فرض

kنازکترین حریر نوازش:
    نویسنده :
    ر اکبری
    انتشارات :-
    قیمت -
    شخصیت های داستان:
    سالومه
    سالار
    مانی
    گلی
    احسان
    میلاد
    گوهر
    یار محمد
    و...

خلاصه ای از داستان:
    داستان از اینجا شروع می شود که دختری روستایی-کولی- به نام سالومه پس از فوت پدر و مادرش به وصیت پدرش به خانه عمه اش فرستاده می شود...ولی از آنجایی که پدر سالومه -فرید- حتی با مخالف های فراوان حانواده با دختر کولی ازدواج می کند و با ازدواجش موجب ترد از خانواده و دق مرگ شدن پدر و مادر بزرگ سالومه می شود.. و تمامی اقوام پدری سالومه چشم دیدن سالومه را ندارند...

نظر من خواننده
    در کل رمان قشنگی بود..ولی من تا 1000 صفحه اولش اصلا نتونستم با داستان ارتباط بر قرار کنمهمش یه روند کلی زندگی رو توضیح می داد... با طرز رفتار خانواده به ظاهر معتقد و نماز خونی که اصلا 2 زار ... نداشتند که دیگه نگو...(شرمنده، با خوندن این داستان کلا اعصابم ریخت به هم).. یه کمی هم رفتارهای متناقض سالار غیر واقعی بود.. شایدم همچین آدم هایی هستند و ما خبر نداریم..
    در کل اگه بخوام از 1-10 بهش امتیاز بدم.. 5 می دم..

10. 2 کاربر از b3st.programmer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه befermatooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

ممنون از دوستان

اما اگه امکان داره نظر خودتون رو هم بگید و یه امتیازی بدین !

فقط با خلاصه داستان که نمیشه به موضوع پی برد و اثرش رو دید .

ممنون

12. این کاربر از befermatooo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه b3st.programmer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    جاده بی کسی

پيش فرض

ممنون از دوستان

اما اگه امکان داره نظر خودتون رو هم بگید و یه امتیازی بدین !

فقط با خلاصه داستان که نمیشه به موضوع پی برد و اثرش رو دید .

ممنون
    من هم شدیدا با این نظر موافقم
    البته همیشه نظرات متفاوت بوده و سلیقه ها گوناگون ..ولی با خوندن نظرات دوستان کتاب خون بخش جاوا به سلیقه های قکری پی ببرید و اگه با دوستی هم سلیقه بودید کتاب هایی که اون دوستان مطالعه کردند و خوششون اومده رو پیگیری و انتخاب کنند و حتی از این دوستان هم در انتخاب کمک بگیرند..

در طی این مدت که کتاب ها رو پیگیری می کردم و خوندم متوجه شدم که مثلا silviyna عزیز سلیقه انتخاب کتاب ها ش مثل منه.. برای صرفه جویی در وقت(بخاطر اینکه سال اصلاح الگوی مصرفه ) از ایشون برای انتخاب کتاب کمک میگیرم..

راستی سالار چقدر تو این کتابه چایی خورد.. واااااااااااااای دلم چایی خواست

14. 3 کاربر از b3st.programmer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه befermatooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

این رمان ساحل آرامش رو تا نیمه هاش خوندم .

همچین چنگی بدل نمیزنه . خاله بازی شده رفت . به نظر مخاطبش بیشتر دختر ها باشن آخه مردها حوصله اینو ندارن که هی توش گفته بشه : شهین رفت و مهین اومد . نیما مرد و سینا زنده شد و ...

من که کلا" قاطی کردم اسم هاش رو .

16. 2 کاربر از befermatooo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه zeroandone's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    من از داستان غزال خیلی خوشم اومد اگر از ده نمره بخوام نمره بدم نمره 8 می دم

18. 2 کاربر از zeroandone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه tiktak20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اينم از من...

از كتابهاي مودب پور اونايي رو كه خوندم از 10 نمره ميدم

ياسمين 8 ( اين كتاب چون اولين كتابي بود كه ازش خوندم تاثير زيادي زوم گذاشت)
    ركسانا 7.5 ( فعلا جاواش موجود نيست ولي سبكش خيلي كم (دقت كنيد گفتم خيلي كم) با بقيه فرق داره)
    پريچهر 7.5 ( اولين رمان مودب پور هست كه سال 78 منتشر شد)
    شيرين 6 ( اين داستان كلا سر كاريه و تخيلي با همون سبك معروفي كه پايين بهش اشاره ميكنم)
    يلدا 6 ( درباره اين داستان چيزي ندارم بگم)
    خواستگاري 4 ( تا آخرش نتونستم بخونم چون مسخره بود)

كلا به نظر من مودب پور بايد يكي از اين كتابا رو مينوشت چون همش مثل هم هست.داستان با دو تا دوست صميمي تر از برادر شروع ميشه.يكي سر به زير و خجالتي.يكي سر زنده و بسيار شوخ طبع.خجالتيه عاشق كه ميشه دير عشقشو بروز ميده ولي عشقش نظير نداره.آخر داستانم عشقش ميميره به هر طريقي كه شده باشه.يه داستان اكسترا هم اون وسط اضافه ميشه كه يه شخص بسيار رنج كشيده سرگذشتشو واسه اين دو تا تعريف ميكنه ... من اگه يكي از اين رمان ها رو خونده بودم به اون رمان نمره ي 9.5 به بالا ميدادم ولي بقيشو كه خوندم يه جورايي برام تكراري شد و حتي مسخره به نظر اومد.احساس ميكنم مودب پور به شعور مخاطبش احترام نميذاره...

بقيه رمان هايي كه من خوندم و نمره هايي كه از 10 بهشون ميدم

عاشقم باش 9 ( سبكش سبك جالبيه كه دختره از همه چيز ميگذره و همه كاري ميكنه تا پسره عاشقش بشه)
    برزخ اما بهشت 6.5 ( دومين كتاب از سه گانه ي نازي صفوي كه به نظر من به كتاب كسل كنندست)
    دالان بهشت 9 ( اولين كتاب از سه گانه ي نازي صفوي كه داستانش خيلي جذاب و اعصاب خرد كنه)
    دريا 7 ( رماني از همسر مرتضي مودب پور كه خوشبختانه سبك شوهرشو دنبال نكرده و در زمان شاه اتفاق ميفته)
    غزال 8.5 ( رمان خيلي قشنگيه منتها اغراق درش خيلي زياده)
    همخونه 8 ( زياد يادم نيست داستانشو فقط اينو يادمه كه رمان خيلي معروفيه)
    كاش يك زن نبودم 6.5 (رمان كه نميشه گفت. تله رمانيه كه داستان يه زن زجر كشيده رو نشون ميده)
    سينوهه 9.5 ( به نظر خودم بهترين رمان و يا سرگذشتي بوده كه خوندم داستان درباره ي سينوهه پزشك مخصوص فرعون هاي مصر هست كه به زيبايي درك وقايع اون زمان رو به مخاطب منتقل ميكنه)
    الهه ناز جلد اول 8 ( رمان قشنگيه كه اخرش درامه)
    الهه ناز جلد دوم 7 ( جلد دوم اين رمان دقيقا از داستان جلد اول پيروي ميكنه)
    نگار 5.5 ( چيز خاصي ندارم بگم بچه بازيه بيشتر داستانش)
    بهارك 3 ( اين ديگه واقعا مسخرست پيشنهاد ميكنم تا جايي كه راه داره اين رمانو نخونين.كجا ديدين يه مرد سي ساله عاشق يه دختر 4 ساله بشه؟...)
    Last edited by tiktak20; 18-12-2009 at 03:08.

20. 2 کاربر از tiktak20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •