تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 23

نام تاپيک: روشن شدن دوباره ی سیستم بعد از خاموش کردن

اگه نباشه جاش خالی می مونه lordsuperboys's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

سلام دوستان یک مشکل جدید دیگه دیروز رفتم یه dvd rw خریدم الان که وصل میکنم ههمبن که ویندوز میخواد لودینگش شروع شه با صفحه ی مگ ویندوز همون که یه صفحه ی ابیه مواجه میشم dvd رام قبلی من ide بود ولی این جدیده

اگه نباشه جاش خالی می مونه adac_data's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

واقعاً از همه ی دوستان که اینقدر کامل توضیح دادن و وقت گذاشتن تشکر میکنم شرمنده کردین خوب حالا بگم:
    من تا قبل از اون اتفاق که گفتم سالم سالم بود و ولی وقتی قاطی کرد و من مجبور شدم ببرم واسه تعمیر و در همین اثنا که قاطی کرده بود این طوری میشد و بعد تعمیرم این مشکلش درست نشد مشکل یه بار دیگه میگم من دکمه ی turn off ویندوز و میزنم بعد به طور کامل خاموش میشه همین که خاموش شد و چراغای کیس خاموش شد یکی دو ثانیه بعد باز روشن میشه
    خوب مشخصاتی که خواسته بودین:
    power : micro net model 400 wat tatx
    mainboard: gigabyte ga-8ipe1000 pro-g
    ram: سه تا هست یکیش king rar و دوتای دیگه اسمش مشخص نیست ولی مارکش یه مربع ابیه که توش یه نیم دایره ی زرد هست و در مجموع 1024 هست
    graphic card: gf fx 5500 (256 mb) ddr tv -out
    cpu : intel 2.8
    hard : maxtor 6y080 Lo
    اگه اطلاعات دیگی هم نیاز بود بگین فقط یه نکته اینکه من کامپیوترم همیشه روشن فقط شبا 6 7 ساعت خاموش میکنم که مودمو Pc استراحت کنه وگرنه همیشه در حاله دانلوده! در ضمن باطری مادربورد و خودم در اوردم تنظیمات بایوسم نگا کردم چیزی ندیدم که مشکل از اون باشه
    دوست عزيز يكي از دلايل ميتونه پاورت باشه و اگه لطف كنيد نوع و برند پاورت هم بگو تا ببينم براي سيستم شما خوب هست يا نه. ولي از پاور مهم تر اينه كه شما بعد از خاموش كردن سيستم خود دوباره روشن ميشه كه احتمال پاور رو كاهش ميده.اگه پاور شما براي سيستمتون ضعيف باشه پس در حين انجام كار سنگشن با سيستم بايد ري استارت بشه ولي اگه فقط زمان خاموش كردن اين مشكل باشه از ويندوز شما هستش.شما يكابر از طريق task manager كامپيوتر خود را خاموش كنيد اگه بازم همين مشكل رو داشتي يا بايد ويندوزت رو عوض كني و يا آپديت كني.
    نتيجه رو اعلام كن تا چند احتمال ديگه رو بهت بگم.راستي شما دقيقا نوع ويندوز خود و نام شركت ارائه دهنده را هم بگيد

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام دوستان یک مشکل جدید دیگه دیروز رفتم یه dvd rw خریدم الان که وصل میکنم ههمبن که ویندوز میخواد لودینگش شروع شه با صفحه ی مگ ویندوز همون که یه صفحه ی ابیه مواجه میشم dvd رام قبلی من ide بود ولی این جدیده
    شما ديگه مطمئن باش كه ايراد از ويندوز شماست. شما به احتمال زياد بايد ازين ويندوزهاي با قالب ويستا و يا هفت استفاده ميكنيد و يا از همين ويندوزهاي دستكاري شده شركتهاي ايراني. بيشتر سيستمهايي كه براي نصب ويندوز و يا عيب يابي برام مياد ازين مشكلات دارن كه با آپديت و يا نصب مجدد ويندوز مشكل حل ميشه.لازم به ذكر هست كه بعضي از سيستمها به علت خوب كار نكردن فن پاور و يا فن cpu ازين مشكلات براشون پيش مياد

پروفشنال khark11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    برازجان

پيش فرض

سه دليل ديدم واسه مشكل اوليتون‌ :

بيشتر از همه پاور مشكل دار ميشه كه منجر ميشه به دوباره روشن شدن كامپيوتر پس از عمليات شات دون

بعدش ويندوز معيوب كه زياد ديده شده اين كار رو بكنه

يه درصدي هم خازن هاي مشكل دار روي برد ميتونن اين مشكل رو پيش بيارن!

به هر حال اولين كار اينه كه ويندوز عوض كني كه ساده تر از همشه و بعدش اگه حل نشد با يه پاور ديگه تست كني!

در مورد دي وي دي رام هم مدلش رو بي زحمت بنويس، و اينكه آي دي اي هستش يا ساتا؟

آخر فروم باز kourosh_sos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    کنار یه عالمه 01001

پيش فرض

سه دليل ديدم واسه مشكل اوليتون‌ :

بيشتر از همه پاور مشكل دار ميشه كه منجر ميشه به دوباره روشن شدن كامپيوتر پس از عمليات شات دون

بعدش ويندوز معيوب كه زياد ديده شده اين كار رو بكنه

يه درصدي هم خازن هاي مشكل دار روي برد ميتونن اين مشكل رو پيش بيارن!

به هر حال اولين كار اينه كه ويندوز عوض كني كه ساده تر از همشه و بعدش اگه حل نشد با يه پاور ديگه تست كني!

در مورد دي وي دي رام هم مدلش رو بي زحمت بنويس، و اينكه آي دي اي هستش يا ساتا؟

مطالب بالا اصلا تایید نمیشه ایشون تو 100 ÷ست فقط نظرشون اینه که ÷اور عوض بشه اینکه نمیشه راه حل آدم باید یکم منطقی جلو بره در ضمن گفتن که DVD-ROM قبلیشون IDE بوده و اینه جدیده SATA ؛ دوست عزیز من قبلا یک سیستمی داشتم که کابل ATX ÷اورش مشکل داشت که اون باعث روشن شدن سیستم میشد اگه میتونی سیستمت رو با یه کابل دیگه روشن و خاموش کن ببین مشکلت حل میشه
    Last edited by kourosh_sos; 22-09-2009 at 22:36.

آخر فروم باز Cyberlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    MACS0647-JD

پيش فرض

همونطور که دوستان اشاره کردن یا مشکل از پاوره یا از تنظیمات بایوس مادربرد .

شما میتونید سیستمتون رو با قرض گرفتن یک پاور از دوست و آشنا تست کنید و ببینید مشکل از پاوره یا نه ( که الحمدالله الان همه یه سیستوم مدل بالا توی خونشون دارن )

دوم شما تنظیمات بایوس رو به تنظیمات کارخانه برگردون تا اگه احیانا کسی خرابکاری کرده از نظر نرم افزاری خیالت راحت بشه . ( نگو چطوری اینکارو بکنم که از دستت ناراحت میشم )

سوم مشکل صفحات آبی به قول بچه ها صفحه مرگ بیشتر مربوط به RAM هست . اونم با قرض گرفتن از سیستم فامیل امتحان کنید .

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

مثل اينكه اين دوستمون مشكلش حل شده چون نه نتيجه رو اعلام ميكنه و نه سوالي داره

اگه نباشه جاش خالی می مونه lordsuperboys's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

خوب خوب دوستان واقعاً شرمندم که نتونستم نتیجه رو زودتر اعلام کنه و با این پست اخری واقعاً از خجالت اب شدم چون بیشتر دوستان گفته بودن ویندوز نصب کنه منم چون کل هاردم پر بود نمیشد ویندوز بزنم الان ویندوز نصب کردم و این نتیجه:
    1-بعد از نصب ویندوز مشکل مربوط به dvd rw حل شد
    2-بعد از نصب ویندوز و خاموش کردن سیستم دوباره سیستم روشن شد ولی این بار یکم با تاخیر 4 ثانیه بعد روشن شد
    3-در مورد اون دوستون هم که گفته بودن ممکنه از خازنای برد باشه نمیدونم چون من داده بودم واسه تعمیر فک کنم خازنای پاور و عوض کرد
    4- بازم از دوستان شرمنده که یکم دیر شد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

14

سلام یه مدتیه یه مشکل پیدا کردم حوصلمو کم کم داره سر میبره من چند وقت پیش پاورم مشکل پیدا کرد خازناش باد کرد تو همون اثنا بود که این مشکل به وجود اومد البته پاور و دادم تعمیر درس شد رفت ولی این مشکل همچنان هست مشکل من اینه که هر بار که کامپیوتر خاموش میکنم وقتی به طور کامل خاموش شد بلافاصله باز روشن میشه البته اگه غیر اصولی خاموش کنم روشن نمیشه ها ولی وقتی معمولی خاموش میکنم باز زوشن میشه حالا دوستان اگه راهی دارن یا نظری دارن بگن که من اعمال کنم
    سلام
    پاور شما هیچ مشکلی ندارد.بلکه این از تنظیمات پاور ویندوز است .
    برای رفع این مشکل به آدرس ذیل بروید و تیک گزینه turn on faster startup(reccmmended)را غیر فعال نمایید
    Control Panel\All Control Panel Items\Power Options\System Settings
    حال مشکل شما رفع شده است و می توانید با خیال راحت سیسیتمتون را خاموش نمایید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام
    پاور شما هیچ مشکلی ندارد.بلکه این از تنظیمات پاور ویندوز است .
    برای رفع این مشکل به آدرس ذیل بروید و تیک گزینه turn on faster startup(reccmmended)را غیر فعال نمایید
    Control Panel\All Control Panel Items\Power Options\System Settings
    حال مشکل شما رفع شده است و می توانید با خیال راحت سیسیتمتون را خاموش نمایید.

با سلام من هم همین مشکل رو دارم اما در ویندوز 7 در power option نمی تونم system settings رو پیدا کنم. لطفا راهنمایی کنید ممون.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •