تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 12 اولاول ... 289101112
نمايش نتايج 111 به 118 از 118

نام تاپيک: مشکل در استفاده از Tv tuner usb

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    من هفته پیش یک گیرنده ایکس ویژن مدل 3100 خریدم.امشب موقع دیدن فوتبال برق قطع شد و بعد از وصل شدن برق دیگه شبکه ها را نمی گرفت.گیرنده را درآوردم و توی یه پورت دیگه امتحان کردم این پیغام را می ده:"USB device not recognized" به نظرتون راه حلی داره یا این که دستگاه سوخته.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    من هفته پیش یک گیرنده ایکس ویژن مدل 3100 خریدم.امشب موقع دیدن فوتبال برق قطع شد و بعد از وصل شدن برق دیگه شبکه ها را نمی گرفت.گیرنده را درآوردم و توی یه پورت دیگه امتحان کردم این پیغام را می ده:"USB device not recognized" به نظرتون راه حلی داره یا این که دستگاه سوخته.
    مشکل از ویندوز هست نه قطعه
    برای اطمینان، روی یک سیستم دیگه هم امتحان کنید
    در Device Manager روی کارت tv کلیک راست کرده و Uninstall کنید. بلافاصله کارت رو جدا کرده و ریستارت کنید
    بعد اقدام به نصب درایور کنید و در پایان ، کارت رو وصل کنید
    Last edited by 3274; 20-06-2014 at 09:19.

3. این کاربر از 3274 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه warman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام من یه دی وی بی ایکس ویژن 2100 دارم قبلا کار میکرد الان که بعد تعویض ویندوز اومدم نصب کنم دیدم هیچ کانالی رو نمیگیره آنتن هم مشکلی نداره .اصلان تی وی کارد تو دوایس منیجر نمیاد .درایورو که نصب مبکنم af9015bda تو تسکبار نشون میده داره درایورا رو نصب میکنه و میرم تو توتال مدیا 3.5 ولی کانالی پیدا نمیکنه .در ضمن ویندوز من 64 بیت هست تنها درایور 64 رو که پیدا کردم نصب شد ولی بازم چیزی پیدا نمی کنه.مشکل از کجاست؟

داره خودمونی میشه western1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    همین دور و یرا

پيش فرض

سلام من یه دی وی بی ایکس ویژن 2100 دارم قبلا کار میکرد الان که بعد تعویض ویندوز اومدم نصب کنم دیدم هیچ کانالی رو نمیگیره آنتن هم مشکلی نداره .اصلان تی وی کارد تو دوایس منیجر نمیاد .درایورو که نصب مبکنم af9015bda تو تسکبار نشون میده داره درایورا رو نصب میکنه و میرم تو توتال مدیا 3.5 ولی کانالی پیدا نمیکنه .در ضمن ویندوز من 64 بیت هست تنها درایور 64 رو که پیدا کردم نصب شد ولی بازم چیزی پیدا نمی کنه.مشکل از کجاست؟
    یو اس بی رو از فلش در بیارید. و به یک پورت فلش دیگه بزنید. ریستارت کنید سیستم رو و مجددا امتحان کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

سلام خدمت شما سروران عزیز شما رو بخدا این سواله بنده ی حقیر رو جواب بدین من گیرنده ی دیجیتال برا کامپیوتر گرفتم مدلشم x.vision pcdvb 3100 هستش من برنامه ی درایور رو که نصب کردم بعدش هم برنامه ی total media 35 رو نصب کردم اما بعد نصب وقتی رو برنامه کلیک میکنم برنامه ارور میده اینجوری can not run total media application شما رو جون هر کسی رو که دوست دارین کمکم کنین تا حالا تو عمرم همچین گیری نکردم خواههههشن کمکم کنین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

سلام خدمت شما سروران عزیز شما رو بخدا این سواله بنده ی حقیر رو جواب بدین من گیرنده ی دیجیتال برا کامپیوتر گرفتم مدلشم x.vision pcdvb 3100 هستش من برنامه ی درایور رو که نصب کردم بعدش هم برنامه ی total media 35 رو نصب کردم اما بعد نصب وقتی رو برنامه کلیک میکنم برنامه ارور میده اینجوری can not run total media application شما رو جون هر کسی رو که دوست دارین کمکم کنین تا حالا تو عمرم همچین گیری نکردم خواههههشن کمکم کنین

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

ویندوزتون چیه؟
    خطای مذکور واضحه که نشون میده ایراد از برنامه ای هست که نصب کردین
    Arcsoft total media 3.5 رو از یکجای مطمئن دیگه (مثلا سافت گذر) دانلود و نصب کنین. فقطم همین نسخه ی 3.5 رو
    اگر بازم مشکلی بود از برنامه ی media center خود ویندوز استفاده کنین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

منم با همین pc ----3100 مشکل پیدا کردم ، توتال مدیا نمیشناختش ، مدیا سنتر هم ابتدا کار کرد اما با کوچیکترین حرکت usb درایور رو دوباره نمیشناخت باید ۱۰۰ بار در میاوردی میکردی تو تا شاید بشناسه ، مشکل لقی رو که فعلا با یه رابط افزایش طول usb حل کردم ، اما برای درایور باید دستی اون رو به سیستم بشناسونین مخصوصا اگر مثل من ویندوز ۷ دارین یعنی درایور مخصوص را از سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دریافت کرده اید و آن را به شیوه مخصوص خودش که همان زدن کلیک راست روی my computer و رفتن به گزینه mange بعد انتخاب device manger درآنجا اگر درایور را نصب نکرده باشید usb device رو به صورت زرد رنگ نشان می دهد(اگر نصب باشد در گزینه sound.video.game contoroller درایورIT9135BDAقابل مشاهدس) که روی آن کلیک راست کرده و گزینه update driver روی میزنیم بعد گزینه دوم browse.... روی انتخاب میکنیم و بعد آدرس پوشه درایور رو وارد می کنیم.
    این چیزی بود که بعد یه هفته اعصاب خوردی من بهش رسیدم اومیدوارم برای کسایی که مشکل نشناختن درایور دارن مفید بوده باشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •