تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 12 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 118

نام تاپيک: مشکل در استفاده از Tv tuner usb

پروفشنال beauty's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

جالبه براي من هم مشكلي نيست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    1- امروز متوجه شدم که دریافت شبکه های دیجیتال با مشکل مواجه شده است به احتمال زیاد اشکال از صدا و سیما است . نکته جالب این که از همین امروز بعد از ظهر مشکل صدا در برنامه TotalMedia 3.0 حل شد. احتمالا برای شما نیز حل شده است.
    2- برنامه BlazeVideo HDTV Player 3.5 Build 2009-01-13 قادر به شناسایی کارت تی وی دیجیتال این جانب نمی باشد و فقط نسخه شماره 6 می تواند شناسایی کند. با تشکر از محبت شما
    سلام دوستان
    ممنون از اینکه تو این بحث شرکت کردید ، همونطور که دوستمون اشاره کردند مشکل صدا در TotalMedia 3 حل شده است ، ولی من فقط صدای هشت شبکه خودمان را دارم و شبکه های دیجیتال رادیویی و همچنین شبکه هایی مانند جام جم و مستند و ... را بدون صدا دارم .
    چیزی که مشخص است این است که مشکل از طرف صدا و سیماست و به نرم افزار و یا سخت افزار ارتباطی ندارد.
    همچنین من هنوز مشکل ضبط از تلویزیون را نیز دارم ، در این مورد احتمالا ایراد از نرم افزار TotalMedia 3 است.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    ممنون از اینکه تو این بحث شرکت کردید ، همونطور که دوستمون اشاره کردند مشکل صدا در TotalMedia 3 حل شده است ، ولی من فقط صدای هشت شبکه خودمان را دارم و شبکه های دیجیتال رادیویی و همچنین شبکه هایی مانند جام جم و مستند و ... را بدون صدا دارم .
    چیزی که مشخص است این است که مشکل از طرف صدا و سیماست و به نرم افزار و یا سخت افزار ارتباطی ندارد.
    همچنین من هنوز مشکل ضبط از تلویزیون را نیز دارم ، در این مورد احتمالا ایراد از نرم افزار TotalMedia 3 است.
    سلام دوستان
    1- من از دیروز فقط می توانم 8 شبکه تلویزیونی داخلی را دریافت کنم و سایر شبکه های رادیویی و تلویزیونی قابل دریافت نمی باشد(نه صدا و نه تصویر)
    2- با کلنجار رفتن با برنامه های مختلف تنها برنامه ای که با کمترین مشکل از قبیل روان بودن تصویر و نیز ضبط کردن روان از کلیه شبکه ها ، کار می کند برنامه CyberLink PowerCinema 6.0 می باشد. بهتر است قبل از برطرف شدن مشکل کرک نسخه 3.5 برنامه TotalMedia از این برنامه استفاده کنید.
    3- آیا میدانید که چگونه می توان ویدئوهای ضبط شده با این برنامه را تبدیل به فرمت های دیگر کرد.(هنوز به نتیجه ای نرسیده ام)

4. 2 کاربر از mrkarimi23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    1- من از دیروز فقط می توانم 8 شبکه تلویزیونی داخلی را دریافت کنم و سایر شبکه های رادیویی و تلویزیونی قابل دریافت نمی باشد(نه صدا و نه تصویر)
    سلام
    من هم همین طور ، این هشتا کانالم خیلی پرش داره!

2- با کلنجار رفتن با برنامه های مختلف تنها برنامه ای که با کمترین مشکل از قبیل روان بودن تصویر و نیز ضبط کردن روان از کلیه شبکه ها ، کار می کند برنامه CyberLink PowerCinema 6.0 می باشد. بهتر است قبل از برطرف شدن مشکل کرک نسخه 3.5 برنامه TotalMedia از این برنامه استفاده کنید.
    حتما در اولین فرصت CyberLink PowerCinema 6.0 رو دانلود میکنم.
    3- آیا میدانید که چگونه می توان ویدئوهای ضبط شده با این برنامه را تبدیل به فرمت های دیگر کرد.(هنوز به نتیجه ای نرسیده ام)

ویدئوهایی که من با TotalMedia 3 ضبط میکنم رو فقط میتونم با خود این نرم افزار و از بخش Recorded TV ببینم ، وقتی مستقیم رو فایل ضبط شده کلیک میکنم Win MediaPlayer این فایلو بدون تصویر پخش میکنه و KM Player هم تصویر خراب پخش میکنه ، دیگه کلافه شدم.
    خدا کنه این CyberLink PowerCinema 6.0 جواب بده.
    در کل بهترین نرم افزاری که من برای تبدیل به فرمتهای دیگه سراغ دارم OJOsoftTotal Video Converter است که حجم خیلی بالایی هم نداره (حدود 10MB) . کار با این نرم افزار بسیار ساده است و میتونید فایلتونو به هر فرمتی که دوست دارید حتی swf تبدیل کنید.

6. این کاربر از Mehr.Iman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    امروز اخبار گفت تلویزیون دیجیتال تهران تا دو ماه آینده به طور کامل راه اندازی میشود ، در این صورت احتمالا تمام شبکه ها (جام جم و مستند تی وی و ...) با صدا و تصویر قابل دریافت است.

8. این کاربر از Mehr.Iman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض مژده

سلام
    از دیروز یکشنبه 23 کانال در تهران با کیفیت خوب قابل دریافت است. البته مشکل صدا در TotalMedia 3 همچنان باقی است . بهترین نرم‌افزار در حال حاضر CyberLink PowerCinema است.

10. این کاربر از mrkarimi23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام
    یک نکته جالب
    امروز سه‌شنبه ساعت 6:30 بعدازظهر ویژه برنامه جشنواره تئاتر رضوی از کانال IRIB RESERVE 3 در حال پخش می‌باشد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    یک نکته جالب
    امروز سه‌شنبه ساعت 6:30 بعدازظهر ویژه برنامه جشنواره تئاتر رضوی از کانال IRIB RESERVE 3 در حال پخش می‌باشد.
    با صدا؟!!!
    دیروز یه سرچ دادم ، 72 تا کانال پیدا کرد (البته بجز همین IRIB RESERVE 3 که جدید بود بقیش رادیو بود که خب صدا نداشت دیگه )
    راستی فرقی میکنه رو چه کشوری تنظیمش کنیم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

با صدا؟!!!
    دیروز یه سرچ دادم ، 72 تا کانال پیدا کرد (البته بجز همین IRIB RESERVE 3 که جدید بود بقیش رادیو بود که خب صدا نداشت دیگه )
    راستی فرقی میکنه رو چه کشوری تنظیمش کنیم؟
    سلام وقت بخیر
    شبکه مورد نظر هم صدا داشت و هم تصویر با کیفیت خوب.
    اما امروز پنجشنبه بیشتر از 23 کانال دریافت نشد.
    تا آنجا که من امتحان کردم نوع کشور تاثیری در دریافت شبکه‌ها نداشت.
    با آرزوی بهترین‌ها

داره خودمونی میشه siavash66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

دوستان اینطور که من فهمیدم ----T بعد از ----H که برای موبایل بود راه اندازی شده

این دستگاه AirTV-1000U v2 کاملا دیجیتال هست و اصلا با آنالوگ کار نمیکنه!!

اگر ----T در تهران راه اندازی شده پس چرا هیچ جا خبری ازش نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من اینارو پیدا کردم

]

1388 / 02 / تاريخ : 21
    شماره : /
    پيوست :
    صدا و سيمای جمهوری اسلامی ايران
    معاونت توسعه و فناوري رسانه ، اداره کل طراحي شبكه
    ٢ ١۵٨٧۵ , تهران , ايران . تلفن : ٢٢١۶۶٢٠١ فاآس : ٢٠۵٣٠۴٢ - صندوق پستی ١۵٧۵
    بسمه تعالي
    درمنطقه MPEG با فرمت 4 SFN تحت شبكه ----H , ----T هدف : طراحي و راه اندازي تلويزيون ديجيتال
    تهران بزرگ
    منطقه پوشش : مناطق 22 گانه شهرداري تهران مطابق نقشه پيوست
    -1 مشخصات كلي پروژه :
    % 22 باشد به نحويكه در منطقه پوشش با درصد مكاني 95 Mb/s بايد ----T شبكه Net bit rate -1 -1
    دريافت بصورت ----H 1 متري ايجاد و تضمين گردد . در خصوص / 58 در ارتفاع 5 dB μv/ m شدت ميدان
    110 ) با درصد مكاني % 95 از كليه خيابانهاي تهران km/h و نيز موبايل(با حد اكثر سرعت portable-outdoor
    جهت پخش 16 برنامه تلويزيوني مد نظر ميباشد.
    -2 حداقل تعداد ايستگاهها 25 ايستگاه خواهد بود اين ايستگاهها ترجيحا از بين مراكز مخابراتي -1
    موجود است) بايد انتخاب گردند و ساختمانهاي دولتي و شخصي
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ( آدرس مراكز در سايت
    3 نيز توضيح داده شده - به ترتيب در اولويت بعدي قرار مي گيرد.دليل اين اولويت بندي همانطور كه در بند 2
    بستر فيبرنوري بين مراكز مخابراتي مي باشد . مواردي كه ايستگاه مخابراتي مربوط به هيچ وجه پاسخگوي
    پوشش مورد نظر نباشد انتخاب نقطه و تملك آن ، فيبركشي و .... توسط مجري صورت پذيرد .
    شركت لحاظ گردد . ( قرارداد اجاره فضا توسط proposal هزينه اجاره بها و فيبركشي بصورت جداگانه در
    سازمان بايد امضاء شود )
    با توجه به محدوديت هاي متعدد درشهرتهران پافشاري مجري روي يك نقطه خاص معنا ندارد( قابل قبول نيست )
    -3 قدرت فرستنده ها حداكثر 200 وات و به صورت فول رزرو بايد باشد و در صورت نياز به فرستنده بيش از -1
    500 ) بايد از سازمان مجوز اخذ شود . W 200 ( حداكثر W
    به منظور سهولت در نگهداري استفاده از فرستنده هاي با قدرت كمتر ( 100 وات ) ترجيح دارد.
    تبصره : اخذ مجوز استفاده از مراكز مخابراتي و دكلهاي آن بعهده سازمان مي باشد .
    در اين خصوص فضاي 5 الي 8 متر مربع در هر ايستگاه مخابراتي مربوط به اين پروژه جهت نصب تجهيزات
    برودكست در نظر گرفته شده است . برق مصرفي كليه تجهيزات به تفكيك هرايستگاه بايد توسط مجري اعلام
    گردد.
    پيوست :
    تعيين محل نصب و تامين تجهيزات آن تماما بعهده مجري Gap filler -4-1 درصورت نياز به ايستگاههاي
    شركت بصورت جداگانه لحاظ گردد . ( قرارداد اجاره فضا توسط proposal خواهد بود. هزينه اجاره بها در
    سازمان بايد امضاء شود )
    -5 ضروري است زمان بندي دقيق اجراي پروژه ارائه گردد. -1
    -2 سيگنال رساني
    صورت پذيرد GPS -1 تامين سيگنال ورودي فرستنده ها و سنكرون سازي آنها بايد بدون اتكاء به ماهواره و -2
    سيستم مي تواند از ماهواره استفاده نمايد. Backup اگر چه به عنوان
    * شايان ذكر است در اين شرايط بايد امكان سيگنال رساني و سنكرون به صورت همزمان براي بخشهاي مختلف
    با ماهواره و بدون ماهواره در طرح پيش بيني شود.
    -2 از نقطه نظر سيگنال رساني درهرنود (ايستگاه ) سيستم نصب شده براي سيگنال رساني بايد 4 پورت ورودي -2
    بودن هرپورت داشته باشد . out يا in و خروجي با قابليت تشخيص اتوماتيك
    -3 با توجه به وجود شبكه گسترده فيبرنوري مابين مراكز مخابراتي ( كه به همين دليل اين نقاط جهت ايستگاه -2
    كانديد شده است ) به طور معمول هرمركز با 2 مركز مجاور خود و بعضا با 3 مركز و يا بيشتر ارتباط مستقيم
    فيبرنوري دارد كه اين ارتباطات فيبرنوري مابين مراكز ، به پورتهاي مذكور دربند 2 فوق متصل مي شوند .
    -4 طرح سيگنال رساني با قابليت انعطاف در دو حالت استفاده از فيبرتاريك بين ايستگاههاي ( مراكز ) مخابراتي -2
    در شبكه مخابراتي مابين آنها درنظر گرفته شود . بسته به هر يك از دو حالت فوق STM ويا اخذ ظرفيت 1
    طرح كلي شبكه ( بصورت رينگ ، مش ، تركيبي ،.... .... ) و ساختار سيستم انتقال توسط آن شركت ارائه گردد
    بديهي است با توجه به محدوديتها ، قابليت تغيير و تطبيق طرح با شرايط و امكانات موجود بايد وجود
    داشته باشد .
    براي سيگنال module-redundancy را داشته باشد و ASI -5 ماكس سيگنال رساني قابليت پذيرش 4 سيگنال -2
    با قابليت ارتقاء مرتبه در نظر گرفته شود . STM- ورودي در نظر گرفته شود . خروجي به صورت 1
    -6 شيوه تصحيح تاخير در شبكه ( در هر دو حالت فيبر تاريك يا ظرفيت در شبكه مخابراتي ) دقيقا ارائه شود . -2
    -7 قابليت تزريق سيگنال ورودي در هر نقطه از شبكه بعد از نصب تجهيزات مورد نياز بايد وجود داشته -2
    باشد.همچنين ديتاي مربوط به سنكرون سازي نيزاز هر نقطه مشابه بتواند در شبكه تزريق گردد.
    پيوست :
    Head-end . دو عدد ( اصلي – رزرو ) توسط شركت تامين گردد SFN adaptor -8 منبع كلاك مناسب و -2
    دو عدد ( اصلي – رزرو) توسط سازمان تامين شده است . MPEG- مربوط به 4
    هاي مورد استفاده براي پخش ) ارائه شود . اين تجهيزات عبارتند ASI -9 تجهيزات مونيتورينگ ( براي -2
    ارائه شود ) optional از مونيتور و ديكودر (اين قسمت بصورت
    -10 مشخصات و چيدمان تجيهزات دقيقا ارائه شود . -2
    DC -11 براي ايستگاههايي كه در مراكز مخابراتي واقع مي شوند تجيهزات سيگنال رساني با پاور 48 ولت -2
    و يا در صورت نياز مبدل AC درنظر گرفته شود . در مواردي كه ايستگاه خارج از مركز مخابراتي است ، برق
    به عهده مجري است. DC در نظر گرفته شود .تهيه كليه تجهيزات تامين پاور DC به AC برق
    -12 فضاي در نظر گرفته شده براي كليه تجهيزات سيگنال رساني مربوط به اين قسمت در هر ايستگاه حداكثر -2
    42 ) مي باشد . u ) يك راك 19 اينچ
    -13 درمحدوده ايستگاههاي خارج از مراكزمخابراتي (مذكور در بند 2 بخش مشخصات كلي پروژه) طرح لازم -2
    براي ايجاد امنيت كافي در سيگنال ورودي ( شامل سيگنال محتواو ديتاي سنكرون سازي ) بايد لحاظ گردد .
    back -14 درصورت وجود روش سيگنال رساني و سنكرون سازي با امنيت بالا (به غير از ماهواره)، به عنوان -2
    ارائه گردد . optional سيستم فيبر نوري جزئيات آن روش بصورت جداگانه و up
    3 – طراحي
    1 بصورت كاغذي و كامپيوتري موجود است درصورت نياز به نقشه با دقت / -1 نقشه با دقت 000 و 50 -3
    بالاتر توسط مجري مي بايست تامين گردد .
    به كارشناسان سازمان ( مدل انتشار مورد استفاده ، معيارهاي SFN -2 انتقال دانش فني جهت طراحي شبكه -3
    پلانينگ ، روشهاي پياده سازي ، آناليز شبكه ، معيار محاسبه مناطق تداخلي شده و نحوه رفع مشكل تداخل،
    تشريح و آموزش سيستمهاي مورد استفاده درسيگنال رساني ، قابليت هاي پروگرامينگ سيستم ها و مديريت
    آنها ، ....... )
    درطراحي شبكه برودكست اجباري است . ATDI -3 استفاده از نرم افزار -3
    -4 ارائه جزئيات طرح در هر ايستگاه به تفكيك (شامل طرح سيستم آنتن ، طول كابلها ، منطقه پوشش ، -3
    طرح كامل ساب سيستم هاي سيگنال رساني در هر نود يا ايستگاه و اينتر فيس هاي استفاده شده و ....... )
    بصورت مكتوب و مستند با تائيد نهايي كارشناسان فني سازمان صدا و سيما
    پيوست :
    -5 سيستم آنتن مي بايست قابليت تحمل تواني معادل 5 برابر توان فرستنده تخصيص يافته -3
    با قابليت بخش توامان dual-polarized را (جهت توسعه هاي آتي ) داشته باشد، سيستم آنتن
    داراي امتياز فني بالاتري خواهد بود . ----T و ----H
    -6 ارائه آناليز منطقه پوشش كلي ، مناطق تداخلي ، اثرحذف يك ايستگاه ( هريك از ايستگاهها ) بر روي -3
    منطقه پوشش بصورت مكتوب و مستند با تائيد نهايي كارشناسان فني سازمان صدا و سيما
    -7 منطقه پوشش بايد تحويل رسمي به كارفرما شود بدين ترتيب كه درسطح منطقه پوشش سيگنال -3
    تلويزيوني توسط تيم مشترك كارفرما و مجري با دستگاه اندازه گيري مناسب آناليز شده و پوشش و شدت
    ميدان مدنظر تحويل كارفرما شود . تامين دستگاههاي اندازه گيري مناسب با اين پروژه بعهده مجري مي باشد .
    مسيرهاي مورد نظر جهت اندازه گيري توسط كارفرما تعيين مي شود و محدوديتي درتعداد نقاط تهران نيست
    چنانچه معيارپوشش ، منطبق با بند 1 از مشخصات كلي ، رعايت نگرديده باشد مجري موظف به تكميل
    پوشش بدون طلب هزينه اضافي مي باشد .
    -8 ست كامل دستگاههاي اندازه گيري در بند فوق به تعداد 4 ست مي بايست پس از پيشنهاد توسط مجري -3
    به تاييد كار فرما برسد و در پايان كار به كارفرما همراه با آموزش تحويل گردد.
    4 - تامين تجهيزات : تامين كليه تجهيزات اعم از فرستنده ، سيستم آنتن ، سيگنال رساني، فيدر، گپ فيلر، دستگاه
    اندازه گيري و ....بعهده مجري است. مشخصات فني فرستنده ها و تجهيزات جانبي آن بايد طبق مشخصات فني
    پيوست باشد.
    5 - تاسيسات : سيستم خنك كنندگي و گرمايش بايدتوسط پيمانكار طراحي ،تهيه و اجرا شود .
    6 - نصب و اجرا : نصب و اجراي كليه تجهيزات سيگنال رساني ، فرستنده ها ،سيستم آنتن و ديگر تجهيزات
    جانبي بعهده مجري مي باشد.
    7 – نظارت اجرا : تمامي مراحل نصب و راه اندازي سيستم اعم از فرستنده،آنتن و سيگنال رساني با نظارت كامل
    كارشناسان سازمان صورت مي پذيرد
    8 – نحوه تحويل گيري: كليه تجهيزات شامل فرستنده ها ، گپ فيلر ، سيستم آنتن ، ادوات سيگنال رساني و غيره
    از نقطه نظر مشخصات فني سيستم ها،پايداري سيستم و ديگر استانداردهاي فني توسط مجري و
    پيوست :
    7 فوق - در حضور نمايندگان سازمان بايد تست و سپس تحويل كارفرما گردد. همچنين منطقه پوشش مطابق بند 3
    تحويل كارفرما مي گردد
    -9 نحوه آموزش : حداقل 5 كارشناس در هر يك از موضوعات طراحي ، نصب و اجرا ، سيگنال رساني ، اندازه
    گيري ، نگهداري بايد آموزش يابند . كليه هزينه هاي مربوطه با شركت و آموزش در محل آن شركت خواهد بود
    -10 نگهداري: كليه تجهيزات بايد بمدت 5 سال شامل ضمانت (گارانتي) و بمدت 15 سال شامل تامين قطعات
    (وارانتي) گردد.
    -11 راهكارارزيابي پيمانكار جهت واگذاري پروژه چيست ؟
    با توجه به اهميت پروژه و نوبودن و اين احتمال كه شركتي با ارائه پيشنهادي با مينيمم تعداد ايستگاه برنده
    مناقصه شود ولي در نهايت قادر به اتمام پروژه نباشد لذا مي بايست شركت برنده درمناقصه متعهد
    به انجام موارد زير را قبل از شروع پروژه انجام دهد.
    الف - ارائه طرح اوليه بر مبناي تعداد ايستگاههاي پيشنهادي
    ب - پس از تائيد اوليه طرح توسط كارفرما ،چهار ايستگاه به انتخاب كارفرما مي بايست توسط مجري
    راه اندازي شده و پوشش آن منطبق بر پوشش تخميني تحويل گردد به عبارت ديگر پوشش مورد نظر در
    اين منطقه تامين گردد .
    ج- درصورتيكه مجري قادر به انجام تعهدات خود منطبق بر پيشنهاد اوليه خود جهت تامين پوشش لازم
    در مورد اين چهار ايستگاه نباشد علاوه بر آنكه فاقد صلاحيت شناخته مي شود كل ضمانت نامه هاي وي به
    نفع سازمان و در راستاي جبران خسارات ثبت و ضبط خواهد شد .
    -13 قبل از بازگشايي پاكات مناقصات از شركتهاي حضور يافته در اين مناقصه بازديد بعمل خواهد آمد و
    توانايي آنها سنجيده خواهد شد و درصورت عدم توانايي از ارزيابي فني حذف خواهد شد .
    1/9
    (1+ با آرایش ( 1 DVB‐T/H تلویزیونی دیجیتال Gap Filler مشخصات فنی فرستنده و
    الف) آرایش فرستنده و جدول مشخصات ورودی آن:
    و مطابق طرح شماتیک ذیل می باشد: Passive Reserve (1+ آرایش فرستنده به صورت ( 1
    BASEBAND INPUT PARAMETERS DESCRIPTIONS
    1 Input signal
    و DVB‐T برای ETSI EN 300 744 V دارای نرخ بیت مطابق با 1.5.1
    DVB‐ASI با اینترفیس DVB‐H برای ETSI EN 302 304 V1.1.1
    2 Input format
    با قابلیت سوئیچ اتوماتیک بین ورودیها ASI هر فرستنده دارای یک زوج ورودی
    ( در صورت بروز مشکل در ورودی اصلی)
    زمان سوئیچ مشخص شود
    Fully compliant with "EN 50083‐9 & ISO 2110" standard
    ASI Pocket mode Burst / Byte
    ASI packet length188 / 204 bytes
    3 Input connector DVB‐ASI , BNC , 75Ω , Stainless steel
    4‐1 Frequency reference
    External 10 MHz + 1pps (TTL level)
    Internal 10 MHz
    2/9
    و جدول مشخصات ورودی آن: Gap Filler ب)) آرایش
    و مطابق طرح شماتیک ذیل می باشد: Passive Reserve (1+ به صورت ( 1 Gap Filler آرایش
    RF INPUT PARAMETERS DESCRIPTIONS
    1 Input Frequency UHF (470 – 862 MHz)
    2 Input Level ‐ 72 dBm to ‐15 dBm, max. 0 dBm
    3 Input connector N, Female , 50Ω , Stainless steel
    4‐1 Frequency reference
    External 10 MHz
    Internal 10 MHz
    Stability 10‐7/year
    با مشخصات اولیهی:: Echo Canceller ها میبایست مجهز به یک Gap Filler هر یک از
    • Latest state of the art technology
    • Very reactive algorithm
    • High echo signal rejection
    • Multipath and coupling echoes
    باشد. مشخصات تکمیلی میبایست ارائه گردد.
    میبایست به سیستم آنتن گیرنده نیز مجهز گردد.. Gap Filler ضمنا هر یک از ایستگاههای
    3/9
    ج)) جدول مشخصات خروجی و شرایط محیطی و عمومی سیستم:
    OUTPUT PARAMETERS
    1 Frequency stability ± 1ppm ‐10°C to +50°C
    2 Output power
    < 200W

3 Frequency band UHF 470 – 862 MHz with 1 Hz step
    4 Channel bandwidth 8 MHz Based on CCIR standard
    5 Output impedance 50 Ω
    6 Output connector
    200W: 7/16 Female 7/8
    باید مطابق با قدرت خروجی آن تعیین و اعلام Gap Filler (کنکتور خروجی
    گردد)
    7 Output power Stability ±0.5 dB
    8 Output Return loss > 23 dB After filter
    9 In‐band amplitude ripple for DVB‐T مشخص گردد Max (without pre‐correction)
    10 Amplitude flatness مشخص گردد Over 470 – 862 MHz
    11 Harmonic & Spurious مشخص گردد Before and After Output Filter
    12 Shoulder مشخص گردد Before and After Output Filter
    13 Modulation error ratio (MER)(rms) مشخص گردد Before and After Output Filter
    14
    Oscillator phase noise
    0.1 @ مشخص گردد KHz
    1 @ مشخص گردد KHz
    10 @ مشخص گردد KHz
    20 @ مشخص گردد KHz
    100 @ مشخص گردد KHz
    15 Bit error rate (BER) مشخص گردد
    After viterbi decoder
    ( for 2*10‐4 in receiver according to EN
    300 744 v1.5.1" standard, annex A)
    4/9
    16 Equivalent noise degradation (END) < 0.4 dB
    Measurement In
    FEC=2/3 Constellation: 64 QAM mode
    17 Group delay ± 40 ns
    in ‐3.8MHz to 3.8MHz (after output
    filter)
    GENERAL INFORMATIONS
    1 Power supply
    1Φ , 220V ‐ 20% to +10% , 50 Hz ± 2%
    Switching , 3Wire , With isolation transformer and EMI filter
    2 Cooling With Air ( Fan )
    3 Temperature
    ‐10°C to +50°C Operation
    ‐20°C to +70°C Storage
    4 Humidity 95 % Without condensation
    5 Altitude 3000 m a.s.l.
    6 Dimension 19 inch For standard rack
    ها: Gap Filler د)) الزامات ساخت و قابلیتهای فرستندهها و
    به طور کامل برای تمامی بخشهای فرستنده EN 302 304 v و 1.1.1 EN 300 744 v 1) مطابق بودن با استاندارد 1.5.1
    های مندرج در mask با رعایت دقیق فرمولها ، جداول و مشخصات ذکر شده در استاندارد . مطابقت با Gap Filler و
    نیز الزامی است. E تا A های Annex استاندارد و جداول نمونه در
    ‐ FFT size 2K , 4K , 8K
    ‐ Guard Interval 1/4 , 1/8 , 1/16, 1/32
    ‐ Code Rates 1/2 , 2/3 , 3/4 , 5/6 , 7/8
    ‐ Constellation QPSK , 16‐QAM , 64‐QAM
    ‐ Bandwidth 8MHz
    ‐ Hierarchical parameter 16‐QAM , 64QAM in alpha 1 ,2 & 4
    Native / In Depth
    SFN & MFN
    ‐ Inner interleave
    - Network Mode
    ±10 تغییر کند و تقویت کننده باید بر اساس این مقدار (به صورت پیش فرض dBm اکسایتر میتواند در بازه RF 2) خروجی
    0) طراحی گردد.. dBm
    نیز SFN و تعبیۀ امکانات سخت افزاری و نرم افزاری در فرستنده برای پخش به صورت TR 101 3) رعایت استاندارد 191
    الزامی است.
    5/9
    4) تمامی منابع تغذیه باید از نوع سوئیچینگ بوده و دارای قابلیت اطمینان بالا باشند.
    در صورت نیاز باید دارای فن مستقل نیز باشد . Gap Filler 5) اکسایتر فرستنده و
    برای پارامترهای ذکر شده در آن) و در ) ETSI TR 101 290 v 6) تعاریف پارامترها و نحوۀ اندازهگیری طبق استاندارد 1.2.1
    سایر موارد ذکر نشده در آن و مندرج در قرار داد مطابق نظر کارفرما خواهد بود.
    در ساخت ف رستنده و ETSI ETS 300 و 385 ETSI EN 302 296 v1.1.1 ,IEC‐ 7) رعایت استاندا رد ایمنی 215
    الزامی است. Gap Filler
    باشند. EN 50083‐ و 9 ISO 8) سیگنالهای ورودی باید کاملاً منطبق با استاندارد 2110
    1) ارجهیت دارد. Hz و با پلههای فرکانسی Synthesizer مبتنی بر ،IF بدون ) Direct 9) مدولاسیون از نوع
    در دو حالت خطی و غیر خطی باشد. ( Pre‐Ccorrection ) باید مجهز به پیشتصحیح Gap Filler 10 ) فرستنده و
    در ورودی تغذیه و over voltage ، قطع فن ،over drive ، 11 ) مدارهای محافظ در مقابل دمای غیرمجاز، اضافه جریان
    در سیستم به شرح زیر تعبیه گردد. VSWR
    - مقادیر آستانۀ هر پارامتر ترجیحاً دارای قابلیت تنظیم نرم افزاری نیز باشد.
    RF باید به گونهای ساخته شدهباشد که اجزاء حساس در برابر صاعقه و تداخلهای Gap Filler - همچنین فرستنده و
    محافظت گردند.
    بدون Gap Filler تذکر : الگوریتم واکنش دربرابر افزایش دما و توان برگشتی جهت ادامه کار فرستنده و
    در شرایط بحرانی ، توسط سازنده در اسناد Gap Filler آسیب رسیدن به اجزا حساس فرستنده و
    مناقصه پیشنهاد گردد.
    باید دارای قابلیت تغییر کانال بدون تغییر قطعه و با حداقل تغییرات باشد. Gap Filler 12 ) فرستنده و
    پس از تنظیمات لازم ) باید بدون تغییر ) Gap Filler تبصره: در صورت تغییر کانال، کلیۀ پارامترهای فنی فرستنده و
    باقی بمانند.
    جهت انجام تست باشد. ، PRBS 13 ) فرستنده باید مجهز به سیگنال داخلی
    ±1 باش د. اندازه W باید حداکثر Gap Filler پایداری قدرت خروجی فرستنده و ،Gap Filler 14 ) در تست گرم فرستنده و
    گیری در شرایط محیطی مذکر شده در مشخصات فنی انجام میشود.
    (Bit rate adaptation). 15 ) فرستنده باید دارای قابلیت تطبیق اتوماتیک نرخ بیت ورودی طبق استاندارد باشد
    درحال کار خللی وارد شود ، عمل Gap Filler 16 ) درصورت بروز هر نوع اشکالی که در روند عملکرد صحیح فرستنده و
    Gap Filler رزرو باید سریعا انجام شود. لازم به ذکر است اگر قدرت فرستنده و Gap Filler سوئیچینگ به فرستندهی و
    تغییر کند، در این صورت نیز عمل سوئیچینگ به Gap Filler درحال کار به اندازهی % 20 ± قدرت نامی فرستنده و
    رزرو باید سریعا انجام شود. Gap Filler فرستنده و
    17 ) مستندسازی مراحل اجرا و کاتالوگهای نصب، بهره برداری و تعمیر و نرم افزارهای کنترل و مونیتورین گ جزء الزامی
    خواهد بود . فروشنده موظف به تحویل یک سری کامل از Gap Filler قرارداد و پیششرط تأیید فنی فرستنده و
    6/9
    (Hard هم به صورت نسخه چاپی Service Manual و User Manual کاتالوگهای تمامی اجزاء سیستم اعم از
    می باشد. (Soft Copy‐CD) و هم به صورت نسخه الکترونیکی Copy )
    18 ) در صورتی که محصول ارئهشده از طرف شرکت برنده، خارجی باشد، شرکت برنده مناقصه موظف به برگزاری
    یک دوره آموزشی به مدت 10 روز کاری در محل شرکت سازنده سیستم برای 8 نفر از پرسنل سازمان میباشد.
    قابل ذکر است کلیه هزینه های اقامت، ایاب و ذهاب، پذیرایی و . . . برعهده شرکت خواهد بود.
    19 ) شرکت برنده مناقصه موظف به برگزاری دو دوره آموزشی 10 روزه برای 15 نفر از پرسنل سازما ن در داخل
    کشور و به صورت رایگان میباشد. قابل ذکر است کلیه هزینه های اقامت ، ایاب و ذهاب ، پذیرایی برع هده
    شرکت خواهد بود.
    ارائه گردد. به پارامترهایی که نیاز به تنظیم مجدد دارند Gap Filler 20 ) شرح کاملی از دستورالعمل تغییر کانال فرستنده و
    اشاره شود. تغییر کانال میبایست بدون تعویض قطعه و با حداقل تغییرات و تنظیمات انجام شود.
    21 ) آنالیز اجزای تشکیل دهنده هر سیستم ( شامل کل اجزا) بر مبنای درصدی از قیمت کل سیستم ارائه گردد. براساس آنالیز
    ارائه شده فوق نسبت به تنظیم لیست نهایی خرید لوازم یدکی از آن شرکت تا سقف 20 % حجم قرارداد اقدام خواهد شد.
    22 ) سیستم به مدت 2 سال پس از تحویل به سازمان در ضمانت شرکت خواهد بود . در طول این م دت در صورت
    بروز اشکال، شرکت موظف به رفع مشکل آن در اسرع وقت می باشد.
    23 ) شرکت برنده مناقصه موظف به پشتیبانی و ارائه خدمات پس از فروش ، به مدت 10 سال از تاریخ بهره برداری
    می باشد.
    24 ) فروشنده موظف است تمامی تجهیزات مورد نیاز جهت تست و اندازه گیری سیستم ( اعم از تام ین سیگنال
    تست ورودی + اندازه گیری تمامی مشخصات سیگنال خروجی + ... ) را هنگام تست و تحویل فراهم نماید.
    ه) کنترل و مانیتورینگ
    با ابعاد مناسب LCD باید دارای صفحه کلید (با حداقل کلید ممکن) و Gap Filler سیستم کنترل و مانیتورینگ فرستنده و
    های لازم جهت کنترل و مونیتورینگ از نزدیک ( اتصال به کامپیوتر) و کنترل و مونیتورینگ از راه interface باشد. به علاوه
    در سیستم لحاظ گردد. منوی اولیه RJ و از طریق کانکتور 45 TCP/IP دور (اتصال به شبکه کامپیوتری و اینترنت) با پروتکل
    انتخاب شود. در مد Monitoring باشد که بصورت پیش فرض مد Setting و Monitoring این سیستم باید شامل دو مد
    تمام پارامترهای قابل تغییر فرستنده باید قابل تغییر باشد . Setting
    Setting -1 مد
    باشد. Password در این مد تمام پارامترهای بشرح ذیل باید قابل تغییر باشند و اعمال تغییرات منوط به وارد کردن
    باشد. Bypass باید قابل Password تبصره : در صورت نیاز
    سینتی سایزر با گام ذکر شده RF 1) تنظیم فرکانس -1
    UHF 2) قابلیت انتخاب کانال در باند -1
    7/9
    قابل تحمل برای فرستنده) و تنظیم حد ) Gap Filler 3) تعیین و تنظیم حداکثر قدرت خروجی فرستنده و -1
    برای اعلام آلارم VSWR
    0.5 ( از صفر وات به بالا ) W با دقت Gap Filler 4) تعیین و تنظیم توان خروجی فرستنده و -1
    ASI 5) انتخاب نرم افزاری ورودی -1
    در ) ( ETSI EN 300 744 v و... (مطابق با استاندارد 1.5.1 GI ،FEC ، نظیر مد COFDM 6) تغییر پارامترهای -1
    نیز مورد نظر است). DVB‐H این بخش تنظیمات کامل
    Gap Filler و دیگر پارامترهای کیفی فرستنده و Balance Band ،Shoulder Distance ،MER 7) تنظیم -1
    در کانال فعلی یا پس از تغییر کانال
    SFN 8) تغییر پارامترهای -1
    9) تنظیم زمان و تاریخ -1
    تذکر 1: پارامترهای قابل تغییر باید قبل از اعمال تغییر بصورت تنظیم قبلی نمایش داده شوند و پس از تایید اعمال گردند.
    همان Gap Filler تذکر 2: انتخاب و ذخیره آخرین مد تنظیم شده. به گون ه ای که با خاموش و روشن شدن فرستنده و
    تنظیمات بصورت پیش فرض مورد استفاده قرار گیرد.
    تا در صورت انتخاب آن همه ،default setting تذکر 3: انتخاب و ذخیره یک مد با قابلیت تنظیم و ذخیره با عنوان
    در حافظه ذخیره گردد. Gap Filler پارامترها مطابق این تنظیمات قرار داده شوند و بعنوان مد کاری فرستنده و
    Monitoring -2 مد
    باید در این بخش قابل مشاهده باشند. Setting کلیه پارامترهای تنظیم شده در بخش
    0.5W 1) نمایش توان خروجی به وات ( با دقت -2
    0.5W 2) نمایش مقدار توان برگشتی به وات ( با دقت -2
    3) دمای داخل کابینت فرستنده ، تغذیه ، تقویت کننده (ها) -2
    4) نمایش ولتاژ و جریان هر یک از ماجولهای آمپلی به صورت مجزا -2
    5) نمایش نرخ بیت ورودی در حال استفاده و نرخ بیت مجاز (استاندارد) قابل استفاده در مود انتخابی بصورت مجزا. -2
    6) نمایش نوع سیگنال مرجع فرکانسی ( درونی یا بیرونی طبق مشخصات فنی ) در محیط مانیتورینگ. -2
    ورودی در حال استفاده ASI 7) نمایش -2

9/9
    نکات مهم:
    • تهیه و تأمین تمامی لوازم و تجهیزات جانبی موردنیاز در هر ایستگاه اعم از مبدلهای و
    سیستم ، Gap Filler اینترفیسهای لازم جهت تأمین سیگنال ورودی برای فرستنده و
    آنتن پخش سیگنال، مبدلها و اینترفیسهای لازم جهت ارسال سیگنالهای کنترل و
    مونیتورینگ ایستگاه به محل کنترل و مونیتورینگ مرکزی، دستگاه اندازهگیری
    در محل ایستگاه و دیگر تجهیزات Gap Filler پارامترهای کیفی مهم فرستنده یا
    ضروری مورد نیاز، به عهدهی شرکت برندهی مناقصه میباشد.
    • تمامی مراحل نصب و راهاندازی تجهیزات هر ایستگاه میبایست با نظارت و تائیدیهی
    فنی کارشناسان سازمان انجام پذیرد.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by siavash66; 22-10-2009 at 23:00.

15. 2 کاربر از siavash66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •