تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 21

نام تاپيک: مکانیک ساخت و تولید

داره خودمونی میشه mehdiaga's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    فعلا سمنان

پيش فرض مکانیک ساخت و تولید

مکانیک ساخت و تولید

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    فعلا سمنان

پيش فرض

سلام
    من امسال تو مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید دانشگاه سمنان قبول شدم .
    ازتون خواهش میکنم از دستتون هرچی برمیاد به من کمک کنید تا در رشته ام موفق بشم .
    این کمک ها میتونه شامل جزوه ها و نرم افزارهای تخصصی و....... باشه .
    کمکهای شما میتونه منو خیلی جلو بندازه .
    من ایمان دارم که میتونید به من کمک کنید .
    چشم انتظار کمک شما هستم.

با تشکر
    Last edited by mehdiaga; 17-09-2009 at 23:54.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammad.ef's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اصفهان شهر شهیدان

پيش فرض

سلام .
    من ترم هفت ساخت و تولیدم وچند تا نصیحت دوستانه دارم .
    1- بعد از اینکه درس نقشه کشی 1 را پاس کردی حتما سراغ یاد گرفتن یک نرم افزار مکانیکی برو . ( 1- کتیا 2- سالیدورک 3- مکانیکال ) . تمرین مداوم داشته باش تا کاربا نرم افزار یادت نره .
    2- به درس های تخصصی ساخت و تولید توجه خاصی داشته باش اما درس های جامداتی ( استاتیک . مقاومت مصالح . طراحی اجزا ) را ازشون غافل نشو چون بیشتر بچه های ساخت در این درسها مشکل دارن . اگه استاتیک رو خوب بفهمی بقیه درسهای جامدات راحت میشن .
    3- به درس هایی که میخونی اکتفا نکن . بازدید از مراکز صنعتی مخصوصا اونهایی که در زمینه ساخت کار می کنن واجبه .اگه دانشگاه بازدید میزاره که هیچ ( هرچند اونها هم کمه ) در غیر اینصورت خودت راه بیفت برو شهرک های صنعتی . چند بار که این کار روکردی نتیجه شو می بینی .نکته خیلی مهم تهیه گزارش از بازدید هاته .برای خودت گزارش بنویس.
    4- سعی کن درمورد روش های نوین ساخت و cad-cam اطلاعات کاملی بدست بیاری
    5- هرچند کارشناسی ارشد ساخت خیلی به اطلاعاتت اضافه نمی کنه اما هدفت ادامه تحصیل باشه .
    ودرپایان بگم ساخت وتولید و کلا صنعت تو مملکت ما اجر و قربی نداره . مواظب باش دلسرد نشی
    با توکل به خدا موفق میشی ...

4. 4 کاربر از mohammad.ef بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    فعلا سمنان

پيش فرض

سلام .
    من ترم هفت ساخت و تولیدم وچند تا نصیحت دوستانه دارم .
    1- بعد از اینکه درس نقشه کشی 1 را پاس کردی حتما سراغ یاد گرفتن یک نرم افزار مکانیکی برو . ( 1- کتیا 2- سالیدورک 3- مکانیکال ) . تمرین مداوم داشته باش تا کاربا نرم افزار یادت نره .
    2- به درس های تخصصی ساخت و تولید توجه خاصی داشته باش اما درس های جامداتی ( استاتیک . مقاومت مصالح . طراحی اجزا ) را ازشون غافل نشو چون بیشتر بچه های ساخت در این درسها مشکل دارن . اگه استاتیک رو خوب بفهمی بقیه درسهای جامدات راحت میشن .
    3- به درس هایی که میخونی اکتفا نکن . بازدید از مراکز صنعتی مخصوصا اونهایی که در زمینه ساخت کار می کنن واجبه .اگه دانشگاه بازدید میزاره که هیچ ( هرچند اونها هم کمه ) در غیر اینصورت خودت راه بیفت برو شهرک های صنعتی . چند بار که این کار روکردی نتیجه شو می بینی .نکته خیلی مهم تهیه گزارش از بازدید هاته .برای خودت گزارش بنویس.
    4- سعی کن درمورد روش های نوین ساخت و cad-cam اطلاعات کاملی بدست بیاری
    5- هرچند کارشناسی ارشد ساخت خیلی به اطلاعاتت اضافه نمی کنه اما هدفت ادامه تحصیل باشه .
    ودرپایان بگم ساخت وتولید و کلا صنعت تو مملکت ما اجر و قربی نداره . مواظب باش دلسرد نشی
    با توکل به خدا موفق میشی ...
    سلام
    تو ترم اول درس ها رو به چه کیفیت و یا چه جوری بخونم تا با نمره بالا قبول بشم ؟
    آیا خودم از گفته های استاد جزوه درست کنم یا از کسی دیگه بگیرم ؟.
    برای گرفتن نمره خوب خوندن جزوه کافیه یا نه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammad.ef's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اصفهان شهر شهیدان

پيش فرض

سلام
    مهمترین درسهای ترم اول ریاضی 1 و فیزیک 1 هستند که حتما باید آنها را پاس کنی چون این دو درس پیشنیاز استاتیک هستند . اگه بتونی جزوه استاد رو از دانشجوهای ترم گذشته گیر بیاری خوبه تاسر کلاس فقط گوش کنی . احتمالا استاد برای ریاضی1 کتاب سیلورمن ( یا لیتهلد ) و برای فیزیک کتاب هالیدی را معرفی می کنه . توصیه من برای این دودرس تمرین زیاد وحل همه مسائل کتاب است . یک عادت بد دانشجوها اینه که به جای تهیه کتاب ، حل المسائل اونو میخرن و کمتر روی مسائل فکر میکنند . توصیه میکنم به جای حل المسائل با یکی از دانشجوهای خوب دوست بشی وباهم مسئله حل کنید . درس هارو همراه بااستاد جلوببر و از انبار شدنشون برای شب امتحان جدا بپرهیز .
    برخلاف نظر بزرگان ! توصیه من اینه که فقط برای نمره ( اون هم بالاتر از 16 ) درس بخون . شاید گفتنش راحت باشه اما پابه پای استاد باید درسهات رو بخونی تا نمرات خوبی کسب کنی .
    باتوکل به خدا موفق میشی...

7. 2 کاربر از mohammad.ef بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    فعلا سمنان

پيش فرض

استاد ریاضی ما کتاب های لیتهلد و توماس و آدامز رو پیشنهاد داده . اما خودش گفته که من کتاب توماس رو تدریس میکنم . در ضمن استاد ریاضی ما امسال تازه وارد هست و هیچ کس اون رو نمیشناسه . با این اوصافی که گفتم حالا چه کار کنم .
    یه سوال دیگه داشتم اون هم اینه که کتاب تمرین نوشته (( مارون )) رو تهیه کنم یا نه ؟

آخر فروم باز seyyedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

دوستان سلام
    مارون سطحش بالاست
    کار هر کسی نیست خوندنش
    همون لیتهلد رو بشین بخون
    فقط خوب بخون کافیه
    بعد از این میتونی مارونم نگاهی بکنی
    ولی از همون اول خیلی سنگینه
    علی علی

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    فعلا سمنان

پيش فرض

اگه كسي جزوه اي در مورد دروس رياضي 1 و فيزيك 1 داره برام بزاره . البته به زبان ساده باشه . چون سطح من خيلي پايين هست

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    فعلا سمنان

5

اگه كسي جزوه اي در مورد دروس رياضي 1 و فيزيك 1 داره برام بزاره . البته به زبان ساده باشه . چون سطح من خيلي پايين هست
    آقا تورو خدا يكي يه چيزي بزاره ......................

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    فعلا سمنان

پيش فرض

عیبی نداره نامردها من از شما یه کمکی خواستم شما هم منو اینطور کمک کردید......
    اشکالی نداره...........

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •