تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 30

نام تاپيک: انواع تکست رپ گنگ و لاو و دیسلاو و... به در خواست شما

داره خودمونی میشه A.P.R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اینم یه تکست رپ لاو و شاد بسیار زیبا که اواخرش باید بصورت بابا کرمی خونده بشه

می خوام بگم دوست دارم آره .................................................. .............................. دلم شده واست پاره پاره

توام عاشقمی ضایست آره .................................................. ................................ مگه دلامون چاره داره

می خوام بگم دوست دارم آره .................................................. .............................. دلم شده واست پاره پاره

توام عاشقمی ضایست آره .................................................. ................................ مگه دلامون چاره داره

می خوام بگم من هستم برتر..از همه سرتر..پس نکن بدتر...تو کارو...بده دلو ملو خیلی جلو به من..قرو فرو ...بده میون جمع

تا بشیم پیدا ماها یکم...بچرخ دورم ایول....حال کردم باهات....بعدش ماها...دستامون به دست هم...فاز بده بم تا خل بشم

تو زدی تو کار قلب من...منم همینتور..پس همین تو..نگیری به خودت پس مستم ...پس هستم... در جمع بازم...می خونم
    واسه ی تو من نازم
    تا ناز کنی تو واسم ...کافه گلاسم ....اگه بخوای می خرم برات...عشوه وُ نازُ ادات...دل منُ برده...دل منو برده
    شوخیُ برق نگات....بیخودی قهر کردنات... دل منو برده...دل منو برده...وای..دل منو برده...حالا... دل منو برده
    دل منو برده ....دل منو برده

..........اسم بنده در آهنگ فراموش نشود:.............ENGLISH: PARHAM A.P.R ............ فارسی: پرهام اِی.پی.آر........

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

راستی از درخواست یا ارسال تکست های فحش دار یا صحنه دار خودداری کنید

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بدو بدو بدو بدو
    به من بده موضوتو
    آخ دلم می خواد موضوتو آخ دلم می خواد موضوتو

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اینم یه تکست دیسلاو برای شما عزیزان با نام داف فصلی

هست هر ساعت....فکرت...با من ...هستش کارت...در ذهن...با من...در ضمن یکم نه ....که خیلی

پستی رزلی هستی تو یه داف فصلی هستی راستی کسّی..که مایه نداشته باشه ..تو پس می فرستی...خریدن عشقت..هست قسطی

دیگه هیچ حسّی...من بهت ندارم...می خوام تورو...توی سطل آشغال بزارم

بیزارم...از اون قیافت...تازه برگشتی...میگی می خوای ضیا فت...کلی زیانم..به من رسوندی تو..با کارِت...کلی منو سوزوندی

اما دیگه ندارم...کاری به کارت...چون واسه من...تو شدی...دیگه از رده خارج...تو کالجِ..خارج...درس خوندی...

به من میگی تو از من...جاموندی..آخه بد بخت خارج رفتن آبرو نیست...بابات دستشویی مارو آبدوغ ریخت...

با هغ هغ فراوون کردم گریه مثل انسان...تو هم اشک ریختی...ولی اشک تمساح...اگه بخوای حساب بکنی بازم..

می بینی که پشیزی تو الان دِ واسم...برو گمشو که نبینم من اون قیافت...کراهت...داره می باره...از سرُ صورتت

مو تنت...شد سیخ...وقتی منو دیدی...بعد درجا...شدی میخ..کارمون بیخ...پیدا کرده

بعدم...هربه ی هرزه...دلم از تو کنده...دلم می گه به من بگو بره دیگه بر نگرده

..........اسم بنده در آهنگ فراموش نشود:.............ENGLISH: PARHAM A.P.R ............ فارسی: پرهام اِی.پی.آر........

5. این کاربر از A.P.R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به خدا هر کی اسم منو تو آهنگی که با این تکست ها می خونه نیاره حلالش نمی کنم
    سر پل سرات یا صرات جلوشو می گیرم

اگه نباشه جاش خالی می مونه SAMAN-JEEZY's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا چیکار داری میکنی با خودت؟ در عرض 15 دقیقه 500 تا پست دادی. یکم به خودت مسلط باش . در ضمن تکسات خوبه ولی یه خورده بی معنیه مثلا همین شعر آخریت

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام...

آقای A.P.R، این تاپیک به این صورت در آینده ی نزدیک حذف خواهد شد. مگر اینکه...

1- پست های بیهوده ندید.

2- داخل هر پست بیش از یک متن قرار داده بشه. حداقل 2-3 تا.

9. این کاربر از maxeemo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا چیکار داری میکنی با خودت؟ در عرض 15 دقیقه 500 تا پست دادی. یکم به خودت مسلط باش . در ضمن تکسات خوبه ولی یه خورده بی معنیه مثلا همین شعر آخریت
    عزیزم شعر های رپ همش بی معنی فقط قافیه توشون مهمه در ضمن پست های پشت سر هم من فقط برای گرم کردن تایپیک بود

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام...

آقای A.P.R، این تاپیک به این صورت در آینده ی نزدیک حذف خواهد شد. مگر اینکه...

1- پست های بیهوده ندید.

2- داخل هر پست بیش از یک متن قرار داده بشه. حداقل 2-3 تا.

از را هنماییتون ممنون اما..................
    بهتره را جعبهش صحبت نکنیم

آخر فروم باز Vamp!r3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    توی فکرای سمی !

پيش فرض

عزیزم شعر های رپ همش بی معنی فقط قافیه توشون مهمه در ضمن پست های پشت سر هم من فقط برای گرم کردن تایپیک بود
    يعني چي؟...مهم ترين چيز توي رپ معنيه...حتي شعر هاي گنگ...بعدش قافيه...همون طور كه قافيه مهمه...معني هم مهمه...پس بهش توجه شود...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •