تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 9 اولاول 123456789 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 81

نام تاپيک: بهترین موسسه برای دریافت مدرک MCITP

آخر فروم باز kourosh_sos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    کنار یه عالمه 01001

پيش فرض

آساد مهدکودکه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! آخه مهد کودک آموزشگاه داره آدم ناحسابی تو مدافع منی یا اینکه میخوای مارو به تمسخر بگیری؟
    zinor نبـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــود؟
    Last edited by kourosh_sos; 09-02-2011 at 22:29.

داره خودمونی میشه zinor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Tehran

8

آساد مهدکودکه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! آخه مهد کودک آموزشگاه داره آدم ناحسابی تو مدافع منی یا اینکه میخوای مارو به تمسخر بگیری؟
    zinor نبـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــود؟
    دوستان عزیز به جای اینکه به یک آموزشگاه کامپیوتر به اسم آساد بپردازیم که به قول دوستمون مثل یک مهد کودکه
    بهتره که بیشتر بحث رو ادامه ندیم و درباره موسسه هایی که سرشون به تنشون می ارزه بپردازیم .

از این به بعد هم دیگه بیشتر توضیح درباره یه خونه کلنگی 40 متری 3 خوابه نمیدم چون ارزشش رو نداره که وقتم رو براش تلف کنم به این دوست عزیز که این خونه کلنگی واسش خیلی مهمه میگم که لطفا یه جور دیگه تبلیغ کن چون تا زمانی که افرادی مثل من و دیگران در این فروم هستند اجازه نخواهند داد که دوستان و هموطن هاشون گول چنین مهد کودک هایی رو بخورند و سرشون کلاه بره .

دوستان عزیز در پستهای بعدی درباره موسسه های قوی در زمینه شبکه با توصیف مزایا و معایبشون خواهم پرداخت ان شا ...

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    کنار یه عالمه 01001

پيش فرض

من هم تا زمانی که هستم اجازه نمیدم تو و امثال تو که هیچی از IT حالیشون نیست بیاد اینجا اضهارنظر کنه تو عقلت به چشته دیگران عقلشون میرسه خودشون هم بهترین انتخابو میکنن حالا که اینطور شد باید بگی ببینم چیا بلدی ببینیم کدوم بیشتر بلدیم تا بالاخره یکیمون کم بیاره.

داره خودمونی میشه zinor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Tehran

8 درباره کهکشان

درباره موسسه کهکشان براتون بگم که
    1. استاداش رو از طریق نظرسنجی در دو مرحله از هر course ارزیابی میکنه و اگه مورد قبول واقع نشوند برای دوره بعدی اونها رو تغییر میده .
    2.در انتهای هر course هم یک امتحان میگیره که اگه حد نصاب قبولی رو بگیرید + 70 درصد حضور در کلاسهای اون ترم رو داشته باشید مدرک اون ترم رو میده .

course = ترم = مثلا دوره ویندوز XP در MCSE .

3.چون MCSE رو مایکروسافت منقضی کرده اکثر موسسه ها به MCITP رو اوردن ولی یه نکته ای که برای من خیلی جالب بود این هست که کهکشان یه دوره MCSE داره که به جای WIN XP ویندوز سون تدریس میکنه !!!
    این خیلی عجیبه چون بعد از WIN 7 میره سراغ SERVER 2003 ? میتونین یه سایتش مراجعه کنید .

4.همچنین برای دوره های شبکه باید دقت کنید که MCSE یا MCITP که میخواهید بروید enterprise هست یا admin .
    در حالت کلی در داخل ایران دوره های enterprise کامل ترند + شما برای طراحی و امنیت شبکه نیز تربیت میشوید ولی برای admin شما بیشتر برای monitoring شبکه و مدیریت بر آن تربیت میشوید .

تصاویر زیر نیز تفاوت در امتحان های این دو است :

البته موسسه های ایرانی هر کدوم رو هر جوری که میخوان تغییر میدهند ولی اگر شما اگه بخواهید امتحانات اصلی مایکروسافت رو در خارج از ایران مثل ترکیه بدید base یکی هست .

5.مورد آخر هم درباره کهکشان اینه که ترمها رو جدا کرده مثلا MCITP با 4 ترم ! و یا MCSE با 5 ترم و ... هرکدوم رو به 2 یا چند دوره شیکونده که باید به این مورد هم دقت کنید .
    Last edited by zinor; 12-02-2011 at 18:02.

5. این کاربر از zinor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض آموزشگاه خوب برای MCITP و سیسکو

من می خواستم کلاس های سیسکو CCNA و مایکروسافت MCITP رو برم. تو خیلی از فرووم ها رفتم مثل این فرووم. سایت موسسات رو بررسی کردم ، به چند تا آموزشگاه سر زدم و به نتایج زیر رسیدم.
    مجتمع فنی: آموزشگاه بزرگیه ، تجهیزات بد نیست، قبلا استادهای خوبی داشته. بزرگ ترین آموزشگاه تو ایرانه ، اما جدیدا یک سری از استادهای خوبش مثل امیر جوبانی رو از دست داده و رفتن جاهای دیگه.
    سماتک: تازگی ها جاش رو عوض کرده . یه زیرزمین گرفتن که 3تا کلاس داره ، تهویه شون افتضاح. یکی دو تا استاد خوب داره اما تجهیزات اش متوسط ، ولی آدم تو اونجا اگه قرار باشه کلاس بره دلش میگیره.
    عصر شبکه هم مثل سماتک تو زیرزمین قرار داره ، اصلا نور آفتاب نداره. فقط مهندس شاهی مدیر عامل اش تنها استاد خوبش است که واقعا خوبه اما تک و تنهاست ، کلاس سیسکو داره ولی MCITP نداره. اگه میزاره هم برای رفع کتی میزاره. یه آموزشگاه شخصی که فقط یه استاد داره و اون هم مهندس شاهی. شاهی خوب درس میده اما تجهیزات نداره و گواهینامه اش هم معتبر نیست، چون اصولا آموزشگاه معروفی نیست و اگه برای جاهای دولتی یا برای شغل ، تو رزومه تون بگید که فلان دوره رو تو عصرشبکه گذروندم ، میگن منظورتون مجله عصرشبکه است؟ مگه آموزشگاهه؟
    کهکشان نور: تجهیزات اش خوبه ، اساتید اش قبلا خوب بودن ، ولی اکثر اساتید خوبشون با مدیر کهکشان سر حق التدریس حرف شون شده و رفتن جاهای دیگه مثل سایبرتک.
    نانونت ، نورا ، فن پرداز: افتضاح ، الکی دوره هاشون رو ارزون کردن ولی باز هم مشتری ندارن ، چون دارن از اساتید ارزون و به درد نخور استفاده می کنن. 90 درصد مشتری هاشون تو میونه راه بی خیال پول شون میشن و میرن جاهای دیگه. تجهیزات هم صفر.
    من آخر سر به این دو تا رسیدم :

1. سایبرتک: سایبرتک تا دو سال پیش خوب نبوده ، اما از دو سال پیش مدیریت اش عوض شده و مدیریت جدیدش خیلی زرنگ بازی در آوردن کللی تجهیزات سیسکو و کامپیوترهای خوب خریدن ، الان 20 تا کلاس مجهز دارن و مهم تر از همه شروع کردن و به اساتید خوب تهران حق التدریس خوب دادن و استادهای خب جاهای دیگه رو غر زدن بردن اونجا، اینجوری تعداد زیادی از استادهای خوب آموزشگاه های دیگه رو جذب کردن ، مثل : اسماعیل پور ، خویشتن دار ، شاملو و مظفری تو سیسکو و محبی ، دکتر بهروزیان ، حمیدی ، تیمار در مایکروسافت. بزرگ ترین مشکل سایبرتک اینه که به دلیل حقوق بالای استاد هاشون ، دوره هاشون خیلی گرونه . ولی مثل اینکه تقسیط شهریه هم می کنن.
    2. کاریار ارقام: کاریار ارقام شاید تو بعضی از پارامترها از سایبرتک هم بهتره اما فقط دو تا کلاس داره و لابراتوارهاش محدوده ، اما با توجه به اینکه کار پروژه ای هم می کنن ، تجهیزات خوبی داره و بعضی از کلاس هایی که برگزار می کننه در انحصار خودشه و جاهای دیگه نمی تونن برگزار کنن ، مثل دیتاسنتر.

خلاصه پس از یک ماه بررسی من تصمیم گرفتم که کلاس های MCITP و CCNA رو برم سایبرتک بخونم و دوره های بالاتر و پیشرفته تر رو برم کاریار ارقام و بعضی دوره ها مثل امنیت شبکه رو برم کهکشان نور.
    تو بررسی سایت های موسسات هم فکر می کنم مجتمع فنی و سایبرتک از بقیه بهتر باشه ، چون ثبت نام آنلاین و پرداخت اینترنتی هم رو سایت شون دارن.

7. این کاربر از abbasalavi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه hamid_07's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

با سلام من خودم دوره mcse 2003 رو در آموزشگاه عصر شبکه گذروندم که خیلی راضی هستم یه نکته مثبت دارن که استاد درس هر روز رو که اجرا کرده ظبط می کنه و فیلم کلاس رو به بچه ها می ده که در یادگیری خیلی تاثیر داره در حال حاضر هم درام دوره ccna در همین آموزشگاه می گذرونم نقطه قوت این آموزشگاه یه فرد نابغه در علم سیسکو هست به نام مهندس شاهی که به قول بچه پدر سیسکو ایران لقب گرفته امیدوارم راهنمایی شده باشید دوست عزیز
    این هم سایت این موسسه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام دوستان....کسی از آموزشگاه رمیس برای آموزش سیسکو اطلاعی داره؟یا میشه اگه دوره هاشو اونجا گذرونده تجربه هاشو بگه؟

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    کنار یه عالمه 01001

پيش فرض

zinor کلکو پرت ریخت؟
    Last edited by kourosh_sos; 19-03-2011 at 14:41.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ khelane's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام منم یه سالی میشه میخوام مدرک شبکه رو بگیرم البته n+ و بعدا توان پولی داشتیم مایکروسافت من یه سایتی پیدا کردم که نویسندش پوریا فرضیای هستش خودش چندین مدرک معتبر شبکه داره و اموزشهای واسه فروش کذاشته مثل network + ccna mcse linux
    دوستان میتونن نظر بدن بریم بخریم واظحتر بتونمیم شبکه رو یاد بگیریم فارسی هم هستش سی دی ها
    subnet.ir
    لطفا منابع n+ رو برای امتحان بگید من دوستم میگفت تو امارات میتونم امتحان بدم درسته

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    کنار یه عالمه 01001

پيش فرض

دوست عزیز تجربه به من ثابت کرده برای یادگیری شبکه و برنامه نویسی CDهای آموزشی نمیتونه زیاد کارایی داشته باشه چون اینقدر سوال برات پیش میاد که فقط این سوالات رو بایداز استاد بپرسی پیشنهاد میکنم حتما سر کلاس برید و در محیط قرار بگیرید و از امکانات استفاده کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •