تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: [آموزش] نحوه تبدیل گیم پد کنسول به کامپیوتر

داره خودمونی میشه Goldfinger's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    در انتهای سیم

11 [آموزش] نحوه تبدیل گیم پد کنسول به کامپیوتر

سلام.اینم نحوه اتصال گیم پد سه کنسول PlayStation1 و N64 و Sega Megadrive و Supernintendo به کامپیوتر که در این سایت قرار دارد.من خودم الان یه دسته PS1 با همین روش به کامپیوترم متصل کردم و الان 5 ساله که هنوز داره کار میکنه و خراب نشده البته جنسش اصلیه.گیم پد سگا هم خوب همون سگای قدیمیه خودمونه که همه میشناسین.فقط نحوه اتصال نینتندو64 خیلی سخته ،بقیه راحته.وسایل مورد نیازش به راحتی توی هر الکتریکی گیر میاد.امیدوارم استفاده کنید و لذت ببرید.
    البته من نحوه اتصال گیم پد XBOX و Xbox360 رو هم میذارم.یه گیم پد ایکس باکس هم روی کامپیوترم دارم و اونم 4 ساله که داره کار میکنه و عالیه.تبدیلش بسیار راحته.
    یادتون نره نرم افزار Direct Pad Pro رو حتما دانلود و نصب کنید.برای هر چهارتا کنسول داخل سایت همین نرم افزار کافیه.فقط ایکس باکس نرم افزارش فرق میکنه.از طریق گوگل آخرین ورژنش رو پیدا کنید که فکر میکنم 7 اومده باشه.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. 4 کاربر از Goldfinger بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Goldfinger's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    در انتهای سیم

1 نحوه اتصال گیم پد Xbox360 و Xbox1 به کامپیوتر

سلام.اینم نحوه اتصال گیم پد xbox به کامپیوتر.کار بسیار ساده ایه.کافیه سوکت دسته Xbox رو از انتها ببرید بعد سیمهای رنگی رو میبینید.تمام رنگهایی که داخل سیم هستند دقیقا داخل کابل یو اس بی هم هستند همه رو به جز رنگ زرد عینا به رنگ مقابل وص کنید.

بعد سیم رو با چسب ببندید.گیم پد کامپیوتر شما آمادست.حالا نرم افزار رو از سایت دانلود کنید و نصب کنید و روش تنظیمات دلخواهتون رو انجام بدید.
    برای ویندوز 7 و ویستا 64هم کار میکنه
    کد:

4. 5 کاربر از Goldfinger بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه JUST KIOSK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام.اینم نحوه اتصال گیم پد سه کنسول PlayStation1 و N64 و Sega Megadrive و Supernintendo به کامپیوتر که در این سایت قرار دارد.من خودم الان یه دسته PS1 با همین روش به کامپیوترم متصل کردم و الان 5 ساله که هنوز داره کار میکنه و خراب نشده البته جنسش اصلیه.گیم پد سگا هم خوب همون سگای قدیمیه خودمونه که همه میشناسین.فقط نحوه اتصال نینتندو64 خیلی سخته ،بقیه راحته.وسایل مورد نیازش به راحتی توی هر الکتریکی گیر میاد.امیدوارم استفاده کنید و لذت ببرید.
    البته من نحوه اتصال گیم پد XBOX و Xbox360 رو هم میذارم.یه گیم پد ایکس باکس هم روی کامپیوترم دارم و اونم 4 ساله که داره کار میکنه و عالیه.تبدیلش بسیار راحته.
    یادتون نره نرم افزار Direct Pad Pro رو حتما دانلود و نصب کنید.برای هر چهارتا کنسول داخل سایت همین نرم افزار کافیه.فقط ایکس باکس نرم افزارش فرق میکنه.از طریق گوگل آخرین ورژنش رو پیدا کنید که فکر میکنم 7 اومده باشه.

کد:

سلام
    دمت گرم،من به این درایور واقعا احتیاج دارم! ولی وقتی میخوام که درایور PSXPAD رو دانلود کنم،سایتش کار نمیکنه،میشه یه لینک دیگه بدین؟
    اول همین Direct Pad Pro رو دانلود کردم ولی وقتی مسیر درایور رو به ویندوز میدم،میگه اینجا درایوری وجود نداره!
    در ضمن من از ویندوز 7 استفاده میکنم!

کاربر فعال انجمن کنسول aha2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    In Games

پيش فرض

من یه گیم پد برای pc دارم و میخوام به 360 وصلش کنم وباهاش بازی کنم.آیا میتونم؟؟راهنمایی کنید لطفا
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

واقعا خسته نباشی. دمت گرم

اگه نباشه جاش خالی می مونه karimz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    فعال انجمن حقوق بشر

پيش فرض

من دوتا دسته قدیمی سگا دارم چطوری باید به لپ تاپ وصلشون کنم؟ آیا تبدیلی وجود داره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •