تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 30 از 30

نام تاپيک: رشته جدید " علوم مهندسی " دانشگاه تهران

داره خودمونی میشه D & G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

...
    همونطور که مشاهده کردین این رشته قرار بود فقط از بین
    500 نفر اول کنکور دانشجو بگیره ولی به دلیل ناشناخته بودنش
    تنها تعداد کمی از 500 نفر اول به این رشته رفتن و چون 25 نفر
    ظرفیت داره تا رتبه حدود 2500 وارد این رشته شدن ( که منم رتبم 2389 بود )
    ببخشید که مزاحم می شم می خواستم بپرسم رتبه ی زیر500 کشور یا منطقه؟؟؟ آیا از امسال این قانون حتما اعمال می شه یا بازم بستگی به شرایط انتخاب رشته داره؟ و در ضمن می شه بی زحمت پایین ترین و بالاترین رتبه های کسانی رو که قبول شدن از این رشته بذارین...

من واقعا به قبولی تو یه همچین رشته ای احتیاج دارم چی کار کنم که مطمئن شم قبول می شم (البته به جز رتبه ی زیر25 آوردن!) حالا من تازه واردم کم محلی نکنینا(دی) لطفا جواب بدین حتما

2. این کاربر از D & G بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

ببخشید که مزاحم می شم می خواستم بپرسم رتبه ی زیر500 کشور یا منطقه؟؟؟ آیا از امسال این قانون حتما اعمال می شه یا بازم بستگی به شرایط انتخاب رشته داره؟ و در ضمن می شه بی زحمت پایین ترین و بالاترین رتبه های کسانی رو که قبول شدن از این رشته بذارین...

من واقعا به قبولی تو یه همچین رشته ای احتیاج دارم چی کار کنم که مطمئن شم قبول می شم (البته به جز رتبه ی زیر25 آوردن!) حالا من تازه واردم کم محلی نکنینا(دی) لطفا جواب بدین حتما
    خواهش می کنم ..زیر 500 کشوری ولی این قانون فعلا که عملی نشده . البته 89 رو نمی دونم ولی تا 88 عملی نشده بود .
    پایین ترین فکر کنم مربوط به 87 بود با 300 کشوری (فکر کنم !) بالاترین دقیق نمی دونم . شما اصلا نگران نباش . خوب درس بخون . ایشالله قبول میشی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

به نقل از سایت دانشکده علوم مهندسی
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

علوم مهندسی در دانشگاه تهران در میان عالی ترین برنامه های مهندسی جهان قرار دارد.

هدف ما اینست که باعث گذار آموزش مهندسی باشیم. فارغ التحصیلان ما مهارتهای لازم شامل دانش، هدفمند بودن و قابلیت تصمیم گیری

را برای مدیریت درجامعه و نیز نسل مهندسی دوره خود کسب خواهند نمود.

ماموریت ما عبارت است از :

جذب بهترین دانشجویان ایران و سایر نقاط جهان، انجام کارهای لازم برای پیشرفت این افراد به عنوان شهروندانی مسئول، رهبران آتی

جامعه و افراد راهنما و هدایتگر در علوم مهندسی .

ارائه آخرین برنامه های آموزشی و به کاربردن بهترین روشهای مبتکرانه آموزش.

آماده نمودن دانشجویان با تحقیقات استثنایی، فرصت تجربه های تخصصی، حمایت و راهنمایی آنها در فعالیتهای فوق برنامه و نیز با به رقابت

کشاندن آنها برای این که دانشجویانی فعال، اندیشمندانی بزرگ و شهروندانی مسئول باشند.

ما تلاش می کنیم تا بهترین خصایص مهندسین و دانشمندان را در دانشجویان خود توسعه دهیم. ما حس کنجکاوی، تفکر عمیق و انتقادی و

قدرت مشاهده که دانشمندان جهت اکتشافات جدید مورد استفاده قرار میدهند و نیز خلاقیت، قابلیتهای فنی و مهارتهای حل مساله که

مهندسان جهت پیشرفت جامعه به کار میبرند را ترویج می دهیم. ما این هدفها را به واسطه یک برنامه طراحی شده انجام می دهیم که بر

موارد پایه ای، تاکید بر پیوستگی رشته های مختلف و خصوصیات برجسته طی دوسال دوره های پایه ای گسترده و این یک برنامه استثنایی

با جامعه ای خاص از دانشجویان منحصر به فرد و اساتیدی جهانی و کارمندانی خاص میباشد

داره خودمونی میشه D & G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

خواهش می کنم ..زیر 500 کشوری ولی این قانون فعلا که عملی نشده . البته 89 رو نمی دونم ولی تا 88 عملی نشده بود .
    پایین ترین فکر کنم مربوط به 87 بود با 300 کشوری (فکر کنم !) بالاترین دقیق نمی دونم . شما اصلا نگران نباش . خوب درس بخون . ایشالله قبول میشی
    mer30000000000000000000000000000000000000000000000 0000000
    یعنی این رشته سال دومش بود که شما با 2300 قبول شدین؟! چه جالب آخه من فکر می کردم از امسال دیگه همه همینو می زنن چون سال اول فقط کسی نمی شناخته و حتما باید واسه قبولی به دورقمی فکر کنم (که به این راحتی از دست من برنمیاد...البته من می توانم)...ممنون که جواب دادین...البته یه ذره بیچاره شدم چون زیر500 کشور یعنی حدود 150 منطقه 2 (با ضریب اطمینانش می شه همون دورقمی منطقه)....همه ی سعی مو می کنم حتی اگه خودمو بکشم این سه ماهو باز این رشته ارزششو داره با این توصیفاتی که ازش می شه....ممنونم از شما یه دنیاااااااااااااااااااااا ااااااااااااا

6. این کاربر از D & G بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

mer30000000000000000000000000000000000000000000000 0000000
    یعنی این رشته سال دومش بود که شما با 2300 قبول شدین؟! چه جالب آخه من فکر می کردم از امسال دیگه همه همینو می زنن چون سال اول فقط کسی نمی شناخته و حتما باید واسه قبولی به دورقمی فکر کنم (که به این راحتی از دست من برنمیاد...البته من می توانم)...ممنون که جواب دادین...البته یه ذره بیچاره شدم چون زیر500 کشور یعنی حدود 150 منطقه 2 (با ضریب اطمینانش می شه همون دورقمی منطقه)....همه ی سعی مو می کنم حتی اگه خودمو بکشم این سه ماهو باز این رشته ارزششو داره با این توصیفاتی که ازش می شه....ممنونم از شما یه دنیاااااااااااااااااااااا ااااااااااااا
    کلا یه رشته جدید زمان میبره تا شناخته بشه . شاید خیلی ها هم بدلیل جدید بودنش میترسن تو انتخاب رشته انتخابش کنن ولی اگه در موردش تحقیق کنن پشیمون نمیشن

داره خودمونی میشه navid_ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ویرایش شد........
    Last edited by navid_ir; 31-03-2010 at 08:39.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

ویرایش شد...........
    Last edited by lord mostafa; 31-03-2010 at 11:05.

10. این کاربر از lord mostafa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه navid_ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ویرایش....
    Last edited by navid_ir; 31-03-2010 at 15:09.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

باز هم بحث انتخاب رشته داغ شد
    رتبه های عالی کنکور ، به اینجا سربزنید ، پشیمون نمیشید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض علوم مهنئسی ( مهندسی مدیریت اجرایی bes )

به اطلاع تمام دوستان می رسانم که این رشته در سال 1387 در دانشگاه پیام نور با عنوان مهندسی مدیریت اجرایی پذیرای دانشجو شد و دارای 5 گرایش می باشد و اوالین فارق التحصیل رو هم در سال 89 به ایران معرفی کرد 09357639839
    این رشته تا زمانی که مورد قبول نظام مهندسی نباشه به هیچ دردی نمی حوره . البته ارشدش ام در کشور نیست . و معاونت توسعه نیروی انسانی ریاست جمهوری هم هیچ جایگاهی برای اون توی سازمان ها ، ارگانها و شرکتهای دولتی تعریف نکرده است . با تشکر اگه قبول ندارین میتونین تحقیق کنین

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •