تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: ** مشکل با درایور پرینتر canon lbp 3010b **

داره خودمونی میشه mehdi_joon82's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

11 ** مشکل با درایور پرینتر canon lbp 3010b **

سلام خدمت دوستان! من یه پرینتر canon lbp 3010 رو 2 هفته نیست خریدم ولی تو این 2 هفته شاید بیش از 1000 با درایورشو آنیستال کردمو دوباره نصب کردم!
    یعنی با هر بار بالا اودن ویندوز دیگه پرینتر رو نمیشناسه و وقتی پرینترو روشن میکنم اون پایین میزنه Unknow Device !!!!! و هر کاری هم میکنم نمیاد! یعنی 1000 بار باید سیمو قطع و وصل کنم ، درایور نصب کنم ، ورودی usb رو عوض کنم، رستارت کنم! که شاید شانسی بشناسه!
    از اولم میدونستم که قلق داره و باید پرینترو وصل نکرد! اول درایور رو نصب کرد و اونجا که پیغام میده با شکل اتصال، وصل کنم و بعد روشن کنم دقیقا همین کارو کردم ! ولی کار به این حرفا نیست!
    حالا میخوام یکی که واقعا این مشکل رو دیده و حل کرده خواهشا کمکم کنه! ممنون!

اگه نباشه جاش خالی می مونه cd3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام . منم یکی خریدم و توی ویندوز xp نصب شده و کار می کنه . ولی وقتی که می خوام روی لپ تاپ که ویستا است نصب کنم مشکل شما رو دارم . اگر کسی هست به ما کمک کنه .
    راستی از چه ویندوزی استفاده می کنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام خدمت دوستان! من یه پرینتر canon lbp 3010 رو 2 هفته نیست خریدم ولی تو این 2 هفته شاید بیش از 1000 با درایورشو آنیستال کردمو دوباره نصب کردم!
    یعنی با هر بار بالا اودن ویندوز دیگه پرینتر رو نمیشناسه و وقتی پرینترو روشن میکنم اون پایین میزنه Unknow Device !!!!! و هر کاری هم میکنم نمیاد! یعنی 1000 بار باید سیمو قطع و وصل کنم ، درایور نصب کنم ، ورودی usb رو عوض کنم، رستارت کنم! که شاید شانسی بشناسه!
    از اولم میدونستم که قلق داره و باید پرینترو وصل نکرد! اول درایور رو نصب کرد و اونجا که پیغام میده با شکل اتصال، وصل کنم و بعد روشن کنم دقیقا همین کارو کردم ! ولی کار به این حرفا نیست!
    حالا میخوام یکی که واقعا این مشکل رو دیده و حل کرده خواهشا کمکم کنه! ممنون!
    سلام . منم یکی خریدم و توی ویندوز xp نصب شده و کار می کنه . ولی وقتی که می خوام روی لپ تاپ که ویستا است نصب کنم مشکل شما رو دارم . اگر کسی هست به ما کمک کنه .

چرا من درست نصب کردم.مشکلی ایجاد نشد!!!
    Last edited by ehsan_1987; 24-09-2009 at 23:37.

داره خودمونی میشه mehdi_joon82's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

11

مشکا من حل شد ! با تعویض کابل ....
    از نمایندگی CAnon گرفتم .. البته قبلش با 3 تا کابل تست کرده بوم کار نکرده بود!!!
    رو پلاستیکش نوشته Bilkyns Computer Cable تایوانی هم هست!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •