تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 35

نام تاپيک: برق قدرت بهتره یا الکترونیک؟

کـاربـر بـاسـابـقـه MehranVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

میتونید در باره گرایش های کنترل و مخابرات هم توضیحاتی بدین؟
    کنترل توی گرایشهای برق بیشتر از بقیه به کامپیوتر ربط داره و از بقیه هم آسونتره. بازار کارش هم خیلی عالیه (البته نه به اندازه قدرت) همونطور که پیام جان گفتن همه جا کاربرد داره (قدرت هم تقریباً همه جا کاربرد داره!)
    مخابرات هم که به سخت ترین رشته مهندسی معروفه از نظر کاری خیلی ضعیفتر از چهار گرایش دیگه هست و واحدای بسیار مشکلی داره. از نظر علمی مخابراتیها خیلی بارشون هست ولی واقعاً به اون چیزی که باید برسن نمیرسن و به نظر من حقشون خورده میشه!

2. 6 کاربر از MehranVB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن عکاسی masoudtr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    نقطه مرزی

پيش فرض

مخابرات هم که به سخت ترین رشته مهندسی معروفه از نظر کاری خیلی ضعیفتر از چهار گرایش دیگه هست و واحدای بسیار مشکلی داره. از نظر علمی مخابراتیها خیلی بارشون هست ولی واقعاً به اون چیزی که باید برسن نمیرسن و به نظر من حقشون خورده میشه!
    کاملا درسته
    چون خودم مخابرات بودم
    ضمنا اینایی که دوستان گفتن را تو دانشگاه بهت یاد نمیدن خودت باید بری یاد بگیری برای همین هر گرایشی بگیری فرق نمیکنه

4. 2 کاربر از masoudtr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای payam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    عمان

1

آقا پیام شما رشتتون الکترونیکه که اینقدر از کنترل تعریف کردید ؟
    یه خورده به کنترل امیدوار شدم ...
    آره متين جان من الكترونيكم . اما خيلي از خوبيهاي كنترل شنيدم . خودمم خيلي دوس داشتم كنترل بودم !

پیام جان داره یه خورده به قدرت کم لطفی میکنه
    محمد جان نه ، اتفاقا من قدرت رو قبول دارم ؛‌بازار كارش هم خيلي خوبه . من اون حرف رو واسه اين گفتم تا به اين برسم :
    شركت پيماني حساب كتاب نداره . . .
    و بگم كه دنبال شركت هاي پيماني نباشيد . كار ياد بگيريد . حرفم اين بود . وگرنه كيه كه از قدرت بد بگه ؛ دور از جون

6. 4 کاربر از payam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال akpa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

ممنون از همگی ببخشید یه مدت در گیر کارهای دانشگاه بودم یه سوال امکان داره اگه من تو کارنامه دوم یه گرایش دیگه از برق رو قبول شم تغییر رشته بدم؟

حـــــرفـه ای payam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    عمان

پيش فرض

كارنامه ي دوم ؟
    ناپيوسته هستين ؟
    خوب ؛ اگه مثلا رشتتون توي كارداني الكترونيك بوده باشه ؛ حالا قدرت رو مجاز شديد و همون رو هم نهايتا قبول شديد . بايد بريد ادامه بديد ديگه ؛ نميشه تغيير داد . فكر كنم اينطور باشه !

9. این کاربر از payam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال akpa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

كارنامه ي دوم ؟
    ناپيوسته هستين ؟
    خوب ؛ اگه مثلا رشتتون توي كارداني الكترونيك بوده باشه ؛ حالا قدرت رو مجاز شديد و همون رو هم نهايتا قبول شديد . بايد بريد ادامه بديد ديگه ؛ نميشه تغيير داد . فكر كنم اينطور باشه !
    نه عزیزم برا کارشناسی پیوسته قبول شدم کنکور سراسری دادم منظورم کارنامه نهایی که رتبه شما رو تو همه انتخابهای که انجام دادید رو میزنه به همراه رتبه آخرین فرد قبول شده

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

ممنون از همگی ببخشید یه مدت در گیر کارهای دانشگاه بودم یه سوال امکان داره اگه من تو کارنامه دوم یه گرایش دیگه از برق رو قبول شم تغییر رشته بدم؟
    فکر نکنم ...

پروفشنال akpa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

بعضیا میگن اگه ظرفیت رشته خالی باشه میشه
    Last edited by akpa; 17-09-2009 at 16:25. دليل: اشتباه تایپی

پروفشنال akpa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

اینو از سایت دانشگاه پیدا کردم
    فصل دهم: تغيير رشته
    ماده 55:
    دانشجو در طول دوران تحصيل در مقطع كارداني و كارشناسي مي تواند با داشتن شرايط زير و موافقت گروه آموزشي ذيربط از يك رشته به رشته ديگر در يك گروه آزمايشي و همان دانشگاه تغيير رشته دهد:
    1- ادامه تحصيل متقاضي در رشته قبلي از نظر مقررات آموزشي بلامانع باشد.
    2- حداقل 6/1 و حداكثر 3/2 واحدهاي دوره را گذرانده باشد.
    3- نمره آزمون ورودي متقاضي از نمره آزمون پايينترين فرد پذيرفته شده در سهميه و رشته مورد تقاضا در همان سال كمتر نباشد.
    4- با توجه به حداكثر مدت مجاز تحصيل، امكان گذراندن واحدهاي درسي مورد نياز در رشته جديد را داشته باشد.
    تبصره 1:
    تغيير رشته دانشجوياني كه به دستگاههاي اجرايي خاص تعهد دارند با رعايت كليه شرايط اين ماده و اعلام موافقت دستگاه اجرايي ذيربط امكان پذيراست.
    تبصره 2:
    تغيير رشته به رشتههايي كه در ضوابط گزينش آنها شرايط خاص پيشبيني شدهاست،موكول به احراز شرايط مربوط است.
    تبصره 3:
    دانشجو در هر يك از مقاطع تحصيلي تنها يك بار ميتواند تغيير رشتهدهد.
    ماده 56:
    تغيير رشته در مقاطع تحصيلي هم سطح، صورت ميگيرد در غير اينصورت فقط از مقطع بالاتر به مقطع پايينتر امكان پذيراست.
    ماده 57:
    در صورت موافقت با تقاضاي تغيير رشته، دانشجو موظف است در اولين فرصت در رشته جديد نامنويسي كند و پس از نامنويسي، دانشجو حق بازگشت به رشته قبلي را ندارد.
    تبصره:
    اقدام نكردن دانشجو به نامنويسي در رشته جديد در وقت معين به منزله انصراف از تغيير رشته تلقي ميشود و حق تغيير رشته تا پايان دوره از وي سلب ميگردد.
    ماده 58:
    دروسي كه دانشجو در رشته قبلي گذرانده است در گروه آموزشي رشته جديد بررسي و معادل سازي ميشود و فقط دروسي از وي پذيرفته ميشود كه به تشخيص گروه آموزشي، با دروس رشته جديد اشتراك محتوايي داشته باشد و نمره هر يك از آن دروس نيز از 12 كمتر نباشد.
    تبصره 1:
    دروس پذيرفته شده در كارنامه دانشجو ثبت و نمرات آنها در محاسبه ميانگين كل منظور ميشود، ولي نمرات دروس پذيرفته نشده بدون احتساب در ميانگين در كارنامه دانشجو باقي ميماند در اين حال چنانچه ميانگين كل واحدهاي پذيرفته نشده او كمتر از 12 باشد، جمعا به عنوان يك نيمسال مشروطي براي دانشجو در رشته جديد منظور ميشود.
    تبصره 2:
    در صورتي كه تعداد واحدهاي دروس پذيرفته نشده دانشجو، در حدي باشد كه امكان گذراندن واحدهاي مورد نياز رشته جديد را در طول مدت مجاز تحصيل، از وي سلب كندبا تقاضاي تغيير رشته او موافقت نميشود.
    تغيير رشته اضطراري
    ماده 59:
    چنانچه دانشجو به تشخيص شوراي آموزشي دانشگاه در دوران تحصيل دچار بيماري يا سانحهاي گردد كه توانايي ادامه تحصيل در آن رشته و يا امكان بهرهگيري از كارآيي حاصل از آن را طبق جداول نقص عضو از دست بدهد، ميتواند با رعايت ساير مقررات به رشته ديگري متناسب با رشته خود در همان گروه آزمايشي كه از لحاظ نمره آزمون ورودي نزديكترين نمره را دارد تغيير رشته دهد. در اين حال دانشجو از رعايت شرايط موضوع ماده 55 (باستثناي بند 1) و ماده 57 معاف خواهد بود.
    تبصره:
    در مواردي كه دانشجو به دلايل نقص عضو و بيماري، توانائي ادامه تحصيل در هيچ يك از رشتههاي گروه آزمايشي مربوط را نداشته باشد، كميسيون آموزشي دانشگاه پس از بررسي كامل مسأله نسبت به تغيير رشته دانشجو به رشتهاي در گروه آزمايشي ديگر تصميم ميگيرد.
    ماده 60:
    دانشجويان دوره دكتري پزشكي عمومي، دندانپزشكي، داروسازي و دامپزشكي يا دورههاي كارشناسي ارشد پيوسته، كه به دلايلي از تحصيل در دوره مربوط منع شدهاند، در صورتي كه حداقل واحدهاي معادل دوره كارداني يا كارشناسي را گذرانده باشند، با تصويب شوراي آموزشي دانشگاه و يا احتساب واحدهايي كه گذراندهاند، ميتوانند به يكي از رشتههاي گروه پزشكي يا يكي از رشتههاي مرتبط با آن در گروه ديگر، در مقاطع كارداني يا كارشناسي، تغيير رشته دهند و پس از تطبيق واحدهاي گذرانده شده دررشته جديد به ادامه تحصيل بپردازند.
    تبصره:
    در صورتي كه دانشگاه مبدأ، فاقد رشته متناسب براي تغيير رشته اين گونه دانشجويان باشد، شوراي آموزشي دانشگاه نظر خود را داير بر تغيير رشته دانشجو، حسب مورد ببه معاونت آموزشي وزارت فرهنگ و آموزش عالي يا معاونت آموزشي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي اعلام ميكند، تا دانشجو را در يكي از دانشگاههاي ديگر جايابي نمايند.
    ماده 61:
    متقاضي تغيير رشته بايددرخواست خود را همراه مدارك لازم، حداقل 6 هفته پيش از شروع نيمسال تحصيلي به اداره آموزش دانشگاه در محل تحصيل خود تسليم نمايد.
    ماده 62:
    تغيير رشته از مقطع كارشناسي به مقطع كارداني بلامانع است دراين حال براي اين گونه دانشجويان حداكثر مدت مجاز تحصيل بر مبناي دوره كارداني محاسبه و به ازاي هر 20 واحد پذيرفته شده از دانشجو، يك نيمسال از طول تحصيل وي كاسته ميشود.

داره خودمونی میشه MatinCracker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

نظرتون در مورد تکنولوژی کنترل چیه ؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •