تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نیسان ماکسیما یا تویوتا کمری فول؟!

راي دهنده
72. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ماکسیما

24 33.33%
  • کمری

48 66.67%
صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 65

نام تاپيک: نیسان ماکسیما یا تویوتا کمری فول؟!

آخر فروم باز Mojtaba-MCI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    رشت

13 نیسان ماکسیما یا تویوتا کمری فول؟!

سلام دوستان ، می خوام یه مقایسه ی کامل داشته باشم بین ماکسیما و کمری فول برای خرید...
    شما کدومو پیشنهاد می دید؟!البته عوامل مهمی توو این مقایسه دخالت دارن ، مثلا مصرف سوخت ، شتاب ، سواری ، خدمات پس از فروش ، قطعات ماشین و از همه مهم تر اینکه جوون پسند باشه.
    از طرفی نیسان ژاپن به خاطر گیربکس های خارق العاده و کیفیت کلیش توو بازار خوب فروش میره و از طرفی تویوتا به خاطر کیفیت بالای قطعات و امکانات ماشیناش یه رقیب بزرگ محسوب میشه.
    کلا هرچی رو که میشه مقایسه کرد بیان کنید(به خصوص اون دوستانی که این ماشین ها رو داشتن یا پشتشون نشستن).می خواستم آزرا رو هم توو این رقابت جا بدم ولی هرچی فک می کنم می بینم آزرا توو یه کلاس دیگه س!با تشکر فراوون!
    Last edited by Mojtaba-MCI; 12-09-2009 at 09:28.

حـــــرفـه ای امير موسر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اصولا اصلا قابل مقایسه نیستن ! تو همه اون فاکتورای بالا که در نظر داری کمری بهتره !

تویوتای کره
    تویوتا هم برای ژاپنه !

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

اصولا اصلا قابل مقایسه نیستن ! تو همه اون فاکتورای بالا که در نظر داری کمری بهتره !
    حالا اگه کمری فول رو در نظر نگیریم چی؟!منظورم معمولیشه...
    تویوتا هم برای ژاپنه !
    نمی دونم چرا قبلا همچین چیزی شنیده بودم ، پس من اشتباه گفتم.

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

ویرایش شد.

پروفشنال Amin-Nasim's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Kerman

پيش فرض

کمری هم خوشگل تره هم جوون پسند تره

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

خودت هم همون جور که گفتی آزرا از نظر قیمت و امکانات حداقل از این 2 تا برتری داره
    البته عوامل مهمی توو این مقایسه دخالت دارن ، مثلا مصرف سوخت ، شتاب ، سواری ، خدمات پس از فروش ، قطعات ماشین و از همه مهم تر اینکه جوون پسند باشه.
    از طرفی نیسان ژاپن به خاطر گیربکس های خارق العاده و کیفیت کلیش توو بازار خوب فروش میره و از طرفی تویوتا به خاطر کیفیت بالای قطعات و امکانات ماشیناش یه رقیب بزرگ محسوب میشه.
    عرض به خدمتت که
    مصرف سوخت کاملا کمری برتره و مصرف سوخت ماکسیما خیلی بالاست
    شتاب خوب مشخصه که ماکسیما با توجه به موتور v6 کاملا برتره
    سواری هم راستش دقیقا نمیدونم ولی فکر کنم ماکسیما اسپرت تر و خوشدست تر باشه و کمری راحت تر و نرم تر
    خدمات پس از فروش هم ایرتویا فعلا خدمات خیلی خوبی ارائه میده و ضمنا کمری خرجش خیلی کمتر از اون چیزی هست که فکرش می کنی

اینم بگم که تویوتا آریون هم هست که از موتور v6 استفاده می کنه اگه بتونی با ظاهر آریون کنار بیای قطعا بدون که اتومبیلی برتر از ماکسیما خریدی

7. این کاربر از corey بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن متفرقه meha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

نه از لحاظ سواری کمری بهتره....یکم فرمانش از ماکیسما تیزتر هست...صندلی خیلی نرمی نسبت به ماکسیما داره.....

ماکسیما مصرف سوخت بالایی داره مخصوصا توی سربالایی با معکوس دادن...

کلا اگر شتاب براتون مهم باشه نمیشه آپشنهای کمری را نادیده گرفت....

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

ببینید مصرف سوخت و شتاب خیلی برام مهمه!حالا تصور کنید کمری فول نباشه...چون همین پسوند "فول" باعث شده خیلی ها به کمری رای بدن!
    میشه یه آمار دقیق از مصرف این دو ماشین بدید.چون من جایی خونده بودم ماکسیما به ازای هر 100 تا 12 لیتر می سوزونه(به نظرم 12 تا خیلی هم زیاد نیست البته اگه بیشتر از این نباشه..) ، کمری رو اصلا نمی دونم.سوال دیگم اینه که آیا به کمری کارت سوخت تعلق می گیره یا نه؟!
    به لحاظ ظاهری کمری ماشین پر ابهتیه ولی من احساس می کنم ماکسیما جوون پسندتره...ضمن اینکه فک می کنم رانندگی با ماکسیما لذت بخش تر باشه.یکی از دوستان کمری داشت می گفت ماشین خیلی راحتی نیست!کلا خشک حرکت می کنه!میشه راجع به اینم یه توضیحی بدید؟!

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

کمری کارت سوخت نداره و اونایی هم که داشتن دیگه کارتشون شارژ نمیشه
    مصرف ماکسیما بالاتر از این حرفاست کلا مصرفی که کمپانی اعلام می کنه بر اساس میانگین مصرف اتوبان و شهر هست همین طور شرایط هم ایده آل هست مثلا میزان ارتفاع و نوع بنزین و ...

ماکسیما به نظرم یه ذره رنگ کهنگی گرفته و به نظرم کمری از نظر طراحی مناسب تر هست
    در رابطه باسواری طبق تجربه بعضی از بچه های همین جا ماکسیما تو رده خودش بی نظیره و سواری و هندلینگ بسیار خوبی داره کمری هم سواری خیلی خوب و راحتی داره
    ..............

اگه نباشه جاش خالی می مونه mkhavari2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ماسیما تکنولوژی قدیمی تره از کمری
    من پشت کمری ننشستم اما ماکسیما توی سرعت و سر پیچ عقبش از کنترل خارج میشه و فکر نمیکنم کمری اینطوری باشه
    اما دوستم که کمری داره میگه وقتی پشتش میشینی ناخود آگاه سنگین رانندگی میکنی و رانندگیت پیره مردی میشه خودش میگفت احساس شیخ های عرب بهش دست میده
    در کل از لحاظ کلاس از نظر شخصی من کمری خیلی بالاتره اما ماکسیما زمین رو رنده میکنه و راه میره

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •