تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نیسان ماکسیما یا تویوتا کمری فول؟!

راي دهنده
72. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ماکسیما

24 33.33%
  • کمری

48 66.67%
صفحه 6 از 7 اولاول ... 234567 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 65

نام تاپيک: نیسان ماکسیما یا تویوتا کمری فول؟!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام دوستان.
    من هم ماکسیما داشتم هم کمری.از نظر قدرت هیچ ماشینی مثل ماکسیما نیست.مخصوصا وقتی معکوس میکشی پرواز میکنه.ولی از نظر راحتی و نرمی کمری بهتر از ماکسیما هست.مخصوصا از نظر سوخت.ماکسیما در 100km حدود 18تا مصرف میکنه ولی کمری چیزی در حدود 11تا.در ضمن لوازم کمری همه جا فراون و ارزون تر از لوازم ماکسیما.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام دوستان.
    من هم نیسان ماکیسما داشتم و هم تویوتا کمری فول.از نظر قدرت هیچ ماشینی مثل ماکسیما نمیشه مخصوصا وقتی معکوس میکشی پرواز میکنه.ولب مصرف سوختش خیلی زیاده.در 100km حدود 18 تا مصرف داره در حالی که کمری حدود 11 الی 12 تا مصرف داره.از نظر نرمی کمری بهتر از ماکسیما هست البته به نظر من.چون من تازه 10 روزه کمری رو فروختم.در ضمن لوازم تویوتا هم ارزون هم فراون.کمری یک حسن دیگه هم داره و اون اینکه دنده تیپترونیک چند حالته داره . رانندگی با اون بهتره ولی گیربکس ماکسیما خشکه.یه پیشنهاد هم دارم کمری مدل se بهتره و جوون پسند.من که راضی بودم از se.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام دوستان عزیزم...
    یه چند تا تجربه شخصی رو در مورد کمری و ماکسیما میخوام خدمتتون عرض کنم.
    خودم ماکسیمای اتومات 88 دارم...

کارت سوخت بهش تعلق میگیره ولی 400 تومن حساب میشه.500 لیتر سهمیه توش هست برای بار اول.

شتابش فوق العادست....یعنی به طور باورنکردنی بالاست...روی این که هیچ بحث و شکی نیست...حتی هندلینگش هم از کمری فول سر تر هست ولی امکانات کمری واضح هست که بیشتر و به روز تره...
    ماکسیما کمری رو توی یه چشم به هم زدن میگیره...تجربه شخصی که داشتم ماکسیما این ماشین ها رو تونست بگیره: انواع کمری ها ، سوناتا ، موسو ، مگان ، بنز سی200 ، سانتافه ، پژو 407.
    اینا شاخصاش بود.

راجع به پیچیدن توی پیچ های تند من موافقم...پیچهای نه چندان تند تا آستانه تند رو به خوبی و نرمی باور نکرنی ( به دلیل ارتفاع کم ماشین) میپیچه ولی توی پیچ های تند کنترل کمابیش سخت میشه مخصوصا عقب ماشین.

مصرف سوخت طبق ترجبه شخصی روی مدل 88 اگر به دفعات از مدل تعویض دنده ی اسپرتی استفاده نکنین روی 8.30 هست و اگر از اون استفاده کنین بیش از 11 نمی رسه...ابته ماشین رو 2 ماه بیشتر نیست که دارم شاید بعدش این رقم بیشتر بشه شایدم نه...

آخر فروم باز poria_mc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

در 100km حدود 18 تا مصرف داره
    من همه جور ماکسیمایی سوارشدم ولی هیچکدومشون به صدی 18 مصرف نرسیده بودن! بدتربنشون با رانندگی من مصرفش صدی 15 بود! این حرف رو اصلا قبول ندارم!
    در ضمن لوازم کمری همه جا فراون و ارزون تر از لوازم ماکسیما.
    معذرت میخوام شاید لحنم خوب نباشه ولی در مورد این حرف فقط میتونم بگم این جمله بالا به معنای واقعی چرته!! الان همه میدونن لوازم ماکسیما فراوونه و ارزونتر از لوازم ماشینی مثل 206!! شما کدوم یک از لوازم کمری رو دیدی که ارزونتر باشه؟؟
    کمری یک حسن دیگه هم داره و اون اینکه دنده تیپترونیک چند حالته داره .
    شما مطمئنی که کمری داشتی؟؟ ماشین دیگه ای نبوده؟؟ هیچ کدوم از کمری های ایران دنده تیپ ترونیک ندارن به جز مدلهای 6 سیلندر که اون هم طبق آمار فقط 47 دستگاه وارد کشور شده!
    ولی گیربکس ماکسیما خشکه
    بازم من شک دارم شما سوار ماکسیما هم شده باشی! چون گیربکس ماکسیما اصلا خشک نیست! یکم گیربکسش سنگین هستش که اون هم به خاطر موتور پر قدرتشه ولی به هیچ عنوان خشک نیست!

5. این کاربر از poria_mc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ماکسیما موتور قویتری داره والبته پر مصرف تر ولی گیبرکس اتومات ماکسیما هم واقعاً قدیمی و ناجالبه و همون کلی اختلاف ایجاد میکنه بین دنده دستیش و اتوماتش. امکانات کمری هم بهتره و ماشین امن تریه. کلاً کمری جدیدتر و به نظر من بهتر مگه خیلی دنبال قدرت موتور بالاتر و سرعت شتاب باشی که ماکسیما با گیربکس دستی اونطوری بهتره.

حـــــرفـه ای farshad bugatti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

من کمری رو توصیه میکنم درسته ماکسیما ماشینه خوبیه اما دیگه قدیمی شده...و امکانتش نسبت به هم کلاس هاش کمه و مصرفش هم زیاده درسته پر کیفیت ترین خودروی داخل هستش اما من ماکسیمای 83 رو با 88 عوض نمیکنم به نظر من کمری گزینه خوبیه.

داره خودمونی میشه morisiona's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگه منظورتون کمری های داخل ایران باشه این کمری ها به جز تعداد انگشت شماری شون ما باقی اونها در مدل 2007 4 سیلندر هستندحالا می خواد فول باشه
    همه چیز خودرو ظاهر نیست که
    این رو زمانی متوجه خواهید شد که در یک کل تو کل خیابانی از ماکسیما جا بمونید.
    ضمن این که من هر 3 مدل رو سوار شدم
    ماکسیما - کمری 2007 - کمری گرند
    کمری گرند پایین ترین تیپش هم 6 سیلندر و میشه گفت ماکسیما از گرند زیبا تر هست اما از کمری 2007 نه !
    من ماکسیما رو پیشنهاد می کنم !
    ضمن این که قیمت هاشون نزدیک به همه .
    Last edited by morisiona; 02-11-2009 at 12:41.

حـــــرفـه ای farshad bugatti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

اگه منظورتون کمری های داخل ایران باشه این کمری ها به جز تعداد انگشت شماری شون ما باقی اونها در مدل 2007 4 سیلندر هستندحالا می خواد فول باشه
    همه کمری ها 4 سیلندر هستند فول بودن ربطی به موتور نداره فقط تعداد محدوی 6 سیلندر وارد شده.
    همه چیز خودرو ظاهر نیست که
    این رو زمانی متوجه خواهید شد که در یک کل تو کل خیابانی از ماکسیما جا بمونید.
    همه چیز هم به شتاب و سرعت نیست هر ماشین به سلیقه هرکس بستگی داره اینجا بخش مشاوره هستش و باید هرکس را با توجه به معیار و خواسته هاشون راهنمایی کرد البته راهنمایی شما درسته منم نمیگم ماکسیما ماشینه بدیه....بحث قیافه هم باز سلیقه ای هستش.

داره خودمونی میشه morisiona's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

همه کمری ها 4 سیلندر هستند فول بودن ربطی به موتور نداره فقط تعداد محدوی 6 سیلندر وارد شده.

همه چیز هم به شتاب و سرعت نیست هر ماشین به سلیقه هرکس بستگی داره اینجا بخش مشاوره هستش و باید هرکس را با توجه به معیار و خواسته هاشون راهنمایی کرد البته راهنمایی شما درسته منم نمیگم ماکسیما ماشینه بدیه....بحث قیافه هم باز سلیقه ای هستش.

دوست مهربونم من هم مثل شما توصیه و نظر خود رو بر حسب تجربه ام بیان کردم
    و اگر نه برای من مهم نیست که کدوم رو می خوان برتر اعلام کنن
    این که شما می گین فولش هم 4 سیلندر هست درسته اما به نظر بعضی ها شرکت ها
    به موازات این که اپشن خودرو بالا می رود قدر موتور هم بالا می رود این رو هم بر حسب تجربه میگم .
    امید وارم جسارت نکرده باشم و سوءتفاهمی پیش نیورده باشم.

آخر فروم باز Mojtaba-MCI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

دیدم این بحث ادامه پیدا کرده گفتم یه سری مطالب از مجله ی "پلاک" بگم تا شما هم استفاده کنید...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •