تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 10 اولاول ... 45678910 آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 96

نام تاپيک: ساخت مجدد درايو ريكاوري براي همه مدلهاي نوت بوك

حـــــرفـه ای H@mid-Vista's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام..من یک مدل DV6-1203 خریدم..وقتی میخواستم DVD ریکاوری بسازم 2 گزینه وجود داشت که شامل:

RECOVERY DISK CREATION
    و

RECOVERY MANAGER
    بود...من به قسمت RECOVERY DISK CREATION رفتم و به ترتیب جلو رفت و ازم درخواست 3 عدد DVD کرد و حدود 45 دقیقه طول کشید و تمام شد..حالا سوال من اینه که قسمت دوم یعنی RECOVER MANGER مربوط به چی هست؟؟..نکه من اشتباه کردم و باید به این قسمت برم؟؟..چون الان درایو RECOVER ویندوز هم بیشتر از قبل اشغال شده؟؟؟
    ببين دوست عزيز اين سئوال به تاپيك مربوط نيست.
    يك تاپيك در همين بخش مشكلات سخت افزاري بزن و مطرح كن.
    مطمئن باش كلي ادم مياد جواب ميده

2. این کاربر از H@mid-Vista بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ab2reza1360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

يك گزينه داره به نام Bootable Rescue Media Builder در همان فولدر اكرونيس در استارت منو از اون استفاده كنه
    راستي در محيط ويندوز هم مي توني ايميج بگيري
    مشكلي نيست
    همه اين كارهايي كه گفتم در محيط ويندوز هم انجام ميشه
    آخه تو همین تاپیک خوندم که ساختن ریکاوری تو ویندوز به درد نمی خوره و حتما باید از طریق بوت بسازیم.بعدم یه سوال شاید خیلی بچه گانه: اینو اگه شما راهنمایی کردینو تونستم CD بسازم که دیگه نباید نصبش کنمو بعد ریست کنمو بیام بالا؟؟؟منظورم اینه که این برنامه دیگه احتیاج به نصب تو ویندوز نداره؟ اونی که شما گذاشتی اول این تاپیک همون مشکل رجیستر داشت، من بدون نصب از طریق CD اومدم بالا. درسته؟

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آخه تو همین تاپیک خوندم که ساختن ریکاوری تو ویندوز به درد نمی خوره و حتما باید از طریق بوت بسازیم.بعدم یه سوال شاید خیلی بچه گانه: اینو اگه شما راهنمایی کردینو تونستم CD بسازم که دیگه نباید نصبش کنمو بعد ریست کنمو بیام بالا؟؟؟منظورم اینه که این برنامه دیگه احتیاج به نصب تو ویندوز نداره؟ اونی که شما گذاشتی اول این تاپیک همون مشکل رجیستر داشت، من بدون نصب از طریق CD اومدم بالا. درسته؟
    بله در حالت بوت بهتره
    اما شما يك كاري كن
    برو در ويندوز اكرونيس سكيور زون رو بساز و بوتش رو فعال كن
    و بعد نيازي به سي دي هم نيست
    موقع بالا اومدن نوت بوك بهت ميگه اف-11 رو بزني

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام لپ تابم من vostro 1510
    الان کامل فرمت شده پارتیشن ها هم کلا پاک شد از دوباره پارتیشن بندی کردم؛ بعضی از درایورهارو ندارم در ضمن من ریکواری رو رایت کردم ولی با Nero به صورت دیتا. الان وقتی ویستا نصب می کنم بالا که میاد؛ تو startup گزینهrepair computer نیست.
    تو محیط ویستا 10 گیگ از درایو c رو shrink میکنم بعد DVD های Recovery رو کپی می کنم. بعد سیستم رو به سی دی ویستا بالا میارم با استفاده از dos نرم افزار PCRESTORE رو اجرا می کنم و dell factory image کامل restore می شه بعد هم repair startup رو میزنم ویستا بالا میاد ولی!!! اسم درایو سیستم عامل رو عوض می کنه و اسم درایو ریکاوری که ساختم رو
    C میزاره به خاطر همین خیلی چیزها کار نمی کنه.این نرم افزار می تونه به من کمک کنه؟؟

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

الان کامل فرمت شده پارتیشن ها هم کلا پاک شد از دوباره پارتیشن بندی کردم؛ بعضی از درایورهارو ندارم در ضمن من ریکواری رو رایت کردم ولی با Nero به صورت دیتا. الان وقتی ویستا نصب می کنم بالا که میاد؛ تو startup گزینهrepair computer نیست.
    تو محیط ویستا 10 گیگ از درایو c رو shrink میکنم بعد DVD های Recovery رو کپی می کنم. بعد سیستم رو به سی دی ویستا بالا میارم با استفاده از dos نرم افزار PCRESTORE رو اجرا می کنم و dell factory image کامل restore می شه بعد هم repair startup رو میزنم ویستا بالا میاد ولی!!! اسم درایو سیستم عامل رو عوض می کنه و اسم درایو ریکاوری که ساختم رو
    C میزاره به خاطر همین خیلی چیزها کار نمی کنه.این نرم افزار می تونه به من کمک کنه؟؟
    ببين دوست عزيز ريكاوري مثل نصب يك ويندوز جديد ميتونه باشه
    مي تونين هم يكبار ويندوز و كل نرم افزار ها رو نصب كنين و بعد ايميج بگيرين تا دفعات بعدي كارتون بعد از نصب ويندوز ساده باشه و همه برنامه ها هم اتوماتيك ظرف چند دقيقه نصب بشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

13 آفرین

باید بگم که شما نصف راه رو رفتی.
    چون در حالت ارجینال پارتیشن سیستم عامل پارتیشن دوم است ،پس ، پس از ریکاوری در پارتیشن دوم ویندوز نصب میشه.تو پارتیشن اول فایلهای ریکاوری رو بریز و بعد یک دفعه دیگه ریکاوری کن تا تو درایو دوم ویندوز نصب بشه.اینجوری هم پارتیشن ریکاوری رو ساختی و هم پارتیشن سیستم عامل .دوباره تست کن ببین گزینه ریکاوری به ادونس بوت آپشن اضافه شده یا نه(با f8 ) ، که اگه اینجوری بود کار تمومه.فقط بگو نرم افزار PCRESTORE رو چطور تو dos اجرا کردی چون برای من اجرا نشد.اندازه پارتیشن اول رو 10 گیگ و پارتیشن دوم رو بیشتر از 60 گیگ درست کن.
    موفق باشید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام دوستان،من به یک مشکل اساسی خوردم،لپ تاپ من 3 تا درایو داشت .با برنامه paragon خواستم 1 پارتیشن اضافه کنم که متوجه شدم 1 پارتیشن مخفی 100 مگی دارم.که هر 4 درایو praimery بودن.درایو ویندوز 70 گیگ بود که می خواستم 2 قسمت کنم ولی چون همه درایو هام primery بود نمی شد. درایو D = 70Gig بود و درایو دیگه درایو recovery ویندوز ویستا اورجینال بوده که البته الان ویندوز 7 نصب کردم.با برنامه paragon درایو D , وrecovery رو logical کردم که درایو های primery کم بشه ولی درایو recovery به E تبدیل شده و logical نمیشه ولی درایو Dبه logical تبدیل شده . الان وقتی میخواهم درایو recovery رو بازش کنم پیغام format میده .اگه کسی می دونه چطور میشه درایو recovery رو برگردونم ممنون میشم.البته درایو D هم دیگه primery نمیشه.با تشکر از همتون. لطف کنید منو از اول راهنمایی کنید چیکار کنم،چون گیج شدم.راستی من هیچ cd ندارم.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

paragon با ويندوز 7 مشكل داره و احتمال داره خرابي كرده باشه
    Acronis Disk Director Suite بهتره
    در مورد اون 100 مگي هم مال ويندوزه اگه پاكش كردي بايد ويندوزت رو براي استارت آپ ريپير كني 1 دقيقه كار داره سريع بوت رو تعمير مي كنه
    به همين روش يك ريكاوري بساز بره

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

بله در حالت بوت بهتره
    اما شما يك كاري كن
    برو در ويندوز اكرونيس سكيور زون رو بساز و بوتش رو فعال كن
    و بعد نيازي به سي دي هم نيست
    موقع بالا اومدن نوت بوك بهت ميگه اف-11 رو بزني
    داداشي من نسخه جديد اين اكرونيس رو نصب كردم، و فقط تو ويندوز مي تونم بك آپ بگيرم. توضيحاتت برام واضح نيست. واسه اينكه بتونم تو داس بسازم بايد دقيقا چيكاكنم؟؟؟ميگي سكيور زون رو داخل ويندوز بسازم بعد چي؟؟!!

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

آقا كسي نيست جواب منو بده؟؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •