تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 10 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 96

نام تاپيک: ساخت مجدد درايو ريكاوري براي همه مدلهاي نوت بوك

حـــــرفـه ای H@mid-Vista's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من درایو اوریجینال می خوام نه درایو دستی
    دوست عزيز شما تصور كن قرار بود در اين تاپيك براي همه برندها و همه مدلها بياييم توضيح بديم كه كار خيلي خيلي سختي مي شد و اصلا" حالت كلي پيدا نمي كرد.
    فراموش نكنين ويندوز اريجينال فقط يك ويندوز معمولي است كه اكتيويت شده و داراي درايور هست.
    اگر يك بار زحمت اينها رو بكشين به نظر من از ريكاوري سازنده هم راحتتره كار باهاش.

2. 2 کاربر از H@mid-Vista بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Shayan Arya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

من با هر دو نرم افزار Norton ghost و Acronis True Image کار کردم و به نظرم Acronis True Image بهتر هست

در این نرم افزار با قابلیت ghost explorer میشه درون فایل های Ghost گشت و یک یا چند فایل مورد نیاز را فقط استخراج کرد در صورت نیاز و نه اینکه مثلا به خاطر از دست رفتم و خرابی چند فایل ف کل سیستم مجدداً ریکاوری بشه !
    Acronis True Image هم این قابلیت و حتی بیشتر رو داره
    به نظر من عمر محصولات Norton مدت هاست که به پایان رسیده و محصولاتی مثل کاسپرسکی و نود 32 در زمینه آنتی ویروس و Acronis True Image در زمینه ریکاوری و ... خیلی به روزتر و بهتر هستند

براي اين كار از نرم افزار Acronis True Image 2009 استفاده خواهيم كرد. اين نرم افزار يك درايو مخفي به حجمي كه شما دوست دارين (بين 10 تا 20 گيگ توصيه ميشود) از بزرگترين درايو موجود شما جدا خواهد كرد و سپس يك كپي از درايو حاوي ويندوز شما خواهد گرفت و در اين درايو مخفي ورمزگذاري شده حفظ مي كند. از برتريهاي اين نرم افزار آن است كه مي توانيد در بوت مشابه همه نوت بوكها يك ريكاوري با فشردن كليد F-11 داشته باشيد.
    این درایو ریکاوری چیز خوبی هست و شاید برای خیلی از کاربران کافی و مفید باشه، ولی من ترجیه میدم از CD/DVD و یا حتی فلش مموری یا هارد پشتیبان با توجه به شرایط استفاده کنم
    به هر حال نسخه پشتیان واقعی باید علاوه بر اینکه موقع مشکلات نرم افزاری مشکل گشا باشد در صورت مشکل سخت افزاری هم در دسترس و قابل استفاده باشد
    ضمن اینکه من به تمام فضای هاردم احتیاج دارم

4. 6 کاربر از Shayan Arya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

البته نرم افزار Norton ghost که یکی از بهترین هاست در این نرم افزار با قابلیت ghost explorer میشه درون فایل های Ghost گشت و یک یا چند فایل مورد نیاز را فقط استخراج کرد در صورت نیاز و نه اینکه مثلا به خاطر از دست رفتم و خرابی چند فایل ف کل سیستم مجدداً ریکاوری بشه !

2
    دوست من همه نر م افزارها اين قابليتهاي موردنظر شما رو دارن تي مي تونين يك محدود بايت به بايت بدين كه رونويسي كني م شكلي نيست. گفتم در همه بررسي هاآكرونيس رو از همه بهتر دونستن از جمله به دليل سرعت كاري فوق العاده بالايي كه داره.

6. این کاربر از H@mid-Vista بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستاني كه نوت بوك آنها داراي داس و يا لينوكس بوده هم مي تونن خيلي خوب از اين نرم افزار استفاده كنند.
    اول يك ويندوز نصب كنين بعد هم درايورها و بعد هم نرم افزارهي اختصاصي نوت بوكتون رو نصب كنين
    بعد يك ايميج بگيرين و خيالتون راحت كه اگر جايي در سفر و يا دور از خانه به مشكل برخوردين لنگ نمي مونين

البته مي تونين از همين سيستم كامل و داراي همه نوع نرم افزار هم ايميج بگيرين و نگهداري كنين تا ريكاوري شما كمتر وقت گير باشه.
    ضمناگ مي تونين ند تا ايميج داشته باشين
    مثلا اكس پي و ويستا و 7
    كه اگه لازم شد يك زماني بينشون شيفت كنين

8. این کاربر از H@mid-Vista بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من با هر دو نرم افزار Norton ghost و Acronis True Image کار کردم و به نظرم Acronis True Image بهتر هست

Acronis True Image هم این قابلیت و حتی بیشتر رو داره
    به نظر من عمر محصولات Norton مدت هاست که به پایان رسیده و محصولاتی مثل کاسپرسکی و نود 32 در زمینه آنتی ویروس و Acronis True Image در زمینه ریکاوری و ... خیلی به روزتر و بهتر هستند

این درایو ریکاوری چیز خوبی هست و شاید برای خیلی از کاربران کافی و مفید باشه، ولی من ترجیه میدم از CD/DVD و یا حتی فلش مموری یا هارد پشتیبان با توجه به شرایط استفاده کنم
    به هر حال نسخه پشتیان واقعی باید علاوه بر اینکه موقع مشکلات نرم افزاری مشکل گشا باشد در صورت مشکل سخت افزاری هم در دسترس و قابل استفاده باشد
    ضمن اینکه من به تمام فضای هاردم احتیاج دارم
    100 درصد موافقم
    كلا محصولان نورتون بايد برن بوق بزنن
    همه سايتهايي كه محصولات نورتون رو بررسي كردن رتبه هاي 4 يا 5 به بعد به محصولاتش دادن
    مثلا" اكرونيس رتبه اول رو داره و نورتون گاست رتبه 5
    كسي اگر يك بار با اكرونيس كار كنه عمرا با نورتون كار كنه

بله ميشه از مدياي واسطه مثل فلش و يا هارد اكسترنال و يا دي ويدي هم استفاده كرد
    اما خوب هارد دم دست تره

10. این کاربر از H@mid-Vista بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

خوب شما حساب کنید اون موقع که نورتون نرم افزار ghost رو عرضه کرد کدوم شرکت عقلش به این حرفا می رسید ؟

به نظر من هنوز بهترینه ! هر چند پر باگه ! میبیتی تا 98 درصد بک اپ میگیره آخر ارور میده باید ریست کنی و از اول بری تا درست بشه

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوب شما حساب کنید اون موقع که نورتون نرم افزار ghost رو عرضه کرد کدوم شرکت عقلش به این حرفا می رسید ؟

به نظر من هنوز بهترینه ! هر چند پر باگه ! میبیتی تا 98 درصد بک اپ میگیره آخر ارور میده باید ریست کنی و از اول بری تا درست بشه
    اتفاقا همه اين نرم افزارها در سال 97 و 98 درست شد
    من يادمه وقتي ويندوز 98 اومد همه اين چيزها باب شد
    يك چيزي هم بود به نام roxio go back
    كه بعدا نورتون خريد و شد نورتون گو بك
    من در اينكه ام با يك نرم افزار عادت كنه خوب خيلي راحت تره بحثي ندارم
    اما براي كساني كه تا حالا كار نكردن قطعا اكرونيس خيلي بهتره
    يادتون نره همين ريكاوري كه روي نوت بوكها هست رو همين شركت به صورت فله اي مي سازه
    البته خوب با امكانات خيلي كمتر چون قيمتش كمه ولي تعداد زياد توسط شركتها خريد ميشه
    كلا نرم افزارهايي كه با نوت بوك هست اغلب در واقع يك نسخه ناقص يك محصول اصلي هست كه توسط يك شركت معتبر ساخته شدi.
    Last edited by H@mid-Vista; 10-09-2009 at 22:12.

13. این کاربر از H@mid-Vista بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

مثل همیشه کارت بیسته حمید جون
    امشب دانش میکنم فردا باش کار رو شروع می کنم

15. این کاربر از mehdi_08 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Shayan Arya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

من هم اولین بار که چشمم به کامپیوتر افتاد یادم میاد همه جا حرف از نورتون بود و واقعا اون موقع حرف اول رو میزد
    یا مثلا zone alarm که اولین فایروالی بود که شناختم
    ولی به نظر من نباید به نرم افزار خاصی وابسته شد چون باعث میشه خیلی از نرم افزار هایی که ممکنه بهتر باشند رو اصلا سراغشون نریم
    در کل پیشنهاد می کنم حتما Acronis True Image Home یا نسخه قوی تر اون Acronis True Image Echo Enterprise Server که شامل Acronis Universal Restore هم هست استفاده کنید
    Acronis Universal Restore اجازه میده که شما بتونید بعد از ایمیج گرفتن سیستم عامل رو روی دیگر سیستم ها با سخت افزار های متفاوت نصب کنید! کاری که به طور عادی امکان پذیر نیست

17. 4 کاربر از Shayan Arya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز scorpion818's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Global Village

پيش فرض

ممنون از معرفی این نرم افزار. من خودم هم تا حالا خیلی باهاش کار کردم و کلاً کمپانی Acronis خیلی نرم افزارهای قوی و کار درستی داره. چند بار هم به دوستان توی فروم این نرم افزار رو پیشنهاد دادم اما هیچ وقت آموزش کاملش نبوده که اگه حمید آقا زحمتش رو بکشه که خیلی عالی می شه.

19. این کاربر از scorpion818 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •