تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 19 اولاول ... 5111213141516171819 آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 189

نام تاپيک: سوالات یولید رااینجا مطرح کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

اینو که بلدم منظورم از فلش بک اینه که تو بیشتر کلیپا دیدید که یه تصویرسفید خیلی سریع میون ویدیوش میزنن انگار تو یه اتاق تاریک با نور چراغ قوه یا فلش موبایل بزنی این حالت رو میگم چجوری باید تو یولید بکارببرم؟ اسم این حالتو نمیدونم چیه واسه همین میگم فلش بک شما اگه اطلاعاتی دارید دراختیارمنم بذارید ممنون

داره خودمونی میشه Mohammad_Asus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان

یک فیلم آموزشی هست که قراره برای تعدادی دانشجو پخش بشه...اما به علت اینکه فیلم خارجی هست و قسمتی از بدن زن ها کمی تا قسمتی بدون پوشش هست و می خواستم حرف و حدیثی در زمان پخش فیلم پیش نیاد...دنبال یک نرم افزار هستم که بتونم روی قسمتهایی که اشاره کردم رو بپوشونم یا کاری بشه کرد که مشخص نباشه. مثلا مثل همین کاری که صداسیما با فیلمهای خارجی انجام میده...ولی خوب نه در اون حد حرفه ای..مثلا یه کادر رنگی یا فیلتر خاصی..

یه مقدار جستجو کردم ، این نرم افزار یولید رو پیدا کردم و دانلود کردم...حتی قسمتی از ویدئو رو کات کردم..روش فیلتر هم اعمال کردم...اما متاسفانه کل صفحه فیلتر میشه..من می خواستم فقط اون قسمت از بدن پوشش داشته باشه.

ممنون میشم راهنمایی کنید. با تشکر

در آغاز فعالیت Rijinaaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    من میخوام یه موسیقی اضافه کنم ولی وقتی دکمه ی open رو میزنم میگه فرمتش مشکل داره!
    درحالی که فرمتش mp3 هست و من قبلا هم این فرمت رو وارد برنامه یولید کردم.
    نمیدونم چیکار کنم؟؟!!
    میشه کمک کنید؟..خواهش میکنم!

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

سلام دوستان
    من میخوام یه موسیقی اضافه کنم ولی وقتی دکمه ی open رو میزنم میگه فرمتش مشکل داره!
    درحالی که فرمتش mp3 هست و من قبلا هم این فرمت رو وارد برنامه یولید کردم.
    نمیدونم چیکار کنم؟؟!!
    میشه کمک کنید؟..خواهش میکنم!
    سلام
    music track رو انتخاب میکنید دیگه؟
    شاید فایل شما فارسی باشه. اگه پوشه ای که توش هست هم فارسی باشه نمیزاره واردش کنی! کلا هیچ کدوم از پوشه ها و فایلها نباید فارسی باشه!

شما یه اهنگ دیگه وارد کن ببین بازم خطا میده؟ دقت هم کن پوشه یا فایل فارسی نباشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام کمک فوری
    من میخوام یک لوگو رو بندازم زیر عکس تا کلیپکنم وقتی میام عکس لوگو نوشتنش پیکسل میشه راهش چیه 09197868411
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    حیاتی یه کمک کنیم ممنون میشم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

دوستان من میخوام رو فیلمم مثلا بارش برف و قلب و.. یا کادر داشته باشم آیا با برنامه یولید میشه؟ لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

با سپاس - عضو جدید انجمن هستم -نمیدانم مشکلم را باید همینجا مطرح کنم یا نه ؟ با کورل ویدیو استودیو x3 کار میکنم و مشکلم اینه که : هنگام ذخیره سازیی در قسمت same as project setting یا هر گزینه دیگه ای error=failed to open mpeg encoder میده لطفا کمکم کنید ؟
    Last edited by karash89; 28-07-2013 at 11:03.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

مریم: من فیلم عروسی را میکس کردم با چه فرمتی باید ذخیره کنم و رایت کنم که روی وی سی دی و دی وی دی نشان بدهد؟
    و اینکه فیلم میکس شده نهایی رو به صورت کوچک در وسط صفحه نشان میدهد و کادر سیاه رنگی دورتادور فیلم عروسی قرار می گیرد چکار کنم که اندازه فیلم بزرگ شود و کادرها هم از بین بروند؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

با سپاس - عضو جدید انجمن هستم -نمیدانم مشکلم را باید همینجا مطرح کنم یا نه ؟ با کورل ویدیو استودیو x3 کار میکنم و مشکلم اینه که : هنگام ذخیره سازیی در قسمت same as project setting یا هر گزینه دیگه ای error=failed to open mpeg encoder میده لطفا کمکم کنید ؟
    کسی نیست کمک کنه ..... ؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام
    من اولین دفعه است که با برنامه یولید کار میکنم. ورژن برنامه هم 11 است.میخوام یه تیتراژ آخر کلیپم بذارم.
    میخواستم بپرسم با خود این برنامه میشه تیتراژ ساخت؟یه تیتراژ خیلی ساده...
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •