تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 16 اولاول ... 5678910111213 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 151

نام تاپيک: پژو 207 ( Peugeot 207 )

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو shahab_f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

امروز تبلیغش رو روی مجله دیدم ، اولا نوشته بود 207i (نه 206+) ، دوما توی قسمت محصولات پژو در ویکیپدیا ، 207i رو مدلی مخصوص ایران معرفی کرده و i یعنی ایران. حالا خدا میدونه همین 206+ ایه که شما عکسش رو گذاشتین یا 207 ـه .

آخر فروم باز poria_mc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

امروز تبلیغش رو روی مجله دیدم ، اولا نوشته بود 207i (نه 206+) ، دوما توی قسمت محصولات پژو در ویکیپدیا ، 207i رو مدلی مخصوص ایران معرفی کرده و i یعنی ایران. حالا خدا میدونه همین 206+ ایه که شما عکسش رو گذاشتین یا 207 ـه .
    ای بابا این مساله تمومی نداره!
    شهاب جان این پست من رو خوندی؟
    ببین قضیه ساده اس! تو همه دنیا(حداقل تو کشورهایی که تولید میشه!) اسمش 206 پلاسه! ولی اینجا واسه اینکه هم خوب فروش کنه و هم صدای ملت در نیاد که: چرا همون 206 با یه اضافه!! رو دارید میکنید تو پاچه مبارک ما 21 میلیون!! به اسم 207i میفروشن! من نمیدونم این i از کجا اومده؟

3. 2 کاربر از poria_mc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

از لحاظه شتاب و موتور چه فرقی با تیپه 5 یا 6 داره ؟؟

ولی فکر نکنم خیلی فروش داشته باشه

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

از لحاظه شتاب و موتور چه فرقی با تیپه 5 یا 6 داره ؟؟

ولی فکر نکنم خیلی فروش داشته باشه

تمام مشخصاتش با 206 TU5 یکیه! خرجهاشم با اون یکیه! پس نسبتا پرخرجه! دوگانه سوز هم فعلا برنامه ای برای تولیدش ندارن!
    بار ها بحث شده
    ضمنا شتاب تیپ 5 و 6 تقریبا خیلی فرقشه
    یه چیزی توی مایه های تیپ 5 باید باشه

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو shahab_f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

ای بابا این مساله تمومی نداره!
    شهاب جان این پست من رو خوندی؟
    آره ، حرف من بیشتر قسمت دومش بود که توی ویکیپدیا نوشته بود این i برای ایرانه ، گفتم شاید 206+ نباشه و واقعا همون 207 باشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

بيچاره خوشگله که!!
    يه جورايی قيافش فشن شده.
    اگه شتاب و ترمز و مصرف و ايمنيشم خوب باشه فکر کنم خوب فروش کنه .
    تصور کن آدم اسپرتش کنه........!!
    واااااای من که عاشقش شدم!
    کاش هنوز ماشين نخريده بودم پشيمون شدم.....!!
    چراغاش مثل فولکس قورباغه ای هستن!! ور قلنبيده
    ولی باحاله خداييش

آخر فروم باز hamed malekpour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

به نظر من تا 6تا7ماه دیگه ایران صندوق دارش را بزنه207sd?

آخر فروم باز hamed malekpour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

با حضور وزير صنايع و معادن؛

پژو 207آي ، فردا رونمايي مي شود

پژو 207 آي با هدف توسعه سهم ايران خودرو در بازار هاي داخلي و خارجي با حضور وزير صنايع و معادن و مديران صنعتي كشور اول اسفندماه سال جاري رونمايي مي شود
    به گزارش ايكو پرس، مهندس مير جواد سليماني قائم مقام مدير عامل ايران خودرو دركيفيت و محصول با بيان اين مطلب گفت: پژو 207آي از موتور پرقدرت 1600سي سي بهره برده و با سطح تجهيزات فول آپشن با گيربكس هايدستي و اتوماتيك به بازار عرضه مي شود.

وي خاطر نشان ساخت: اين محصول علاوه بر ايران­خودرو در كشورهايي كه شريك تجاري پژو محسوب مي­شوند؛ از قبيل برزيل، آرژانتين، مالزي و چين توليد و عرضه مي­شود.

مهندس سليماني افزود: در طراحي خودروي 207 آي از آخرين تكنولوژي هاي روز استفاده شده و به دليل چالاكي،‌ قابليت هاي ديناميكي‌ بالا و قيمت مناسب، از محبوبيت ويژه اي در ميان جوانان و خانواده ها در سطح جهان برخوردار شده است.

قائم مقام ايران خودرو تاكيد كرد: پژو 207 آي با توجه به نوع جاده­هاي كشور و نوع سوخت موجود با شرايط آب و هواي مناطق مختلف ايران كاملا همخواني دارد.

وي برنامه توليد پژو 207 آي را براي سال آينده بين 15 تا 20 هزار دستگاه پيش بيني كرد.

سليماني مهم ترين تجهيزات ايمني پژو 207 آي را ؛ ترمز ضد قفل (ABS)،کيسه هواي ايمني (Airbags) راننده و سرنشين، سيتم ضد سرقت ايموبلايزر،کمربندهاي ايمني سه نقطه­اي مكانيزم پيش كشنده، قابليت تنظيم ارتفاع كمربندهاي جلو، بازشدن قفل­ در­ها پس از تصادف (در صورت فعال شدن(Airbag) و قابليت قفل شدن اتوماتيک درها پس از حرکت دانست.

وي با اشاره به اين كه پژو 207 آي داراي استاندارد زيست محيطي يورو 3 است ، خاطر نشان ساخت: سيستم تنظيم سرعت برف پاك كن با سرعت خودرو، چراغ همراهي در محيط تاريك و كم نور، قابليت تنظيم ارتفاع نور چراغ جلو از داخل خودرو، قابليت خواباندن صندلي عقب براي استفاده بيشتر از صندوق؛ از جمله تجهيزات عملكردي اين خودرو است.

قائم مقام مدير عامل ايران خودرو مهمترين اهداف ايران خودرو جهت توليد پژو 207 آي را افزايش رضايت مشتريان با ارائه محصولي جذاب، لوكس و متمايز با ساير خودروها، بهبود وجهه شركت در زمينه به روز بودن و طراحي محصولات ،ارتقاي جايگاه و افزايش چرخه عمر محصول(PLC) خانواده پژو، ارائه نسل جديدي از خودروهاي پژو با ظاهري مدرن و با امكانات فني و رفاهي بالاعنوان كرد.

وي درخصوص نام گذاري پژو 207 آي گفت : شركت پژو فرانسه در كشورهاي متعددي در دنيا فعاليت و محصولات خود را عرضه مي كند كه در برخي كشورها فقط صادرات دارد؛ در برخي ديگر از كشورها به عنوان شريك تجاري فعاليت مي كند و در برخي از كشورها نيز خود كارخانه توليدي راه اندازي كرده است.

سليماني تاكيد كرد : به همين دليل نامگذاري محصولات پژو در اين كشورها كاملأ با فرهنگ و زبان مردم آن همخواني دارد و پژو سعي مي كند نامي كه براي محصولات خود انتخاب مي كند مورد پذيرش مردم آن كشور قرار بگيرد. در ايران نيز شركت پژو براي نامگذاري اين محصول اقدام به برگزاري نظرسنجي از مشتريان و دارندگان خودروهاي ايراني نمود و پس از اجراي اين پژوهش علمي، نام ( 207آي ) از بين نام هاي متعددي كه وجود داشت انتخاب شد.

10. این کاربر از hamed malekpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

چه تعریفی کرده!!!
    یکی نیست بیاد بهش بگه آخه ***** این همون 206 هست که میخوان جور دیگه ای با قیمت خدا تومن به مردم بندازین!
    نمیدونم اینا موتور قدرتمند ندیدن که هی 105 اسب رو قدرتمند حساب میکنن
    XU7 که 100 تا میده رو نمیگن قدرتمند
    اگه میخواین ازش تعریف کنین خوب بگین کم مصرف
    بگین با سیستم متغیر تایمینگ سوپاپ ها
    سليماني مهم ترين تجهيزات ايمني پژو 207 آي را ؛ ترمز ضد قفل (ABS)،کيسه هواي ايمني (Airbags) راننده و سرنشين، سيتم ضد سرقت ايموبلايزر

من که کف بر شدم
    اینارو نداشت میخواست چیکار کنه؟
    -----------------------------------------
    من اگه پول داشتم هیچوقت پای این ماشین نمیدادم
    چون همون تیپ 5 و 6 خودمونه که میخوان با قیمتی خیلی بیشتر بهمون بندازن
    این یکی رو هم الان خوندم :
    پس از اجراي اين پژوهش علمي، نام ( 207آي ) از بين نام هاي متعددي كه وجود داشت انتخاب شد.

12. 2 کاربر از D r i v e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز poria_mc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سليماني مهم ترين تجهيزات ايمني پژو 207 آي را ؛ ترمز ضد قفل (ABS)،کيسه هواي ايمني (Airbags) راننده و سرنشين، سيتم ضد سرقت ايموبلايزر،کمربندهاي ايمني سه نقطه­اي مكانيزم پيش كشنده، قابليت تنظيم ارتفاع كمربندهاي جلو، بازشدن قفل­ در­ها پس از تصادف (در صورت فعال شدن(Airbag) و قابليت قفل شدن اتوماتيک درها پس از حرکت دانست.

وي با اشاره به اين كه پژو 207 آي داراي استاندارد زيست محيطي يورو 3 است ، خاطر نشان ساخت: سيستم تنظيم سرعت برف پاك كن با سرعت خودرو، چراغ همراهي در محيط تاريك و كم نور، قابليت تنظيم ارتفاع نور چراغ جلو از داخل خودرو، قابليت خواباندن صندلي عقب براي استفاده بيشتر از صندوق؛ از جمله تجهيزات عملكردي اين خودرو است.
    تمام این امکانات رو 206 بوده و به طریقی حذف شده!(حتی به قفل کمربند و چراغ داشبورد هم رحم نکردن!) حالا رو این ماشین به عنوان تجهیزات روز داره ارائه میشه! این نشون از برنامه ریزی طولانی مدت ایران خودرو مارمولک میده!
    به نظر من با توجه به امکاناتش واسه کسایی که اولین بار میخوان ماشین بخرن انتخاب خیلی خوبیه!

14. 3 کاربر از poria_mc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •