تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 16 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 151

نام تاپيک: پژو 207 ( Peugeot 207 )

پروفشنال ماتاتا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

امروز به نمایندگی ایرانخودرو رفتم برای نظرخواهی در مورد ماشین جدید این کمپانی با نام ( 207i ).

ابتدا مهمان ها توسط چای و نسکافه شیرینی پذیرایی شدند و سپس نوبتی توسط یکی از کارمند ها می رفتن برای نظرخواهی در مورد ماشین جدید.

ابتدا قبل از ورود به قسمتی که ماشین در آنجا بود یک فرم 3 صفحه ای در مورد سلایق و نظرات رو تکمیل کردیم و سپس راهی مرحله بعد شدیم...!

در قسمت مذکور 4 ماشین کنار هم قرار داده شده بود که به ترتیب این ماشین ها بود: "تویوتا یاریس لیفت بک" ، "فولک واگن گل" ، "پژو 207i" و پژو 206 تیپ 6" ( روی آرم گل و یاریس چسب برق زده بودن که مثلا معلوم نباشه مال کدوم کمپانیه!!! )

در اینجا بود که خانم نظرسنج در مورد قسمت های ظاهری هر 4 خودرو نظر بنده رو می پرسیدند و از من خواست که در هر مورد به ترتیب اولویت ماشین ها رو بگم که کدوم بهتره!
    ظاهر ماشین تقریبا همین عکس هاییه که دوستان زحمت کشیدن و من از همون عکس ها با اجازه استفاده می کنم!

ظاهر رو به روی خودرو جالب بود و نظر من رو جلب کرد پراغ هایی بزرگ تر و جذاب تر از 206 و نوع درب موتور جدید اون و جلو پنجره جدید که ظاهر متفاوتی به اون بخشیده بود! از جلو در نوع استیل قیافه با تویوتا یاریس تقریبا برابری داشت و از جهاتی جذاب تر هم بود. دو ماشین دیگه یعنی 206 و مخصوصا گل اصلا در کنار این دو ماشین محلی از اعراب نداشتن! (البته تمام این ها سلیقه شخصی بنده ست!)

سپس نوبت رسید به کنار ماشین و درب و گلگیر و رینگ های خودرو! از کنار این ماشین فرق چندانی با 206 نداشت! فقط زه جانبی خودرو به جای رنگ سیاه همرنگ بدنه بود که زیاد تاثیری نداشت. منتها رینگ های این ماشین به نظر من چندان چنگی به دل نمی زد و نظر بنده رو به هیچ عنوان جلب نکرد! از زاویه جانبی به عقیده من یاریس بهتر و هماهنگ تر از سایر گزینه ها بود.

بعد ثبت نظرات کارشناسی! بنده رفتیم پشت اتومبیل ها و دوباره مشغول شدیم!
    چراغ های پشتی از نظر استیل تفاوت چندانی با 206 نداشت و فقط نوع قرار گیری چراغ های داخلش کمی عوض شده بود که اندکی زیباتر بود اما سپر عقب همونطور که در عکس هم می بینید یک نوار مشکی روش قرار گرفته و چراغ مه شکن و... داخل اون تعبیه شده که به نظر من چندان جذاب نبود و به فرم ماشین نمی اومد! در این زمین هم یاریس زیباتر و هماهنگ تر بود!!

سپس با راهنمایی خانم زحمتکش وارد ماشین شده و پشت فرمان جلوس نمودیم!
    داخل ماشین انصافا خیلی زیباتر از 206 شده و حتی به عقیده من از یاریس هم خیلی زیباتر بود. فقط غربیلک فرمان یه مقدار نا متجانس بود که تو ذوق میزد و اینکه درب ماشین با 206 فرقی نکرده بود! اما داشبورد و پنجره کولر و بخاری و ساعت و پراغ خطر ماشین به شکل دلنشینی طراحی شده بود.
    صندلی راننده هم راحت و مناسب بود. محل ترمز دستی و کلید های بالابر شیشه و آینه ها نیز دقیقا مثل 206 تیپ 6 بود و هیچ فرق بارزی نداشت.

صفحه نمایش پشت فرمان هم زیبا طراحی شده و نظر منو جلب کرد. مخصوصا قاب نقره ای دور آمپرها..! دیگه خودتون میبینید دیگه!

سپس پیاده شدیم و رفتیم صندلی عقب نشستیم. فضا برای سرنشینان عقب هم کافی بود و برای پای سرنشینان هم با توجه به اندازه ماشین فضای خوبی وجود داشت و اذیت کننده نبود. از این حیث هم نمره قبولی گرفت!

بعد این آزمایشات به سمت دیگری راهنمایی شدیم که نظر کلی ما رو در مورد ماشین ها جویا شدند که کدوم رو بیشتر پسندیدید و ....

در این قسمت تنها نکته قابل توجه دادن لیست مشخصات فنی خودرو و قیمت آن بود. مشخصات فنی خودرو تقریبا کپی 206 تیپ6 بود!
    قیمت این ماشین با دنده اتوماتیک 21,300,000
    و با گیربکس دستی 19,300,000 در نظر گرفته شده بود.

فکر کنم در مورد اسم ماشین هنوز به نتیجه قطعی نرسیده بودن! چون یکی از سوال ها این بود که به نظرتون اسم 207i مناسبه یا نام دیگری رو پیسنهاد می کنید!! که به نظر من سوال مسخره ای بود!

این بود شرح ماوقع حضور بنده که امیدوارم قصورات اون رو ببخشید چون کلا زیاد اینکاره نیستم!!
    Last edited by ماتاتا; 10-01-2010 at 16:24.

2. 12 کاربر از ماتاتا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MoHaMaD ZaNd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزيز بابت توضيحات ممنونم !!! ولي بايد بگم خاك تو سرشون !!! 21 تومن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟
    من اگه جاي تو بودم وقتي قيمت رو بهم گفتن با پشت دستي ميزدم تو دهن همون خانم زحمتكش !!!

4. 3 کاربر از MoHaMaD ZaNd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ماتاتا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوست عزيز بابت توضيحات ممنونم !!! ولي بايد بگم خاك تو سرشون !!! 21 تومن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟
    من اگه جاي تو بودم وقتي قيمت رو بهم گفتن با پشت دستي ميزدم تو دهن همون خانم زحمتكش !!!

حدود 3 میلیون گرون تز از 206 تیپ6 میشه، نه؟

داره خودمونی میشه SeaN | PauL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

پژو 207 آي دهه مبارك فجر رونمايي مي شود

به گزارش خبرخودرو ، همزمان با سي و يكمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران ، پژو 207 آي با حضور مسئولين بلند پايه صنعتي و اقتصادي كشور رونمايي مي شود .
    به گزارش خبرنگار خبرخودرو ، مهندس مير جواد سليماني قائم مقام مدير عامل ايران خودرو دركيفيت و محصول با بيان اين مطلب گفت : ظرفيت توليد روزانه اين خودرو 200 دستگاه است كه افزايش توليد آن بستگي به تقاضاي بازار دارد .
    وي خاطر نشان ساخت : تاپايان سال جاري 500 دستگاه پژو 207 آي توليد مي شود .
    سليماني ميزان خودكفايي پژو 207 آي را تقريبا معادل 206 عنوان كرد و اظهارداشت : حدود 300 يورو افزايش قطعات جديد سي كي دي دراين محصول خواهيم داشت كه درصورت ورود به بازار ، بيش از 10 هزار دستگاه آن به سرعت قابليت ساخت داخل خواهد يافت .
    وي حجم سرمايه گذاري جهت صنعتي سازي 207 آي را حدود 10 ميليارد ريال برآورد كرد و افزود : پژوي فرانسه توافق كرده به شرط اقتصادي بودن خودكفايي قطعات جديد اين خودرو ، درهر زمان كه ايران خودرو اعلام كند حاضر به تامين 50 درصد سرمايه گذاري مورد نياز قالب ها است .
    سليماني تاكيدكرد : پژو 207 آي دردو مدل دستي و اتوماتيك توليد مي شود و پژو موافقت كرده درصورت صرفه اقتصادي درتوليد اين خودرو ، امكان صادرات آن از ايران فراهم كند .
    وي ياد آورشد : اين محصول دردونوع هاچ بك و صندوقدار توليد مي شود كه ايران خودرو درگام اول مدل هاچ بك را توليد و براي نوع صندقدار آن برنامه ريزي خواهد كرد .
    قائم مقام ايران خودرو ادامه داد: عمده توليد و فروش‌ پژو 207 آي در سال آينده خواهد بود.

7. 3 کاربر از SeaN | PauL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hamed malekpour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

ماشين خوبيه خيلي شيك است وجالب؟

آخر فروم باز mm00's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Gaming n mUsic WorldZ

پيش فرض

موتور tu5
    قیمت 23500
    به نظر که اصلا ارزش نداره ..

10. 2 کاربر از mm00 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

ولي باز هم مردم عزيز ايران مي خرنش؟!!!............

آخر فروم باز 2299's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    همین نزدیکی

پيش فرض

موتور tu5
    قیمت 23500
    به نظر که اصلا ارزش نداره ..
    23500 خیلی زیاده رو چه حسابی ؟؟؟؟ ولی عشق است موتورش رو

13. این کاربر از 2299 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mm00's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Gaming n mUsic WorldZ

پيش فرض

23500 خیلی زیاده رو چه حسابی ؟؟؟؟ ولی عشق است موتورش رو
    یکی از بچه های tt میگفت که یکی از اشناهاشون از تمامی مراحل تولید این خودرو هم عکس هم فیلم داره و گفته قیمتش 23500 خواهد شد (یعنی اونجا مشغول به کاره) البته محاله زیره 20 بدن در هر صورت
    ولی موتورش شک نکن tu5 هست
    من که خودم بیشتر دوست دارم tu5 رو روی 206 معمولی استفاده کنم !

15. این کاربر از mm00 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

يك اشغال چرا پشت اون ماشين بالايي نوشته شده 206؟

صفحه 6 از 16 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •