تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 23

نام تاپيک: میشه باند ضبط رو به کامپیوتر وصل کرد؟؟؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض میشه باند ضبط رو به کامپیوتر وصل کرد؟؟؟

میشه باند ضبط رو به کامپیوتر وصل کرد و از اون به عنوان اسپیکر استفاده کرد؟؟؟
    یه جایی دیدم که چون کامپیوتر آمپلی فایر نداره صدای باند ضعیف در میاد... درسته؟؟

پروفشنال jigar-tala's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

منم زیاد بلد نیستم ولی بعضی از ضبط ها ورودی صدا دارن پس میشه از کامپیوتر یه خروجی lin out گرفتو وصل کرد ورودی صدای ظبط
    اما خود باند مثل هدفون باید وصل بشه و فکر نمیکنم صدای هدفون با اسپیکر یکی باشه................

3. این کاربر از jigar-tala بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Diego's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

میشه باند ضبط رو به کامپیوتر وصل کرد و از اون به عنوان اسپیکر استفاده کرد؟؟؟
    یه جایی دیدم که چون کامپیوتر آمپلی فایر نداره صدای باند ضعیف در میاد... درسته؟؟
    همونطور که شما میگید به علت نبود آمپلی فایر چیز واضحی نخواهید شنید.

5. این کاربر از Diego بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

همونطور که شما میگید به علت نبود آمپلی فایر چیز واضحی نخواهید شنید.
    میشه آمپلی فایر رو جداگانه تهیه کرد؟؟ قیمتشون چنده؟؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

منم زیاد بلد نیستم ولی بعضی از ضبط ها ورودی صدا دارن پس میشه از کامپیوتر یه خروجی lin out گرفتو وصل کرد ورودی صدای ظبط
    اما خود باند مثل هدفون باید وصل بشه و فکر نمیکنم صدای هدفون با اسپیکر یکی باشه................
    ضبط ها ورودی aux دارن میشه خروجی صدای کامپیوتر رو به ورودی aux ضبط وصل کرد و صدای کامپیوتر رو از ضبط شنید.
    حالا من میخوام فقط از باند ضبط استفاده کنم نه خود ضبط...

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

میتونی یه امپلی فایر استریو بگیری و با یه فیش استریو وصل بکنی به کامپیوتر البته باید یکم کار فنی انجام بدی میتونی به یک الکترونیکی بگی تا یه ارزون قیمت برات جور کنه
    من که یه اسپیکر دارم و اگه بخوام یه روز یه باند توپ وصل کنم میتونم به پشت سر اسپیکر خروجی باند داره وصل بکنم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

میتونی یه امپلی فایر استریو بگیری و با یه فیش استریو وصل بکنی به کامپیوتر البته باید یکم کار فنی انجام بدی میتونی به یک الکترونیکی بگی تا یه ارزون قیمت برات جور کنه
    من که یه اسپیکر دارم و اگه بخوام یه روز یه باند توپ وصل کنم میتونم به پشت سر اسپیکر خروجی باند داره وصل بکنم
    سرم از قطعات الکترونیکی نمیشه اما تو گوگل امپلی فایر رو سرچ کردم و اینو بهم نشون داد:

تو توضیحاتش اینو نوشته :::

آمپلی فایر استریو 60 وات

این کیت یک تقویت کننده ترانزیستوری فوق العاده عالی برای افزایش توان صوتی است.
    ولتاژ کار مدار بین 6 تا 15 ولت DC قابل تغییر است.

آمپلی فایر 60 وات یک مدار تقویت کننده صوتی قوی و با کیفیت است. براحتی قابل وصل کردن به واکمن و پخشهای ماشین میباشد. با اتصال این کیت به واکمن و وصل دو عدد بلندگو به کیت آمپلی فایر صدایی فوقالعاده زیاد خواهید شنید. ترانزیستورهای قدرت این کیت دامنه سیگنال ورودی را در خروجی به شدت افزایش میدهند. صدای پخش شده از بلندگوها را می توانید توسط ولومهای R و L کم و زیاد کنید.

راه اندازی مدار :

6 تکه سیم به نقاط V، input ، output مدار لحیم کنید. خروجی یک واکمن را به ورودیهای آمپلی فایر متصل نمایید و خروجیهای (output) و R و L را به دو بلندگوی بزرگ وصل کنید. توسط باتری یا آداپتور بین 6 تا 12 ولت DC به دو نقطه + و – که با حرف V مشخص شدهاند اتصال دهید. ناگهان صدای کیت مزبور را با چندین برابر تقویت در بلندگو خواهید شنید. اگر ولومها را تغییر دهید (بچرخانید) صدای خروجی مدار کم و زیاد میشود.

میشه از این استفاده کرد؟؟

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

البته که میشه نقشه مدار واطلاعات قطعات هم اگر داره میتونه جواب بده به جای ورودی واکمن از خروجی کامپیوتر استفاده میکنی
    البته امکان داره مدار امپلی فایر استریو رو تو بازار بفروشن که هم راحت تره هم قشنگ تر وهم محکم تر قیمتشم فکر کنم حدود 4 یا5 هزار تومان باشه

11. این کاربر از jigar-tala بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

امیدوارم موافق باشی دوست دارم اگه به جواب خوبی رسیدی همین جا اطلاع بدی و یادت نره خروجی از کامپیوتر هم سه رشته سیم باشه به خاطر استریو بودن

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

ممنون از راهنمایی ها

یه دونه دیگه تو گوگل پیدا کردم نوشته آمپلی فایر 100 وات استریو قیمتش هم حدود 11000تومانه

برای اینکه از کامپیوتر خروجی بگیریم باید از تبدیل 1 به 2 (استریو به مونو) استفاده کنیم؟؟
    باند ضبطه هم چهار تا سیم داره دوتاش نوشته main speker دو تای دیگه رو هم نوشته sub woofer

بانده مال یه ضبط سامسونگه که 4-5 سال پیش خریدیم اما صداش خوبه ... روش نوشته 2400 وات pmpo اما rmsش رو نمی دونم... آمپلی فایر چند وات میخواد؟ میخوام هم از یه باندش استفاده کنم..
    Last edited by tiyam 01; 05-09-2009 at 18:05.

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •