تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: SWAT 4: The Stetchkov Syndicate

حـــــرفـه ای OMID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض SWAT 4: The Stetchkov Syndicate

SWAT 4: The Stetchkov Syndicate

این بازی هم چند روزی هست که در بازار کشور پخش شده
    بازی اکسپنشن پک هست و بر روی swat 4 نصب میشه
    خود بازی 1 سیدی هست که اگر که بخواهید با swat4 بگیرید میشه 3 سیدی

Genre: Modern First-Person Shooter

عکسهایی ار محیط بازی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم مینیمم سیستم برای اجرای بازی

-Minimum Configuration:
    Windows® 98SE, Windows® 2000 w/Service Pack 3, or Windows® XP w/Service Pack 1
    DirectX® 9.0c
    1.0 GHz Intel® Pentium® III, Intel® Celeron® 1.2 GHz, AMD® Athlon™ 1.2 GHz, or equivalent
    256 MB RAM
    32 MB NVIDIA® GeForce™ 2, 64 MB ATI® Radeon™ 8500, or equivalent graphics card
    GeForce™ 2 (MX 200/400 not supported),
    DirectX® 8.1 compatible sound device
    CD-ROM/DVD-ROM required for installation
    1 GB hard drive space
    Windows®-compatible mouse
    Windows®-compatible keyboard
    56k modem for online play

2. 2 کاربر از OMID بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه jarooo_khakandaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض .

اگر هنوز از SWAT 4 خسته نشده اید، Stetchkov Syndicate با وجود مراحل، اسلحه ها و امکانات جدید گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.
    نکات مثبت : سبک جالب و متفاوت بازی نسبت به دیگر بازی ها - هوش مصنوعی فوق العاده خلافکار ها - قابلیت دوباره بازی کردن مراحل
    نکات منفی : فقط 7 مرحله جدید در بازی وجود دارد - Load های طولانی بازی
    __________________________________________________ _______________
    سال پیش Swat 4 با انتشار خود توانست طرفدارانی بسیاری را به دست آورد. شاید بتوان گفت که دلیل عمده محبوب شدن این بازی سبک متفاوت و در عین حال جالب آن بوده است. به طوری که شما در طول بازی در نقش فرمانده گروه SWAT پلیس، با تبهکاران مبارزه می کنید. Stetchkov Syndicate بسته الحاقی بازی که به تازگی منتشر شده است نیز می تواند جذابیتی مانند نسخه اصلی بازی داشته باشد.

در Stetchkov Syndicate شما با دشمنانی بسیار باهوش تر از قبل روبرو می شوید که به آسانی تسلیم نمی شوند.در Stetchkov Syndicate پایه و اساس بازی مانند نسخه اصلی است. در اینجا هم شما در نقش یک فرمانده گروه چهار نفره پلیس قرار می گیرید و می توانید فرمان های مختلفی را به آن ها بدهید. مانند نسخه اصلی این افراد به دو گروه قرمز و آبی تقسیم می شوند. همانطور که یک پلیس باید قوانین پلیسی را رعایت کند، شما نیز مجبورید این قوانین را رعایت کنید. به طوری که باید تا حد امکان از کشتن تبهکاران جلوگیری کنید، از افراد بی گناه دفاع کنید و سعی کنید از اسلحه های بی خطر استفاده کنید و اگر به این قوانین عمل نکنید جریمه خواهید شد.

Stetchkov Syndicate سلاح های بیشتری را نسبت به Swat 4 در اختیارتان می گذارد. از جمله سلاح های جدید می توان به اسلحه بیهوش کننده، یک اسلحه سبک به نام FN-P90 و پرتاب کننده نارنجک اشاره کرد. همچنین شما می توانید از Glow Stick ها برای علامت گذاشتن اتاق های که تخلیه کردید استفاده کنید. goggles night-vision نیز یکی دیگر از امکانات جدید است که با آن می توانید در شب اطراف را ببینید. دشمنان نیز دارای اسلحه های جدیدی چون مثلثل هستند. در این نسخه دستور جدیدی برای آرام کردن دشمنان و افراد عادی اضافه شده است و مانند قبل مجبور نیستید آن ها را با ترساندن آرام کنید. همچنین در این نسخه می توانید دستورات داده شده را لغو کنید.

Night-Vision Goggles به شما اجازه می دهند تا در تاریکی بتوانید ببینید.هوش مصنوعی بازی نیز پیشرفت شایانی داشته است و حرکات تبهکاران غافلگیرانه و غیر قابل پیشگوئی شده است. هم اکنون دشمنان زیرک تر از قبل هستند و معمولا سعی می کنند از شما فاصله بگیرند و به صورت ناگهانی غافلگیرتان کنند. در طول حالت Campaign می توانید در هفت مرحله مختلف قابلیت های خود را آزمایش کنید. اگر شما از بازیکنان نسخه اصلی بازی بوده اید به راحتی می توانید این مراحل را در کمتر از چند ساعت به پایان برسانید. در Stetchkov Syndicate سبک جدیدی به حالت چند نفره اضافه شده است. همچنین شما هم اکنون می توانید به صورت ده نفره به پیشروی در بازی بپردازید.

مانند نسخه اصلی، Stetchkov Syndicate از نظر گرافیک فوق العاده به نظر می رسد. نورپردازی بازی بسیار چشم گیر است و جزئیات بالایی در محیط وجود دارد. از نظر صداگذاری نیز همانند نسخه قبل است و آهنگ ها، افکت ها، کیفیت صدا و تمام موارد دیگر آن خوب به نظر می رسند.

اگر شما هنوز از تجربه پلیس بودن خسته نشده اید Stetchkov Syndicate انتخاب خوبی برای شما خواهد بود. با وجود هوش مصنوعی بهتر و سایر امکانات بازی، این نسخه نیز به خوبی جذابیت نسخه قبلی خود را حفظ کرده است و ارزش بازی کردن را دارد.

4. این کاربر از jarooo_khakandaz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

حیف نیست که چنین بازی خوبی رو هیشکی نمشناسه و فرومش اینقدر خالیه؟ آخه چرا؟
    من که این گیم رو تا حالا 6 بار بازی کردم!!!!!!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    یه جایی تو زمین سبز خداوند

پيش فرض

من یه زمون این بازیو داشتم.تا مرحله 7 میرفتم از بازی میپرید بیرون مال دارینوس بود . این پک الان دیگه بدرد نمی خوره.بازی قدیمی شده و کسی دیگه بازی 3 سیدی بازی نمی کنه.( البته طرفدار های خودشو داره)

کـاربـر بـاسـابـقـه sourena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    اسرائیل - اورشلیــم

پيش فرض

من مرده سري بازيهاي SWAT هستم....حتمن اينو دانلود ميكنم!چون CD اصليشو دارم.....

اگه نباشه جاش خالی می مونه V A H í D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    192.168.2.216 .... مدل گوشی : 1100 ندارم ! :دي

پيش فرض

حیف نیست که چنین بازی خوبی رو هیشکی نمشناسه و فرومش اینقدر خالیه؟ آخه چرا؟
    منظورت تایپیک بود ؟؟ :دي

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    یه جایی تو زمین سبز خداوند

پيش فرض

من مرده سري بازيهاي SWAT هستم....حتمن اينو دانلود ميكنم!چون CD اصليشو دارم.....
    منم موافقم.اگه این سری بازیو ادامه میدادن حتما فروش بالایی داشتن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mostafa_gm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

بازی خیلی مهیج و باحالی بود. من چند بار مراحلش رو بازی کردم. البته خیلی هم سخت بود و دشمن ها خیلی تند و تیز بودند.

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

13

منظورت تایپیک بود ؟؟ :دي
    آره منظورم تایپیک بود.

پروفشنال korokodil_avareh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

من هم این بازی رو خیلی وقت پیش بازی کردم
    خیلی خوب و متنوع بود!

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •