تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 70

نام تاپيک: سوال در مورد خرید هدفون

پروفشنال mehrshad taheri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

رفیق گلم اگه mdr-xd200 باشه با این قیمت هدفون خوبیه
    یه مدلم هست که خیلی شبیه اینه mdr-xd100 اگه mdr-xd200 بود بخر البته فکر کنم mdr-xd100 نقره ای باشه!

آخر فروم باز h_starboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

رفیق گلم اگه mdr-xd200 باشه با این قیمت هدفون خوبیه
    یه مدلم هست که خیلی شبیه اینه mdr-xd100 اگه mdr-xd200 بود بخر البته فکر کنم mdr-xd100 نقره ای باشه!
    نه اتفاقا مدل mdr-x100 رو هم داشت که اونو میداد ۱۸۰۰۰ تومن .
    مدل mdr-x200 رو هم همون ۲۸۰۰۰ تومن بود .
    من تو چند تا سایت خارجی هم دیدم قیمتش تو همین رنج بود .
    راستش ۲ تا مدل از کریتیو هم مد نظرم هست .
    ۱- 1400 hq
    hq 1900 -2
    اولی حدودا ۲۲۰۰۰ تومنه ولی دومی رو قیمت ندارم . فکر کنم اینا هم هدفونهای خیلی خوبی باشن تو این رنج .

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

1

دوستان البته اجباری در کار نیست، اما بد نبود اگه بحث رو در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که به نظر من سنخیت بیشتری با این موضوع داره ادامه میدادید ... اونجا چندین تاپیک داریم که مدتها در این موارد صحبت کردیم (مثل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) ، پست زدیم ، تبادل نظر کردیم و ضمناً دوستان بیشتری هم هستند که تجربیاتشون رو مطرح کنن ...

امروز رفتم پایتخت یه مدل هدفون از سونی همین که مهرشاد جون صفحه اول گذاشتن دیدم ۲۸۰۰۰ تومن میگفت
    mdr-xd200

یکم شک کردم بخرم یا نه . به نظرم نسبت به قیمتش خوب باشه .
    نظر شما چیه ؟ تو این رنج کریتیو میشه چیزی بهتر از این پیدا کرد ؟؟
    نه اتفاقا مدل mdr-x100 رو هم داشت که اونو میداد ۱۸۰۰۰ تومن .
    مدل mdr-x200 رو هم همون ۲۸۰۰۰ تومن بود .
    من تو چند تا سایت خارجی هم دیدم قیمتش تو همین رنج بود .
    راستش ۲ تا مدل از کریتیو هم مد نظرم هست .
    ۱- 1400 hq
    hq 1900 -2

اولی حدودا ۲۲۰۰۰ تومنه ولی دومی رو قیمت ندارم . فکر کنم اینا هم هدفونهای خیلی خوبی باشن تو این رنج .
    اصولا برای هدفون هایی که بهشون اصطلاحا فول-سایز میگیم (هدفونهای بزرگ که روی گوش رو کاملا یا تقریبا می پوشونن) باید بالای 60-70 تومن هزینه کنید تا وارد وادی مدلها و کیفیت های قابل توجه بشید ... توصیه من اینه که افزایش بودجه بدی تا نزدیک همین حدود قیمت ..

با این حال، مارک هایی که ذکر کردی (سونی و کریتیو) برای بودجه های زیر متوسط حتماً مناسب و خوب هستند و مدلهای که ذکر کردی هم چیزهای بسیار خوبی هستن که در بازار ایران هم گیر میاد ... من تنها مشکلی که دارم با قیمته:

+HQ1400 باید حدود 30 دلار باشه و آمازون که همیشه کف قیمت رو داره میده 20 دلار .. اونوقت این فقط 2 تومن بالاتر می فروشه ؟!

+ XD200 (منظورت از x200 همین بود دیگه ؛ ها؟) هم به همین ترتیب ، آمازون میده 23 دلار و قیمتش باید حدود 30 باشه اونور آب ... یعنی بدون سود می فروشه؟

* بهرحال یادتون باشه خرید مارک های معتبر مثل همین سونی ، فقط از نمایندگی ... و حداقل تجربه شخصی من اینه که "وقتی یه چیزی بیش از حد ارزونه ، نخرش !"

آخر فروم باز h_starboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان البته اجباری در کار نیست، اما بد نبود اگه بحث رو در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که به نظر من سنخیت بیشتری با این موضوع داره ادامه میدادید ... اونجا چندین تاپیک داریم که مدتها در این موارد صحبت کردیم (مثل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) ، پست زدیم ، تبادل نظر کردیم و ضمناً دوستان بیشتری هم هستند که تجربیاتشون رو مطرح کنن ...

اصولا برای هدفون هایی که بهشون اصطلاحا فول-سایز میگیم (هدفونهای بزرگ که روی گوش رو کاملا یا تقریبا می پوشونن) باید بالای 60-70 تومن هزینه کنید تا وارد وادی مدلها و کیفیت های قابل توجه بشید ... توصیه من اینه که افزایش بودجه بدی تا نزدیک همین حدود قیمت ..

با این حال، مارک هایی که ذکر کردی (سونی و کریتیو) برای بودجه های زیر متوسط حتماً مناسب و خوب هستند و مدلهای که ذکر کردی هم چیزهای بسیار خوبی هستن که در بازار ایران هم گیر میاد ... من تنها مشکلی که دارم با قیمته:

+HQ1400 باید حدود 30 دلار باشه و آمازون که همیشه کف قیمت رو داره میده 20 دلار .. اونوقت این فقط 2 تومن بالاتر می فروشه ؟!

+ XD200 (منظورت از x200 همین بود دیگه ؛ ها؟) هم به همین ترتیب ، آمازون میده 23 دلار و قیمتش باید حدود 30 باشه اونور آب ... یعنی بدون سود می فروشه؟

* بهرحال یادتون باشه خرید مارک های معتبر مثل همین سونی ، فقط از نمایندگی ... و حداقل تجربه شخصی من اینه که "وقتی یه چیزی بیش از حد ارزونه ، نخرش !"
    میدونم اگه بیشتر هزینه کنم بهتره ولی همینش هم برای کار من زیادیه .
    والا در مورد این hq 1400 بگم سایت takrayan.ir زده ۲۲۵۰۰ تومن. یعنی باید خیلی بیشتر باشه ؟؟
    در مورد سونی هم آره منظورم همون بود (d رو جا انداختم ) . تو پایتخت دیدمش اتفاقا نمایندگی سونی هم بود و کلا همه لوازم صوتی و تصویری سونی میفروخت مثل ال سی دی . که این ۲ تا مدل هدفون رو هم داشت .
    قیمت hq 1900 فکر میکنید چند باشه حدودا ؟
    حالا بین این سه تا مدل hq 1400 , hq 1900 , sony xd200 کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟

----------------------
    در مورد ادامه بحث من مشکلی ندارم . اگه اونجا بهتره بریم اونجا
    Last edited by h_starboy; 14-09-2009 at 16:48.

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

راستش دوستانی مثل Seymour در این مورد اطلاعات بیشتری دارن، سمت جمهوری و پایتخته اما کدوم فروشگاه ها رو دوستان حتما راهنمایی میکنن.
    ضمنا من یه ترد تو هد فای زدم تا نظر بقیه رو بپرسم خوبه که خودتم بخونیش:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    توی همین سایت هم یه سرچ برای مقایسه ی 595 و 240 بزن ببین چی گفتن. تا کمکم به یه نتایجی برسیم.
    خوندم خیلی ممنون پیگیری میکنی کلا 595 و 271 رو بهتر میدونن البته قیمتشم بیشتره اینجوری که اکثریت میگفتن akg تو موزیک راکو متال بهتره ولی Roger Strummer میگفت صدای 240 زیاد جالب نیست البته داشت با 595 مقایسه میکرد کاشکی مقایسه رو بین 595 و 271 انجام میدادی

اینجوری که من دستگیرم شد گزینه اول k271 دوم 595 سوم k240 چهارم 555 درسته؟
    راستی جریان این امپ چی بود؟
    نکنه امپیلی فایر!!!
    امپ که فقط صدا رو قوی میکنه این دو مدل akg صداشون ضعیفه که امپ لازم دارن؟
    میشه مشکل امپ رو با همون کارت صدا کریتیو حل کرد ؟

اگه بخوام از اینجا بگیرم که دور 595 رو با اون قیمت 290 تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!یه خط قرمز باید بکشم مگه اینکه از امازون بتونم تهیه کنم
    از نظر قیافه 555 و 595 خوشگل ترن ولی مثل اینکه تو اون بعد صدا از رقیباشون ضعیف ترن

seymour عزیز داداش لطف میکنی ادرس نمایندگی akg رو تو جمهوری به من بدی؟
    اگرم شماره تلفن باشه که چه بهتر!

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

راستی اگه بخوایم از نو شروع کنیم جالب نیست اگه یکی از مدیر ها این تاپیک رو انتقال بدن خوب میشه

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

یه چیز جالب من لینک امازون رو دادم به یکی از این شرکتهایی که لینک اجناس رو میگیرن وارد میکنن همین 595 خودمون رو!
    هزینه ترخیص با خودشون زده 299 تومن!!!!
    سنگین ترم از نمایندگیش بگیرم که!!!!

اینم ایمیلش!!!

با سلام و تشکر از توجه شما

قيمت تمام شده کالای مورد نظر شما بين 15 تا 25 روز کاری تحويل درب منزل ( کليه هزينه های گمرکی و ترخيص کالا دراین حالت به عهده شرکت است)

299.000T

در اين حالت اجناس ابتدا توسط دفتر ايران ترخيص ميشود و بعد از ترخيص با آژانس (تهران) و پست پيشتاز يا تيپاکس(شهرستان) به آدرس شما ارسال ميگردد.

در صورت نياز به تحويل فوری اين کالا در حداقل زمان با ما تماس بگيريد

ارسال اين کالا به ساير کشور ها از جمله دبی امکانپذیر است

در صورت سفارش عمده قيمت تمام شده کاهش ميابد

مبلغ فوق با احتساب هزينه های زير به دست آمده است

تکس يا مالياتی که ممکن است سايت مورد نظر به قيمت کالا اضافه ميکند
    نرخ ماليات يا تکس برابر با 9.25%

هزينه حمل کالا از سايت مورد نظر شما تا دفتر ما در خارج از ايران
    هزينه حمل کالا تا ايران
    هزينه بيمه

خريد کالا کمتر از48 ساعت پس از واريز مبلغ انجام شده و رسيد ارسالی از سايت فروشنده برای شما ایمیل ميشود
    هزينه ها و قيمتها برای اجناس عمده جداگانه محاسبه ميشود

طبق قراردادی که با بانک سامان بسته شده امکان پرداخت آنلاين وجه سفارشها به ديگر امکانات سايت اضافه شده است

شما ميتوانيد از حسابهای زير جهت واريز وجه سفارش خود اقدام کنيد

واریز اینترنتی از طریق بانک سامان

در صورتی که تعداد سفارشهای شما بيش از يک مورد است لطفاً وجه تمام سفارشها را يک جا از طريق لينک زير ارسال کنيد و از واريز مبلغ به صورت جداگانه خودداری فرماييد

جریان این چیه؟

هزينه حمل کالا از سايت مورد نظر شما تا دفتر ما در خارج از ايران
    اینو مگه خود امازون نمیده؟یعنی من بخوام بفرستم دبی این هدفون رو از من کرایه راه میگیرن؟البته فکر کنم درسته چون در اصل برای امریکاست!
    چقدر برای یه هدفون میگیرن؟ میدونین؟

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

یدونه نمایندگی خیلی بزرگ از akg پیدا کردم!
    فایل pdf لیست قیمتشو نگاه کنید مختون سوت میکشه فکر کنم کل محصولاتشو داشته باشه!
    قیمت وحشتناک هدفون ها!

K 271 MKII
    306 هزار تومن
    209 دلار
    تفاوت قیمت
    97

K 171 MKII
    239 هزار تومن
    161 دلار
    تفاوت قیمت 78

K 240 MKII
    262 هزار تومن
    143 دلار
    تفاوت قیمت 119!!!!!!

K 141 MKII
    215 هزار تومن
    119 دلار
    تفاوت قیمت 96

K 99
    83 تومن

K 77
    55 تومن

K 44
    43 تومن

یه مدل هدستشم میزارم حالشو ببرید!

HSC 271
    622هزار تومن

ادرس سایت!

کد:
    فکر نمیکنم زنگ بزنم قیمت فرق زیادی بکنه!
    K 240 MKII که انقدر این بابا ناز میکرد تو مملکت ما 262 تومنه!!!!!!!

hd555
    152 هزار تومن
    114 دلار
    تفاوت قیمت 38!!!
    با روشی که پایین گفتم این هدفونو میشه 77 دلارم خرید
    کد:

hd595
    290 هزار تومن
    179 دلار
    تفاوت قیمت 111

کل قیمتهای دلاری برای سایت امازونه قیمت یا Price!!! یه سری مدل دیگه که مثل اینکه از یه جای دیگه میتونی بخری هم میشه قیمت پایین تر!

من حسابی گیج شدم اگه بخوام از اینجا بخرم باید ببینم کدوم کمتر میکشن روش!

داره خودمونی میشه caruso's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

یه نفر تو فروم persiantools هست که دلاری 1200 تومن میگیره میاره و 30 دلارم پست.
    یعنی 180 دلاره آمازون با 30 تا ام پست میشه 210 تا دلاری 1200 میشه 252

ضمنا یه چیزیم هست، اون نماینده ی زنهایسر مثل اینکه شدیدا اهل تخفیفه!
    به یکی از بچه ها گفته بود فلان مدل 300 تومنه، با یه جمله گفته بود 240 میدم اگه بخوای !
    فکر کنم بتونی 595 رو به قیمت خوب ازش بگیری ، بهش زنگ بزن بگو قیمتت یه خورده بالاس و تخفیف بده و اینا ببین چی میگه!

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

یه نفر تو فروم persiantools هست که دلاری 1200 تومن میگیره میاره و 30 دلارم پست.
    یعنی 180 دلاره آمازون با 30 تا ام پست میشه 210 تا دلاری 1200 میشه 252

ضمنا یه چیزیم هست، اون نماینده ی زنهایسر مثل اینکه شدیدا اهل تخفیفه!
    به یکی از بچه ها گفته بود فلان مدل 300 تومنه، با یه جمله گفته بود 240 میدم اگه بخوای !
    فکر کنم بتونی 595 رو به قیمت خوب ازش بگیری ، بهش زنگ بزن بگو قیمتت یه خورده بالاس و تخفیف بده و اینا ببین چی میگه!
    ایدی این کاربر رو داری؟
    میشه به اینا اعتماد کرد؟

مشکل اینه که اصلا موجود نداره این دو مدلو!
    فقط قیمت داد
    Last edited by mehrshad taheri; 15-09-2009 at 09:34.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •