تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 64

نام تاپيک: ایرادات اساسی ویندوز7 بتا که با داشتن این مشکلات این وندوز به درد نمیخوره!!!!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    127.0.0.1

پيش فرض

من که هنوز به دلایل شخصی موفق به نصبش نشدم.
    اما به یه چیزی شدیدا اعتقاد دارم: تا وقتی که یه نرم افزار رو به صورت قانونی نخریدیم، هیچ حق اعتراضی بهش نداریم. d:
    اون هم اینطوری که سالها تلاش و سرمایه گزاری عظیم یک شرکت خصوصی رو خیلی راحت زیر سوال ببریم.

2. 2 کاربر از my friend بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

من که هنوز به دلایل شخصی موفق به نصبش نشدم.
    اما به یه چیزی شدیدا اعتقاد دارم: تا وقتی که یه نرم افزار رو به صورت قانونی نخریدیم، هیچ حق اعتراضی بهش نداریم. d:
    اون هم اینطوری که سالها تلاش و سرمایه گزاری عظیم یک شرکت خصوصی رو خیلی راحت زیر سوال ببریم.
    این حرف رو یه کمی قبول ندارم آخه ما ویندوز ایکس پی رو هم نخریدیم که اما ویندوز خوبیه؟؟؟؟؟؟زیر سوال نمیبرم میگم یه شرکتی مثل مایروسافت که ویندوز ایکس پی میده بیرون ازش بعیده که ویستا بده که افتضاح بود و الان هم ویندوز 7 یه مشکلات پیش پا افتاده داره

آخر فروم باز Persian_Gun's's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

این حرف رو یه کمی قبول ندارم آخه ما ویندوز ایکس پی رو هم نخریدیم که اما ویندوز خوبیه؟؟؟؟؟؟زیر سوال نمیبرم میگم یه شرکتی مثل مایروسافت که ویندوز ایکس پی میده بیرون ازش بعیده که ویستا بده که افتضاح بود و الان هم ویندوز 7 یه مشکلات پیش پا افتاده داره
    شما بازم که حرفه خودتونو میزنید!
    حداقل نسخه ی 7600 رو نصب کن و یا منتظر باش نسخه ی نهایی از طرفه مایکروسافت ارایه بشه بعد ایت حرف رو بزن!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    127.0.0.1

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط mahfa2236
    میدونی چرا ویندوز اکس پی به نظر خیلی ها بهترین ویندوز هست؟
    چون سالها رابط کاربری ویندوز دست نخورده بود و فقط امکانات سیستم عامل تغییر میکرد، اما با اومدن ویستا، این سیستم عامل فقط اسم ویندوز رو یدک می کشید و همه چیز عوض شده بود، به همین خاطر افرادی که سالها به نسخه های قدیمی ویندوز عادت کرده بودند نتونستند با ویستا رابطه برقرار کنند. سون هم مثل ویستا.

مطمئنا مایکروسافت دیگه با رابط کاربری قدیمی سیستم عامل ارائه نمیکنه، پس تنها راه چاره، عادت دادن به رابط کاربری جدید هست... چون قرار نیست مایکروسافت تا ابد از XP پشتیبانی کنه.
    مطمئنا بیش از یک هفته طول نمیکشه که به این رابط عادت کنیم.
    من شخصا مشکلاتی که توی ویستا بود رو توی 7 ندیدم. (البته از دیروز تا حالا ).

6. این کاربر از my friend بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Shahin_Turk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام من امروز ويندوزم رو از ويستا به 7 تغيير دادم!
    و قبل از تغيير يکم شک داشتم که نکنه اين بدتر از ويستا باشه!
    ولي خدارو شکر که پشيمون نشدم انصافا با ويستا قابل مقايسه نيست! خيلي روان تر از ويستا هست! ويستا خيلي از رم سيستمم رو مي گرفت (تقريبا بين 800 مگ تا 1 گيگ)ولي 7 نحايتش 700 مگ ميگيره اونم وقتي که چند نرم افزار سنگين روشن هست!
    فقط يه مشکل هست که از CPU من که دو هسته اي هست نسبت به ويستا خيلي کار مي کشه و وقتي هم که اصلا نرم افزاري هم روشن نيست هم 12-20 درصد از CPU ها استفاده ميشه!
    نميدونم اين شايد مشکل فقط من باشه!
    Last edited by Shahin_Turk; 04-09-2009 at 10:48.

آخر فروم باز ali_ranger22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـهران

پيش فرض

به نظر من مشکل از خود شما هست
    سخت افزار منساب و نرم افزار آپدیت ندارید احتمالا
    وگرنه امکان نداشت به سون همچین ایرادی بگیری

داره خودمونی میشه Shahin_Turk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سيستم من اينه داداش فکر نکنم مشکلي باشه چون با ويستا خيلي خوب کار مي کرد!

مشکلم حل شده احتمالا:

Last edited by Shahin_Turk; 04-09-2009 at 14:25.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دوست من شما فقط میگید نرم افزار ت باید جدید باشه اما اینرو میدونی که نرم افزار جدید امکانات جدید داره و یاد گرفتن این امکانات مهم هست من خودم به شخصه از بعضی امکانات ویندوز7 خوشم اومده.آخه یکی مثل من باید خودشه بکشه تا فقط درایورهای جدید برا لپ تاپش پیدا کنه بعد بخوای تمام نرم افزاراتو به روز کنی میدونی چه مشکلاتی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟سرعت اینترنتی که ما تو ایران داریم فوق العاده کمتر از چیزی هست که ما بخوایم همه نرم افزارامونو آپدیت کنیم یا جدیدش رو بگیریم

اگه نباشه جاش خالی می مونه gamecrazy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

به نظر من باید صبر کنیم تا مایکروسافت نسخه نهایی رو برای عموم بده بیرون بعد تازه پشتیبانی ها شروع میشه شرکت های نرم افزاری هم از خیلی وقت پیش دارن برنامه هاشونو با این ویندوز سازگار می کنن ...مطمئن باشید به محض اینکه مایکروسافت شروع به فروش کنه شرکت های نرم افزاری هم برنامه هاشونو میدن بیرون (این برای اون دسته که از ناسازگاری برنامه ها با 7 شکایت دارن)
    از نظر پایداری وسرعت هم اگه سیستم خوبی داشته باشید 7 در حد xp (حالا اگه نگیم سریعتر) جواب میده خوب مسلمه که اگه سیستم خوبی ندارید منطقی نیست که 7 نصب کنید بعد بگید سرعتش کمتر از xp هست.چون اصولا 7 برای سیستم های چدید طراحی شده.
    در آخر دوتا توصیه می کنم اول بزارید مایکروسافت ویندوزو قانونی برای عموم بده بیرون تا برنامه ها و آپدیتاش رو هم به روز داشته باشید.
    دوم هم اینکه اگه سیستم خوبی دارید مطمئن باشید اگه ویندوز 7 سریعتر از xp نباشه کند تر هم نیست

12. 2 کاربر از gamecrazy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت jalil.fanavary's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

این ویندوز 7 با فیلتر شکن باهاش کار میکنم قاطی داره مرور گر را نابود میکنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •