تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 39 از 39 اولاول ... 293536373839
نمايش نتايج 381 به 384 از 384

نام تاپيک: Internet Download Manager | معرفی جدیدترین کرکها فقط در این تاپیک [پست اول آپدیت شد 11-2-93]

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

گوگل کروم اکستنشنش رو نصب نمیکنه
    چه کار باید بکنم؟
    فکر کنم آخرین نسخه کروم و آی دی ام رو داشته باشید اتوماتیک شناسایی کنه ولی با این حال شناسایی نکرده باید برید تو فایل های idm تو قسمت program file درایو c

اونجا فایل IDMGCExt رو drag و در گوگل کروم drop کنید

پروفشنال omidbooter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

پيش فرض

سلام.م.من از idm اخرین نسخه و کرک شده استفاده میکنم خوبه.یه مشکلی که جدیدا دارم و اذیت میکنه بدجور اینه که خصوصا از یوتیوب فقط دانلود که میکنم ویدیو رورو بعد دانلود کامل تو صفحه مورد نظر نیست و تو برنتمه هم نوشته فایل جا به جا شده در صورتی که اصلا اینطور نیست و حجم اینترنت کم میشه اما قایل غیب میشه و اصلا نیست اون پوشه خالیه و حجمشم صفره. همچنین بعضی ویدیوها نامشو سیو نمیکنه و بجای اسم فایل میزنهyoutube .
    مکیشه راهنمایی کنین از چیه؟البته این ویدیوهایی که میگم که دانلود میشه و اما نیست هنگام دانلود ارور نشون میدده که اینه the server replies that you dont have permissons to download this file --details :http/101 403forbidden

پروفشنال mehryar1973's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

سلام.م.من از idm اخرین نسخه و کرک شده استفاده میکنم خوبه.یه مشکلی که جدیدا دارم و اذیت میکنه بدجور اینه که خصوصا از یوتیوب فقط دانلود که میکنم ویدیو رورو بعد دانلود کامل تو صفحه مورد نظر نیست و تو برنتمه هم نوشته فایل جا به جا شده در صورتی که اصلا اینطور نیست و حجم اینترنت کم میشه اما قایل غیب میشه و اصلا نیست اون پوشه خالیه و حجمشم صفره. همچنین بعضی ویدیوها نامشو سیو نمیکنه و بجای اسم فایل میزنهyoutube .
    مکیشه راهنمایی کنین از چیه؟البته این ویدیوهایی که میگم که دانلود میشه و اما نیست هنگام دانلود ارور نشون میدده که اینه the server replies that you dont have permissons to download this file --details :http/101 403forbidden
    سلام
    دوست گرامی منم دقیقا این مشکل رو دارم بعضی مواقع و نمیدونم راه حلش چیه البته فایل هایی که با ای دی ام میگیریم تو این مسیر ذخیره میشن:
    C:\Users\*******\AppData\Roaming\IDM\DwnlData
    یک مشکل دیگه هم که گاهی اوقات پس از دانلود از یوتیوب بوسیله IDM پیش میاد اینه که فایل تو pcپخش میشه ولی اگه بوسیله پلیر تلویزیون یا گیرنده دیجیتال یا... بخواید بببینید نشون نمیده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2022
    محل سكونت
    گرگان

پيش فرض

اولین کامنت!
    بعد از مدت ها
    Last edited by sf1010; 25-07-2022 at 22:43.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •