تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: عملكرد انجمن لپ تاپ از نظر شما چگونه است ؟

راي دهنده
45. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • عملكرد انجمن مفيد است.

38 84.44%
  • عملكرد انجمن متوسط است.

6 13.33%
  • عملكرد انجمن ضعيف است.

1 2.22%
صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 39

نام تاپيک: ارائه پیشنهاد و انتقاد های شما درباره انجمن لپ تاپ ( شماره 1 )

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

1 ارائه پیشنهاد و انتقاد های شما درباره انجمن لپ تاپ ( شماره 1 )

امروز تصميم گرفتيم يه تاپيك مجزا و مستقل براي نظر سنجي در مورد نحوه فعاليت انجمن لپ تاپ راه بندازيم تا ببينيم از نظر كاربراني كه به انجمن مراجعه ميكنن فعاليت ما چطوري هست .
    اول اعضاي ثابت انجمن لپ تاپ رو معرفي كنم .
    تيم انجمن لپ تاپ فعلي شامل اين افراد هست :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مدير انجمن سخت افزار
    همكار فعلي انجمن لپ تاپ ( خودم )

همكار پيشين انجمن لپ تاپ ( همكار بازنشسته )

كاربر فعال انجمن لپ تاپ
    كاربر فعال انجمن لپ تاپ ( در حال حاضر حضور ندارند )

به زودي با فعاليت مناسب كاربر فعال خواهند شد

دوستان عزيز ديگري هم هستند كه كم و بيش به انحمن و كاربران كمك ميكنند كه همينجا از همه تشكر ميكنم .
    هدف اول اين تاپيك بررسي عملكرد افراد در تاپيك ها و نظارت و پاسخ گويي به كاربران هست و اينكه كاربراني كه به انجمن هاي لپ تاپ p30world اومدن راهنمايي مناسب رو دريافت كرده اند و مشكلشون حل شده يا نه ، هدف دوم تاپيك هم بررسي پيشنهاد ها و انتقاد هايي هست كه از سوي كاربران منعكس ميشود .
    نظر سنجي هم به موازات تاپيك در داخل تاپيك ايجاد شده است و مبناي تصميم گيري در مورد كيفيت كار در انجمن لپ تاپ مي باشد ( لطفا همه شركت كنند ) .

كلا كاربران محترم ميتونن در مواردي از قبيل زير نظراتشون رو اعلام كنن ، بطور مثال :
    سرعت تيم مديريت در پاسخ گويي ، مسئوليت پذيري ، راهنمايي صحيح كاربران ، ارائه اطلاعات بروز و طبقه بندي شده و ...

خواهشي كه از دوستان دارم تمام نظرات و پيشنهاد ها و انتقاد ها رو فقط و فقط در يك پست اعلام كنن تا تاپيك شلوغ نشه و بشه به همه دوستان اين حق رو داد كه نظرشون رو به اطلاع برسونن .
    اگر تا به حال موردي در انجمن مشاهده كرديد كه نياز به ارائه داره و بايد رسيدگي بشه و اصلاح بشه با دادن آدرس اعلام بفرماييد .

در مورد چهار بخش مجزاي انجمن لپ تاپ شامل بخش مشاوره ،‌ بخش مشكلات ، بخش بحث و تبادل نظر و بخش دانلود درايور هم نظراتي داشتيد بفرماييد .

اين تاپيك تا حداكثر آخر شهريور ماه باز خواهد بود و دوستان ميتونن نظراتشون رو اعلام كنن

در ادامه اين حركت بعد از مدتي دوباره همچين تاپيكي خواهيم داشت تا هميشه بتونيم انجمن رو كنترل كنيم .

كلام آخر اينكه ديد كلي خود رو در مورد انجمن بنويسيد .

مطمئنا نظرات كاربران در بهتر شدن انجمن بسيار مفيد خواهد بود .

با تشكر از همه عزيزان
    pami_wega

2. 14 کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای H@mid-Vista's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تاپیكهای موجود در این بخش انجمن واقعا كمك می كنه برای تازه واردها كه خود من هم بودم
    اما یك اشكال داره
    اینكه قالبهای اماده كمی برای جمع و جور كردن انواع سئوالات داره
    واسه همین همه كاربرها میان سریع یك تاپیك جدید می زنن

عللش به نظر من اینهاست:

كسی كمتر به داخل تاپیكهای شلوغ سر می زنه
    تاپیك جلوی چشم زودتر جواب میده
    به تعداد كافی قالب اماده وجود نداره واسه مشاوره
    مثلا میشه بر اساس قیمت و كارایی تاپیكهای اماده برای خرید نوت بوك زد
    كه مدام اینقدر كابران تاپیكهای مشابه ندن

امیدوارم زودتر اوضاع بهتر بشه

4. 4 کاربر از H@mid-Vista بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز prowler88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

سلام. ممنون از نظرسنجی.

به نظر من این انجمن یکی از فعال ترین انجمن هاست و خیلی ها میان پست میدن. همون طور که قبلا هم اشاره شده یک مقدار باید سازمان یافته تر و منظم تر بشه. مثلا یه تاپیک مخصوص لپ تاپ های گرون قیمت یا gaming. یا مثلا تاپیک لپ تاپ های 13 اینچی, یا تاپیک netbook ها. مثال بود دیگه. منظورم اینه که جوری باشه هر کسی میاد بلافاصله یه تاپیک درست نکنه که شلوغ شه.
    Last edited by prowler88; 01-09-2009 at 19:15.

6. 3 کاربر از prowler88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_dre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران - آریاشهر

پيش فرض

سلام
    به نظر من تاپیک های مرجع برندها تو قسمت مشاوره استفاده شه بهتره چون اکثرا میان برا مشاوره مثلا Fw میان یه تاپیک میزنن که چه طوره این مدل یا کی میاد یا قیمتش چنده در صورتی که تاپیک وایو یا دل هست اما چون تو دید نیست این طور میشه

همچنین اگه بچه های که لپ تاپ دارن یه ریویوی فنی از لپ تاپشون تو یه تاپیک بزارن هم خوب میشه (البته تاپیک نکات مثبت منفی لپپتاپ هست ولی جامع نیست)

8. این کاربر از amir_dre بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mehrshad taheri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

در کل بهترین فوروم ایرانی هست در مورد لپ تاپ من ایرادی ندیدم داخلش بچه ها ازاد هستن که خودش خیلی خوبه
    در کل هم دوست خوبم pami_wega عزیز خیلی کمک بنده کرد برای خرید لپ تاپ و البته یک سری دوستان دیگه هم کمک کردن

10. 3 کاربر از mehrshad taheri بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

سلام و خسته نباشید ... من فعلا یه نظری میدم و بعدا هم میام ... حرف زیاد دارم

به نظرم مباحث آموزشی کلا باید در یک تالار جداگانه قرار بگیره و یک آرشیو دسته بندی شده از آموزش ها وجود داشته باشه که کاربران بتوانند به نکات و مباحث آموزشی دسترسی سریعتر داشته باشند

در تاپیک های آموزشی مشکلات بررسی نمی شود و فقط مباحث و آموزش های معتبر تصویری صورت می گیرد. این بخش می تونه محلی برای معرفی تکنولوژی های نوت بوک ها نیز باشه ... مثلا تاپیکی داشته باشه که اختصاصی فیلم های اموزشی در یوتوپ را معرفی کنه ، یا eDoc های آموزشی از سایت های مختلف برای سرویس نوت بوک ها را داشته باشد

اینو داشته باشیم تا بعد

توضیحی دیگر در مورد عملکرد بخش :

به نظرم من عالی است و هیچ انجمن فارسی زبانی نداریم که متخصص هایی مثل P30world در بخش لپ تاپ داشته باشه و یک بخش مجزا و بزرگ که حتی بیشتر از سایر انجمن هاست و آمار تاپیک و پست زیادی داره ، وجود نداره ...

ببینید ، انجمن لپ تاپ تا قبل از این انجمن نبود ! یک زیر شاخه کوچک از بخش کوچک بود که هیچ فعالیت مفید و کمکی در آن صورت نمی گرفت و بعضا جولانگاه شرکت ها و افراد تبلیغاتی بود همانند انجمن های دیگر فارسی زبان.

من سال 85 که اومدم دیدم این انجمن می تونه به یک بخش بزرگ با کاربرانی فعال تبدیل بشه و یک قطب بزرگ در مورد سوالات و جوابهای نوت بوک هابه زبان فارسی باشه. خوب ، کاربر فعالی اون موقع وجود نداشت و من تمام انرژی ام رو همزمان با اواسط کار خودم در بازار لپ تاپ ، روی این بخش گذاشتم ... خوشبختانه جواب داد !

و بخش لپ تاپ نیز همزمان با بزرگ و تخصصی شدن بخش سخت افزار به یک تالار و زیر تالار تصصی تبدیل شد . دوست و مدیر عزیز جناب Stream نیز با ارتباط پی در پی با بنده توانست این بخش را تفکیک کند و آرایشی نسبتا خوب ایجاد کند.

پس ما از هیچ به اینجا رسیدیم در عرض 2 سال (خالص اش)

و امیدوارم با تلاش همه دوستان ، این بخش بزرگتر و تخصصی تر هم بشه

خوب بقیه صحبت ها را بگذاریم برای بعد از انتقاد دوستان

12. 7 کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

در کل بهترین فوروم ایرانی هست در مورد لپ تاپ من ایرادی ندیدم داخلش بچه ها ازاد هستن که خودش خیلی خوبه
    در این موضوع شکی نیست ولی آزادی دوستان و همچنین فعالیت کردن بدون دانستن قوانین ، خودش یک معضل هست !
    ببینید وقتی ما میگیم کسی لینک نذاره ، بخاطر خودتان هست ... قبلا این موضوع آزاد بود و دوستان لینک می دادند و کم کم شد تبلیغات و صدای خیلی ها دراومد ...

ما این قانون را گذاشتیم که شخص تذکر و بعد اخطار میگیره و اجرا کردم ... روزی چند تا اخطار میدادم ... حکومت نظامی شد ولی خوب دوستان با رعایت قوانین بسیار بهتر و سالم تر فعالیت می کردند

به نظرم آزادی دوستان تا حدودی باید گرفته بشه ... مثلا سر همین بحث سونی ، من اگر همکار بودم اصلا نمی گذاشتم بحث به درازا بکشه چون کاربرای دیگر از پست دادن منصرف می شوند و نزد خود می گویند : چه انجمنی هست که جواب ما را نمی دهد ولی همه حاضرند کل کل بکنند.

این موضوع یکم دقت نظر همکار عزیز رو می خواد که البته خوب تازه کاره ... یکم طول میکشه تا پیام عزیز پوستش کلفت بشه اصطلاحاً

14. 3 کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

موضوعی دیگر ...

چرا دوستان وقتی تاپیک بررسی تخصصی ای را در خرید و فروش راه می اندازند ، مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری بعد از خرید را نیز در انجا مطرح می کنند ؟ این باعث شلوغی و بهم ریختگی و نیز سردرگمی کاربرانی میشه که به قصد بررسی تخصصی و خرید وارد این تاپیک ها می شوند ...

الان در بخش "مشاوره و راهنمایی برای خرید لپ تاپ" ، بررسي ايسر 4736 - Acer Aspire 4736z و نظرخواهی در مورد Acer Aspire 5738z تبدیل شده به محلی برای تفریح و یا کمک خواستن و مشکلات بعد از خرید ...!

ولی این نمونه را ببینید چقدر موفق بوده ، چرا این کار را نکنیم :

موضوعات خرید و فروش ، بررسی کلا جدا از مشکلات هستند. هر چند عمر این تاپیک به پایان رسیده !

اینجا همکار محترم باید تذکر بده و پست ها را جابجا کنه !
    Last edited by REGISTERED USER; 01-09-2009 at 20:47.

16. 4 کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mehrshad taheri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

در این موضوع شکی نیست ولی آزادی دوستان و همچنین فعالیت کردن بدون دانستن قوانین ، خودش یک معضل هست !
    ببینید وقتی ما میگیم کسی لینک نذاره ، بخاطر خودتان هست ... قبلا این موضوع آزاد بود و دوستان لینک می دادند و کم کم شد تبلیغات و صدای خیلی ها دراومد ...

ما این قانون را گذاشتیم که شخص تذکر و بعد اخطار میگیره و اجرا کردم ... روزی چند تا اخطار میدادم ... حکومت نظامی شد ولی خوب دوستان با رعایت قوانین بسیار بهتر و سالم تر فعالیت می کردند

به نظرم آزادی دوستان تا حدودی باید گرفته بشه ... مثلا سر همین بحث سونی ، من اگر همکار بودم اصلا نمی گذاشتم بحث به درازا بکشه چون کاربرای دیگر از پست دادن منصرف می شوند و نزد خود می گویند : چه انجمنی هست که جواب ما را نمی دهد ولی همه حاضرند کل کل بکنند.

این موضوع یکم دقت نظر همکار عزیز رو می خواد که البته خوب تازه کاره ... یکم طول میکشه تا پیام عزیز پوستش کلفت بشه اصطلاحاً
    باز شروع کردی!
    لپ تاپ خیلی خوبیه دربارش بحث میشه دیگه .خوبه خودت میای اتیش به پا میکنی بعد فرار میکنی همه رو میندازی تقصیر بقیه
    ای پسر خوب شیطون!

حـــــرفـه ای Farshadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

با سلام.

من در مورد اینکه این انجمن خوب فعالیت میکنه یا نه نمیتونم نظر بدم چون تا بحال حتی یک بار هم اینجا نیومدم و سر و کارم به اینجا نیوفتاده ولی امیدوارم خوب باشه که احتمال زیاد هم هست.

ولی به نظرم کار خوب این بود که گزینه "عملكرد انجمن هاي ديگر بهتر است" در نظر سنجی نباشه. چون هر انجمن خواص و ویژگی های خودشو داره.... نمیشه انجمن برنامه نویسی و گرافیک و موبایل و موسیقی و ... رو با هم مقایسه کرد. چون در هر کدم از اینا یه سری افراد بیشتر فعالیت دارن و میان. و مقایسه کار درستی نیست.

19. 2 کاربر از Farshadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •